oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Szczególy w LD, mój neizawodny sposób
SobeK
post 01.03.2007 - 09:31
Post #1

Gość Rodziny
*
Grupa: Podróżnicy

Witam!
LD mam praktycznie 3-5 dni w tygodniu. Nie wiem czemu albo bardzo łatwo mi to wychodzi.
Więc zdradze wam jak ja doświadczam LD.

1. Gdy śnicie zwracajcie uwagę na małe szczegóły.

(dzisiaj miałem sen w którym byłem w szkole i graliśmy w siatkówke gdy ją złapałem i rzuciłem zamieniła się w ptaka jastrzębia czy coś w tym stylu i odleciała. I wmówiłem sobie TO JEST SEN ! PONIEWAŻ TO JEST NIEMOŻLIWE! i od chwili wypowiedzenia tych słów mam kontrole nad swoim snem :)

i nie myślcie o sobie ponieważ w moim przypadku jak o sobie pomyśle to sen się robi niewyraźny i za chwile się budze.
Go to the top of the page

+Quote Post
Ketrab
post 01.03.2007 - 15:10
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

Sobek niestety jest to metoda stara jak swiat,w czasie dnia testy rzeczywistości ,by potem we śnie zrobić taki sam test i odzyskać śwaidomosc ,jeżeli masz tak czesto LD to czego nie próbujesz przejść w obe.Jak mozna w czasie snu zwracać uwagę na szczegóły skoro nasz sen jest nieśwaidomy?

+Quote Post
focus_oobe
post 01.03.2007 - 16:50
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

''Z powodu wcześniej nagromadzonych wrażeń i dawnych nawyków, w czasie, gdy śpimy, wyłaniają się z umysłu wszelkie możliwe sny, których natury nie rozpoznajemy. '' najlepsza metoda jest chyba powtarzanie sobie ze snie..ze wszystko co dzieje sie za dnia w czasie rzeczywistym jest poprostu snem..spodziewajcie sie szybkich efektow :) bo to tylko pomoze :P

+Quote Post
Quel
post 02.03.2007 - 22:33
Post #4

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Niestety mnie często brakuje czegoś do osiągnięcia pełnego LD. Śnię, wiem, że to sen, ale nic nie robię. To taki pół-świadomy sen. Bardzo ciężko to opisać ponieważ mój mózg tworzy dużo logicznych wniosków, ale żadnego nie wykorzystuje. Może po prostu jestem zbyt zmęczony na to?

Porada prosta, ale jak ciężko ją zastosować? O tym dobrze wie każdy początkujący 'eldziasz':)
3.02.2007 Mój pierwszy raz.

"I od dzisiaj wynajęty morderca ma pilnować drogi do mojego serca..."
-->

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 02.03.2007 - 22:43
Post #5

Guests
Punkty prestiżu:

Tak, "Eldziasz" to ciekawe określenie - wprowadzasz nowe terminy do polskiego języka ...hehe .
Ja z kolei jak już robię testy reala,to łapę się,że przeważnie w tym samym miejscu i to mi nie pasuje .Albo w pracy : siedzę zawsze przy biurku i wpatruję się w ten sam punkt na ścianie (wtedy stosuję metodę wpatrywania się w dłonie ) , albo w domu przed telewizorem i wtedy nie ma jakiejś zmiennej wprowadzającej coś innego ,nowego.Zawsze wiem,że zrobię test w chwili przemęczenia w pracy ,albo w chwili relaksu przed TV . Niestety nie mam za bardzo czasu/siły ,żeby wyjść gdzieś w plener i eksperymentować .Może na wiosnę to się zmieni .

+Quote Post
Quel
post 03.03.2007 - 11:17
Post #6

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Off top ze względu na SORROWA:)

Wiesz, ze słownictwem w języku polskim można dobrze się bawić:)
To napisałem ot tak. Poprawniejsza wersja to byłoby: 'eldowiec' lub 'eldziarz':D
3.02.2007 Mój pierwszy raz.

"I od dzisiaj wynajęty morderca ma pilnować drogi do mojego serca..."
-->

+Quote Post
ViBori
post 03.03.2007 - 15:44
Post #7

Gość Rodziny
*

Notatnik

albo "Elder"

+Quote Post
chaze
post 04.03.2007 - 14:43
Post #8

Częsty Gość Rodziny
**

Notatnik

" w czasie dnia testy rzeczywistości ,by potem we śnie zrobić taki sam test i odzyskać śwaidomosc "

Chyba najlepszy sposób.Musze sie pochwalić a niechce zakładać nowego tematu ze dzisaj własnie dzieki temu sposobowi miałem LD.Poprostu zastanowiłem sie w snie czy to niejest sen i wyszło ze to jest sen. I Miałem swiadomosc:) niemozliwe uczucie :) Tylko Emocje mnie obudziły,ale troche sie działo zanim sie wybudziłem.

+Quote Post
KoVeR89
post 06.03.2007 - 15:52
Post #9

Przechodzień

Pewnego dnia doświadczyłem czegoś bardzo dziwnego...
Próbowałem przeczytać coś na ekranie monitora, ale nie byłem w stanie!!
Literki mi przeskakiwały, zamieniały się miejscami, plątały. Nie potrafilem normalnie przeczytać ani jednego wyrazu!!
poszedłem do kuchni powedzieć o tym mamie ,a ona powedziała po prostu, żebym wyłączył komputer, bo to pewnie od długiego siedzenia przy nim...
Teraz, kiedy dowiedzaiłem się o LD myślę, żę to mogło być LD... W LD text jest zmienny.
Ale to było tak realistyczne... Chyba nawet chwile przed tym zdarzeniem położyłem się spać(albo chwilę po) W każdym bądź razie nie pamiętam momentu przebudzenia O_o...
Co o tym sądzicie?? Czy to mogło być LD, czy po prostu skutki przemęczenia??

+Quote Post
strapped
post 14.03.2007 - 22:43
Post #10

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

no wiesz...ja bym obstawial wersje z ziółkiem:D

+Quote Post
James
post 22.03.2007 - 11:28
Post #11

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

--

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park