oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Aura
Kab
post 10.12.2008 - 20:48
Post #1

Cz?sty Go?? Rodziny
**
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 1

Mam pytanie czy ktos z was widzi aure? Czy ludzie majacy OOBE maja inna niz zwykli , Medytujacy latami maja znacznie zmieniona barwe aury niz zwykli ludzie maja barwe zlotaw? . Ogolem chcialbym otworzyc temat o Aurze. Wiekszosc ludzi cwiczacych OOBE uslyszeli tylko o tym i pomysleli ze to moze byc fajne czemu nikt nie mowi tak o widzeniu aury... wg mnie jest to o wiele latwiejsze i bardziej efektywne w poczatkowym stadium treningow.
Go to the top of the page

+Quote Post
Daisa
post 10.12.2008 - 23:30
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 11

Notatnik

ja widz?

+Quote Post
Guest_Pijus._*
post 11.12.2008 - 08:50
Post #3

Guests
Punkty prestiżu:

o wczorajszy czat jednak owocny by? :) :D podaje linka do Wszystkiego o aurach
Trening Aury

+Quote Post
Noobek
post 11.12.2008 - 23:38
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 2

Ja CHYBA kilka razy j? widzia?em. Raz zastosowa?em si? do pewnego poradnika i zobaczy?em aur?... szczoteczki do z?bów. Szczoteczka by?a czerwona i aura by?a czerwona. A jak przypomnia?em sobie, ?e aura powinna by? zielona, to zobaczy?em aur? zielon?, ale przechodz?c? w czerwie? *im bli?ej szczoteczki, tym bardziej zielona, im dalej, tym bardziej czerwona).
Mam pytanie: jak wy postrzegacie aur? i czy jest mo?liwe obserwowanie aury szczoteczek do z?bów?

+Quote Post
Kab
post 12.12.2008 - 17:06
Post #5

Cz?sty Go?? Rodziny
**
Punkty prestiżu: 1

Hehe szczoteczka nie moze miec aury ;) chyba ze Twoja szczoteczka zyje:P to byl powidok lub poswiata :)

+Quote Post
xec
post 12.12.2008 - 23:38
Post #6

Cz?onek Rodziny

[...] Wszelka materia ma jakiegos rodzaju aure, nawet zwykly kamien [...]

Zrodlo - Trening widzenia aury Roberta Bruce

+Quote Post
Noobek
post 13.12.2008 - 03:51
Post #7

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Kab @ 12.12.2008 - 17:06) *
Hehe szczoteczka nie moze miec aury ;) chyba ze Twoja szczoteczka zyje:P to byl powidok lub poswiata :)

No w?a?nie jedni twierdz?, ?e aur? ma wszystko, ale takie za?o?enie k?oci si? z moimi pogl?dami na ?wiat. Ale to nie by?a moja szczoteczka, wi?c nie wiem, czy ?yje, czy nie ;)
W ka?dym razie je?li to nie by?a aura, to widzia?em j? tylko raz w ?yciu. I chyba b?d? musia? si? przy?o?y? do treningu.

+Quote Post
Karamoon
post 13.12.2008 - 08:00
Post #8

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 56

CYTAT(Kab @ 12.12.2008 - 17:06) *

Powidoki s? denerwuj?ce, dobrze jest patrze? nieco z boku, centralne patrzenie powoduje powidoki, ?atwy test: je?eli nie masz pewno??i czy widzisz aur? to po "patrzeniu" popatrz przenosz?c obraz na bok je?eli aura si? przemie?ci to widzia?e? powidok ;-) wogóle nie my?l ?e patrzysz, u?yj widzenia niematerialnym zmys?em nie my?l o oczach.

pozdro.

+Quote Post
Noobek
post 13.12.2008 - 15:49
Post #9

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Karamoon @ 13.12.2008 - 08:00) *
Powidoki s? denerwuj?ce, dobrze jest patrze? nieco z boku, centralne patrzenie powoduje powidoki, ?atwy test: je?eli nie masz pewno??i czy widzisz aur? to po "patrzeniu" popatrz przenosz?c obraz na bok je?eli aura si? przemie?ci to widzia?e? powidok ;-) wogóle nie my?l ?e patrzysz, u?yj widzenia niematerialnym zmys?em nie my?l o oczach.

pozdro.

ZAWSZE podczas prób patrz? z boku... w przypadku szczoteczki równie? tak by?o :/

+Quote Post
sonic3
post 06.02.2010 - 19:09
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 77

Notatnik

hehe.. dzi? zobaczy?em co? niesamowitego aur? ro?liny.
?wiczy?em widzenie aury sporo czasu temu, korzysta?em z informacji zawartych w tym booku: www.astraldynamics.pl/upload/Trening_widzenia_aury.pdf
Po jakim? miesi?cu mia?em pierwsze efekty widzeniem bocznym potrafi?em ujrze? poza aur? eteryczn? tak?e te promieniuj?c? wy?ej do kilku cm nad skór?.
Od tej pory wielokrotnie mi to wychodzi?o z coraz to lepszymi wynikami ale dzi? to zobaczy?em co? takiego, ?e si? sam zszokowa?em i se tylko pod nosem szepn??em wow!
By?em dzi? na spacerku w lesie i tak zacz??em si? przygl?da? temu takiemu md?emu promieniowaniu jakie wida? nad koronami drzew gdy mamy jasne niebo. I sobie przypomnia?em o aurach, wydaje mi si?, ?e to lekko widziane promieniowanie jest w?a?nie aur? drzew tylko, ?e nie widzimy jej tak dobrze, bo jak spojrzy si? tam gdzie s? pojedyncze drzewa owa po?wiata nie wyst?puje lub jest prawie niewidoczna.
No i tak spojrza?em sobie na d?o? aby ujrze? swoj? aur?, w sumie to tyle razy by?em w lesie i nie pomy?la?em aby tam spojrze? na aur? d?oni. Pojawi?a si? ju? po kilku sekundach, najpierw bia?a eteryczna, a potem ta wy?sza jakby koloru na pograniczu niebieskiego i zielonego, doszed?em do wniosku, ?e nie wiem czy to bardziej zielony, czy niebieski.
A ?e, przechodzili tamt?dy jacy? ludzie to zrezygnowa?em z d?oni i spojrza?em na zmarzni?ty p?czek ga??zki jakiego? wysokiego krzaka.
Najpierw ujrza?em tak samo eteryczny bia?y powidok, a potem pojawi?a si? ta po?wiata na pocz?tku ?ó?ta, a potem zmieni?a kolor na niebieski. Przygl?da?em si? bardziej aurze staraj?c si? uchwyci? jej obraz jak najlepiej i zobaczy?em to WOW!
Nagle wy?oni?a mi si? kolejna aura ale ta by?a troch? inna nie promieniowa?a tak jak pozosta?e tylko bardziej mi przypomina?a jak lustro wody w rzece, ona porusza?a si? w oko?o ga??zki jak taki woreczek kolorystycznie foliowy. To by?o naprawd? co? to nie wygl?da?o jak promieniuj?cy powidok tylko jak strumie? energii, magicznie to wygl?da?o, do tego strumie? ten wydawa? si? ci?gn?? daleko metry jak nie dalej poza ga??zk?. Ca?o?? widzia?em mo?e z pó? minuty, bo potem jak zmieni?em k?t widzenia i to ju? tej nowej 3 aury nie moglem dostrzec.
Naprawd? magicznie ona wygl?da jak p?yn?ca rzeka jakiej? przezroczysto fioletowej energii, jakby taka mg?a albo dym ze ?wiecy tu? nad p?omieniem ale bardzo przezroczysta i maj?ca swoj? dynamik? poruszania si? niezale?nie od wiatru.
W lesie chyba wszystko ?atwiej osi?gn?? pewnie nawet i oobe by szybciej wysz?o, mo?e dla tego mia?em wi?cej szans by to dostrzec. Po zatym by?em jeszcze troch? zm?czony, a to tak?e pomaga przy tym zagadnieniu, b?d? prubowa? wi?cej i was te? zach?cam do popatrzenia na ro?linki w lesie pod k?tem ich aury. Wcze?niej te zjawisko bagatelizowa?em albo traktowa?em jako ciekawostk? ale to co dzi? widzia?em by?o zupe?nie inne bym powiedzia? wygl?da?o bardziej fizycznie jak ta?cz?ca rzeka energii :)

+Quote Post
Guest_Gray_*
post 07.02.2010 - 00:02
Post #11

Guests
Punkty prestiżu:

Drzewa maj? niebieskaw? aur?, czasami si?gaj?c? kilkunastu metrow, co? w stylu fontanny, ale nie ca?o?? tylko odrywaj?ca si? "macka", a oprócz aury ta?cz?ca energia.
Kolorki kropki wst?gi, nic specjalnego, i ewentualnie ?wiczone na konkretny cel mo?e przynie?? ciekawe efekty, a samo patrzenie "bo to fajne i kul" raczej nic poza chwilow? przelotn? fascynacj? :)

+Quote Post
sonic3
post 07.02.2010 - 13:18
Post #12

Dusza Towarzystwa

Notatnik

jak to nic specjalnego - ?le na to patrzysz. Sam fakt, ?e ludzie nie maj? poj?cia, ?e mo?na to bez wi?kszych problemów dostrzega? jest niesamowity. Ludzie nawet nie widz?, ?e jest to mo?liwe dlatego ma to bardzo du?e znaczenie, nawet je?eli pocz?tkowo nie widzisz w tym g??bszego sensu. Proponuje nie patrze? w ten sposób na ?wiat poniewa? jest dok?adnie odwrotnie wszystko jest niezwyk?e, a kiedy czemu? nadajesz form? zwyczajne, pope?niasz subteln? form? morderstwa cz??ci samego siebie. ?ycie to magia, a gdy zaczniemy na nie spogl?da? w sposób zwyczajny krzywdzimy tylko siebie, poniewa? zamykamy si? na to do?wiadczanie go w taki sposób, spójrz na podej?cie do ?ycia dzieci, mo?na si? od nich wiele nauczy?. pozdrowy :)

+Quote Post
Guest_Gray_*
post 07.02.2010 - 13:55
Post #13

Guests
Punkty prestiżu:

Nie ma z?ego lub dobrego patrzenia. W tym momencie przedstawi?e? subiektywne podej?cie przedstawiaj?ce swoje zdanie.
Nie równaj te? patrzenia na ?wiat z samym patrzeniem na aury, kolorki to nic specjalnego, owszem fascynuj?ce i niezwyk?e zjawisko, ale jak dla mnie zabawa nic wi?cej. Nie wiem, czy ta propozycja o patrzenie na ?wiat jest skierowana do mnie, jak tak to niestety nie wiesz w jaki sposób patrz? :)
Dla mnie widok samych drzew jest o wiele bardziej fascynuj?cy ni? widok wyp?ywaj?cego czego? z nich, a jeszcze o wiele bardziej ciekawe z tym zwi?zane odczucia. Zjednoczenie si? z natur?, i porozumienie z ni?, widzenie a nie patrzenie.
?ycie to magia owszem, ale po u?wiadomieniu sobie tego nie prze?ywamy tej magii w taki samo sposób, widzisz dla Ciebie to mo?e i jest fascynuj?ce, ja widz? wy?sze warto?ci, które oczywi?cie mog? by? wy?sze tylko dla mnie. Ka?dy jest inny, i trzeba si? pogodzi? z takim a nie innym podej?ciem.
Dzieci nie s? spaczone tak jak my, w gruncie rzeczy wiele dzieci wg. don Juana "widzi".

+Quote Post
sonic3
post 07.02.2010 - 15:11
Post #14

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Jasne zgadzam si? z tob? i oto mi chodzi :)
Kontekst kieruj? do tego w jaki sposób patrzy na rzeczywisto?? spo?ecze?stwo i cz?sto jest to bardzo niski spaczony poziom percepcji. Co do samego zjawiska to chodzi mi bardziej o to, ?e jego waga jest du?a je?li chodzi o prze?amywanie ignorancji w ludziach, którzy s?dz?, ?e dzisiejszy ?wiat pozna? ju? prawie wszystko.
A co do ?ycia i magi to staje ono si? tym bardziej magiczne je?eli sobie u?wiadamiamy jak niezwyk?e ono jest, przej?cie do porz?dku dziennego z tym jest po prostu wy??czaniem si? na ten sposób postrzegania i w tym wypadku nie da si? wej?? w rutyn? je?eli ?wiadomo?? niezwyk?o?ci istnienia i zdolno?? wtapiania si? w tera?niejszo?? towarzyszy nam ka?dego dnia, jest wr?cz przeciwnie i my?l?, ?e to jest jeden z mechanizmów wybijania wysoko swojej duchowo?ci, a przechodzenie do porz?dku dziennego jest czym? zgo?a odwrotnym i dla mnie mniej korzystnym :)

+Quote Post
1 Dzięki sonic3 za ten przydatny wpis:
Gray
Guest_Gray_*
post 07.02.2010 - 16:32
Post #15

Guests
Punkty prestiżu:

Amen :D

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park