oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

4 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Wniebowst?pienie - Maha Mritenjai (w Sanskrycie)
ciciak
post 04.05.2016 - 22:53
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 39

Notatnik

Pora ju? chyba zacz?? obala? mity na ten temat.
Go to the top of the page

+Quote Post
3 Dzięki ciciak za ten przydatny wpis:
Isabel Martin, MadziaKK, Tulsi
pigsonwings
post 01.08.2017 - 13:49
Post #2

haereticus
Punkty prestiżu: 878

Notatnik

CYTAT(Isabel Martin @ 30.07.2017 - 14:42) *
Totalny ignorant z Pana.

pan, iks de?

a po co komu wniebowst?pienia?? buddy?ci te? si? zasuszaj? nasionami, tylko jaki jest sens urodzi? si? i wniebowst?pi?, to brednie najprawdopodobniej.

Ciekawsze jest mistyczne-zjednoczenie. Jak by ju? bazowa? na przyk??dach z tych kultur hindu i chrzescijanskiej. To bardzo podobne sa opisy Jiddu - który zanim wypali? lucyfera, szatana (umys?) przezywa? katalepsje, rozmawia? z kriszn? i bóstwami hindu, wpada? w omamy w gor?czce, mia? konwulsje. (DO) przyk?adu Katarzyny ze Sieny która mistycznie zjednoczy?a si? z Chrystusem, jej cia?o nie potrafi?o znie?? transcendencji, wpada?a w stany wielogodzinne transowe. Jak wraca?a mówi?a np. ?e Chrystus wzi?? z ni? ?lub, w?o?y? jej obr?czk? etc. i sz?a do tr?dowatych.

A jakby odrze? ten stan z mitologii, to w momencie pustki za wyj?tkiem ?miechu, mo?na odczu? ucisk nad oczami.
Proces my?lowy (w?asny) jest jedyn? furtk?.

nergal nagra? now? p?yte z porterem w klimacie west, jak Cash czy Nick Cave xd ale troche gorzej

+Quote Post
Isabel Martin
post 01.08.2017 - 16:00
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1013

Notatnik

Wniebowst?pienie to nast?pny etap po mistycznym zjednoczeniu.

Nie znam nikogo, kogo cia?o dobrze znosi?oby transcendencj?.

CYTAT(PigsOnTheWings @ 01.08.2017 - 14:49) *
A jakby odrze? ten stan z mitologii, to w momencie pustki za wyj?tkiem ?miechu, mo?na odczu? ucisk nad oczami.

Ten stan jest nadal dualistyczny. Je?li jeste? ?wiadomy tego, ?e masz oczy, jeszcze nie osi?gn??e? celu.

+Quote Post
pigsonwings
post 01.08.2017 - 16:23
Post #4

haereticus

Notatnik

CYTAT(Isabel Martin @ 01.08.2017 - 16:00) *
Ten stan jest nadal dualistyczny. Je?li jeste? ?wiadomy tego, ?e masz oczy, jeszcze nie osi?gn??e? celu.

Jakiego celu? I kto mia?by niby osi?gn?? cel i go oceni?. To s? tylko snute opowie?ci.

+Quote Post
2 Dzięki PigsOnTheWings za ten przydatny wpis:
bielik110, Pavve?
Isabel Martin
post 01.08.2017 - 16:31
Post #5

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(PigsOnTheWings @ 01.08.2017 - 17:23) *
Jakiego celu? I kto mia?by niby osi?gn?? cel i go oceni?.

Ten, kto próbuje opisa? ten stan pustki, ?miechu i ucisku nad oczami.

+Quote Post
ciciak
post 01.08.2017 - 19:50
Post #6

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Dzi?ki, ?e poruszyli?cie najistotniejsze w?tki - czyli czemu MAHA MRITENJAI a nie KAIVALYA, oraz ucisku czy mo?e raczej rozszczelnienia ucisku w tzw. "SENSORIUM" (przysadce).

Nie trzeba by? mistrzem dedukcji by zauwa?y? ?e praktyków/czek w tym temacie nie ma za wiele.

+Quote Post
ciciak
post 01.08.2017 - 19:52
Post #7

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Cytat z Notatnika Znajomego Piqsa - Zbyszka (bodaj?e z 2012 roku):

"Ciekawa rzecz mi sie przytrafila. Zniknalem w fizyku na jakies 5 minut, najnormalniej mnie skasowalo. Schwycila mnie jakas biala mgla, usypiajaca moja swiadomosc. Hm, samo puscilo.)))
Pojawilem sie spowrotem ku zdziwieniu kolegi, w tym samym miejscu, w ktorym zrobilo mi sie spontaniczne oobe. O rety, a jak mnie wetnie na lata. (...)".

To? to przecie? wygl?da jak MAHA MRITENJAI.

https://www.youtube.com/watch?v=nnVKedTG7k0

(ten gostek te? nagrywa)

+Quote Post
pigsonwings
post 01.08.2017 - 22:05
Post #8

haereticus

Notatnik

CYTAT(ciciak @ 01.08.2017 - 19:50) *
Dzi?ki, ?e poruszyli?cie najistotniejsze w?tki - czyli czemu MAHA MRITENJAI a nie KAIVALYA, oraz ucisku czy mo?e raczej rozszczelnienia ucisku w tzw. "SENSORIUM" (przysadce).

Nie trzeba by? mistrzem dedukcji by zauwa?y? ?e praktyków/czek w tym temacie nie ma za wiele.

Dzi?ki, szczerze mówi?c nie znam si? na hidnuskich poj?ciach i dlatego z przekory si? nabi?em z tego, zawsze ta kultura by?a dla mnie zbyt kolorowa w mitologi i obca (wiem mniej wi?cej na czym polegaj? te "arhetypy"). Ale googluje poj?cia które wklejasz. To o?wiecenie to czysto fizyczny proces si? wydaj?, proces my?lowy eliminuje "konstrukt samego siebie" czasem potrafi nie?le wygi??, dlatego te bóle w przysatce? móg?by? rozwin?? temat? Ale czy da si? go bardziej rozwin??? nie uciekaj?c si? do tego typu ( przez twoj? czakre przechodzi energia stolca bla bla bla) bo te s?owne gierki s? s?abe.

Tak wgl. Nie znam nikogo od 5k p.n.e kto mia?by rzekomo ca?kowice zdematerializowa? si?, i nie ma ch?opa.
Te wszystkie opowiastki o jezusie (wypisane w III wieku przez scholastyków) czy guru z hindi to bajki.
W buddyzmie tybeta?skim, to czysto zamierzony sposób, ususzenie, opanowanie my?li.... ale logika te? zostaje z nimi w tych jaskiniach skoro chc? "si? odradza?" jak twierdz?, a potem sko?ny guru szuka dzieci po wioskach, co jest s?abe...

Do temat, ucisk w przysadce ??? (..)

+Quote Post
Isabel Martin
post 02.08.2017 - 09:55
Post #9

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(PigsOnTheWings @ 01.08.2017 - 23:05) *
Tak wgl. Nie znam nikogo od 5k p.n.e kto mia?by rzekomo ca?kowice zdematerializowa? si?, i nie ma ch?opa.

Tak? To gdzie jest ten ch?op, którym by?e? 20 lat temu? Gdzie si? podzia?o to drobne dzieci?ce cia?o?

Poza tym Wniebowst?pieni Mistrzowie ukazuj? si? tylko osobom o czystym sercu. Nic dziwnego wi?c, ?e nie mia?e? do czynienia z ?adnym z nich.

+Quote Post
g00rmik
post 05.08.2017 - 10:12
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 271

Notatnik

CYTAT(Isabel Martin @ 01.08.2017 - 20:59) *
Ja na razie próbuj? osi?gn?? sahaja samadhi, a potem - si? zobaczy.

I jak post?py?

+Quote Post
Isabel Martin
post 07.08.2017 - 09:12
Post #11

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(g00rmik @ 05.08.2017 - 11:12) *
I jak post?py?

Dwa i pó? roku temu ca?kowicie wycofa?am ?wiadomo?? z cia?a fizycznego. Od tamtej pory Duch jest dla mnie jedyn? rzeczywisto?ci?.
Ju? prawie rok spoczywam w cichym b?ogostanie, utrzymuj?cym si? nieprzerwanie w stanie jawy, ?nienia i snu g??bokiego. Mam wra?enie, ?e w?a?nie to maj? na my?li ksi??a, mówi?c o "wiecznym odpoczynku". Niestety, z jakiego? powodu panuje b??dne przekonanie, i? nale?y si? on tylko zmar?ym.
Jednak ekspresja mojego cia?a w ogóle nie oddaje tego, co czuj?. Dla zewn?trznego obserwatora wygl?dam i zachowuj? si?, jakbym mia?a depresj?. Nie ma poj?cia, co dzieje si? w moim wn?trzu.
Moje cia?o jest biedne i zaniedbane. Jeszcze kilka miesi?cy temu w ogóle tego nie zauwa?a?am, nie zwraca?am na nie uwagi. Musz? na powrót zintegrowa? si? z nim, przekona? ka?d? jego komórk?, ?e jest ?wiat?em. Tylko to mi pozosta?o...

+Quote Post
3 Dzięki Isabel Martin za ten przydatny wpis:
g00rmik, Zielarz Gájowy, Zielarz Gejowy
g00rmik
post 07.08.2017 - 17:34
Post #12

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 271

Notatnik

Odczuwam, ?e pod s?owami kryje si? ocean tego o czy mo?na by jeszcze na ten temat napisa?...
Tak czy inaczej wielki szacun za szczero??, bo wydaje si? to ci??kim do?wiadczeniem. Ale có? ka?de do?wiadczenie buduje o ile wnioski z niego s? prawid?owe.
Ja teraz bardzo trzymam si? cia?a, sam czasem si? ?api?, ?e za bardzo za dnia. A noc? próbuj? uciec daleko...

+Quote Post
Zbyszek
post 13.08.2017 - 09:15
Post #13

cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 984

Notatnik

pozdro dzialacze

+Quote Post
Zbyszek
post 13.08.2017 - 11:22
Post #14

cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 984

Notatnik

CYTAT(Isabel Martin @ 07.08.2017 - 10:12) *
. Musz? na powrót zintegrowa? si? z nim, przekona? ka?d? jego komórk?, ?e jest ?wiat?em. Tylko to mi pozosta?o...

hej MArtin, 2 lata dosyc dlugawo. Mnie starczyl rok. Zmiataj z tego stanu swiadomosci, gdyz to zadne wycofanie z fizyka a uspienie w nim. Bierz sie w garsc, poczochraj obczysc buty, poczesaj i pedz do jakiejs dynamicznej roboty, bo cenny czas umyka

+Quote Post
1 Dzięki Zbyszek za ten przydatny wpis:
Pavve?
Isabel Martin
post 19.08.2017 - 16:04
Post #15

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Zbyszek @ 13.08.2017 - 12:22) *
hej MArtin, 2 lata dosyc dlugawo. Mnie starczyl rok. Zmiataj z tego stanu swiadomosci, gdyz to zadne wycofanie z fizyka a uspienie w nim.

Rok tylko? Nie wierz?... Jeden kole? medytowa? po 23 godziny na dob?, przez 12 lat, i innym zaleca to samo.

+Quote Post
2 Dzięki Isabel Martin za ten przydatny wpis:
Zielarz Gájowy, Zielarz Gejowy
ciciak
post 27.09.2017 - 21:55
Post #16

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Niejaki Ramtha w ksi??ce "Jezus Chrystus - ?ycie mistrza" rzuca nieco ?wiat?a na proces wniebowst?pienia, na stronach 42 i 43 mo?emy si? dowiedzie?, ?e:

I etapem jest nauka opuszczania cia?a;

II etapem - podnoszenie cz?stotliwo?ci wibracji cia?a fizycznego - co jest nader proste a nawet naturalne, mo?esz podnie?? cz?stotliwo?? wibracji cia?a przy pomocy umys?u - tak samo, jak zdarza Ci si? to czasem zrobi? z podniesieniem lub obni?eniem pulsu. Niebagateln? rol? mo?e odegra? tu tak?e zmiana chemiczna w ciele - we? pod uwag?, ?e cia?a sta?e s? jakby st??onymi cieczami, a ciecz jest jakby st??onym powietrzem;

III etap - to zmiana cz?stotliwo?ci czasu cia?a, pozwalaj?ca zmieni? pozycj? cia?a fizycznego w czasie i przeniesienie go w inne miejsce czasoprzestrzeni. Ró?ni si? to od opuszczania cia?a i pozwolenia mu na rozpad wi?za? atomowych. W tym etapie zmieniasz czas cia?a i zabierasz go poza czasoprzestrze? do P?aszczyzny Rozkoszy.

Zrozumia?ym jest, ?e aby tego dokona? musisz odzyska? swoj? niewinno?? - o której mówi OBEmaniakowa rota BHP I - pu?ci? wszystko, czego si? zaciekle trzymasz, a ju? szczególnie to co prowadzi do przykrych uczu?.

+Quote Post
3 Dzięki ciciak za ten przydatny wpis:
Isabel Martin, Isabel Martin, Isabel Martin
Isabel Martin
post 18.10.2017 - 20:52
Post #17

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Je?li noc? zdematerializuj? cia?o fizyczne podczas snu i przenios? je do innego wymiaru, a w ?wiecie fizycznym kto? wejdzie wtedy do mojego pokoju, to co zobaczy?

+Quote Post
ciciak
post 01.06.2018 - 15:11
Post #18

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(PigsOnTheWings @ 01.08.2017 - 22:05) *
Do temat, ucisk w przysadce ??? (..)

Uaktywnienie Przysadki - praktyka
Najsampierw:
wielo?? prze?y?, odwaga, determinacja, my?loobserwacja, ponad 10 dni spokoju, ko?skie zdrowie i niezachwiana wola.
Co dalej?

Cho?by minimalne oczyszczenie organizmu, np. 2 litry kwasu z kapusty na czczo i ?ykanie du?ej ilo?ci ?liny.
Pó?niej wytrwanie w niejedzeniu i niepiciu a? do momentu prze?omowego.
W tym momencie miejsce "sensorium" - ok. 2cm nad brwiami na czole mi?dzy oczami ma si? zacz?? zmienia? tak, jakby pod skór? zaczyna?a si? formu?owa? i rozszerza? we wszystkie strony nowa przestrze?.
Pierwszym sygna?em do zapocz?tkowania tego procesu jest deliekatne uczucie jakby muskania piórkiem w tym miejscu mi?dzy brwiami. Kontynuwanie koncentracji na tym uczuciu muskania niestety jak ka?de koncentrowanie si?, zazwyczaj nie udaje si? d?ugo, niestety, cho? mo?e przyspieszy? proces.
G?ówna praktyka jest taka, ?e w momencie pojawienia si? jakiego? pragnienia, analizuj?cej co? my?li lub np. z?o?ci trzeba przenie?? uwag? na "sensorium - punkt mi?dzy brwiami". No i po prostu wytrwa? tyle dni ile trzeba b?dzie, a mo?e by? ró?nie.
Po momencie prze?omowym mo?na zacz?? od?ywianie "z obrusa samobranki",
np. prze?uwaj?c 1-n? poziomk? lub zwil?aj?c usta, ale ka?da wi?ksza ilo?? po?ywienia mo?e cofn?? proces - trzeba si? nauczy? ile mo?na zje?? lub wypi?, jednak do ustabilizowania si? procesu lepiej nic nie przyjmowa?.

Aby przyspieszy? proces - masujesz 2,3 razy dziennie 5-8 min. miejsce nad brwiami zataczaj?c minimalnie okr?gi, ale - co najwa?niejsze - wewn?trzn? cz??ci? d?oni, robisz to bardzo delikatnie, bo ?atwo to miejsce podra?ni?!
W 4,5 dniu przy uczuciu ca?kowitej sucho?ci stóp mo?na zrezygnowa? z codziennego mycia cia?a.

Wzgl?dy bezpiecze?stwa:
- stopniowe wstawanie z pozycji le??cej lub siedz?cej by nie utraci? przytomno?ci!
- przebywanie w wilgotnym powietrzu,
- polewanie wod? gdyby przypadnkiem by?o uczucie bardzo wielkiego gor?ca,
- codzienne u?ywanie mi??ni, szczególnie mi??ni grzbietu, np. przez wielokrotne napinanie poszczególnych mi??ni!
- d?wiganie mniej ni? 5 kg,
- odnoszenie si? do otaczaj?cych ludzi z mi?o?ci?,
- stosujesz na w?asn? odpowiedzialno??.

Co to ma wspólnego z OBE - ano to, ?e podczas g??bokiego snu ga?ki oczne zwracaj? si? do góry w kierunku jakby przysadki, co ma g??boki sen wspólnego z OBE - to ju? kto? kto chce uaktywni? przysadk? powinien wiedzie?.

Kwoli dope?niena - wszelkie wolno?ci - ekonomiczne, polityczne s? iluzj?, dlatego tylko zbli?enie si? do ... przez uaktywnienie przysadki daje t? prawdziw?, upragnion? wolno??.

+Quote Post
.
post 01.06.2018 - 15:17
Post #19

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 526

Notatnik

Nie wiem jak ty, ale ja mam przysadk? aktywn? od urodzenia. Ty to chyba zombie jeste?,

+Quote Post
ciciak
post 01.06.2018 - 15:28
Post #20

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Tr?bi - mo?e jestem taki tr?bi?
Po uaktywnieniu przysadki, b?dziesz si? najprawdopodobniej siebie pyta?:
- Dlaczego zaj??o mi to tyle czasu?,
Dlatego warto zapami?ta? moment dowiedzenia si? i podj?cia decyzji na tak.

+Quote Post
.
post 01.06.2018 - 15:31
Post #21

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 526

Notatnik

Raczej, jak ju? wcze?niej napisa?em, nie musz? jej uaktywnia?, poniewa? mam j? aktywn?.
Jak bym mia? nieaktywn? przysadk? to bym nie ?y?.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Przysadka_m%C3%B3zgowa

Ale z kim ja pisz?...

+Quote Post

4 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park