oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Czy To Dobry Pocz?tek?
hekate20
post 30.06.2019 - 07:33
Post #1

Przechodzie?

Grupa: Podró?nicy

Witajcie :)

Jestem nowa na forum, ale ?ledzi?am je ju? od jakiego? czasu.
Nigdy nie uda?o mi si? ?wiadomie opu?ci? cia?a, lecz staram si? do tego d??y?. Kilka technik mnie zawiod?o, postanowi?am, ?e postawi? wszystko na oddech. Przedstawiam opis "do?wiadczenia"

Start godzina 21.
Oddychanie holotropowe. G??bokie wdechy w ?rednim nie za szybkim tempie i szybkie wydechy. Próba odnalezienia idealnego tempa.

Dr?twienie cia?a, mrowienie w lewej r?ce, ca?kowite dr?twienie prawej nogi.
Przy wydechu uczucie ko?ysania na boki.

Ca?kowite odr?twienie cia?a.
Dziwny d?wi?k, który wyst?pi? dwa razy.
Lekkie hipnagogi, sekundowe utraty ?wiadomo?ci i powrót.
Wra?enie szybkiego przechodzenia procesu. Szum w uszach.

Samoistne zatrzymania oddechu na oko?o 1 minut?, po czym powrót do ?wiadomo?ci oddechu.

W ostatnim momencie wszystko samo ustalo, oddech sam z siebie si? unormowa?.
Wra?enie odrywania ko?czyn od ?ó?ka. Uczucie i wizja jakby za ko?czynami wi?a si? bladoniebieska smuga ?wiat?a wydostaj?ca si? z cia?a fizycznego.
Odleg?o?? oddzielenia samych ko?czyn wzgl?dnie oceniam na oko?o 20 cm.

Zbytnie ch?? wyj?cia, nacisk na podnoszenie i zastanawianie si? czy nie za szybko unosze konczyny, ekscytacja przywracaj? pe?na ?wiadomo??.
Ko?czyny opadaj?.
Otwieram momentalnie oczy.

Koniec godzina 21.50

Mia?am wra?enie, jakbym nie obserwowa?a z punktu widzenia "fizycznej" ?wiadomo?ci tylko jakby drugiego cia?a. Niby by?am w sobie, ale jakbym nie by?a sob?, jakby to inna osoba obserwowa?a z punktu mojego cia?a.
Dziwi?a mnie ta ko?cówka, ?e tutaj pi?knie ?adnie, rytm oddechu trzyma?am, a tu nagle sam z siebie ustal, wróci? do normalno?ci, jakbym ju? sob? nie by?a i nie mia?a pe?nej kontroli, ale nie usn??am.

Czy to dobry pocz?tek?
Prosi?abym o jakie? wskazówki :)
Go to the top of the page

+Quote Post
masa
post 30.06.2019 - 22:26
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

Dobr? wskazówk? jest metoda przerywanego snu, bez tego oczywi?cie mo?esz próbowa? przed snem ale b?dzie mówi?c delikatnie duuu?o trudniej....Czy klasycznie wsta? w nocy i si? rozbudzi? czy jak si? przebudzisz nie porusza? cia?em i próbowa?.

+Quote Post
hekate20
post 01.07.2019 - 17:23
Post #3

Przechodzie?

CYTAT(masa @ 30.06.2019 - 23:26) *
Dobr? wskazówk? jest metoda przerywanego snu, bez tego oczywi?cie mo?esz próbowa? przed snem ale b?dzie mówi?c delikatnie duuu?o trudniej....Czy klasycznie wsta? w nocy i si? rozbudzi? czy jak si? przebudzisz nie porusza? cia?em i próbowa?.

Ja w nocy budze si? samoistnie po kilka razy, ale boj? si? rozbudza?, bo du?a szansa, ze ju? nie usn?...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park