oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Wychodzę Codziennie, jestem światłem mów mi matan
koszmar92
post 16.02.2018 - 20:02
Post #1

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 1

WITAM JESTEM MATAN POCHŁANIACZ ENERGI W ŚWIECIE ASTRALNYM KIEROWNIKIEM NAPROWADZAJĄCYM W TYM ŚWIECIE NAPRAWDĘ WYCHODZĘ ODZIEŃ JEŚLI KTOŚ CHCE SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ PISZCIE NA FB MATEUSZ KASZYŃSKI JESTEM DJ W ŚWIECIE FIZYCZNYM TWORZE MNÓSTWO POZYTYWNEJ ENERGI WYCHODŹCZE Z CIAŁA OD KIEDY SIĘGAM PAMIĘCIĄ NAJPIERW BYŁY TO ŚWIADOME SNY POTEM JUŻ BARDZO DOSTROJONE WYJŚCIA POZNAŁEM W NICH WŁAŚNIE TWÓRCÓW ŚWIETNEJ MUZYKI SZTUKI OGÓLNIE KREATYWNOŚCI I SZATANÓW PERSWAZJI I TWÓRCÓW PRZEPIĘKNEJ ENERGI W PORÓWNANIU DO ORGAZMU ORGAZM MA SIĘ ZA NIC CHCĘ STWORZYĆ KULĘ ENERGI CZYLI LATAJĄCY LATAWIEC POCHŁANIACZ ENERGI ODKURZACZ SĄ CHĘTNI DO ZŁĄCZENIA SIĘ W ODKURZACZ I TROCHĘ SIĘ ROZPRZE SZCZENIĆ PISZCIE Z KĄT JESTEŚCIE I DAJCIE NAMIARY MOGĘ WAZ ODWIEDZIĆ W ŚWIECIE FIZYCZNYM A NAWET W ASTRALU POTRAFIĘ SKUPIĆ TYLE ENERGI A NAJMOCNIEJSZĄ ZE WSZYSTKICH JEST ENERGIA STRACH W DUŻYM NAKŁADZIE POTRAFI WYGONAĆ MAGICZNE SZTUCZKI MOGĘ WAZ WTAJEMNICZYĆ I WYTRENOWAĆ ZAGLĄDANIE KOMUŚ W MÓZG TO ŻADEN PROBLEM NASUWACZ MYŚLI A NAWET LEWITACJA POZDRO
WIENIA Z WAŁBRZYCHA
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki koszmar92 za ten przydatny wpis:
Rebeliant
koszmar92
post 16.02.2018 - 20:06
Post #2

Przechodzień

Punkty prestiżu: 1

A NAPISAŁEM W POCZĄTKUJĄCYCH PONIEWAŻ NA TYM FORUM JESTEM PIERWSZY RAZ CIĘŻKO JEST ZNALEŹĆ POŁAWIACZY JEST NAS PARU ALE POTRZEBA WIĘCEJ UMIEJĘTNYCH ISTOT

+Quote Post
Rebeliant
post 18.02.2018 - 18:22
Post #3

Gość Rodziny
*

Jak jesteś taki dobry, to przyjdź w nocy i mnie wyciągnij. A jeszcze lepiej coś bardziej praktycznego, sprawdź
czy propozycja nowej pracy jest dla mnie korzystna, czy zostać przy obecnej? Chwalisz się, że czytasz energię jak z nut.

Możesz od środka sprawdzić co tak mentalnie blokuje moje emocje.

PS; Tylko nie za uszy P:).

Pozdrawiam z Zawiercia.

+Quote Post
lordini
post 25.02.2018 - 15:58
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 885

Notatnik

chwalipięta... Potrafisz czytać w myślach?

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park