oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

26 Stron V  « < 24 25 26  
Reply to this topicStart new topic
> Trzy Grosze O Mnie ..., Napisz jaki jesteś - chętnie poczytamy :)
Lestard
post 03.05.2012 - 16:19
Post #526

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy

Chiciałbym wszystkich prosić o medytacje dzisiaj nad pomyślnym zdaniem jutrzejszej matury z polaka wszystkich zdających ;) czyli rocznik 93 i w niektórych przypadkach 92.
Go to the top of the page

+Quote Post
Messanger
post 03.05.2012 - 18:42
Post #527

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 507

Trzeba było medytować nad lekturami podczas ostatnich kilku lat :PP.

+Quote Post
3 Dzięki Messanger za ten przydatny wpis:
Foks, Koko1718, TheTruth
heksakosjoihekse...
post 03.05.2012 - 21:09
Post #528

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 59

Notatnik

opisze się tu jestem nie sumienny praktycznie nie mam czasu i checi na ćwiczenia
obe interesuje sie ze wzgledu na mistrza i nic wiecej:C
nie dbam o pisownie:C
.ps zapomniał bym się przedstawić wiec jestem andrzej i mimo że miałem kilka fajnych faz to nie miałem jeszcze wyjścia :C
coś jeszcze?

+Quote Post
TheTruth
post 04.05.2012 - 00:16
Post #529

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 6

Notatnik

Napiszę coś i ja, skoro już tu jestem.
Kaśka, lat 26; los przywiódł mnie do Pyrlandii i póki co tu mieszkam. Jestem osobnikiem bardzo sentymentalnym :] uwielbiam przyrodę, pieszę wycieczki, rowerowe zresztą też, patrzenie na drzewa i pagórkowate krajobrazy (których tutaj ze świecą szukać, niestety). Uwielbiam gotować - kroić, tarkować, smażyć, piec, doprawiać, jeść! Inną pasją od dziecka były robótki ręczne, biżu itd., ale rutyna dnia codziennego powoli je zabija :) więc tracę powoli inwencję twórczą. I oczywiście ezoteryka.
Muzyka - na okrągło. Dobre r&b z przełomu wieków, rap; Czerwone Gitary i inne polskie zespoły z tamtych lat. Taniec - niezrealizowane marzenie, i raczej się już nie spełni.
Oglądanie skeczy kabaretowych, w końcu śmiech to zdrowie.
Nie lubię imprez i pustych, ograniczonych, zawistnych ludzi. Palenia.
Uważam, że praca to przykry obowiązek, robię to tylko dla pieniędzy i spotykania się z ludźmi.
No i żyję jakoś, żeby pokonywać przeciwności losu i użerać się z karmą :)

+Quote Post
2 Dzięki TheTruth za ten przydatny wpis:
diaboliq, stray.ghost
Andrzejek666
post 05.08.2012 - 06:41
Post #530

Przechodzień

Punkty prestiżu: 1

Witam, jestem Andrzejek xD A właściwie Karolina :P Mam sobie 26 lat i mieszkam se we Wrocławiu. Lubię wiele rzeczy: muzykę to raczej rock i metal ale nie zamykam się tylko do tych dwóch gatunków, film - dobry horror czy jakaś fajna komedia. Uwielbiam koty! Mam 2 w domu. Lubię się uczyć języków obcych.
To na tyle.

+Quote Post
1 Dzięki Andrzejek666 za ten przydatny wpis:
stray.ghost
aurelian32
post 24.01.2013 - 17:14
Post #531

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 12

Notatnik

Ariel mi na imię 31 lat urodzony w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego.
Zajmuję się od blisko ponad czternastu lat profesjonalnie Tarotem łącząc różne techniki ze sobą.
Kocham Muzykę i moją Miłość ;) Życia
Lubię pisać i doświadczać nowych doświadczeń ucząc się tego czego jeszcze nie zdołałem poznać.
Optymista i Pesymista - zależy od pogody.
OOBE jest ze mną od roku 1996 do 2004 ..przerwa .. i powrót po latach z Nadzieją że sięgnę po Prawdę !
Szanuje Prawdę w każdej postaci, rzadko się złoszczę, szanuje Mądrość i Głupotę. Tolerancyjny w skrócie.
Spokojny.
Kocham Podróże i Poznawanie łącząc z przekraczaniem ograniczeń i zbieraniem budujących doświadczeń.
W Boga wierzę choć do kościoła nie chodzę.
hmm .. ideałem nie jestem choć pracuje nad nim w sobie samym.

Pozdrawiam

+Quote Post
4 Dzięki aurelian32 za ten przydatny wpis:
Koko1718, serafis, stray.ghost, twistoid
Miriam
post 01.10.2013 - 19:23
Post #532

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 5

Notatnik

Jak sami widzicie ponizej, autorka cierpi na sklonnosci spamotworcze i z lenistwa nie uzywa polskich znakow.

Miriam (tak, tak mi dali rodzice. Nie, nie mam penisa. ;P) 20 lat. Zazwyczaj mam slomiany zapal, ale jak sie w cos wkrece, to ponoc dzialam jak w amoku, az dopne swego. Teraz mam nadzieje byc w tym "amoku", az opanuje wychodzenie z ciala i poznam wszystkie odpowiedzi, ktore chce poznac, a chodzi o te wszystkie duchowe tematy, do ktorych podchodze sceptycznie. ;)

Urodzona w Gdyni, w Gdyni wychowana, ale od 16-go roku zycia zamieszkala w Szwecji. Zaraz po osiemnastce zaliczylam tez wyprowadzke z domu, wiec jak ktos chce wpadac do Malmö, to niech wpada. Zadna matka mi nad glowa nie stoi. :D

Zapalona autostopowiczka (jak na razie najdalej dojechalam tylko do Gruzji, ale w planie mam zjechac caly swiat z plecakiem). Lubie tez spiewac. I jesc lubie. Sushi chyba szczegolnie. A no i czekolade. Tak, czekolade czasem wrecz ubostwiam! Cos tam, gdzies tam narkotykow probowalam, cos tam, gdzies tam sie upilam... Ale to nie za czesto. Wrecz bardzo rzadko i glowe mam slaba, wiec i chwalic sie nie ma czym. (Nie, zeby bylo, gdybym miala leb do tego czy cos... :P) Lubie probowac, nie umiem usiedziec w jednym miejscu [zamieszkania] dluzej niz 2-3 lata.

W polskim gimnazjum chodzilam do klasy teatralnej. W szwedzkiej sredniej robilam trzyletnia hotelare, ale po dwoch latach mi sie znudzilo, wiec ostatecznie skonczylam w mechaniku i dobrze mi z tym. :D (Wymienic komus pasek rozrzadu? :P)

Ze sportow to.. nie uprawiam, ale czas zaczac. Kiedys trenowalam troche taijutsu, ale stanelo na bialym pasie. No i rower. Codziennie prawie dycha do szkoly, a potem jeszcze wrocic trzeba! :D

Nie lubie polityki. Wydaje sie prosta, a jest cholernie zlozona. Jestem liberalna, tolerancyjna, troche lewicowa... Tylko z islamem mam problemy. Niebezpodstawne zreszta. Ale po co sie w zlo zaglebiac tutaj? :P

A i na koniec: muzyka. Muzyka jest wazna, muzyka jest super, kocham muzyke, nie wyobrazam sobie zycia bez odtwarzacza i sluchawek. Jestem zdania, ze w kazdym gatunku znajdzie sie perelka, ale perelek najwiecej w rocku i metalu (i wszelkich ich odmianach). Nad wykonawcami nie bede sie rozwodzic, ale kojarzycie klimat zapewne. ;)

+Quote Post
1 Dzięki Miriam za ten przydatny wpis:
stray.ghost
Niewierny
post 12.02.2014 - 19:02
Post #533

Przechodzień

Dobry wieczór wszystkim:-) Jestem z Wrocławia, zainteresowania zgodne z tematyką forum, i takie tam...:-) Wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi, i nie można przekreślać tematu, jak się z nim nie zapoznało bliżej, i takie tam...:-) Może przy piwie będę bardziej wylewny:-D Pozdrawiam;-)

+Quote Post
zerk
post 31.03.2016 - 09:07
Post #534

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 3

Tematyką oobe zainteresowałem się w 2007r, wtedy też zalogowałem się na forum... kurcze 9 lat byłem nieobecny.. przepraszam :)

+Quote Post
Drag0n
post 06.04.2016 - 05:20
Post #535

Świadomie Śniący
Punkty prestiżu: 304

Notatnik

Chyba juz pisałem w tym temacie :D Człowiek zagubiony lecz usilnie dążący do celu swej wędrówki :D Tak bardzo mi ciężko a jednocześnie lekko, na tym forum są ludzie którym naprawdę zależy, kocham was :-*

+Quote Post
2 Dzięki Drag0n za ten przydatny wpis:
Neurocosmic, Tulsi
mruk
post 22.05.2018 - 19:02
Post #536

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 2

O sobie? Hmm będzie dziwnie :)
Imię Radek
Wiek 49 lat
Znaki szczególne : Mózgowe porażenie dziecięce :)

Lubię : Historię (ostatnio XVIII w. z dziwnym odchyleniem w kierunku damskich sukien i biżuterii z tego okresu),
Fantastykę i SF ,muzyka folk ( inna w zależy od aktualnego nastroju) ,Gry online , motocykle , czarownice , karty tarota.

Nie lubię : Rewolucji Francuskiej ,wódki , poprawności politycznej, chamstwa.

Leniwy ,wolę słuchać niż mówić , tolerancyjny (żyj jak chcesz puki nie szkodzisz innym ).

O OOBE usłyszałem niedawno i próbuję opisanych na forum technik puki co bez efektu ale to początki.

Wystarczy :D

+Quote Post
2 Dzięki mruk za ten przydatny wpis:
Dagon, Se7en
warmine
post 22.05.2018 - 19:23
Post #537

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 1237

Notatnik

Witaj :) zapisz sie na bezpłatny kurs . Polecam !

+Quote Post

26 Stron V  « < 24 25 26
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park