oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Badanie Dotyczące Obe, poszukiwane osoby z doświadczeniem OBE
Yeshie
post 13.01.2018 - 22:57
Post #1

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy

Witam wszystkich,

Poszukujemy osoby ze Śląska, którym zdarza się regularnie doświadczać "wychodzenia z ciała" w trakcie wykonywania normalnych czynności za dnia. Prowadzimy projekt naukowy finansowany przez Narodowe Centrum Nauki, którego celem jest analiza odmiennych stanów świadomości. W ramach badania, prosimy uczestników o wypełnienie kilku testów. Następnie, osoby z doświadczeniem OBE zapraszam na pogłębiony wywiad, który trwa około 2-4 godziny. W trakcie wywiadu analizujemy te doświadczenia, jak również funkcjonowanie w różnych obszarach życia. Osoby chętne mają możliwość umówienia się na osobną konsultację celem omówienia wyników.

Analiza OBE u osób zdrowych pozwala nam lepiej zrozumieć funkcjonowanie umysłu i odróżnić zmiany świadomości w tej grupie, od podobnych doświadczeń zgłaszanych przez osoby z zaburzeniami. Państwa udział może być cennym wkładem w rozwój psychologii klinicznej. Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie: http://badaniepsyche.pl/projekt/odmienne-stany-swiadomosci

Pozdrawiam,
Igor P
Go to the top of the page

+Quote Post
Se7en
post 14.01.2018 - 01:16
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 222

Notatnik

Odradzam, osobiście bym bał się tam zgłaszać. Zbyt wiele jest realizowanych tajnych projektów na naszym terenie wymierzonych w ludzkość.

+Quote Post
Cao
post 14.01.2018 - 12:32
Post #3

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 4

Jeśli ktoś by udowodnił, że potrafi wychodzić z ciała i poruszać się w świecie fizycznym jako duch (bo z tego co wiem domyślnie wychodzi się do świata astralnego który jest inny, ale oba światy są na siebie tak jakby nałożone, przenikają się) i wykonał na przykład test z kartką to z pewnością stał by się bardzo cenną osobą dla różnych służb, a może nawet dla wojska. W końcu to byłby szpieg niemal idealny, ogromne możliwości.

Dlatego rzeczywiście, Se7en ma rację, ujawnianie się z takimi zdolnościami może być niebezpieczne. Natomiast jako badanie, rozwój nauki i tak dalej nie wiem czy jest do czegokolwiek potrzebne bo nie oszukujmy się - OBE nie jest dla przeciętnego Kowalskiego i nie każdy powinien tego próbować, bo w najgorszych przypadkach może to być nawet niebezpieczne. Więc nie wiem czy upowszechnianie wiedzy o nim w oficjalnej nauce jest dobrym pomysłem. Kto jest gotów na takie tematy ten znajdzie informacje w internecie, nie potrzeba dodawać ich do 'podręczników' aby wiedział o nich każdy.

+Quote Post
Rokinon
post 14.01.2018 - 14:16
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 17198

CYTAT(Cao @ 14.01.2018 - 12:32) *
Jeśli ktoś by udowodnił, że potrafi wychodzić z ciała i poruszać się w świecie fizycznym jako duch (bo z tego co wiem domyślnie wychodzi się do świata astralnego który jest inny, ale oba światy są na siebie tak jakby nałożone, przenikają się) i wykonał na przykład test z kartką to z pewnością stał by się bardzo cenną osobą dla różnych służb, a może nawet dla wojska. W końcu to byłby szpieg niemal idealny, ogromne możliwości.

Dlatego rzeczywiście, Se7en ma rację, ujawnianie się z takimi zdolnościami może być niebezpieczne. Natomiast jako badanie, rozwój nauki i tak dalej nie wiem czy jest do czegokolwiek potrzebne bo nie oszukujmy się - OBE nie jest dla przeciętnego Kowalskiego i nie każdy powinien tego próbować, bo w najgorszych przypadkach może to być nawet niebezpieczne. Więc nie wiem czy upowszechnianie wiedzy o nim w oficjalnej nauce jest dobrym pomysłem. Kto jest gotów na takie tematy ten znajdzie informacje w internecie, nie potrzeba dodawać ich do 'podręczników' aby wiedział o nich każdy.

Wszyscy na tym portalu są duchami i poruszają się w świecie fizycznym i każdy tutaj na luzie zda test z kartką. A tak na poważnie. Wg mnie nikt nie wyskakuje do fizycznego. Raczej do kopii świata fizycznego w astralu.

+Quote Post
1 Dzięki astrologos za ten przydatny wpis:
Isabel Martin
Isabel Martin
post 14.01.2018 - 14:52
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1011

Notatnik

CYTAT(astrologos @ 14.01.2018 - 14:16) *
Wg mnie nikt nie wyskakuje do fizycznego. Raczej do kopii świata fizycznego w astralu.

w którym są astralne kopie fizycznych kartek :-)

+Quote Post
Rokinon
post 14.01.2018 - 17:32
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 17198

CYTAT(Isabel Martin @ 14.01.2018 - 14:52) *
w którym są astralne kopie fizycznych kartek :-)

Ok. A teraz spróbuj coś odczytać z kartki w astralu. Szukajcie kogoś, kto wyskakuje świadomie do świata mentalnego. :>

+Quote Post
Isabel Martin
post 16.01.2018 - 13:08
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1011

Notatnik

CYTAT(Yeshie @ 13.01.2018 - 22:57) *
Poszukujemy osoby ze Śląska, którym zdarza się regularnie doświadczać "wychodzenia z ciała" w trakcie wykonywania normalnych czynności za dnia.
(...)
Analiza OBE u osób zdrowych

Moim zdaniem to nie jest zdrowe. Normalni ludzie wychodzą z siebie tylko jak śpią, przeważnie nocą lub wczesnym rankiem. A to co Pan opisał wygląda mi na "nietrzymanie ducha", coś jak nietrzymanie moczu. Może to poważnie utrudniać codzienne funkcjonowanie.

CYTAT
Z powodu swojej odmienności i częstych spontanicznych eksterioryzacji oraz stanów bilokacyjnych Matka Lasana ukończyła zaledwie pierwszą klasę szkoły podstawowej. Dalszą naukę pobierała w domu

http://www.arslibra.pl/artykuly.lasana.html

+Quote Post
1 Dzięki Isabel Martin za ten przydatny wpis:
Zielarz Gájowy

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park