oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Pierwszy Krok do OOBE - Posłuchaj Tutaj

Reply to this topicStart new topic
> Problem Z Wyjściem Z Ciała
tomislaw123
post 01.08.2018 - 20:13
Post #1

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy

Witam, od kilku lat doświadczam Paraliżu sennego. Zdarzyło się kilkadziesiąt razy Ld, 2, 3 razy Obbe (widzenie aury, poświaty w 360 stopniach) Mimo to bardzo często ogarnia mnie strach (Tzw zmora) Czasem jest to przyjazny byt lecz dzisiaj doświadczyłem czegoś wyjątkowego. Zazwyczaj po wyrwaniu się na sile z astralnej galarety przerzuca mnie do LD ale dziś spotkałem opiekuna (rozmowa przez telepatie). Bardzo zaciekawiło mnie to że powiedział żebym uwolnił serce a nie będzie mnie blokował ( Często czuje ręce które blokują mnie przy próbie wyjścia z ciała) mogę przerzucić tylko połowę ciała. Czy chodzi może o czakrę serca ? Może ktoś wyjaśni o co chodzi ?
Go to the top of the page

+Quote Post
Bin
post 03.08.2018 - 00:30
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 42

Notatnik

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o oooo.... Ciebie. Coś Cię jeszcze prześladuje na tym padole. Co to jest? Tylko Ty wiesz...Trzeba wyeliminować fizyczne czynniki. Za cieplo, za zimno, złe jedzenie, używki itp. To wszystko może nie być łatwe. Potem zobaczysz co zostało w Tobie. Co Cię uwiera.

+Quote Post
Zbyszek
post 14.09.2018 - 08:10
Post #3

cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 966

Notatnik

Serce to serce, przeciez nie chodzi o opieszalosc, zadziornosc czy wscieklosc. Serce to milosc .

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park