oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

6 Stron V  « < 2 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Rozmowy O Rzeczywisto?ci.
Zielarz Gajowy
post 19.05.2013 - 18:59
Post #64

Dupa Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 6184

Masa wspó?czucie bez pragnienia, aby wszyscy uwolnili si? od cierpienia jest ja?owe. Co Ci da, ?e b?dziesz czu? rozgoryczenie biedaka je?li nie b?dziesz pragn??, aby uwolni? si? od cierpienia?

Ludzie mawiaj?: wspó?czuj? Ci i w zasadzie si? u?alaj?. Nic z tego konstruktywnego nie wynika. Chwilk? si? pou?alaj? nad czyim? losem a za chwil? dalej ?yj? tak, jakby nic si? nie sta?o.

Nie gloryfikowa? Twist tylko patrzy? na ludzi równ? miar?. Chyba dostrzegasz sens tego o czym pisz?? Czy znam tylko egoizm? Zwi?za?em si? z kobiet? i to ona chcia?a mie? dziecko a ja jak klasyczny m?odzieniec, ?e nie jestem gotów itd. Starali?my si? o dziecko i w zasadzie robi?em to dla niej bo ona mia?a tak? potrzeb?.

Nie masz w dupie ludzi? Obchodzi Ci? iluzja? My?la?em, ?e jeste? ju? ponad tym.
Go to the top of the page

+Quote Post
masa
post 19.05.2013 - 19:05
Post #65

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 19.05.2013 - 18:59) *
Masa wspó?czucie bez pragnienia, aby wszyscy uwolnili si? od cierpienia jest ja?owe. Co Ci da, ?e b?dziesz czu? rozgoryczenie biedaka je?li nie b?dziesz pragn??, aby uwolni? si? od cierpienia?

Tak sobie uwa?am ?e dzielisz cierpieniw na pó?, latwiej wytrzyma?, bez dzielenia to uj nie zycie.

Ps. Choroba, cierpienie, smierc to s? lekcjie ?ycia inne robi? z ciebie narkomana który chce wiecej. Troche przegie?em:)

+Quote Post
twistoid
post 19.05.2013 - 19:33
Post #66

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2175

Zielarz jak ju? pisa?em gloryfikujesz pewne rzeczy i zaprz?gasz intelekt ?eby tego broni?(wyznawanych poj??), uwa?asz ?e tak trzeba, ?e to hiper super-gdzie tak naprawd? dokonujesz tylko wyboru opinii.Nikt nie uwolni si? od cierpienia, czego? takiego nie ma to tylko interpetacja s?owna pewnych rzeczy.Kiedy poj?cie cierpienia znika znika samo cierpienie, mo?e istnie? nadal ale ju? tylko tak jak powinno egzystowa?-jako puste s?owo.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 19.05.2013 - 19:52
Post #67

Dupa Towarzystwa

Czyli kiedy znika poj?cie ?ycia znika samo ?ycie? To Ty teraz Twist ?yjesz czy nie? Czujesz co? czy nie? Szkoda, ?e nie odpowiadasz na podstawowe pytania. Poco ?ujesz? Dla kogo ?yjesz?

Widzisz masa tylko Ty piszesz o cierpieniu, którego wg Twista nie ma. Ka?dy ma inn? faz?.

+Quote Post
twistoid
post 19.05.2013 - 19:59
Post #68

Ikona Grupy

Nie wiem.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 19.05.2013 - 20:03
Post #69

Dupa Towarzystwa

Aha. Rzeczywi?cie nie my?lisz i nie jest to zarzut:)

+Quote Post
Sagle
post 19.05.2013 - 20:07
Post #70

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 246

Notatnik

W jednym po?cie móg?bym zawrze? szczegó?owo wszystkie aspekty wszystkiego co jest.
Wówczas nie napisa?bym nic, pokazuj?c ?e nic nie ma, nie ma nawet niczego, ani samego nic i jednocze?nie ?e jest wszystko, nawet wszystko oraz nic.
To bez sensu.
To my?l i to nie jedna. Ka?dy z nas i tak my?li subiektywnie, bo jest cz?owiekiem, a nie drzewem czy s?o?cem.
Dla ka?dego cz?owieka poj?cie mi?o?ci, strachu jest subiektywne.
Ka?da idea stworzona cho? raz zostaje, a kiedy si? do niej wraca rozwija si?. Mo?e si? rozwija? w niesko?czono??.
Powstaje paradoks my?li i to nie jeden, i to nie jednej. Ca?o?? si? tak wykszta?ca, ?e nie w sposób to obj?? s?owami, cho?by nie wiem co...
Sam paradoks staje si? my?l?, itd.
Mo?na by porusza? aspekt wszystkiego i wyjdzie niesko?czono??, któr? mo?na by opisywa? w niesko?czono??, tyle ?e a? ?ycia zbraknie.
Wszystko ma swoj? paradoksalno??, ka?da my?l, mo?emy tego nie dostrzega? lub nie chcemy, ?eby unikn?? czego? czego nie chcemy, bo mo?e si? tego boimy, albo mo?emy to dostrzega? i pragn?c to pozna?.
Wszystko ma swoj? rozwi?zywalno??, ka?da my?l, mo?emy tego nie dostrzega? lub nie chcemy, ?eby unikn?? czego? czego nie chcemy, bo mo?e si? tego boimy, albo mo?emy to dostrzega? i pragn?c to pozna?.
I znowu paradoks, a niech mnie...
I ta my?l...
Ech...
Gdyby?my tylko mogli komunikowa? si? telepatycznie...
W sumie to ostatnio sam jestem w stanie prze?ywania tak jako? dualistycznie, ale w absolutnej jedno??.
My?li zamotuj? si?, wykluczaj?, rozwijaj?, sam nie wiem co z tym fantem zrobi?, ?yje dalej i tyle.
Wszystkie idee, my?li pozostaj? w ?wiecie my?li, których opisywanie za pomoc? s?ów, pisma wszystko stwarza niezrozumia?e.

Pozdrawiam ;)

+Quote Post
1 Dzięki Sagle za ten przydatny wpis:
bielik110
masa
post 19.05.2013 - 20:18
Post #71

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(twistoid @ 19.05.2013 - 19:59) *
Nie wiem.

"Ja" naprzyk?ad bardzo dobrze wiem co to z?o, z w?asnej skóry i wiem ?e satori trwa dos?ownie do momentu kiedy za?niesz, budzisz si? i znow plecak na plecach. Satori zaporzyczy?em od Osho, oswiecenie która przemija, taka podróbka. Anthony de melo, "Przebudzenie" te? oswiecona ksi?zka, wiecie jak j? czyta?em?
(za duzo ego?) jak bym to wszystko wiedzia?, przesta??m czyta?.

Ps. " w mojej g?owie pojawi?a si? jaka? dziwna marionetka" sprubuj mie? oobe

+Quote Post
tomox
post 19.05.2013 - 20:40
Post #72

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 68

Notatnik

szkoda r?k do opowiadania :) cz?owiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce

+Quote Post
2 Dzięki tomox za ten przydatny wpis:
bielik110, TyHu
twistoid
post 19.05.2013 - 20:47
Post #73

Ikona Grupy

Wszystko jest obce.Kiedy znikaj? poj?cia znika samooszukiwanie si?. Teraz ka?dy my?li ?e wie wszystko i broni tego ?e my?li ?e wszystko wie-jest pewien, ale mówi z punktu widzenia samooszukiwania si?. Gdzie tak naprawd? wiedza nie oddaje w ?aden sposób rzeczywisto?ci.

+Quote Post
masa
post 19.05.2013 - 20:49
Post #74

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(tomox @ 19.05.2013 - 20:40) *
szkoda r?k do opowiadania :) cz?owiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce

To Ty mnie wczoraj ok?ada?e??:) Przyznaj si?:)

Nie bójta si? oobe to spojrzenie do wewnatrz, chyba ?e nie jeste? tak mocno co?, ?e wolisz twadro st?pa?, i ca?e zycie przepracujesz ?eby mie? dach nad g?ow?, wsumie dobre dzieciom zostawisz.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 19.05.2013 - 21:00
Post #75

Dupa Towarzystwa

W moich fachu poj?cia musz? istnie?. Ju? widz? jak szefowa prosi mnie np. abym zrobi? wertykulacj? trawnika a ja jej odpowiadam, ?e nie ma takiego poj?cia. Nie ma wertykulacji. Wszystko jest obce a Pani jest ?y?eczk?, która nie istnieje:)

Albo fach zielarza. Kto? ma jak?? dolegliwo?? a ja na chybi? trafi? faszeruj? go tym co mam pod r?k?. Nie, nie. Z?oty ?rodek.

+Quote Post
masa
post 19.05.2013 - 21:02
Post #76

Dusza Towarzystwa

Notatnik

WOW Znalem zjebist? mmhhhh metode na oobe, nie zasypia?. Mentalnie>? Ci co si? znaj? na mentalkach nie znaj? sie na poza, Roman mi kieyd zdradzi?.

Zielu ja cie kocham i twoj? ?one:)

+Quote Post
twistoid
post 19.05.2013 - 21:08
Post #77

Ikona Grupy

Wszystkie poj?cia tworz? odr?bn? rzeczywisto?? i prawa w której ?yj? ludzie.Kiedy wyci?ga si? ze s?ów rzeczywisto?? nie oznacza ?e nie mo?na si? ju? nimi pos?ugiwa? jedyne co zmienia si? to podej?cie do ?ycia, jednocze?nie ?mier? poj?? to ?mier? ja, ja, ty, mi?o??, nienawi??, konflikty,cierpienie to poj?cia pewne rzeczy zinterpretowane poprzez litery.Ja nie istnieje, dlatego ?e ja to sztuczny podzia?, dlatego ?e s?owo ja oddziela cz?owieka od rzeczywisto?ci i od innych.

+Quote Post
masa
post 19.05.2013 - 21:11
Post #78

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Zielarz we? wyrwi? chwasta. Wyrywaj, nie zastanawiaj si? porzytecznym ro?linkom ?y? nie daje.

Ps. Ci?gle ?ywie nadzieje Zielu ?e jak roman nie uleg?e? projekcji i nie mo?na Ci? dotkn??.

+Quote Post
bielik110
post 19.05.2013 - 21:16
Post #79

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1150

I znowu ka?dy ma racj?:)

A czy kto? si? pomyli?:)

My?li s? wszystkim co jest:)a wyciszas(medytujesz) si? po to,by mie? czyste my?li:)wi?c jak to si? ma do niczego

twistod:)masz racj?,tylko ile z tego co opisujesz do?wiadczy?e?,poczu?e? w swym sercu

Jam Jest

+Quote Post
1 Dzięki bielik110 za ten przydatny wpis:
TyHu
masa
post 19.05.2013 - 21:26
Post #80

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Jak bedziesz swiadom w?asnego odechu mo?e ale to mo?e stwierdze ?e masz klucz do zycia.

Ps. Fajnie jestem doros?y i biore pe?n? odpowiedzilo?? za swe ?ycie.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 19.05.2013 - 21:27
Post #81

Dupa Towarzystwa

Masa ja jestem szalenie zdystansowany. Kiedy? si? miota?em, irytowa?em i mo?na by?o mnie dotkn?? a teraz te? mo?na, ale nie prze?ywam i nie spinam si? jak baranie j?dra co cz?sto czyni naj?ci?lejszy umys? tego forum czyli Deimond!

Masa a córki mojej nie kochasz? Kiedy? i do teraz jestem zakochany w zapachu krzewu Moj?esza:

Totalnie uzale?niaj?cy zapach.

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
masa
bielik110
post 19.05.2013 - 21:35
Post #82

Dusza Towarzystwa

CYTAT(masa @ 19.05.2013 - 21:26) *
Jak bedziesz swiadom w?asnego odechu mo?e ale to mo?e stwierdze ?e masz klucz do zycia.

Masa:) ten slogan s?ysze juz po raz kt.........?:)

Powiem ci co?:)to wszystko jest pierdoleniem,bzdetem który jest dla wielu nie do osi?gniecia:)

Je?li cho? zaufa? mi jestes w stanie 1-procent:)to Ja bielik powiadam ci ?e,to nad czym powinienes si? skoncentrowa? to jest ?wiadomo??:)to ona daje ci wzrost,przebudzenie,o?wiecenie itp.:))))

Powiem ci co?:)Ja zaufa?em Bogu,a to juz jest sztuka

Jam Jest:)

+Quote Post
masa
post 19.05.2013 - 21:46
Post #83

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(bielik110 @ 19.05.2013 - 21:35) *
Masa:) ten slogan s?ysze juz po raz kt.........?:)

Powiem ci co?:)to wszystko jest pierdoleniem,bzdetem który jest dla wielu nie do osi?gniecia:)

Je?li cho? zaufa? mi jestes w stanie 1-procent:)to Ja bielik powiadam ci ?e,to nad czym powinienes si? skoncentrowa? to jest ?wiadomo??:)to ona daje ci wzrost,przebudzenie,o?wiecenie itp.:))))

Powiem ci co?:)Ja zaufa?em Bogu,a to juz jest sztuka

Jam Jest:)

Ojtam Bielik ty chuj wie gdzie tam latasz;p, zaczyna si? od cia?a materialnego a co wdychasz materi? nie jest, mówi? wielcy jogini ?e swiadomy jeste? wsztystkiego, tak swiadomy kiedy swiadom ?e? swego oddechu. Urwa jak mo?na mówi? ?e swiadomo?? najwa?niejsza jak nawet swego cia?a si? nie zna, no mo?na to przeskoczyc i wali? odrazu w serce, to jest dla uczuciowców na intelualistów jak ja inna droga, napewno bardziej brudna.

+Quote Post
bielik110
post 19.05.2013 - 22:15
Post #84

Dusza Towarzystwa

CYTAT(masa @ 19.05.2013 - 21:46) *
Ojtam Bielik ty chuj wie gdzie tam latasz;p, zaczyna si? od cia?a materialnego a co wdychasz materi? nie jest, mówi? wielcy jogini ?e swiadomy jeste? wsztystkiego, tak swiadomy kiedy swiadom ?e? swego oddechu. Urwa jak mo?na mówi? ?e swiadomo?? najwa?niejsza jak nawet swego cia?a si? nie zna, no mo?na to przeskoczyc i wali? odrazu w serce, to jest dla uczuciowców na intelualistów jak ja inna droga, napewno bardziej brudna.

:))))))))))))))Masusiu mój:)

Bo jak b?dziesz ?wiadomy tego kim jestes:)to wtedy,to co piszesz to pierdo?a:)

Bez u?wiadomienia sobie:)tego kim jestes i po co,wszsytko si? wyd?u?a irzeczywi?cie brudzi

Ciekawe jest to co mówi? joginy:)ale jak to sie ma do twojego do?wiadczenia?czy ty jestes joginem?

Jam Jest ?wiadomo?ci?:)

+Quote Post

6 Stron V  « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park