oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Kontakt Ze Zmarłym Tata
Glamorous
post 09.01.2019 - 10:17
Post #22

Częsty Gość Rodziny
**
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 2

Czytam książki, artykuły i mimo tego, ze uważam, ze coś jest po drugiej stronie to nadal nie pomaga bo bol i tęsknota jest nie do opisania bo nawet świadomość tego, ze tata żyje gdzieś indziej nie daje ukojenia. Egoistyczne jest to, ze chciałbym go mieć tu przy sobie i nie wystarczy mi, ze gdzieś tam jest i żyje ... Czekam co nocy na jakiś sen, żeby mi dał znak... kilkakrotnie mi się śnił ale to mi nie wystarcza... Jak mi bardzo złe i o nim pomyśle to zdarza mi się, ze czuje zapach koło siebie jego wody po goleniu, mialam tak już kilka razy ... i nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia czy faktycznie coś w tym jest, ze tak mi daje znac...
W chwilach najgorszej tęsknoty przechodzi mi przez myśl żeby pójść do medium jakiegoś
Go to the top of the page

+Quote Post
pływak
post 20.01.2019 - 12:01
Post #23

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 137

Notatnik

Można i do medium, ale nie robiłbym sobie wielkich nadzieji, no i trzeba mieć zaufanie do takiej osoby, nie mówiąc o tym, że trzeba też wierzyć iż taki kontakt jest możliwy. Z jednego musimy sobie jednak zdawać sprawę i nie każdy to dostrzega. Otóż zmarli nie są już tak bardzo zainteresowani pobytem na ziemi, więc nie można ich tak ot, na kiwnięcie palcem zawołać! Oni mają dość swoich zajęć (o których nie mamy pojęcia), więc żeby się z nimi spotkać trzeba się po prostu umówić przez swojego opiekuna (przewodnika duchowego), dopiero on może nas zaprowadzić do kochanej osoby. A że czasem widzimy w snach naszych zmarłych to dlatego, że mamy ich jeszcze w pamięci. Warto więc potrafić odróżnić te dwie sprawy.
Straciłem w swoim życiu bardzo wiele bliskich mi osób i można powiedzieć, że teraz jestem zupełnie sam. Oczywiście że tęsknię za nimi i wierzę, że kiedyś będę razem z nimi, a spotykam się z wybranymi czasami, ale to nie ja decyduję kiedy i z kim mam się spotkać, wręcz przeciwnie. Z drugiej strony warto cieszyć się osobami które jeszcze żyją...

+Quote Post
2 Dzięki pływak za ten przydatny wpis:
Glamorous, Isabel Martin
Glamorous
post Wczoraj, 22:15
Post #24

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 2

CYTAT(pływak @ 20.01.2019 - 12:01) *
Można i do medium, ale nie robiłbym sobie wielkich nadzieji, no i trzeba mieć zaufanie do takiej osoby, nie mówiąc o tym, że trzeba też wierzyć iż taki kontakt jest możliwy. Z jednego musimy sobie jednak zdawać sprawę i nie każdy to dostrzega. Otóż zmarli nie są już tak bardzo zainteresowani pobytem na ziemi, więc nie można ich tak ot, na kiwnięcie palcem zawołać! Oni mają dość swoich zajęć (o których nie mamy pojęcia), więc żeby się z nimi spotkać trzeba się po prostu umówić przez swojego opiekuna (przewodnika duchowego), dopiero on może nas zaprowadzić do kochanej osoby. A że czasem widzimy w snach naszych zmarłych to dlatego, że mamy ich jeszcze w pamięci. Warto więc potrafić odróżnić te dwie sprawy.
Straciłem w swoim życiu bardzo wiele bliskich mi osób i można powiedzieć, że teraz jestem zupełnie sam. Oczywiście że tęsknię za nimi i wierzę, że kiedyś będę razem z nimi, a spotykam się z wybranymi czasami, ale to nie ja decyduję kiedy i z kim mam się spotkać, wręcz przeciwnie. Z drugiej strony warto cieszyć się osobami które jeszcze żyją...

Jak mam poprosić swojego opiekuna o spotkanie z tatą? Rozumiem, że mogę tego dokonać tylko w Oobe? Czy jest jakaś inna możliwość? Możesz napisać jak wyglądają te Twoje spotkania z bliskimi Ci osobami?
Domyślam się, ze tata ma swoje zajęcia i wiem, ze nie może tu być ze mną cały czas skoro jego przygoda na ziemi się skończyła...

+Quote Post
pływak
post Dzisiaj, 11:12
Post #25

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 137

Notatnik

Nie będę opisywał moich spotkań z bliskimi, na bieżąco opisuję swoje doświadczenia w dzienniczku na tym forum, gdzie jest ogólnie dostępny, poza tym warto poczytać czasem co piszą inni podróżnicy o swoich podróżach astralnych, sporo można się dowiedzieć...

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park