oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Mopoże Ktoś Wyjaśnić?
sabina2222
post 13.03.2017 - 19:50
Post #1

Gość Rodziny
*
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 2

Witam Was serdecznie,
mam nadzieję, że swoim pytaniem nie przynudzę. Piszę, ponieważ znalazłam w końcu - tutaj - temat, z którym kryłam się przed ludźmi dotąd. Doświadczenia poza ciałem przezywam. Natomiast, czy jest to możliwe aby w astralu doświadczyć przemocy? Nie odniosłam dosłownych obrażeń ale czułam ból i gwałtowność zdarzeń. odniosłam wrażenie, jak gdyby ktoś - inny byt w tym świecie chciał za wszelką cenę zrobić mi krzywdę. Ostatecznie napaść na moją osobe minęła ale czułam początkowo strach. Później zaczęłam się bronić i wszystko było ok. Czy mogę liczyć na kilka słów doświadczonych bardziej użytkowników. do dzisiaj nie wiem jak to mam rozumieć? Dziękuję z góry za uświadomienie.
Go to the top of the page

+Quote Post
Isabel Martin
post 13.03.2017 - 20:30
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1013

Notatnik

Moim zdaniem w astralu wszystko jest możliwe. Tam wszystko jest jednością. Jak najbardziej więc można zaznać przemocy od jakiegoś wypartego aspektu siebie. Diabelskie siły, tajemnicze złe moce - to wszystko jest nieuświadomioną częścią ludzkiego umysłu.
Pamiętaj, że jesteś świadomością, której nikt i nic nie może skrzywdzić :-)

+Quote Post
1 Dzięki Isabel Martin za ten przydatny wpis:
Tulsi
sabina2222
post 13.03.2017 - 20:52
Post #3

Gość Rodziny
*

CYTAT(Isabel Martin @ 13.03.2017 - 20:30) *
Moim zdaniem w astralu wszystko jest możliwe. Tam wszystko jest jednością. Jak najbardziej więc można zaznać przemocy od jakiegoś wypartego aspektu siebie. Diabelskie siły, tajemnicze złe moce - to wszystko jest nieuświadomioną częścią ludzkiego umysłu.
Pamiętaj, że jesteś świadomością, której nikt i nic nie może skrzywdzić :-)

Dziękuję bardzo. To doświadczenie z pewnością mnie nie odstraszyło na tyle aby odpuścić przez lęk to wspaniałe przezycie a jedynie umocniło w przekonaniu o sile swojego 'ducha' (jak sądzę)
Jeszcze raz dziękuję :)

+Quote Post
2 Dzięki sabina2222 za ten przydatny wpis:
Tulsi, Tulsi
Tulsi
post 13.03.2017 - 21:51
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 508

CYTAT(sabina2222 @ 13.03.2017 - 20:52) *
Dziękuję bardzo. To doświadczenie z pewnością mnie nie odstraszyło na tyle aby odpuścić przez lęk to wspaniałe przezycie a jedynie umocniło w przekonaniu o sile swojego 'ducha' (jak sądzę)
Jeszcze raz dziękuję :)

Nie ma tak że w astralu wszystko jest pięknie i cudownie. Mnie też od czasu do czasu atakuje jakaś cholera pod postacią ciemnej chmury. Czuję w niej bezinteresowną nienawiść i chęć mordu. Ale jak przestaję się jej bać, to zanika sama, robi się bezsilna:)

+Quote Post
sabina2222
post 13.03.2017 - 22:02
Post #5

Gość Rodziny
*

CYTAT(Tulsi @ 13.03.2017 - 21:51) *
Nie ma tak że w astralu wszystko jest pięknie i cudownie. Mnie też od czasu do czasu atakuje jakaś cholera pod postacią ciemnej chmury. Czuję w niej bezinteresowną nienawiść i chęć mordu. Ale jak przestaję się jej bać, to zanika sama, robi się bezsilna:)

Dziękuję,
intuicyjnie wybrałam przyjemność i poszukiwanie, i tak tez się stało - minęło. Ale cieszę się, że teraz mogę liczyc na Wasze wpisy - byłam zagubiona i nie wiedziałam, że to jest TEMAT znany również innym. Poczułam ulge i napływ nowej energii - dziękuję

+Quote Post
Drag0n
post 19.12.2018 - 20:44
Post #6

Świadomie Śniący
Punkty prestiżu: 304

Notatnik

CYTAT(sabina2222 @ 13.03.2017 - 19:50) *
Natomiast, czy jest to możliwe aby w astralu doświadczyć przemocy? Nie odniosłam dosłownych obrażeń ale czułam ból i gwałtowność zdarzeń. odniosłam wrażenie, jak gdyby ktoś - inny byt w tym świecie chciał za wszelką cenę zrobić mi krzywdę. Ostatecznie napaść na moją osobe minęła ale czułam początkowo strach. Później zaczęłam się bronić i wszystko było ok.

Oczywiście, że istnieją takie przypadki, ba sam nawet nie raz byłem atakowany oraz "bity". Raz goniło mnie coś po pokoju co masą wyglądało na psa ale nim nie było, było szybkie oraz nie mogłem zobaczyć jak wygląda bo było zbyt ciemno ale poruszało się na 4 nogach. Często w OOBE możesz doświadczyć przykrych jak i bardzo pozytywnych i przyjemnych sytuacji. Nie ma się co bać. NIC CIE NIE ZABIJE :D Może co najwyżej krzyczeć, bić i próbować się wyładować na TOBIE ale sama też nie musisz stać biernie, wstań, weź wielki zamach na tego buraka z astrala i porządnie mu przywal :D

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park