oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

5 Stron V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Metody Kontaktów Z Opiekunami.
Negai1
post 24.03.2013 - 20:15
Post #85

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 182

Notatnik

Dziwne... ja moich opiekunów widzę raczej w postaciach ludzkich, ale jest to pewne związane z moimi przekonaniami. Po prostu jakbym zobaczyła taką kule, to albo bym się roześmiała do łez (bo to takie dziwne, uczuciowa kula xD) albo nie traktowałabym jej poważnie. I lepiej do mnie dociera ze jak ktoś do mnie mówi, to nie jest kulą lecz człowiekiem. U mnie rozmowa polega na telepatii ale są to raczej słowa, uczucia też, ale bardziej słowa.

I tak wgl. ja moich opiekunów spotykałam w snach nie raz i nie dwa zanim zaczęłam mieć OOBE. Po 3 wyjściu z ciała chyba zobaczyłam opiekuna w OOBE, ale szybko się cofnęłam, więc nie jestem pewna czy to był opiekun. Więc gadanie że zobaczenie opiekuna wymaga doświadczenia to bullshit. Poza tym można ich poczuć zawsze, wystarczy po prosić by dali ci znać, albo po prostu wystarczy zmienić nastawienie. Tzn. jak ktoś się spodziewa że nagle ich zobaczy na jawie, to niech się puknie w główkę. Trzeba zrozumieć że te delikatne przypływy ciepła, uczucie dotyku, mrowienia, to właśnie opiekunowie. Ja czuje to nawet pisząc to :)
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Negai1 za ten przydatny wpis:
stray.ghost

5 Stron V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park