oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Dotyk W śnie.
Kokobello
post 18.02.2019 - 08:48
Post #1

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

Witam, kilkakrotnie dotknęło mnie pewne zjawisko dotyku we śnie... można tak to nazwać.
Kiedy śpię, lub jestem na granicy snu - zasypiania, to budzi mnie dotyk. Dokładnie tak jakby ktoś mnie trącił palcem w tył szyi przez co się budzę. Jest to zjawisko na tyle realistyczne... że oczywiście czuję to, czuje miejsce w którym było "dotknięcie" a też jestem w stanie określić, że był to np, palec, a nie np kij, igła czy coś innego :D
Po prostu tak jakby ktoś dosłownie mnie w ten sposób chciał mnie obudzić. Oczywiście nie ma możliwości, żeby ktoś to był, śpię sama... od razu, obracam się w takiej sytuacji by sprawdzić co to...
Jest na to jakieś wytłumaczenie czy tak po prostu bywa?
Go to the top of the page

+Quote Post
Se7en
post 20.02.2019 - 21:11
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

Nie widzę nic w tym niezwykłego chociaż sam fakt jest trochę dziwny. Zawsze wszystko jest realistyczne przecież to odbicie rzeczywistości na wyższym lub niższym poziomie (jakość) ale doświadczenia zawsze będą odbierane jako rzeczywistość (lub świadomie jako astral). Jeżeli już mowa o granicy snu to najłatwiej to wyjaśnić, że to paraliż przysenny ewentualnie śnienie przenika do realu. Myślę, że nie ma czym się martwić zdecydowanie lepsze to niż zmora na klacie czy wspomniana "igła". Z reguły większości przytrafiają się nieco gorsze "paraliże" niejednokrotnie traumatyczne albo odbierane jako tzw "ataki". Powoduje to w głównej mierze strach, schemat lubi się powtarzać tak jak to też u Ciebie bywa.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park