oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Wywala Mnie, Przebudzam si? podczas ld
xlucha
post 26.12.2016 - 13:12
Post #1

Cz?sty Go?? Rodziny
**
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 9

Mam ld prawie codziennie. Mam budzik na 5:30, wy??czam i si? k?ad? dalej i bardzo cz?sto mam ld.
Mam problem bo w ld mnie cofa zawsze przy jaki? bodzcach.
Mia?em ld ?e jem snikersa i czuj? jego smak chce prze?kn?? i okazuje si? ?e poruszylem fizyczn? krtania.
Mia?em te? "dobrze" i odrazu si? wybudzilem jak poczu?em podniecenie
Jak si? przestrasze to te? mnie odrazu cofa.
Jakis pomys? jak pog??bi? faz?? Jak unika? cofni???

Czy mo?na powiedzie? ?e ld to takie p?ytkie oobe?
Go to the top of the page

+Quote Post
2 Dzięki xlucha za ten przydatny wpis:
Rafael198, Tulsi
Negai1
post 26.12.2016 - 14:32
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 182

Notatnik

Zapanuj nad emocjami ;) Przede wszysktim, w LD trzeba by? spokojnym by utryzma? faz? ;) I nie szukaj przyjemno?ci w snach, bo po tym zawsze Cie wywali a o to chyba nie chodzi :P

+Quote Post
1 Dzięki Negai1 za ten przydatny wpis:
Rafael198
Tulsi
post 26.12.2016 - 15:53
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 508

CYTAT(xlucha @ 26.12.2016 - 13:12) *
Mam ld prawie codziennie. Mam budzik na 5:30, wy??czam i si? k?ad? dalej i bardzo cz?sto mam ld.
Mam problem bo w ld mnie cofa zawsze przy jaki? bodzcach.
Mia?em ld ?e jem snikersa i czuj? jego smak chce prze?kn?? i okazuje si? ?e poruszylem fizyczn? krtania.
Mia?em te? "dobrze" i odrazu si? wybudzilem jak poczu?em podniecenie
Jak si? przestrasze to te? mnie odrazu cofa.
Jakis pomys? jak pog??bi? faz?? Jak unika? cofni???

Czy mo?na powiedzie? ?e ld to takie p?ytkie oobe?

Mnie tez dzis wywalilo. Ale to dlatego, za za bardzo emocjonalnie podchodzilam do tego co sie dzialo, bylo to zbyt pozytywne i moja gwaltowna radosc i wzruszenie mnie wywalilo.
Trudno nad tym panowac do konca :)

+Quote Post
2 Dzięki Tulsi za ten przydatny wpis:
Negai1, Rafael198
Rafael198
post 26.12.2016 - 18:34
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 306

CYTAT(Negai1 @ 26.12.2016 - 14:32) *
Zapanuj nad emocjami ;) Przede wszysktim, w LD trzeba by? spokojnym by utryzma? faz? ;) I nie szukaj przyjemno?ci w snach, bo po tym zawsze Cie wywali a o to chyba nie chodzi :P

?wietne, wida? jeste? w temacie, szkoda ?e ma?o si? wypowiadasz, wida? ?e masz wiedz?, szacunek ;)
xlucha
potwierdzam za du?o emocji, olej to, tu i teraz poddaj si? chwili obecnej, za bardzo chcesz co? osi?gn??, przesta? my?le? zaufaj samemu sobie, wyluzuj si?, dla ciebie te? ogromny szacunek, masz wielki potencja? :)

+Quote Post
2 Dzięki Rafael198 za ten przydatny wpis:
Negai1, Tulsi
Rafael198
post 26.12.2016 - 18:40
Post #5

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Tulsi @ 26.12.2016 - 15:53) *
Mnie tez dzis wywalilo. Ale to dlatego, za za bardzo emocjonalnie podchodzilam do tego co sie dzialo, bylo to zbyt pozytywne i moja gwaltowna radosc i wzruszenie mnie wywalilo.
Trudno nad tym panowac do konca :)

to nie jest z?e, to dobre uczucia, pokazuj? tylko jak bardzo silne jest pragniecie tej pe?ni wolno?ci
dajcie spokój temu ?e was wywala, zaakceptujcie to, to jest naturalne, to jest ?ywe, bierzcie to z humorem, to tylko etap ewolucji, przemiana przyjdzie sama
- dziecko uczy si? jazdy na rowerze bo samo tego chce, najszybciej si? nauczy, jak oleje ca?? nauk? i po prostu zacznie wsiada? na rower i si? odpycha?, nie my?l?c o konsekwencjach :)
za du?o my?li i pragnie?
sny s? odbiciem codzienno?ci, olej codzienno??, a olejesz i sen ;)
za bardzo si? staracie, mnie nie zawsze sta? na ?wiadome zasypianie, moje cia?o musi odpocz?? by rano wsta? do pracy, ale najlepsze s? ?wiczenia w nie?wiadomo?ci, warto ?wiczy? za dnia, brak my?li i emocji, tu i teraz, a efekty podczas snów przychodz? same

+Quote Post
Negai1, Tulsi
xlucha
post 26.12.2016 - 19:28
Post #6

Cz?sty Go?? Rodziny
**
Punkty prestiżu: 9

Dzi?ki za odpowied?. Ci??ko jest zapanowa? nad tym wszystkim bo to takie realne. Zauwa?y?em ?e i tak mam teraz d?u?sze ld bo wcze?niej mnie wywala?o bardzo szybko. Najcz??ciej mam kilka razy ld w nocy. Najcz??ciej mam tak ?e jak si? ockne to widz? ekran do którego tak jakby wchodz? i ju? jestem :) Ma kto? dobra technik? przej?cia z ld do oobe albo pog??biania fazy ld? Zazwyczaj obraz mam fajny.
P.S
Jak kto? przechodzi? z ld do oobe niech si? wypowie :)
I czy da si? z oobe wróci? do ld :)

Dzi?ki zapisywaniu snów zaczela si? moja przygoda z ld.

+Quote Post
3 Dzięki xlucha za ten przydatny wpis:
Negai1, Rafael198, Tulsi
Rafael198
post 26.12.2016 - 21:26
Post #7

Dusza Towarzystwa

CYTAT(xlucha @ 26.12.2016 - 19:28) *
Dzi?ki za odpowied?. Ci??ko jest zapanowa? nad tym wszystkim bo to takie realne. Zauwa?y?em ?e i tak mam teraz d?u?sze ld bo wcze?niej mnie wywala?o bardzo szybko. Najcz??ciej mam kilka razy ld w nocy. Najcz??ciej mam tak ?e jak si? ockne to widz? ekran do którego tak jakby wchodz? i ju? jestem :) Ma kto? dobra technik? przej?cia z ld do oobe albo pog??biania fazy ld? Zazwyczaj obraz mam fajny.
P.S
Jak kto? przechodzi? z ld do oobe niech si? wypowie :)
I czy da si? z oobe wróci? do ld :)

Dzi?ki zapisywaniu snów zaczela si? moja przygoda z ld.

ja mam tak? technik?, we ?nie patrze na w?asne d?onie, to po nich poznaje czy to sen czy jawa, moje d?onie we ?nie s? dziwne, nie regularne sta?e, raz przezroczyste raz mam 20 palców, raz ich wcale nie ma, po tym wiem ?e to jest sen, wtedy szukam budynku, okna wyci?gam r?ce i ty?em skacze z okna,plecami w dó? skupiaj?c uwag? na 3 oku, taki ruch wytwarza u mnie wibracje, ze snu wracam do cia?a, gdzie cia?o staje si? tylko przystankiem, bo zaraz wibracje unosz? moje cia?o astralne w góre, wtedy nast?puje atak szaraków, reptylian, archontów, w ka?dym razie, tutaj ko?czy si? moje obe, zaraz po oderwaniu z cia?a co? mnie atakuje, na to nie ma lekarstwa, w kó?ko robi? to samo, bo jestem uparty, czasami mam wra?enie ze oni czekaj? a? zasn? jak we filmie ink heh ale warto jest próbowa? ;)
co do powrotu z obe do ld, to oni mnie wrzucali w taki matrix,100% ?wiadomo?ci, z tym ?e wiesz ?e teras twoje cia?o ?pi, a ty nie morzesz si? obudzi?, a jak sie ju? chcesz budzi?, to zataczasz pentle, tak z 8 razy, tylko patrz?c na d?onie jeste? w stanie okre?li? czy to sen czy jawa
bo to co jest nazwane realem, we ?nie te? jest realne, wiedzia?em ?e mam ?cian? przed soba wal?c w ni? pi??ci?, czu?em si? tak jakbym teras waln?? pi??ci?, tylko jedno s?owo Matrix

+Quote Post
3 Dzięki Rafael198 za ten przydatny wpis:
Allanntaniel, Negai1, Tulsi
Negai1
post 27.12.2016 - 00:33
Post #8

Dusza Towarzystwa

Notatnik

U mnie sposób z d?o?mi nie dzia?a ;) Mam cz?sto tak, ?e po prostu mój sen jest tak nie realny, ?e stan? w nim i mówi? ,,kurde to sen"- tak po prostu. Cho? wa?na jest jedna rzecz o czym Rafael wspomina?- ?wiadomo?? w ?yciu codziennym= ?wiadomo?? w snach. Ja wiem np. ?e ostatnio rzadziej mam LDki po prostu mniej my?l? o tym wszystkim i chwilami zachowuje si? jak marionetka we w?asnym ?yciu.
Zauwa?y?am te? ?e ?atwiej o LDka gdy idziemy spa? nie bardzo zm?czeni, bo ja gdy zasypiam po chwili ju?, to na ogó? budz? si? rano i mam kompletn? pustk?, nawet nie pami?tam co mi si? ?ni?o.

Rafael, a mo?e to nie archonci tylko twoje w?asne demony? ;) Kiedy? mia?am podobn? sytuacje. Wychodzi?am z cia?a, ale mog?am porusza? si? tylko po moim domu, gdy próbowa?am wylecie? za okno kto? z mojej rodziny zaczyna? mnie atakowa?, przytrzymywa?, nie pozwala? mi odlecie?. Bardzo mnie to irytowa?o bo nic nie mia?am z tych wyj??. Zacz??am si? nad tym wszystkim zastanawia?... i w ko?cu zrozumia?am. By? to okres gdy czu?am ?e moja rodzina mnie ,,niewoli", nie pozwala mi by? sob?, nak?ada mi maski, kontroluje mnie i usilnie trzyma przy sobie. Nie dawali mi wolno?ci. Tak przynajmniej s?dzi?am, bo zacz??am nad tym pracowa? i okaza?o si? ?e to tylko moja interpretacja- o wszystko bowiem mo?na zawalczy?, tylko ja nie mia?am odwagi by im si? przeciwstawi? wi?c pozwala?am na niewole. Dopiero gdy poradzi?am sobie z problemem w fizycznym ?wiecie, gdy doznawa?am OOBE mog?am podró?owa? bo ju? nikt z domowników nie trzyma? mnie usilnie w domu ;)

Dlatego zastanów si? Rafael, bo mo?liwe ?e to jaka? metafora, cz?sto w OOBE widzimy co? co jest naszym problemem, o to bowiem chodzi by nas u?wiadomi?. Mo?liwe ?e pod?wiadomie boisz si? czego?, albo wr?cz nawet ju? jeste? pewny ?e za ka?dym razem gdy b?dziesz wychodzi? Oni b?d? tam na Ciebie czeka?. I przez to tworzysz zamkni?ty kr?g który wci?? si? powtarza, bo w OOBE nasze oczekiwania i pod?wiadomo?? ma wielkie znaczenie. Dlatego nie bój si? ich, poza tym kto powiedzia? ?e oni ci zagra?aj?- poka? im kto tutaj rz?dzi, to twoje OOBE a nie ?adnych szaraków ;) Szaraków, które ca?kiem mo?liwe ?e stworzy?a twoja w?asna pod?wiadomo??
?ycz? powodzenia ;)

+Quote Post
1 Dzięki Negai1 za ten przydatny wpis:
Rafael198
Rafael198
post 27.12.2016 - 12:24
Post #9

Dusza Towarzystwa

Negai1
rozumi? twój punkt widzenia
ale swojego jestem pewien, Wow dwa lata temu obudzi?em si? w astralu a tutaj parali?, a za dwie nogi i 2 r?ce trzyma mnie 4 szaraków, piaty wpycha mi ig?e w czach?, bola?o jak diabli,
wiesz co nawet po przebudzeniu czu?em ciep?o w tym miejscu
wersja swoich demonów mnie nie przekonuje, nie posiadam ?adnych leków
s?uchajcie, po prostu niektórzy ludzie maja tzw pecha ?yciowego i tyle

hehe nie do?wiadczy?a? nigdy prawdziwych ataków i oby? nie musia?a
moje ?ycie to pole bitwy, taki si? po prostu urodzi?em
po za tym co? si? dzieje, nie jest nudno :)

+Quote Post
Negai1
post 27.12.2016 - 12:49
Post #10

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ka?dy ma inne problemy, je?eli uwa?asz ?e to prawda to mam nadzieje ?e mimo wszystko jako? sobie z tym poradzisz ;)
Dozna?am kiedy? ataku, by?o to do?? przera?ajace do?wiadczenie, ale nie chce mi si? nawet o tym mówi?.

Niemniej mam nadzieje ?e dasz sobie rad? ;)

+Quote Post
2 Dzięki Negai1 za ten przydatny wpis:
Rafael198, Tulsi
Tulsi
post 27.12.2016 - 14:29
Post #11

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Negai1 @ 27.12.2016 - 12:49) *
Ka?dy ma inne problemy, je?eli uwa?asz ?e to prawda to mam nadzieje ?e mimo wszystko jako? sobie z tym poradzisz ;)
Dozna?am kiedy? ataku, by?o to do?? przera?ajace do?wiadczenie, ale nie chce mi si? nawet o tym mówi?.

Niemniej mam nadzieje ?e dasz sobie rad? ;)

Tez doznalam pare razy astralnych atakow w nocy. Nie byly to szaraki czy inne istoty ktore mozna okreslic z wygladu. To bylo cos czarnego, bezksztaltnego, cos ja oblok, i bylo przepelnione nienawiscia do mnie i rzadza mordu. Sparalizowalo mnie to zupelnie i pelzlo po koldrze od nog w strone serca. Czulam ze jak dopelznie do serca to po mnie. Moglam tylko w myslach wolac mojego Przyjaciela ktory nie mieszka w naszym wymiarze. Po chwili zjawil sie i stracil to paskudztwo ruchem reki i powiedzial ze to poszlo do kasacji. Ale prztjda inne i zebym nie reagowala strachem to wtedy to cos straci sile i samo pojdzie. I rzeczywiscie tak bylo. Sa jakies astralne larwy czy cos, co chce sie pozywic naszym strachem. Z braku tego pokarmu samo odchodzi.

+Quote Post
1 Dzięki Tulsi za ten przydatny wpis:
Rafael198
Rafael198
post 27.12.2016 - 14:35
Post #12

Dusza Towarzystwa

problem jest taki ?e ja podczas ataków si? nie boje, nie reaguje emocjonalnie, po prostu si? bronie
co roku jest lepiej, to co jest dzi? od czasu do czasu, to bajka z tym co by?o 4 lata temu
wi??e si? to pewnie z ilo?ci? posiadanej energii, my?l? ?e problem ataków stopniowo zanika

+Quote Post
1 Dzięki Rafael198 za ten przydatny wpis:
Tulsi
Tulsi
post 27.12.2016 - 17:27
Post #13

Dusza Towarzystwa

Jak pieknie dziala forum bez trolli, coraz wiecej ludzi ma znowu cos fajnego do powiedzenia :)
I powiem to z naciskiem: trolle wroca, a wtedy radze wsadzic ich do wora ignorowane i niech tam sobie pisza glupoty ile wlezie:)
A my nadal bedziemy mogli rozmawiac w spokoju:)

+Quote Post
2 Dzięki Tulsi za ten przydatny wpis:
DonBuziallo, Rafael198
Rafael198
post 27.12.2016 - 17:51
Post #14

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Tulsi @ 27.12.2016 - 17:27) *
Jak pieknie dziala forum bez trolli, coraz wiecej ludzi ma znowu cos fajnego do powiedzenia :)
I powiem to z naciskiem: trolle wroca, a wtedy radze wsadzic ich do wora ignorowane i niech tam sobie pisza glupoty ile wlezie:)
A my nadal bedziemy mogli rozmawiac w spokoju:)

a najwa?niejsze jest to ?e pojawiaj? si? nam nowe aktywne osoby, to jest najpi?kniejsze, forum od?ywa, coraz wi?cej nowych osób wchodzi do tematów i nie wstydzi si? dzieli? na forum swoimi prywatnymi do?wiadczeniami :)

+Quote Post
DonBuziallo, Tulsi
Isabel Martin
post 29.12.2016 - 13:01
Post #15

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1013

Notatnik

Gdzie? czyta?am, ?e regularnie przyjmowane Cia?o Chrystusa wybiela cia?o astralne i pog??bia faz?.
Mo?e rzeczywi?cie co? w tym jest?

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 29.12.2016 - 13:20
Post #16

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Owszem jak w to uwierzysz to wszystko pog??bi faz?. Zwyk?y chleb czy p?atki owsiane.

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
Isabel Martin
Zielarz Gajowy
post 29.12.2016 - 13:24
Post #17

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Jakby to by?o napisane w koranie to pewnie chrze?cijan kurwica by strzeli?a, ?e takie herezje ta religia wyznaje:

"I powiedzia? im Jezus: Zaprawd?, zaprawd? powiadam wam: Je?li nie b?dziecie je?? cia?a Syna Cz?owieczego i pi? jego krwi, nie b?dziecie mie? ?ycia w sobie.
Kto je moje cia?o i pije moj? krew, ma ?ycie wieczne, a ja go wskrzesz? w dniu ostatecznym.
Moje cia?o bowiem prawdziwie jest pokarmem, a moja krew prawdziwie jest napojem.
Kto je moje cia?o i pije moj? krew, mieszka we mnie, a ja w nim.
Jak mnie pos?a? ?yj?cy Ojciec i ja ?yj? przez Ojca, tak kto mnie spo?ywa, b?dzie ?y? przeze mnie."

+Quote Post
4 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
Isabel Martin, Isabel Martin, Po?eracz Chmur, Tulsi
Tulsi
post 29.12.2016 - 13:38
Post #18

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 29.12.2016 - 13:24) *
Jakby to by?o napisane w koranie to pewnie chrze?cijan kurwica by strzeli?a, ?e takie herezje ta religia wyznaje:

"I powiedzia? im Jezus: Zaprawd?, zaprawd? powiadam wam: Je?li nie b?dziecie je?? cia?a Syna Cz?owieczego i pi? jego krwi, nie b?dziecie mie? ?ycia w sobie.
Kto je moje cia?o i pije moj? krew, ma ?ycie wieczne, a ja go wskrzesz? w dniu ostatecznym.
Moje cia?o bowiem prawdziwie jest pokarmem, a moja krew prawdziwie jest napojem.
Kto je moje cia?o i pije moj? krew, mieszka we mnie, a ja w nim.
Jak mnie pos?a? ?yj?cy Ojciec i ja ?yj? przez Ojca, tak kto mnie spo?ywa, b?dzie ?y? przeze mnie."

Jezus nie zostawil po sobie ani pol pisanego slowa. Dopiero po 100 latach po jego smierci zaczeto pisac ewangelie.
I jak to pamietali jego slowo w slowo, jakie to sa zgrabne teksty :)
Ciekawi mnie dlaczego nie spisywano slow Jezusa od razu, tylko az caly wiek z tym zwlekano.
Pewnie po to aby zapoczatkowac ten symboliczny kanibalizm i powprowadzac inne sakramenty o jakich Jezusowi nawet sie nie snilo.

+Quote Post
1 Dzięki Tulsi za ten przydatny wpis:
Po?eracz Chmur
Zbyszek
post 15.01.2017 - 12:50
Post #19

cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 984

Notatnik

kiedys tak pisali i zostalo z ta krwia. przeciez nie mysleli by walic prosto na Golgote po flache krwi , czy szukac po smentarzach odcietj reki Jezusa. Taaaakie gadanie wiekowe a mysleli zeby wzbudzic w sobie swiatlo boskie. Nie wejdzie przeciez do mentala zabijaka , znaczy niebka, tylko dobry chlopina, opamietany i radosny. Zlosnika ciepnie po katach i tyle bdzie mial.A ze grozili w zacnych tekstach, jakby to oni decydowali, to sobie fasonu dodawali, by religijniej bylo.

+Quote Post
1 Dzięki Zbyszek za ten przydatny wpis:
Zielarz Gájowy
lg1500
post 05.03.2017 - 00:25
Post #20

Przechodzie?

Punkty prestiżu: 1

CYTAT(Rafael198 @ 26.12.2016 - 22:26) *
ja mam tak? technik?, we ?nie patrze na w?asne d?onie, to po nich poznaje czy to sen czy jawa, moje d?onie we ?nie s? dziwne, nie regularne sta?e, raz przezroczyste raz mam 20 palców, raz ich wcale nie ma, po tym wiem ?e to jest sen, wtedy szukam budynku, okna wyci?gam r?ce i ty?em skacze z okna,plecami w dó? skupiaj?c uwag? na 3 oku, taki ruch wytwarza u mnie wibracje, ze snu wracam do cia?a, gdzie cia?o staje si? tylko przystankiem, bo zaraz wibracje unosz? moje cia?o astralne w góre, wtedy nast?puje atak szaraków, reptylian, archontów, w ka?dym razie, tutaj ko?czy si? moje obe, zaraz po oderwaniu z cia?a co? mnie atakuje, na to nie ma lekarstwa, w kó?ko robi? to samo, bo jestem uparty, czasami mam wra?enie ze oni czekaj? a? zasn? jak we filmie ink heh ale warto jest próbowa? ;)
co do powrotu z obe do ld, to oni mnie wrzucali w taki matrix,100% ?wiadomo?ci, z tym ?e wiesz ?e teras twoje cia?o ?pi, a ty nie morzesz si? obudzi?, a jak sie ju? chcesz budzi?, to zataczasz pentle, tak z 8 razy, tylko patrz?c na d?onie jeste? w stanie okre?li? czy to sen czy jawa
bo to co jest nazwane realem, we ?nie te? jest realne, wiedzia?em ?e mam ?cian? przed soba wal?c w ni? pi??ci?, czu?em si? tak jakbym teras waln?? pi??ci?, tylko jedno s?owo Matrix

Mia?em, czasem mam dok?adnie tak samo. Ostatnie 4 dni by?y prze?omowe. Od czasu medytacji ?wiatowej 1 marca zosta?o zdj?tych wi?kszo?? blokad na astralu itp. Wyobra? sobie zdziwienie jak zaraz po wyj?ciu w g?sty obszar roj?cy si? od archontów i innego ?cierwa w maskach ludzi okazuje si? ?e obszar jest co najmniej 2x mniej g?sty ni? zwykle na tym poziomie ?wiadomo?ci. W dodatku w??czam ?wiat?o, a ono naprawd? si? w??czy?o, nigdy wcze?niej w tak g?stym obszarze pe?nym archontów nie uda?o mi si? normalnie w pokoju zapali? ?wiat?a, zawsze by?o brak reakcji. W dodatku nauczy?em si? nowej techniki demaskowania ich. Wystarczy spojrze? na kogo? z intencj? aby go zobaczy? takim jaki jest naprawd?. Ale si? zdziwi?em jak postacie ze snów udaj?ce znajome osoby z reala zacze?y zmienia? si? w zupe?nie inne które za ?ycia na pewno nie widzia?em. A cz??? zmienia?a si? w ró?ne dziwne byty. Ogólnie ju? mniej wi?cej rozpoznawa?em te paso?yty, bo wszelka interakcja z nimi jest oparta na wyzwalaniu negatywnych emocji którymi si? karmi?. Zauwa?y?em te? ciekaw? rzecz, za ka?dym razem gdy niszczy?em te byty przy pomocy bezwarunkowej mi?o?ci, lub podnosz?c im wibracje wyzwala?a si? ogromna ilo?? energii ?wiadomo?ci. Dzisiaj nawet jak by?em na ni?szych planach astralu i mnie co chwila cofa?o do cia?a, ?e chyba w ci?gu 1 nocy musia?em wyj?? ze 100 razy. To w pewnym momencie zda?em sobie spraw? ?e wy?wietla mi si? w pewnym obszarze ?wiadomo?ci jakby taki licznik obci??enia energetycznego. I zda?em sobie spraw? ?e dlatego nie mog? utrzyma? d?u?ej ni? pare minut projekcji astralnej bo tak mocno mnie drenuj? na tym poziomie astralu te zdesperowane byty. Ale co z tego, To dobre ?wiczenie na zwi?kszenie przep?ywu energii jeszcze bardziej :D

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park