oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Dlaczego Rt Nie Wypala?
zankel
post 12.01.2012 - 20:14
Post #22

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 236

Notatnik

Nadajcie sobie jednej rzeczy mysloktrzalty potem stowcie samego siebie i zrob test rzeczywiśosci. Czy aby sam bulgoczacy lizak jest tr?
Go to the top of the page

+Quote Post
MagicSpeed
post 02.06.2012 - 22:06
Post #23

Przechodzień

Siemano, jak widać, jestem tutaj nowy i nie czytałem wszystkich postów, ale chciałem Wam opowiedzieć o moich doświadczeniach. Zdaje mi się, że pare razy miewałem świadomy sen, biłem się tam z kimś, miałem przewagę, (glany) ale gdy chciałem kopnąć z całej siły to nogi były takie ociężałe, nie mogłem poprawnie zadać temu komuś ciosu. Zdarzało się też tak, że działo się jak chciałem, albo i nie. Nie ćwiczę/łem tego nigdy, przyszło samo, z tym, że uczyłem się jak zapamiętywać swoje sny i wmawiałem sobie, że będę/chce mieć świadomy sen. I jedna rzecz, która mnie najbardziej dziwi i ciekawi, często miewałem sny, prorocze sny które były związane z moim życiem, były sytuacje które po pewnym czasie zdarzyły się idealnie jak we śnie, da się to jakoś kontrolować, miewać częściej, odróżniać co prawda i co się wydarzy a co tylko mi się śni? Widzę, że robie odkop, wybaczcie, jestem już zmęczony i nie chcę mi się szukać kolejnego miesjca na temat i zakładać go itd...

+Quote Post
lordini
post 03.06.2012 - 06:29
Post #24

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 885

Notatnik

CYTAT
Siemano, jak widać, jestem tutaj nowy i nie czytałem wszystkich postów, ale chciałem Wam opowiedzieć o moich doświadczeniach. Zdaje mi się, że pare razy miewałem świadomy sen, biłem się tam z kimś, miałem przewagę, (glany) ale gdy chciałem kopnąć z całej siły to nogi były takie ociężałe, nie mogłem poprawnie zadać temu komuś ciosu. Zdarzało się też tak, że działo się jak chciałem, albo i nie. Nie ćwiczę/łem tego nigdy, przyszło samo, z tym, że uczyłem się jak zapamiętywać swoje sny i wmawiałem sobie, że będę/chce mieć świadomy sen. I jedna rzecz, która mnie najbardziej dziwi i ciekawi, często miewałem sny, prorocze sny które były związane z moim życiem, były sytuacje które po pewnym czasie zdarzyły się idealnie jak we śnie, da się to jakoś kontrolować, miewać częściej, odróżniać co prawda i co się wydarzy a co tylko mi się śni? Widzę, że robie odkop, wybaczcie, jestem już zmęczony i nie chcę mi się szukać kolejnego miesjca na temat i zakładać go itd...

Ociężałe nogi mogą być związane ze słabym dostrojeniem. Myślę, że sny prorocze mogą być przesyłane przez MTJ lub jeśli owe sny prorocze dzieją się tylko za twoim pośrednictwem, to jesteś w stanie je kontrolować i jest to ściśle związane z ułożeniem snu, który łączy z tym źródłem wizji. Prawdziwe wizje od nieprawdziwych można rozróżnić po ich charakterze przekazywania. Wystarczy przyjrzeć się jakiejś spontaniczej wizji i zapamiętać ją jaka była, jej cały charakter i wtedy najprawdopodobniej wszystkie inne będą posiadać ten sam element.

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park