oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Szczególy w LD, mój neizawodny sposób
SobeK
post 01.03.2007 - 09:31
Post #1

Go?? Rodziny
*
Grupa: Podró?nicy

Witam!
LD mam praktycznie 3-5 dni w tygodniu. Nie wiem czemu albo bardzo ?atwo mi to wychodzi.
Wi?c zdradze wam jak ja do?wiadczam LD.

1. Gdy ?nicie zwracajcie uwag? na ma?e szczegó?y.

(dzisiaj mia?em sen w którym by?em w szkole i grali?my w siatkówke gdy j? z?apa?em i rzuci?em zamieni?a si? w ptaka jastrz?bia czy co? w tym stylu i odlecia?a. I wmówi?em sobie TO JEST SEN ! PONIEWA? TO JEST NIEMO?LIWE! i od chwili wypowiedzenia tych s?ów mam kontrole nad swoim snem :)

i nie my?lcie o sobie poniewa? w moim przypadku jak o sobie pomy?le to sen si? robi niewyra?ny i za chwile si? budze.
Go to the top of the page

+Quote Post
Ketrab
post 01.03.2007 - 15:10
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

Sobek niestety jest to metoda stara jak swiat,w czasie dnia testy rzeczywisto?ci ,by potem we ?nie zrobi? taki sam test i odzyska? ?waidomosc ,je?eli masz tak czesto LD to czego nie próbujesz przej?? w obe.Jak mozna w czasie snu zwraca? uwag? na szczegó?y skoro nasz sen jest nie?waidomy?

+Quote Post
focus_oobe
post 01.03.2007 - 16:50
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

''Z powodu wcze?niej nagromadzonych wra?e? i dawnych nawyków, w czasie, gdy ?pimy, wy?aniaj? si? z umys?u wszelkie mo?liwe sny, których natury nie rozpoznajemy. '' najlepsza metoda jest chyba powtarzanie sobie ze snie..ze wszystko co dzieje sie za dnia w czasie rzeczywistym jest poprostu snem..spodziewajcie sie szybkich efektow :) bo to tylko pomoze :P

+Quote Post
Quel
post 02.03.2007 - 22:33
Post #4

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Niestety mnie cz?sto brakuje czego? do osi?gni?cia pe?nego LD. ?ni?, wiem, ?e to sen, ale nic nie robi?. To taki pó?-?wiadomy sen. Bardzo ci??ko to opisa? poniewa? mój mózg tworzy du?o logicznych wniosków, ale ?adnego nie wykorzystuje. Mo?e po prostu jestem zbyt zm?czony na to?

Porada prosta, ale jak ci??ko j? zastosowa?? O tym dobrze wie ka?dy pocz?tkuj?cy 'eldziasz':)
3.02.2007 Mój pierwszy raz.

"I od dzisiaj wynaj?ty morderca ma pilnowa? drogi do mojego serca..."
-->

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 02.03.2007 - 22:43
Post #5

Guests
Punkty prestiżu:

Tak, "Eldziasz" to ciekawe okre?lenie - wprowadzasz nowe terminy do polskiego j?zyka ...hehe .
Ja z kolei jak ju? robi? testy reala,to ?ap? si?,?e przewa?nie w tym samym miejscu i to mi nie pasuje .Albo w pracy : siedz? zawsze przy biurku i wpatruj? si? w ten sam punkt na ?cianie (wtedy stosuj? metod? wpatrywania si? w d?onie ) , albo w domu przed telewizorem i wtedy nie ma jakiej? zmiennej wprowadzaj?cej co? innego ,nowego.Zawsze wiem,?e zrobi? test w chwili przem?czenia w pracy ,albo w chwili relaksu przed TV . Niestety nie mam za bardzo czasu/si?y ,?eby wyj?? gdzie? w plener i eksperymentowa? .Mo?e na wiosn? to si? zmieni .

+Quote Post
Quel
post 03.03.2007 - 11:17
Post #6

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Off top ze wzgl?du na SORROWA:)

Wiesz, ze s?ownictwem w j?zyku polskim mo?na dobrze si? bawi?:)
To napisa?em ot tak. Poprawniejsza wersja to by?oby: 'eldowiec' lub 'eldziarz':D
3.02.2007 Mój pierwszy raz.

"I od dzisiaj wynaj?ty morderca ma pilnowa? drogi do mojego serca..."
-->

+Quote Post
ViBori
post 03.03.2007 - 15:44
Post #7

Go?? Rodziny
*

Notatnik

albo "Elder"

+Quote Post
chaze
post 04.03.2007 - 14:43
Post #8

Cz?sty Go?? Rodziny
**

Notatnik

" w czasie dnia testy rzeczywisto?ci ,by potem we ?nie zrobi? taki sam test i odzyska? ?waidomosc "

Chyba najlepszy sposób.Musze sie pochwali? a niechce zak?ada? nowego tematu ze dzisaj w?asnie dzieki temu sposobowi mia?em LD.Poprostu zastanowi?em sie w snie czy to niejest sen i wysz?o ze to jest sen. I Mia?em swiadomosc:) niemozliwe uczucie :) Tylko Emocje mnie obudzi?y,ale troche sie dzia?o zanim sie wybudzi?em.

+Quote Post
KoVeR89
post 06.03.2007 - 15:52
Post #9

Przechodzie?

Pewnego dnia do?wiadczy?em czego? bardzo dziwnego...
Próbowa?em przeczyta? co? na ekranie monitora, ale nie by?em w stanie!!
Literki mi przeskakiwa?y, zamienia?y si? miejscami, pl?ta?y. Nie potrafilem normalnie przeczyta? ani jednego wyrazu!!
poszed?em do kuchni powedzie? o tym mamie ,a ona powedzia?a po prostu, ?ebym wy??czy? komputer, bo to pewnie od d?ugiego siedzenia przy nim...
Teraz, kiedy dowiedzai?em si? o LD my?l?, ?? to mog?o by? LD... W LD text jest zmienny.
Ale to by?o tak realistyczne... Chyba nawet chwile przed tym zdarzeniem po?o?y?em si? spa?(albo chwil? po) W ka?dym b?d? razie nie pami?tam momentu przebudzenia O_o...
Co o tym s?dzicie?? Czy to mog?o by? LD, czy po prostu skutki przem?czenia??

+Quote Post
strapped
post 14.03.2007 - 22:43
Post #10

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

no wiesz...ja bym obstawial wersje z zió?kiem:D

+Quote Post
James
post 22.03.2007 - 11:28
Post #11

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

--

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park