oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Pierwszy Krok do OOBE - Posłuchaj Tutaj

Reply to this topicStart new topic
> Ld
hyper85
post 06.09.2018 - 06:18
Post #1

Częsty Gość Rodziny
**
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 1

Witajcie juz kiedys pisalem na forum w sprawie mojego pierwszego doswiadczenia z oobe,ale chyba post usunąlem nie pamietam.Mam pytanie dzisiejszej nocy mialem sen wszytsko pamietam snili mi sie znajomi itd nie wazne.Nagle znajduje sie w ciezarowce patrze na kierownice i sobie mysle kurcze przeciez ja snie to tylko sen umiem jezdzic wbijam 1bieg i ruszam odrazu jak zfalem sobie sprawe ze snie poczulem wibracje na calym ciele ktore sie caly czas utrzymywaly.Zaznacze ze juz chyba kiedys mialem ld tez z wibracjami tylko odrazu zaczynalem latac i sie budzilem nie ukrywam przyjemne uczucie ale szybo sie konczylo.Co do dzisiaj to jade sobie jade caly czas wibracje ale swiadomie praktycznie pusta droga jacys ludzie i zaczalem sie unosic ta ciezarowka mysle sobie nie chce latac chce pojezdzic ale w chwili unoszenia znow przyjemnie.Ok jade dalej mysle pojade do kumpla ktory mi sie snil wczesniej ale jak sppjrzalem w dol z kabiny auta mowi zejde to sie obudze jade dalej spojrzalem w lewo jakas kobieta cos grzebala jakby w ogrodzie i sie obudzile.Ogolnie cala sceneria jasno piach wokol ulicy jasniutki jak na pustyni.I pytanie czy to napewno LD i czy zawsze sa wibracje przy LD .Przy probie oobe mialem wibracje ale boje sie oobe jrst bardziej noeprzyjemnie i nie komfortowo sory za bledy pozdrawiam.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park