oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Psychodeliczna Jazda
MarcinM
post 14.07.2019 - 22:39
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

Sni?o mi si? dzis co? zupe?nie dla mnie nie codziennego. Znajomi, których znalem tylko i wy??cznie w tamtym ?wiecie dali mi jakie? dziwne, kolorowe tabletki, które smakowa?y nieco jak cukierki. Dowiedzia?em sie jednak od nich, ?e musz? je po?kn??. Po do?? krótkim czasie pojawi?y si? przede mn? niezliczonej ilo?ci paski podzielone na krótkie odcinki, ró?ni?ce si? kolorami oraz symbolami. Wszystko niejako p?yn??o, zmieniaj?c co i rusz swoje kolory, oraz dziwaczne znaki. Co kilka sekund poprzez zmiany barw, oraz znaków obraz tworzy? nowy wzór. Na bie??co relacjonowa?em swoj? wizj? znajomym, którzy siedzieli razem ze mn? w moim mieszkaniu.

Nast?pnie pojawili?my si? na moim podwórku. Akcja dzia?a si? w noc?. Patrzy?em na pi?kne gwia?dziste niebo, na którym jawi?y si? prawdziwe cuda. Przeliczne wzory, fraktale, kolory, bia?e kule ?wiat?a, które ??czy?y sie ze sob? ?wiadomo?ci? ( a tak?? ze mn?), W pewnym momencie pojawi?a si? siatka przypominaj?ca matryc?. Co chwil? krajobraz urozmaica? jaki? nowy efektowny element. Czu?em po??czenie z tym kosmosem. Ca?o?? raz po raz sie zmienia?a tworz?c coraz to inne efekty ( w wielu momentach niebo nie bylo czarne a np niebieskie, lub ?ólte).

Kolejna scena odby?a sie w autobusie. Odkry?em, ?e ustach zalegaj? mi tabletki, których jakim? cudem nie zdo?a?em wcze?niej po?kn??. Wyrzucilem je na pod?og? powoduj?c nie ma?e ?dziwienie moich znajomych. Koledzy nie wierzyli w to, ?e komunikowalem si? z tymi kulami ?wiadomo?ci, poniewa? ko?ció? nie zezwala na kontakty z istotami duchowymi. Zw?tpi?em w ich os?d oddalaj?? sie z tego towarzystwa.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki MarcinM za ten przydatny wpis:
Neuro.

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park