oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

94 Stron V  « < 91 92 93 94 >  
Reply to this topicStart new topic
> Jestem Początkujący, Tutaj początkujący mogą zadawać swoje pytania
Rotegi
post 24.08.2016 - 19:12
Post #1933

Gość Rodziny
*
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 7

Witam, komto na forum założyłem przed chwilą ale nie będę krył, że byłem tu bardzo bardzo dawno... pod innym pseudonimem, którego sam nie pamiętam. Moja historia z OOBE wtedy trwała bardzo krótko i mało się nauczyłem. Przez czas kiedy mnie tu nie było testowałem tabliczki ouija, psychokineze, posiadałem tulpę i posiadam cień. Z lucid dreams nigdy nie miałem problemów... a właściwie to miałem bo od małego czasami miewam ld, problem w tym, że jak chce to wywołać to mi się nie udaje, po prostu od czasu do czasu samo z siebie tak jest. Opowiedziałem już swoją historię więc teraz pytanie: Od czego mam zacząc w drodze do OOBE? Wiem, że na stronie są poradniki ale wole otrzymać odpowiedź od ludzi, którzy to testowali. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Go to the top of the page

+Quote Post
rab
post 24.08.2016 - 20:22
Post #1934

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 451

CYTAT(Rotegi @ 24.08.2016 - 20:12) *
Witam, komto na forum założyłem przed chwilą ale nie będę krył, że byłem tu bardzo bardzo dawno... pod innym pseudonimem, którego sam nie pamiętam. Moja historia z OOBE wtedy trwała bardzo krótko i mało się nauczyłem. Przez czas kiedy mnie tu nie było testowałem tabliczki ouija, psychokineze, posiadałem tulpę i posiadam cień. Z lucid dreams nigdy nie miałem problemów... a właściwie to miałem bo od małego czasami miewam ld, problem w tym, że jak chce to wywołać to mi się nie udaje, po prostu od czasu do czasu samo z siebie tak jest. Opowiedziałem już swoją historię więc teraz pytanie: Od czego mam zacząc w drodze do OOBE? Wiem, że na stronie są poradniki ale wole otrzymać odpowiedź od ludzi, którzy to testowali. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Od metody 4+1. Poszukaj na forum.

+Quote Post
Rotegi
post 24.08.2016 - 20:37
Post #1935

Gość Rodziny
*

CYTAT(rab @ 24.08.2016 - 21:22) *
Od metody 4+1. Poszukaj na forum.
Znam tę metodę i wiem na czym polega ale jej nie lubię i nie chcę jej praktykować, poza tym mam w pokoju młodszego brata i troche głupio jest mi budzić go o 3 czy 4 rano, potem plątać się po domu przy okazji budząc nie tylko brata ale wszystkim domowników. Jestem trochę w tym obeznany i wydaje mi się, że będę w stanie zastosować bardziej zaawansowaną metodę no ale nie wiem jaką. Liczę też na jakieś wskazówki odnoście tej metody. Mam nadzieję, że nie wymagam za dużo :D

+Quote Post
Freddy K
post 24.08.2016 - 20:39
Post #1936

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 310

Notatnik

Daj sobie z tym spokój, są w życiu ważniejsze sprawy niż OBE. Będziesz tylko niepotrzebnie zaprzątał sobie tym głowę i tracił cenny czas snu, zamiast spokojnie się wyspać, by być rano wypoczętym. A w ciągu dnia nie będziesz mógł się doczekać nocy, by znów spróbować doświadczyć tego cudownego stanu, jakim jest OBE. Bo trzeba pamiętać, że OBE wciąga, uzależnia, i to mocno. Czy jesteś na to gotowy?

+Quote Post
Rotegi
post 24.08.2016 - 20:41
Post #1937

Gość Rodziny
*

CYTAT(Freddy K @ 24.08.2016 - 21:39) *
Daj sobie z tym spokój, są w życiu ważniejsze sprawy niż OBE. Będziesz tylko niepotrzebnie zaprzątał sobie tym głowę i tracił cenny czas snu, zamiast spokojnie się wyspać, by być rano wypoczętym. A w ciągu dnia nie będziesz mógł się doczekać nocy, by znów spróbować doświadczyć tego cudownego stanu, jakim jest OBE. Bo trzeba pamiętać, że OBE wciąga, uzależnia, i to mocno. Czy jesteś na to gotowy?
To samo pytanie można było mi zadać w momencie gdy całymi dniami zajmowałem się tulpą albo gdy zamiast robić coś pożytecznego formowałem psi balle.
Ps. Psi balle to fake, przynajmniej u mnie nie działało

@EDIT
Poza tym praktykuję czasami ld. OOBE nie może być dużo gorsze

+Quote Post
Freddy K
post 24.08.2016 - 20:56
Post #1938

Dusza Towarzystwa

Notatnik

"Poza tym praktykuję czasami ld. OOBE nie może być dużo gorsze".
OBE może być jedynie dużo lepsze.

+Quote Post
Rotegi
post 25.08.2016 - 11:44
Post #1939

Gość Rodziny
*

Witam ponownie, wczorajszej nocy próbowałem coś zrobić moimi fantomowymi rękami (fantom to moje ciało astralne, po prostu tak na nie mówie). Udało mi się je poczuć ale gdy coś próbowałem zrobić to poczułem się jakby cały fantom był przyklejony do ciała fizycznego jakąś gumą. Dziwnie to zabrzmi ale próbowałem też językiem i nogami, jak można się domyślić bezskutecznie, żadna część fantoma nie mogła się odczepić od ciała fizycznego. Próbowałem się odkleić ale przy tym gdy używałem więcej siły po prostu zaczynałem poruszać ciałem fizycznym i musiałem od nowa łapać kontakt z fantomem. Ktoś ma pomysł jak się "odkleić"?

+Quote Post
3 Dzięki Rotegi za ten przydatny wpis:
Szaweł, Szaweł, Szaweł
Zielarz Gajowy
post 25.08.2016 - 11:47
Post #1940

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Koncentracja + relaksacja.

Jak masz ld to wtedy sproboj przejsc do astrala. Lec do gory a wtedy jest szansa ze wyjdziesz z ciala.

Nie kombinuj tylko sie skup na wspomnianej technice 4+1.

+Quote Post
Rotegi
post 25.08.2016 - 12:03
Post #1941

Gość Rodziny
*

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 25.08.2016 - 12:47) *
Koncentracja + relaksacja.

Jak masz ld to wtedy sproboj przejsc do astrala. Lec do gory a wtedy jest szansa ze wyjdziesz z ciala.

Nie kombinuj tylko sie skup na wspomnianej technice 4+1.
Mówiłem, że nie mam jak wykonać tej techniki bo obudził bym cały dom a nie mam zamiaru tego robić. Jeśli chodzi o wychodzenie z ciała przez LD też mam lekki problem bo np. dzisiejszej nocy w około połowie snu się uświadomiłem, ale nie pamiętałem że zasnąłem podczas bawienia się fantomem i po prostu zacząłem zajmować się moim snem.

@EDIT
Jeśli chodzi o koncentracje i relaksacje to byłem w pełni skoncentrowany na fantomie, a przed i czasami w trakcie medytowałem i się rozluźniałem więc spełniałem oba warunki.

+Quote Post
3 Dzięki Rotegi za ten przydatny wpis:
Szaweł, Szaweł, Szaweł
Zielarz Gajowy
post 25.08.2016 - 13:57
Post #1942

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

To masz przejebane, że w nocy nie możesz pójść się wysikać:) Trochę terror:) Pieluchomajtki zakładasz czy co?

Sory, że tak żartuję, ale traktuję to jak tanią wymówkę i pewnie po prostu nie chce Ci się snu przerywać:)

Powodzenia:)

+Quote Post
Rotegi
post 25.08.2016 - 14:07
Post #1943

Gość Rodziny
*

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 25.08.2016 - 14:57) *
To masz przejebane, że w nocy nie możesz pójść się wysikać:) Trochę terror:) Pieluchomajtki zakładasz czy co?

Sory, że tak żartuję, ale traktuję to jak tanią wymówkę i pewnie po prostu nie chce Ci się snu przerywać:)

Powodzenia:)
Od dawna nie miałem sytuacji w której budze się w środku nocy i idę się wysikać. W 4+1 muszę się rozbudzić, a średnio mam jak rozbudzić się w moim pokoju bez włączenia światła itp. A toaelete mam pomysłowo zrobioną w taki sposób,że na noc jest włączona lampka ktôra reaguje na ruch i ledwo świeci. Więc jak widać mogę iść się załatwić w środku nocy ale nie rozbudzić.

@EDIT

Kiedyś czytałem o tym co mi dolega (na tym forum) i nazwa była podobna do "guma" "ciasto"? Nie pamiętam :D ale pamiętam, że było coś takiego co blokuje ciało astralne od oderwania się od fizycznego.
Sory, że nie po polsku ale już tak mam, że dziwnie sklejam zdania.

+Quote Post
1 Dzięki Rotegi za ten przydatny wpis:
Szaweł
Vamdou
post 25.08.2016 - 18:45
Post #1944

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 144

Notatnik

...

+Quote Post
Panix
post 11.09.2016 - 11:23
Post #1945

Gość Rodziny
*

Notatnik

Po pół roku prób obecnie regularnie budzę się samemu po 4 godzinach snu a potem przez następną godzinę próbuję zasnąć. Każdej nocy podczas próby zasypiania w moich uszach pojawia się dziwny pisk i hałasy. Pojawiają się na chwile, za chwile znikają, potem znów sie pojawiają i tak w kółko dopóki się całkowicie nie odpręże. Wtedy ten pisk ustaje na dobre a ja czuje jak moje ciało zaczyna odrywać się od ciałą fizycznego. Czuję że jestem całkowicie poza ciałem, obok niego i trochę poniżej. Czuje już tylko całkowicie ciało astralne i wiem że obok znajduje się ciało fizyczne. W tym momencie otwieram oczy bo uważam że to już ten moment. Otwieram i okazuje się że dalej jestem w ciele fizycznym.
Na co mam jeszcze czekać? Według mnie to jest właśnie ten moment a za każdym razem jest to samo

+Quote Post
Krukos
post 11.09.2016 - 18:41
Post #1946

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

CYTAT(Panix @ 11.09.2016 - 12:23) *
Po pół roku prób obecnie regularnie budzę się samemu po 4 godzinach snu a potem przez następną godzinę próbuję zasnąć. Każdej nocy podczas próby zasypiania w moich uszach pojawia się dziwny pisk i hałasy. Pojawiają się na chwile, za chwile znikają, potem znów sie pojawiają i tak w kółko dopóki się całkowicie nie odpręże. Wtedy ten pisk ustaje na dobre a ja czuje jak moje ciało zaczyna odrywać się od ciałą fizycznego. Czuję że jestem całkowicie poza ciałem, obok niego i trochę poniżej. Czuje już tylko całkowicie ciało astralne i wiem że obok znajduje się ciało fizyczne. W tym momencie otwieram oczy bo uważam że to już ten moment. Otwieram i okazuje się że dalej jestem w ciele fizycznym.
Na co mam jeszcze czekać? Według mnie to jest właśnie ten moment a za każdym razem jest to samo

jak można zasypiać aż godzinę czasu? mi to zajmuje z minutę, a jak jestem śpiący to z sekundę
oczu nie trzeba otwierać, one zawsze są otwarte
u mnie to przy zasypianiu towarzyszą obrazy, dźwięki rzadziej

+Quote Post
Panix
post 11.09.2016 - 20:42
Post #1947

Gość Rodziny
*

Notatnik

Można, jeśli ktoś ma problem z zasypianjem. Więc nie otwierać oczu?

+Quote Post
Krukos
post 11.09.2016 - 21:22
Post #1948

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

jeżeli fizyczne oczy otwierasz to nie. ja pamiętam np. takie coś ze budziłem się w środku nocy, wiedziałem ze się nie wybudziłem całkowicie, musiałem się skupić porządnie i otworzyłem oczy nie fizyczne i pojawił się przestrzenny wymiar.
twoja metoda inna, ale wydaje mi się ze musisz wyobrażać sobie coś, ze je otwierasz i coś widzisz, jeżeli nie potrafisz się skupić. albo najpierw wstać a potem otworzyć oczy - ja np. czasami tak robiłem, wtedy wiesz ze jesteś w innym miejscu niż łóżko i nie jest możliwym, żeby otworzyć oczy fizyczne.
więcej będziesz wychodził, jeżeli będziesz funkcjonował na niższych falach, poznasz to ze ciągle ci się będzie chciało spać, ciągle będziesz jakby zmęczony.
ja to miałem taką metodę ze drzemka w dzień, a wieczorem pilnowałem żeby dłużej widzieć te obrazy hipnagogi, mimo ze zasnąłem to po jakichś 5 minutach mnie wybudzało do świadomości

jak dla mnie dziwne jest ze przed zaśnięciem nie widzisz obrazów, albo jakichkolwiek kształtów, toć to w ciągu minuty powinno się pojawić
ja np. jak nie mogę zasnąć to wystarczy ze se przywołam jakieś kształty i one mnie pochłoną w śnie

+Quote Post
Freddy K
post 14.09.2016 - 23:06
Post #1949

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Nie masz otwierać oczu, tylko musisz sobie wyobrazić to, że zaczynasz widzieć. Użyj wyobraźni.

+Quote Post
Lisk
post 19.09.2016 - 01:59
Post #1950

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4456

Notatnik

Panix rób to co ci pasuje i nie daj sobie wmówić że jest tylko jeden dobry sposób. Otwieraj oczy albo wyobrażaj sobie że zaczynasz widzieć, rozświetlaj ciemność, wyciągaj się na linie itd. Jeśli już śpisz i to naprawdę jest ten moment to i tak fizycznie oczu nie otworzysz.
Możesz też otworzyć oczy i spróbować wstać, wtedy się okaże czy to dalej jest fizyk.

+Quote Post
Holenderka
post 13.02.2017 - 00:18
Post #1951

Przechodzień

Witam jestem tu pierwszy raz, zupelnie zielona w temacie. Na poczatek szukam czegos, muzyki ktora moge wlaczyc na sluchawkach do snu i da mi to jakis efekt, nie do konca wiem czego bym chciala. wczoraj zrobilam tak z ktoryms hemi-sync i mialam bardzo dziwne ale ciekawe sny. Moze ktos moglby mi polecić jakies playlisty?

+Quote Post
Rokinon
post 13.02.2017 - 03:45
Post #1952

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 17200

CYTAT(Holenderka @ 13.02.2017 - 00:18) *
Witam jestem tu pierwszy raz, zupelnie zielona w temacie. Na poczatek szukam czegos, muzyki ktora moge wlaczyc na sluchawkach do snu i da mi to jakis efekt, nie do konca wiem czego bym chciala. wczoraj zrobilam tak z ktoryms hemi-sync i mialam bardzo dziwne ale ciekawe sny. Moze ktos moglby mi polecić jakies playlisty?

+Quote Post
1 Dzięki astrologos za ten przydatny wpis:
Holenderka
mruk
post 30.01.2018 - 13:01
Post #1953

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 2

Witam.
Dziś się zarejestrowałem na forum i mam pytania:
1.Czy są proste ćwiczenia które pozwolą z czasem (oczywiście nie od razu) osiągnąć stan wyjścia z ciała?
Przez proste ćwiczenia rozumiem ćwiczenia możliwe do wykonania na leżąco lub siedząco ponieważ mam mózgowe porażenie dziecięce.
Od czego w ogóle należy zacząć?

2. Czy MPD może być przeszkodą lub pomocą w osiągnięciu z czasem stanu oobe?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mózgowe_porażenie_dziecięce

3. Czy obecne zainteresowania, sympatie i antypatie dotyczące np. wydarzeń i postaci historycznych mogą być "odbiciami" poprzedniego życia?:
- Nie lubię rewolucji francuskiej.
- Lubię Marię Antoninę i czarownice.
Czy to tylko efekt przeczytanych książek i obejrzanych filmów?

Kiedyś interesowałem się tarotem i wicca ale teraz lenistwo wzięło górę...

+Quote Post

94 Stron V  « < 91 92 93 94 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park