oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Pierwszy Krok do OOBE - Posłuchaj Tutaj

Reply to this topicStart new topic
> Blokada?!
Lotnik
post 09.07.2018 - 13:46
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 61

Notatnik

Witam

Kiedyś byłem stałym uczęszczaczem (jest takie słowo? :P) tego forum i czułem się dość zaawansowany mentalnie, nie było mnie kilka lat w tym czasie próbowałem różnych rzeczy, mówię tu o technikach na LD, OOBE tudzież techniki relaksacyjne lub autohipnoza i nie miałem z tym żadnego problemu.... DO CZASU.

Pamiętam może z dwa miesiące temu gdy kładłem się spać każdego wieczoru pozwalałem swojemu ciału spokojnie odejść w sen gdy mój umysł był jak najbardziej świadomy i nie było to dla mnie żadnym problemem.
Od mniej więcej miesiąca gdy kładę się spać i próbuje zrobić to samo po prostu zasypiam, nie mogę utrzymać świadomości nawet na chwilę i po prostu budzę się rano. tak jakby coś mi się zepsuło w głowie. Dodam że w końcu wyszedłem z zielonego (Mery Jane) nałogu co próbowałem przez ostatnie 7 lat ale miało to miejsce kilka miesięcy temu i nie wiem czy ma to jakiś związek. I tu pytanie do was, zdarzyło się komuś coś podobnego, jakaś dziwna blokada świadomości? czym to może być spowodowane. Proszę o pomoc ponieważ bardzo mi to przeszkadza.
Go to the top of the page

+Quote Post
Déjà vu
post 09.07.2018 - 16:53
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 519

Notatnik

Wydaję mi się, że potrzebujesz Kursu Świadomego Śnienia. Stosuj się do technik tam pokazanych, a oobe także przyjdzie do ciebie :)

Z zielonego to pij melisę.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park