oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Stworzenie Faq
set.h
post 04.07.2007 - 12:08
Post #1

instytutnoble.pl
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 523

Notatnik

Próba zrobienia FAQ.

1. Czy w OBE rzeczywiście wychodzimy z ciała.
- Być może, ale może to być jakaś szczególna projekcja świadomości. Niezbadana funkcja mózgu powodująca złudzenie wyjścia z ciała, albo rzeczywiście wyjście

2. Co to są wibracje i czy są konieczne to osiągnięcia OBE.
- Wibracje to szczególny typ jakby mrowienia w całym ciele. Mogą być bardzo silne aż nieprzyjemne albo delikatne niczym lekki dreszczyk. Wibracje dla większości są konieczne, aby wyjść z ciała. W wielu przypadkach wręcz budzą ze snu. Czasami jednak wyjście może nastąpić nieświadomie i wtedy można odzyskać świadomość już w poza. Niektórzy wychodzą bez wibracji i doświadczają wówczas paraliżu sennego.

3. Jak osiągnąć stan wibracji lub paraliżu?
- Najbardziej skuteczną metodą jest metoda 4+1 tzn 4 godziny snu i 1 godzina rozbudzania. Godziny snu i rozbudzania są do opracowania wg wygody np. może być 3+1, 3,5 i 45 min, po prostu trzeba sobie dobrać wg własnego uznania. Nazwę 4+1 stosujemy jako określenie techniki wyjścia.

4. Czy jak wyjdziemy możemy nie wrócić do ciała.
- Jak dotąd wszyscy żyją. A na poważnie OBE jest 100% bezpieczne.

5. W czasie OBE podobno jak nas ktoś dotknie to możemy umrzeć.
- Kolejny mit wymyślony przez kogoś. Wiem ze chyba sam to gdzieś kiedy przeczytałem w jakiejś „mądrej” książce. Oczywiście jest to bzdura.

6. Czy jak wyjdę to ktoś lub cos może mi coś zrobić.
- W chwili z reguły wyimaginowanego zagrożenia wracamy zawsze do ciała. To taki zawór bezpieczeństwa dla umysłu. OBE jest 100% bezpieczne. Jako zagrożenia często wizualizują się nasze lęki lub uprzedzenia. Podczas wyjścia lądujemy w świecie stworzonym przez nasz umysł.. Który jest kopią (ale nie wierną) rzeczywistości fizycznej. Nazwa tego obszaru to wg. DS. OSPUO. Jako ze jest to świat stworzony przez nas to jesteśmy tam właściwie bogiem. Trzeba być tego jedynie tego święcie przekonanym.

7.Co można robić w OSPUO.
- Właściwie wszystko co w świadomym śnie. OBE różni się tym od LD tym że posiadamy z reguły większą świadomość i jest niesamowicie wprost realne.

8. Czy można dokopać koledze lub podglądać koleżanki w OBE.
- To jest jedno z największych nieporozumień w przeżywaniu OBE dla początkujących. Nie wiem czy komuś na tym forum udało się znaleźć w świecie fizycznym. Każdy z reguły ląduje w świecie wykreowanym przez swój umysł czyli w OSPUO. Tak, że niestety nie można podglądać koleżanek czy odwiedzić kolegi. Oczywiście takie odwiedziny mogą mieć miejsce, ale to będzie jedynie świat alternatywny. Tak że odwiedzając kolegę okaże się że zamiast np spać to ogląda telewizję co później w realu oczywiście się nie zgadza. Początkujący w OBE poszukują często potwierdzeń tzn. tą książkę przesunąłem czy strąciłem kwiatek, ale niestety to wszystko się odbywało w OSPUO a nie w realu i niestety nie można uzyskać potwierdzenia.
Przebywanie ciałem astralnym w świecie fizycznym sam Monroe porównał do nurkowania na głębinach bez sprzętu. Niby możliwe, ale bardzo ciężkie. Odsetek takich wyjść w porównaniu z resztą jest naprawdę niewielki.

9. Czy można kogoś odwiedzić w OBE.
- Odwiedziny w OBE to próba dotarcia do OSPUO odwiedzanej osoby. Jeżeli ta osoba w tym czasie śni taki kontakt teoretycznie jest możliwy. Możemy wówczas próbować uświadomić dana osobę że śni. Doprowadzi to do LD i świadomego przeżywania spotkania.

10. Czas przebywania w OBE.
- OBE może trwać długo nawet kilka godzin. Wszystko zależy od opanowania techniki dostrajania i utrzymania fazy.

11. Jak wygląda wyjście?
- Wyjście wygląda w ten sposób że po prostu wstajemy, zjeżdżamy, turlamy się itp (są różne techniki wyjścia) z ciała i w odczuciu wygląda to jak w realu. Po prostu wstajemy i otwieramy oczy i jest to tak realne że czasami nie wiadomo czy to nie real. Co do oczu to uogólniając patrzymy normalnie otwieramy i zamykamy tylko to się odbywa w poza i nie kontrolujemy wtedy cf. Czasami w pewnych wyjściach można poczuć jednocześnie ciało fizyczne i odbierać z niego doznania np. ścierpnięta ręka czy potrzeba pójścia do ubikacji.

12. Czy jak już wyjdziemy to będziemy to robić co noc i nie będziemy w stanie tego kontrolować?
- Niestety OBE to za każdym razem walka i ciężka praca. Może z którymś kilkusetnym wyjściem będzie łatwiej.

13. Czy w obe możemy się przenosić gdziekolwiek jak tylko o tym pomyślimy.
- Niestety gdyby tak było ile by to spraw ułatwiło. Dalsze podróże w poza są bardzo trudne, trzeba zapanować nad wieloma problemami z utrzymaniem fazy. Najlepiej się podróżuje się na "butach" albo można polatać ale też nie jest to czasami zbyt proste.

14. Po co właściwie wychodzimy.
- No tutaj trzeba sobie odpowiedzieć samemu. OBE to super zabawa, niesamowite przeżycie no i w OSPUO możemy właściwie wszystko. Czy to nie wystarcza?

15. Czy szybsze bicie serca i częstsze oddechy są normalne?
-OBE to bardzo emocjonalne przeżycie i podczas pierwszych sukcesów mogą występować wspomniane objawy. Niektórzy twierdzą, że to nie serce tak bije, tylko czakra. Nieważne co powoduje takie odczucie, bo zjawisko powinno ustąpić jeśli będziemy się przyzwyczajać do nowej sytuacji. Bardzo wiele osób przechodziło przez ten etap, więc nie ma się czym martwić.

16. Dlaczego skrót nie jest zawsze ten sam, np. OOBE, OBE, OoBE?
-Całość brzmi Out of the Body Experience. więc jak sami możecie zobaczyć wszystkie skróty są przynajmniej po części poprawne. Zapamiętać trzeba jedno, obojętnie, którego skrótu się użyje mowa jest o tym samym doświadczeniu.

17. Czy w astralu jest noc? Czy cały czas jest jasno? (Zatem w oobe nie istnieje czas?) Czy może sami możemy wykreować daną porę dnia?
- Kreujesz sam , Jeżeli trafisz do OSPUO np gdy wychodzisz w nocy to w pokoju będzie ciemność jak makiem zasiał ,Jest noc - jest ciemność, choć oczywiscie nie jest to uwarunkowane pora jaką wyjdziesz , twój umysł wykreuje dzień lub noc za ciebie. Wolność Tomku w swoim domku ,bywa że w środku lata umysł w OSPUO stworzy na ulicy ciepły śnieg.

Uff tyle mi się udało narazie stworzyć. Dopisujcie pytania i odpowiedzi. Jakoś to wszystko trzeba scalić potem razem
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki set.h za ten przydatny wpis:
mosh

Start new topic
Odpowiedzi
Raziel
post 16.10.2007 - 23:12
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 15

Notatnik

Pomyślałem że to mogłoby się tu przydać.
[zaczerpnięte z książki Roberta Monroe cz.2 "Dalekie Podróże". Na pytania odpowiada Monroe]

PYTANIE: JAK ODRÓŻNIĆ PRZEŻYCIE POZA CIAŁEM OD ZWYKŁEGO SNU?

Większość osób stwierdziwszy, że przeżycie poza ciałem to nic innego jak zjawisko przypominające “sen na jawie" zapomina, że spotkało je coś takiego. Tymczasem różnica między stanem OOBE a snem jest dość istotna. Podczas snu człowiek zdaje sobie sprawę, że śpi; poza tym może wpływać na jego przebieg – na to, co się podczas niego wydarza i na biorących w nim udział ludzi.
Natomiast osoba w stanie OOBE ma świadomość jedynie zbliżoną do normalnej. Odbiera niemal wszystkie wrażenia zmysłowe. A więc może “widzieć", “słyszeć", “dotykać" czegoś; najsłabiej pracują wówczas zmysły smaku i węchu. Tego wszystkiego doświadcza przebywając w mniejszej lub większej odległości od ciała, często w pozycji niemożliwej do przyjęcia przez ciało fizyczne, np. unosząc się pod sufitem. Przy eksterioryzacjach o większym zasięgu zdarza się, że ciało energetyczne człowieka znajduje się powiedzmy w Paryżu, podczas gdy ciało fizyczne pozostaje w Nowym Jorku. Przebywając poza ciałem możesz obserwować wszystko co się wokół ciebie dzieje, ale nie masz wpływu na przebieg wydarzeń. Jeśli chcesz, możesz po powrocie do ciała fizycznego sprawdzić, czy to co “widziałeś" pokrywa się z rzeczywistością. Nie możesz w najmniejszym nawet stopniu uczestniczyć w fizycznym życiu ponieważ nie jesteś “fizyczny". Zasadnicza różnica pomiędzy snem a stanem OOBE polega na tym, że doświadczenia podczas wędrówek poza ciałem są tak samo realne jak nasza materialna rzeczywistość.

PYTANIE: CZY KAŻDY MOŻE WYCHODZIĆ Z CIAŁA?

Z badań prowadzonych na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat wynika, że około 25% dorosłych ludzi pamięta przynajmniej jedno spontaniczne wyjście z ciała. Wiele osób uświadomiło sobie, że przeżyło coś takiego dopiero po opisaniu im zjawiska OOBE. Jak już mówiłem wcześniej ustaliliśmy, że każdy z nas osiąga w sposób naturalny stan OOBE wówczas, gdy jest pod działaniem fal delta lub podczas fazy snu głębokiego. A więc postaraj się zapamiętywać swoje conocne wędrówki poza ciałem. Poza tym jesteśmy przekonani o tym, że każdy po odpowiednim przygotowaniu psychologicznym i/lub filozoficznym, może osiągać stany OOBE w sposób świadomy.

PYTANIE: CZY WYCHODZENIE Z CIAŁA MOŻE ZASZKODZIĆ? CZY MOŻNA OD TEGO UMRZEĆ?

Po dwudziestu pięciu latach osobistych doświadczeń w zakresie eksterioryzacji i prowadzonych nad tym zjawiskiem badań stwierdzam, że nie wyrządzają one człowiekowi żadnej szkody. Nie natknąłem się na ani jeden dowód, który mógłby potwierdzić przypuszczenie o ich szkodliwości. Nie mam również najmniejszych wątpliwości co do tego, że stany OOBE nie wpływają niekorzystnie na naszą psychikę. Natomiast dzięki doświadczeniom poza ciałem zmienia się nasz system wierzeń, często przeżywamy w związku z tym wstrząs, więc należy podchodzić do tego z rozwagą. Przebywanie poza ciałem nie szkodzi naszemu układowi fizjologicznemu i nie powoduje utraty energii.

PYTANIE: CZY NARKOTYKI, ALKOHOL LUB LEKARSTWA MOGĄ SPOWODOWAĆ POWSTANIE OOBE?

Wiele danych przemawia za tym, że środki halucynogenne mogą powodować spontaniczne OOBE. Nie przeprowadzono dostatecznych badań nad wpływem narkotyków na powstawanie tego typu stanów. Alkohol jako środek uspokajający nie przyczynia się do wychodzenia z ciała, a już na pewno nie sprzyja zachowaniu pamięci o takim wydarzeniu. Istnieją przypuszczenia, że leki znieczulające wywołują głębokie stany OOBE. Przemawiają za tym doniesienia lekarzy anestezjologów oraz badania polegające na eksperymentalnym podawaniu środków anestezjologicznych nie zagrażających zdrowiu.

PYTANIE: CZY ZJAWISKO OOBE PODOBNE JEST DO DOŚWIADCZEŃ OKREŚLANYCH PRZEZ WIELU AUTORÓW JAKO “PRZEŻYCIE Z POGRANICZA ŚMIERCI"?

Tak, bardzo podobne. Powiem więcej – zjawiska te są dokładnie tym samym. Większość elementów opisanych przez osoby będące w stanie bliskim śmierci powtórzyło się w relacjach osób poddających się dźwiękom Hemi-Sync w naszym laboratorium. Różnica polega na sposobie odbioru tych wydarzeń i na sytuacji w jakiej się odbywają. Przeżycie poza ciałem jest tym samym stanem co doświadczenie stanu na granicy umierania tyle, że widzianym z innej perspektywy dzięki możliwości obiektywnej obserwacji wskutek braku lęku i napięcia.

PYTANIE: PODCZAS PRÓB OSIĄGNIĘCIA STANU OOBE ODCZUWAM BÓL GŁOWY I INNYCH CZĘŚCI CIAŁA. CO TO ZNACZY?

Przypadłości tego typu przeważnie oznaczają nieuświadomione lęki i niepokoje. Powinieneś zdać sobie z nich sprawę przed przystąpieniem do eksterioryzacji. Jeśli zrozumiesz powód każdego z nich na tym poziomie świadomości, na którym one istnieją, a potem odrzucisz towarzyszącą mu emocję, znikną owe fizyczne objawy.

PYTANIE: CZY MOŻNA PRZEZ POMYŁKĘ WRÓCIĆ NIE DO SWOJEGO CIAŁA?

Słowo można już sugeruje taką ewentualność. Tak, zdarzają się takie przypadki, sam tego doświadczyłem na początku. Inna sprawa, że nie wiadomo jak są częste. Człowiekowi żyjącemu we współczesnym cywilizowanym świecie trudno jest nawet przypuścić istnienie takiej możliwości. Zajęcie przez pomyłkę cudzego ciała nie zdarzyło się ani żadnemu z naszych eksperymentatorów, ani nikomu, kto brał udział w prowadzonych przez nas kursach. Aby zapewnić sobie powrót do właściwego ciała używamy prostego sposobu. Otóż jeśli musisz nagle przerwać OOBE, wystarczy, że pomyślisz o jakiejś części swego fizycznego ciała – na przykład o dużym palcu prawej nogi – a następnie spróbujesz nim poruszyć. Rezultat będzie natychmiastowy. Ponieważ nie słyszałem o innych przypadkach zajęcia “cudzego" ciała poza tymi, które przytrafiły mi się osobiście na początku moich eksterioryzacji, podejrzewam, że coś takiego może spotkać osobę nie mającą w tej dziedzinie żadnego doświadczenia. A więc jeśli jesteś nowicjuszem, zapamiętaj sobie hasło: “poruszyć palcem". Zaoszczędzi ci to wielu kłopotów i strachu.

PYTANIE: CZY PRZEBYWAJĄC POZA CIAŁEM SPOTKAŁ PAN JAKIEŚ ZWIERZĘTA? CZY MÓGŁ SIĘ PAN Z NIMI POROZUMIEĆ?

Jedynymi zwierzętami, na które natknąłem się podczas moich eksterioryzacji były nasze domowe koty. One również mają drugie ciało, które można zauważyć wówczas, gdy śpią. Niedawno spotkało mnie coś interesującego. Podczas odłączania się od ciała zauważyłem trzy siedzące i spokojnie obserwujące mnie koty. Kiedy się z nimi przywitałem, ze zdumieniem stwierdziłem, że są to nasze ulubione koty, zmarłe fizycznie na przestrzeni trzech ostatnich lat. Teraz, gdy patrzę na to wydarzenie z perspektywy czasu, nie mogę zrozumieć dlaczego byłem wówczas zaskoczony.

PYTANIE: CZY SNY O LATANIU NALEŻĄ DO ZJAWISK OOBE?

Uważamy, że sny, w których się lata to przeważnie racjonalizacja stanów OOBE – zjawiska nie akceptowanego przez świadomy umysł człowieka. Późniejsze badania dostarczyły nam danych, na podstawie których można przypuszczać, iż do tej samej kategorii należą sny o wysiadaniu z samochodu bądź sny o spadaniu. Czy nigdy nie przyśniło ci się, że zapomniałeś gdzie zaparkowałeś swój samochód? Natomiast jeśli śni ci się, że spadasz, może to również oznaczać, iż powoli wracasz do ciała fizycznego.

PYTANIE: NA CZYM POLEGA RÓŻNICA MIĘDZY ZDALNYM WIDZENIEM A STANEM OOBE?

Zdalne widzenie, czy też inaczej mówiąc zdolność “widzenia" wydarzeń rozgrywających się w innym miejscu niż to, w którym się znajdujemy, można osiągnąć dzięki odpowiednim ćwiczeniom świadomości przy “widzeniu na odległość". Gdy pozostajemy w ciele fizycznym, wykorzystywany jest jeden rodzaj percepcji – postrzeganie wzrokowe. Natomiast OOBE uruchamia również inne formy percepcji. Przebywając poza ciałem nie mamy świadomości ciała fizycznego, gdyż jesteśmy od niego uwolnieni. To są dwie najważniejsze, choć nie jedyne różnice między OOBE a zdalnym widzeniem.

PYTANIE: CZY MOŻNA WYWOŁAĆ OOBE PRZY POMOCY HIPNOZY?

Istnieje kilka doniesień o tego typu wypadkach, a więc jest to możliwe. My osobiście nie mamy takich doświadczeń. Słabe strony tej techniki polegają naszym zdaniem na tym, że uzyskanego tą drogą OOBE nie doświadcza się w sposób świadomy, co jest bardzo istotne dla tego procesu.

PYTANIE: CO ZROBIĆ W PRZYPADKU, GDY WEJDZIE SIĘ W STAN OOBE PODCZAS WYKONYWANIA JAKIEJŚ CODZIENNEJ CZYNNOŚCI, POWIEDZMY PODCZAS PROWADZENIA SAMOCHODU?

Wówczas trzeba jak najszybciej powrócić do ciała fizycznego, używając metody, którą opisałem wcześniej. Mnie osobiście nie przytrafiło się nic takiego, ale wiem, że niekiedy się to zdarza.

PYTANIE: CZY PODCZAS PRZEBYWANIA POZA CIAŁEM ŁATWIEJ JEST PODRÓŻOWAĆ DO MIEJSCA CZY DO OSOBY?

Zazwyczaj do osoby; szczególnie, gdy się jest z nią związanym emocjonalnie. Niektórzy ludzie mogą podróżować do miejsca, ale wymaga to wyraźnie określonego “adresu" czy też identu.

PYTANIE: JAK ROZPOZNAĆ CZY ISTOTA, KTÓRĄ SPOTYKAMY PODCZAS OOBE, JEST NAM ŻYCZLIWA CZY NIEPRZYCHYLNA?

Na to pytanie trudno jest udzielić wyczerpującej odpowiedzi. Często zdarza się, że podczas podróży poza ciałem spotykamy jakąś istotę energetyczną, którą uważamy za przychylnie bądź wrogo do nas nastawioną. Tymczasem jest to projekcja naszej świadomości, gdyż naprawdę mamy do czynienia z czystą energią, nie kierującą uwagi pod niczyim adresem. Identyczny przypadek zachodzi wówczas, gdy uderzająca o brzeg fala sprawia na nas przerażające wrażenie. Natomiast owa wzburzona fala nic nie wie o naszym istnieniu i nie zwraca na nas najmniejszej uwagi. A więc to tylko nasz strach przed nieznaną potęgą czyni ją w naszych oczach groźną i niebezpieczną. Takich sytuacji jak opisane powyżej można uniknąć jeśli świadomie ograniczy się swoją “energię wejściową" i wykorzysta wyłącznie te częstotliwości, które pozwolą nam nawiązać kontakt z innymi energiami. Gdyby pojawiły się jakieś kłopoty, najlepiej będzie odsunąć je od siebie, a w najgorszym wypadku wrócić do ciała fizycznego. Inaczej mówiąc: kiedy spotkasz jakieś istoty, pozdrów je i spróbuj się z nimi jakoś porozumieć.

PYTANIE: CZY BĘDĄC W STANIE OOBE MOŻNA PORUSZAĆ SIĘ W CZASIE?

Oczywiście. Prawdziwe OOBE jest stanem świadomości nie związanym z czasoprzestrzenią. Jednakże poruszanie się w czasie z wielu powodów nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Najważniejsze, aby użyć właściwego “identu" pozwalającego wrócić do miejsca, z którego się wyruszyło. Taki ident musi zawierać dokładne określenie zarówno miejsca, jak i czasu. Zanim zabierzesz się do dłuższych podróży w czasie, poćwicz te krótsze.

PYTANIE: JAKĄ MAM “POSTAĆ" PODCZAS OOBE?

Wyobraź sobie swoje niefizyczne ciało jako bezkształtną, galaretowatą substancję. Ciało energetyczne zachowując “pamięć" ciała fizycznego, przybiera niemal taką samą postać jak ono, ale im bardziej jest oddalone od ciała fizycznego, tym mniej o nim “pamięta". To samo dotyczy oddalenia w czasie. Jeśli pozostawi mu się zupełną swobodę działania, może stać się kulą, łzą, chmurką lub po prostu kropelką. Zmiana formy następuje zaraz po oddzieleniu się od drugiego ciała, wówczas gdy stajesz się rozrzedzoną energią. Jeśli zechcesz, może “wyrosnąć" ci ręka lub ramię.

PYTANIE: CO MOŻE PAN POWIEDZIEĆ O REINKARNACJI? CZY POSZCZEGÓLNE WCIELENIA NASTĘPUJĄ PO SOBIE W CZASIE, CZY TEŻ ODBYWAJĄ SIĘ RÓWNOCZEŚNIE?

Przede wszystkim należy powiedzieć, że nie w następstwie czasowym. Nie jest wykluczone, że rzeczywiście odbywają się w tym samym czasie. Wszystko zależy od tego, kto jest “obserwatorem".

PYTANIE: CZY MÓGŁBY PAN POWIEDZIEĆ CZYM JEST DOBRO I ZŁO?

Dobro i zło istnieją wyłącznie w umyśle obserwatora. Są wynikiem jego ignorancji i braku zrozumienia oraz widzenia rzeczy w niewłaściwym świetle.

PYTANIE: CZY SPOŻYWANIE PEWNYCH POKARMÓW, PICIE KAWY, PALENIE ETC. PRZYŚPIESZAJĄ LUB HAMUJĄ POWSTAWANIE STANÓW OOBE?

Nie ma żadnej zależności między wymienionymi przez pana czynnikami, a powstawaniem OOBE. Mówię to wyłącznie na podstawie doświadczeń naszych eksperymentatorów z laboratorium i osób uczestniczących w prowadzonych przez nas kursach. Natomiast nic mi nie wiadomo o innych poważniejszych badaniach nad eksterioryzacją. Jednak najlepiej zachować we wszystkim umiar.

PYTANIE: CZY JEDNA OSOBA MOŻE PROWADZIĆ W TYM SAMYM CZASIE DWA ŻYCIA?

Pytaliśmy o to naszych niefizycznych przyjaciół. Odpowiedzieli, że takie przypadki są nie tylko możliwe, ale zdarzają się często. Nie wiemy dlaczego tak się dzieje. Nie mamy na ten temat żadnych informacji, jedynie mnie podano miejsce mojego “drugiego życia" oraz imię, które tam noszę – ale nie miałem czasu, czy też raczej odwagi, by to sprawdzić.

+Quote Post
fioletowy kruk
post 23.11.2007 - 15:17
Post #3

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy

Drogi ''raziel''odp na Twoje pytanie dotyczace ''czy kazdy moze wychodzic z ciala''ja twardo twierdze ze tak dla mnie nie ma ludzi zdolnych i mniej zdolnych.Oczywiscie sa ludzie obdarzeni darami ale to sie wiarze z tym ze w innej dzidzinie całkowicie leżysz jeśli z jednej jestes najlepszy:]Ale wracajac do tematu,tak kazdy moze wychodzic z ciała tylko jednym to szypciej przychodzi a innym wolniej to tylko kwestja dobrej woli i zapału do pracy!Jesli człowiek popracuje ostro nad oobe to napewno mu sie uda.Zapewniam Cię!Pozdrawiam fioletowy kruk

+Quote Post

Posty w temacie
- set.h   Stworzenie Faq   04.07.2007 - 12:08
- - firmasons   Co do ptania 8 i odpowiedzi na nie mam pewne wat...   04.07.2007 - 18:20
- - Angello   Brawa za inicjatywę.. :) firmasons, przebywanie c...   04.07.2007 - 19:24
- - set.h   No pięknie zaczyna coś przybywać. Dzięki Angello. ...   04.07.2007 - 20:29
- - Sebastian - RAKIM   17. Czy w astralu jest noc? Czy cały czas jest jas...   04.07.2007 - 20:41
|- - Ketrab   CYTAT(Sebastian - RAKIM @ 04.07.2007 ...   04.07.2007 - 21:03
- - kornii   A no właśnie, mnie to też ciekawi... dobre pytanie...   04.07.2007 - 21:04
- - Sebastian - RAKIM   CYTATA no właśnie, mnie to też ciekawi... dobre py...   04.07.2007 - 21:14
- - Still   Co do pytania 8 i 9 mam zastrzeżenia. Co prawda ...   05.07.2007 - 20:08
- - amaś   Znalazłam także na innej stronce faq na temat oobe...   20.07.2007 - 17:16
- - Danrizz   Ten FAQ ze spojrzenia jest serio dobry ^^ Ten ta...   25.07.2007 - 17:39
- - set.h   FAQ powstał na podstawie własnych doświadczen i uw...   25.07.2007 - 19:57
|- - jerry1990   może w tym FAQ'u warto też wspomnieć o tym że ...   25.07.2007 - 20:52
|- - sogliv   CYTAT(jerry1990 @ 25.07.2007 - 21:52...   10.10.2007 - 17:32
|- - Franky   skoro to jest strona o oobe to moze w faq należy o...   20.01.2009 - 18:17
- - suwak   To moze ktos wyjasni roznice miedzy "OOBE...   01.08.2007 - 01:37
|- - Ketrab   CYTAT(suwak @ 01.08.2007 - 02:37) To...   01.08.2007 - 07:43
- - One_way   Ad. 8) Zatem czy jest jakiś potwierdzony doświadcz...   01.08.2007 - 12:33
- - Masshuu   To już nie kminie, jak mam tą projekcje to to jest...   17.09.2007 - 15:06
- - set.h   CYTAT(Masshuu @ 17.09.2007 - 16:06) ...   17.09.2007 - 18:52
- - Masshuu   A żeby mieć oobe ważna jest wizualizacja np. wpina...   17.09.2007 - 21:05
|- - krzysztof   CYTAT(Masshuu @ 17.09.2007 - 22:05) ...   05.10.2007 - 14:37
|- - krzysztof   CYTAT(krzysztof @ 05.10.2007 - 15:37...   12.10.2007 - 11:42
- - dragon1   ...pewnie... jest aż 59 ciał... albo i więcej :)   10.10.2007 - 17:50
- - Raziel   Pomyślałem że to mogłoby się tu przydać. [zaczerpn...   16.10.2007 - 23:12
|- - fioletowy kruk   Drogi ''raziel''odp na Twoje pytan...   23.11.2007 - 15:17
- - kater   a ja mam pytanie dziwne i prosze o odp. załóżmy......   17.10.2007 - 01:42
- - Raziel   Jeśli chodzi o wolną wolę to moim zdaniem tak, po ...   17.10.2007 - 10:01
- - OBE Maniak   .   19.10.2007 - 21:08
- - Kuba32   Darek przeleciałeś w astralu jakąś znaną, bardzo z...   19.10.2007 - 21:25
|- - OBE Maniak   .   19.10.2007 - 21:38
- - Artur_flyer   Darek jak to jest, ekhmm, że tak powiem z tym Bogi...   20.10.2007 - 09:51
- - Kuba32   Jeszcze jedno pytanko mam. Czy w astralu gdyby sp...   20.10.2007 - 14:40
- - plantator   ---   20.10.2007 - 17:07
- - mind trainee   1) Co jest za Zgramadzeniem (Focus 34/35)? 2) Czy ...   20.10.2007 - 20:30
- - MetaVirus   CYTAT(mind trainee @ 20.10.2007 - 21...   20.10.2007 - 20:41
- - Kuba32   Aha jeszcze jedno pytanko :D Jak to tam jest z do...   21.10.2007 - 14:34
- - Ferenczy   zmieniam swoj post Wedlug mnie OOBE jest niebezp...   31.10.2007 - 20:00
|- - sonic3   @Ferenczy oni nie rozumieją pewnej zasady, która o...   01.11.2007 - 20:03
- - Ferenczy   thx:D moze to im da cos do myslenia :D   02.11.2007 - 08:38
- - twistoid   Dołączam sie do pytań mind trainee.Bardzo ciekawe....   02.11.2007 - 13:38
- - OBE Maniak   .   11.11.2007 - 18:02
- - Kronopio   Innymi słowy:"Człowiek ma cały potencjał, któ...   23.11.2007 - 15:26
|- - fioletowy kruk   Kronopio-a co nie lubisz fioletowego??:]:]:]:]   23.11.2007 - 15:31
||- - Kronopio   CYTAT(fioletowy kruk @ 23.11.2007 - 15...   23.11.2007 - 15:56
|- - Zbyszek   Poczytalem Vaqa Darka. Sporo sie zmienilo i doszly...   09.12.2007 - 10:16
- - adrian_01   To ja mam dodatkowy pomysł do FAQ dodajmy tam wszy...   30.12.2007 - 09:14
- - mind trainee   W FAQ-u na obemaniak.pl skróty OOBE i LD są wytłum...   30.12.2007 - 11:05
|- - sonic3   CYTAT(mind trainee @ 30.12.2007 - 11...   31.12.2007 - 00:44
- - storkk   Parę pytań od laika :] Co się stanie gdy podczas ...   07.01.2008 - 12:50
- - szczesio   kolejne pytanie- czym sie rózni OOBE i LD przede...   13.01.2008 - 21:24
- - Angela Log   Pytałam już na innym topiku, ale może powtórzę pyt...   05.02.2008 - 19:19
- - Viris   Czy konieczne są wibracje by wyjść z ciała? Czy m...   31.03.2008 - 07:26
- - Deidara   ja mam pytanie- chce wyjść, ale się trochę boję ja...   15.07.2008 - 17:16
- - Spyro   Deidara, za dużo naczytałaś się fantazji wyssanych...   15.07.2008 - 19:20
- - Karoru-senpai   tez mu tak powiedziałem ale jest uparty   15.07.2008 - 19:26
- - Deidara   prosze opowiedzcie mi jak to jest, gdy sie wychodz...   15.07.2008 - 19:30
- - Deidara   jestem przerazony tym całym swiatem poza... moze t...   15.07.2008 - 20:56
- - Sweet-Sacrifice   Mam pytanie. Przeczytałam sporo o OOBE i coś mnie ...   22.08.2008 - 23:39
- - twistoid   Na to pytanie odpowiedz sobie sama i talerz zupy d...   23.08.2008 - 02:39
- - Silverka   Dla poczatkujacych i starszych uzytkownikow. Jesl...   07.11.2008 - 21:11
- - Guru69   CYTAT(Franky)skoro to jest strona o oobe to moze w...   22.01.2009 - 15:11
|- - Franky   CYTAT(Guru69 @ 22.01.2009 - 15:11) J...   22.01.2009 - 17:32
- - Guru69   CYTAT(Franky)Mi to wisi, bo mam "własną...   23.01.2009 - 15:12
|- - Franky   Ogólnie jak to religia pojmuje. Z tego co wiem, to...   23.01.2009 - 17:17
- - dreamer_the_one   Gudadzia   03.07.2018 - 17:14
- - dreamer_the_one   CYTAT(Franky @ 23.01.2009 - 18:17) O...   04.07.2018 - 07:10
- - NeuroCosmic   Deja vu   04.07.2018 - 13:06

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park