oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Co Z Tym Forum?, Offtop się szerzy
zupełniezielony
post 20.09.2015 - 21:37
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 295

Notatnik

Nie było Mnie tu chyba od roku lub nawet dłużej, więc skoro już wpadam, postanowiłem zwrócić Waszą atencję na Mnie, popytać o starych znajomych, dowiedzieć się kto aktualnie rządzi na "dzielni" itp. itd. :)
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, nie tylko do Mnie, śmiało, możecie spokojnie potraktować ten temat jako okazja by dowiedzieć się czegoś o Sobie nawzajem i pospiskować czy jak tam się teraz na to mówi :v
Do dzieła :)
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki zupełniezielony za ten przydatny wpis:
Vamdou
TyHu
post 20.09.2015 - 22:05
Post #2

Coprobo
Punkty prestiżu: 618

Notatnik

No właśnie co z tym forum , A i jeszcze taka informacja dla tych co nie wiedzą Artykuły muszą zostać zatwierdzone przez moderatorów. Moderatorów których już nie ma.

+Quote Post
5 Dzięki TyHu za ten przydatny wpis:
g00rmik, Pożeracz Chmur, Se7en, Woytas74, zupełniezielony
zupełniezielony
post 20.09.2015 - 22:06
Post #3

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(TyHu @ 20.09.2015 - 23:05) *
No właśnie co z tym forum , A i jeszcze taka informacja dla tych co nie wiedzą Artykuły muszą zostać zatwierdzone przez moderatorów. Moderatorów których już nie ma.

Akurat odejścia pewnych modów nie ma co żałować :)

+Quote Post
Woytas74
post 20.09.2015 - 22:34
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 439

CYTAT(zupełniezielony @ 20.09.2015 - 21:06) *
Akurat odejścia pewnych modów nie ma co żałować :)

a kto odszedł? Romek? :P

+Quote Post
zupełniezielony
post 20.09.2015 - 22:56
Post #5

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Woytas74 @ 20.09.2015 - 23:34) *
a kto odszedł? Romek? :P

Ciiiii
Zachowajmy pozory przyzwoitości c:

+Quote Post
1 Dzięki zupełniezielony za ten przydatny wpis:
Woytas74
TyHu
post 20.09.2015 - 23:25
Post #6

Coprobo

Notatnik

akurat tu nie moderacja zawiodła tylko administracja forum

+Quote Post
Negai1
post 21.09.2015 - 05:24
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 176

Notatnik

Jak dla mnie to forum ma się coraz gorzej :P Jeszcze jakiś czas temu gdy tu wchodziłam, codziennie jakieś nowe tematy, często nawet tyle że nie wiedziałam za co sie zabrać. A teraz tylko raz na jakiś czas ktoś coś napisze i tyle całej rozrywki :P

+Quote Post
Pavveł
post 21.09.2015 - 08:10
Post #8

Punkty prestiżu: 1963

Notatnik

No ostatnio nieraz chyba było tak, że kilka najnowszych tematów było założonych przeze mnie, a najnowsze posty prawie wszystkich najnowszych dyskusji także moje, tak jakby prócz mnie, kolegi Zielarza i paru innych osób prawie nikt tu się nie udzielał :(

To forum najcenniejsze perełki ma już zakopane głęboko w archiwum. Można w nim siedzieć i siedzieć i nie wyściubiać nosa przez baaardzo dłuuugo :)

Teraz już prawie nic tu się nie dzieje. Nie wiem od czego to zależy. Czy starzy wyjadacze wzięli się za robotę i nie mają czasu? Nowi są zbyt niemrawi? A może coś innego...

Ale zamiast narzekać, że forum nie w smak, to uczyńcie je takim, jakim chcielibyście je widzieć... Jeśli brakuje tematu, jaki chciałabyś przeczytać, sama taki napisz ;)
Jeśli brakuje Ci ciekawych rozmów, sam takie zacznij. Itp. itd.
Haha, w niektórych tematach aż kipi, trudno powiedzieć, że nie ma tam nowych postów :P

Witaj z powrotem Zupełniezielony ;)

+Quote Post
2 Dzięki Pożeracz Chmur za ten przydatny wpis:
g00rmik, Vamdou
pływak
post 23.01.2019 - 11:22
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 138

Notatnik

No tak , nie wszystko na tym forum działa tak jak należy a administrator jakoś się tym nie przejmuje, mam wrażenie że odpuścił. Rzeczywiście artykuły nie są już wstawiane jak kiedyś, nowi ludzie wstawiają jakieś dziwne obrazki które pasują do poruszanych tematów jak pięść do oka, nie wiem gdzie byli moderatorzy, a może już nie ma żadnych. Najwidoczniej nie ma pomysłu na zmodernizowanie tego portalu i zauważam coraz mniejszą aktywność forumowiczów, ci którzy kiedyś się mocno udzielali, odeszli w mroki, nie ma nowych ciekawych tematów, właściwie wszystko przeniosło się na fc. Ja tu czasem się jeszcze udzielam, bo jestem tu dość długo, mam swój notatnik no i trochę sentyment.

+Quote Post
Se7en
post 23.01.2019 - 18:34
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 224

Notatnik

No niestety, już o tym pisałem znieść płatna rejestrację. Była odmowa i niby nie chodziło o pieniądze. Administracji nie ma, a nawet jak jest to nic nie robią aby to pchnąć to na właściwe tory. Większość odwiedza z sentymentu, nowi się nie rejestrują bo to nie ma sensu aby płacić za pełny dostęp do umarłego forum z prehistorycznym kursem.

+Quote Post
Isabel Martin
post 23.01.2019 - 20:07
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1011

Notatnik

Niestety z jakiegoś powodu OOBE przestało być kuszącym, ekscytującym tematem :(

Ja póki co wolę zdobywać plusiki na Polskim Forum Świadomego Śnienia.

+Quote Post
Se7en
post 23.01.2019 - 21:55
Post #12

Dusza Towarzystwa

Notatnik

To nie oobe przestało być kuszące tylko to forum, a bardziej polityka administracji której pojawiła się na chwilę. Mieli przenosić złote góry, a zrobili tylko porządek z tym śmietnikiem generowanym przez dwie osoby które powinny być zbanowane dożywotnio. Tyhu zagląda ale pewnie nie odpisze. Usuńcie płatna rejestracje bo nikt i tak się nie zarejestruje na wymarłe forum. Mimo wszystko ludzie cały czas tu zaglądają ruch jest więc to kwestia opłat. Inne fora o podobnej tematyce kompletnie umarły te od paru lat cały czas się trzyma pomimo takiego muru dla zaglądających. Nie raz bywało i tak, że na forum było po 40-100 osób z czego tylko 0-3 użytkowników. Wystarczyło by tylko w miarę pilnować i problem rozwiązany. Chyba, że tu chodzi o pieniądze z jednej rejestracji na miesiąc. Podajcie cenę za portal, a możemy myśleć :)

+Quote Post
Isabel Martin
post 23.01.2019 - 22:19
Post #13

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1011

Notatnik

CYTAT(Se7en @ 23.01.2019 - 22:55) *
To nie oobe przestało być kuszące tylko to forum

Spójrzmy prawdzie w oczy. Czy o oobe da się napisać jeszcze coś nowego? Relaksacja, medytacja, latanie, w szybę palca wsadzanie, myślokształtnych lokacji explorowanie, z bytami obcowanie, i koniec. Nawet wspólne experymenty już mnie nie bawią.
Moim zdaniem temat został dogłębnie zbadany i omówiony, jak ktoś początkujący szuka informacji na forum, to na pewno je znajdzie. Owszem, można się zniechęcić, gdy wszystko zawalone zielarzem, ale gdy komuś naprawdę zależy, to wyjdzie z siebie, by osiągnąć swój cel...

+Quote Post
TyHu
post 24.01.2019 - 00:04
Post #14

Coprobo

Notatnik

Rok założenia forum to 2006 a mamy dzisiaj 2019 . Od tego czasu wiele się zmieniło w samym internecie. Technologia poszła do przodu i te forum jest przestarzałe dla kogoś może być niewygodne. Czat już też nie bedzie działal bo jest przestarzały i trzeba jakby odświeżyć całe forum . To jest jedno. Drugie jest to że ludzie już mniej przesiadują na forach. Teraz bardziej Facebook , Youtube i inne pierdoły.To jeszcze przydałyby się osoby które poprowadziły by oficjalny kanał na Youtube. Blogi i strony internetowe dalej się cieszą popularnością.

Więc lepiej by było jakby to była strona internetowa z zawartością najważniejszych informacji nawet w formie blogu, a forum(płatne) oddzielną tylko dodatkową opcją. Mało kto lubi użyć opcji szukaj i babrać się przez te wszystkie tematy.

No i połowa tematów jest do wywalenia moim zdaniem. To jako mederator mogę zrobić ale znowu czy ktoś nie będzie miał pretensji, że mu temat usuwam.

Narazie nie widzę spamu, Zielarza nie ma to banować nie trzeba, ale jak cos to ktoś może pisać. Tam obowiązki moderatora mogę wykonywać. Tak to wolę swoim życiem się zająć ale mówie forum w takiej formie nie nadaje się do użytku już.

Rejestracja była płatna i byli ludzie więc to nie problem tym bardziej że 4zł to tak symbolicznie. Kiedyś byś problem bo cały internet chodził na piratach.Filmy , muzyka itd. Teraz ludzie płacą raczej za wartościowe rzeczy w formie elektronicznej.

+Quote Post
1 Dzięki TyHu za ten przydatny wpis:
Zbyszek
Se7en
post 24.01.2019 - 04:59
Post #15

Dusza Towarzystwa

Notatnik

To fakt wiele się zmieniło ale tylko forum ma racje bytu, a nie facebook czy kanał na yt prowadzony przez jedną osobę lub grupę ludzi którzy się znają i podzielają podobny pogląd. Są dobrze prosperujące fora o podobnej tematyce i nie tylko. Zajawka na oobe się skończyła ale większość for jest bezpłatnych, a te jest przegrane na starcie. Nie oszukujmy się większość niestety opuści to forum ze względu na rejestrację. Jeżeli władzę forum tego nie widzą jak dla mnie jak dla mnie chodzi im o pieniądze albo im po prostu jest taka kolej rzeczy na rękę. Zielarza nie ma ale chyba dobrze wiemy kto robił największy śmietnik chyba, że tego nie ustaliliście. Dla samej zasady powinny posypać się bany bez zbędnych pytań czy pouczeń bo to co się tu działo przekraczało pojęcie. Spamu nie ma bo nikt prawie nic nie piszę, nie ma nowych tematów bo nie ma nowych użytkowników którzy się nie rejestrują przez symboliczną opłatę. To może od razu zamknąć to forum skoro to nie ma sensu czemu zatem chciałeś zostać moderatorem?

+Quote Post
1 Dzięki Se7en za ten przydatny wpis:
Zbyszek
Se7en
post 07.02.2019 - 16:50
Post #16

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT
W tej chwili portal odwiedza 100 osób.

Co nie wejdę na forum to 80+ gości siedzi.

+Quote Post
Pavveł
post 18.02.2019 - 21:07
Post #17

Punkty prestiżu: 1963

Notatnik

Jak kogoś powstrzymuje opłata w wysokości dobrej drożdżówki, to znaczy że nie interesuje się oobe i mu nie zależy aż tak bardzo, a jak nie zależy, to może dobrze, że takich osób tu nie przynosi... Utrzymanie strony internetowej kosztuje min. pi razy drzwi 80 zł rocznie - opłata za serwer i domenę. Jak zaproponujesz adminowi utrzymywanie forum za własne pieniądze, to myślę, że się zgodzi usunąć opłatę rejestracyjną ;)

+Quote Post
1 Dzięki Pożeracz Chmur za ten przydatny wpis:
warmine

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park