oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Interpretacja Snu
Andy16
post 26.02.2017 - 04:27
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 196

Notatnik

Witam.
Ostatnio miałem taki bardzo dziwny sen. Wszystko w nim opierało się na szybkich przemianach, zmianach. Najpierw ukrywałem się i uciekałem przed kimś lub przed czymś, siedziałem w jakiejś piwniczce i kiedy wyjrzałem przez okienko, zobaczyłem że jakiś mężczyzna celuje do mnie z broni, potem pojawił się kolejny i kolejny i za każdym razem inna broń, unikałem linii ognia. Nagle jeden z mężczyzn zamienił się w mojego chłopaka, szarpałem się z nim i z bronią, aż w końcu ona wystrzeliła i okazało się, że to są fajerwerki, i nagle okazało się, że jest Sylwester. Kolorowe kulki wystrzeliwały z tubki, a mój chłopak miał na twarzy taki kolorowy znaczek w kształcie rombu. Przytuliłem go, powiedziałem że go przepraszam i nagle on zmienił się w małą dziewczynkę.
Sprawdziłem poszczególne elementy snu w sennikach i okazało się, że teoretycznie to oznacza same kłopoty, trudności, chorobę bliskiej osoby, problemy zawodowe, jakieś zmiany. Jednak nie jestem pewien jak to wszystko połączyć ze sobą w jedną całość. Czy ktoś ma pomysł, co ten sen może oznaczać?
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park