oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

94 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jestem Pocz?tkuj?cy, Tutaj pocz?tkuj?cy mog? zadawa? swoje pytania
konon
post 13.01.2009 - 19:32
Post #22

Cz?onek Rodziny
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 6

OK mam jeszcze jeden problem. Tak naprawd? nie jest to tak wa?ne , jednak czasem mnie irytuje.
Parali? senny mam wtedy gdy... budz? si? a po jakim? krótkim czasem znów próbuje zasn?? , gdy tylko zasypiam OD RAZU mam parali? tzn. budz? si? i nie mog? si? ruszy? , wi?c mam parali? ca?kowicie ?wiadomie. Jest to o tyle wkurzaj?ce , ?e gdy próbuje odpocz?? po pobudce to musz? uwa?a? ?eby nie zasn?? i ci?gle czym? rusza? ?eby si? upewni? i przerwa? proces zasypania.
Wiecie mo?e dlaczego tak mam i co mo?na na to poradzi? ...?
Go to the top of the page

+Quote Post
doloreska
post 13.01.2009 - 19:38
Post #23

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 100

Notatnik

CYTAT(konon @ 13.01.2009 - 20:32) *
OK mam jeszcze jeden problem. Tak naprawd? nie jest to tak wa?ne , jednak czasem mnie irytuje.
Parali? senny mam wtedy gdy... budz? si? a po jakim? krótkim czasem znów próbuje zasn?? , gdy tylko zasypiam OD RAZU mam parali? tzn. budz? si? i nie mog? si? ruszy? , wi?c mam parali? ca?kowicie ?wiadomie. Jest to o tyle wkurzaj?ce , ?e gdy próbuje odpocz?? po pobudce to musz? uwa?a? ?eby nie zasn?? i ci?gle czym? rusza? ?eby si? upewni? i przerwa? proces zasypania.
Wiecie mo?e dlaczego tak mam i co mo?na na to poradzi? ...?

troch? to zakr?ci?e?...a mo?e ja ma?o poj?tna jestem...?;) naprawd? nie rozumiem... :/

+Quote Post
Ania004
post 13.01.2009 - 19:58
Post #24

Przechodzie?

Notatnik

jeszcze nie mialam oobe ale bym chciala miec, mozecie mi odpowiedziec na kilka pytan? pytania:
to jest fajne?
zawsze mozna wrocic?
srednio ile czasu trzeba sie uczyc zeby to wyszlo?
jaka jest najlepsza technika wychodzenia poza cia?o?
nic mi si? "tam nie stanie?"
mo?na tam, np. wzi?? do r?ki ksi??k? czy co? innego?
przechodzi si? przez ?ciany?

+Quote Post
Aldarel
post 13.01.2009 - 20:55
Post #25

Go?? Rodziny
*

CYTAT(Ania004 @ 13.01.2009 - 19:58) *
jeszcze nie mialam oobe ale bym chciala miec, mozecie mi odpowiedziec na kilka pytan? pytania:
to jest fajne?
zawsze mozna wrocic?
srednio ile czasu trzeba sie uczyc zeby to wyszlo?
jaka jest najlepsza technika wychodzenia poza cia?o?
nic mi si? "tam nie stanie?"
mo?na tam, np. wzi?? do r?ki ksi??k? czy co? innego?
przechodzi si? przez ?ciany?

1) Zale?y co kto lubi
2) Pisz? posta wi?c nie zdarzy?o mi si? nie wróci? (kto nie wróci? niech napisze ;])
3) Nic mi nie wiadomo aby kto? przeprowadza? statystyki (mi pierwszy raz uda?o si? po jakim? miesi?cu prób), s? ludzie którzy wychodzili zanim o tym przeczytali/us?yszeli
4) W reklamie Lion'a mówili, ?e do wi?kszo?ci wypadków dochodzi w domu, ale nie potwierdzono tego ?adnym badaniem. Mi nic si? nie sta?o, mo?e troch? zmieni?em swoje pogl?dy.
5) W jakiej? ksi??ce czyta?em, ?e jest to trudne, ksi??ka to chyba za du?o na pocz?tek. Ja nic nigdy nie przesun??em. W ogóle po co co? przesuwa? b?d?c poza cia?em skoro mo?na to zrobi? b?d?c w ciele - tak jest pro?ciej i praktyczniej. Tylko niemiluchy ruszaj? cudze rzeczy. Zabawa w poltergeist to te? raczej z?y pomys?.
6) Zale?y w co si? wierzy. Je?eli wierzysz/wiesz, ?e mo?esz przej?? przez ?cian? to przejdziesz. Ja na pocz?tku przeciska?em si? jak przez g?st? ciecz.

i wyprzedzaj?c pytania które mog? si? pojawi?

7) Jak si? porusza?, lata??
Odp: Nie próbowa? ani nie mówi? sobie, ?e "chce si? unie?? na wysoko?? trzeciego pi?tra" tylko to zrobi?. Dziwnie brzmi, ale to nie gra komputerowa.
8) Czy to grzech?
Odp: Tak. OOBE wed?ug Ko?cio?a Katolickiego jest technik? okultystyczn? (tak jak praktyki jogi, zen itp. itd. mówi?ce o energetycznej budowie cz?owieka).
9) Po co opuszcza? cia?o?
Odp: To w?a?ciwie powinno by? pierwsze pytanie na które ka?dy sam sobie powinien odpowiedzie?. Bo jak gdzie? doj?? samemu nie wiedz?c gdzie chce si? doj???

Pozdrawiam

+Quote Post
slavicz
post 14.01.2009 - 13:50
Post #26

Go?? Rodziny
*
Punkty prestiżu: 2

Aniu co do b?ogo?ci czasu uczenia si? to jest bardziej skomplikowane jak pisze mój przedmowca i jak ja napisa?em w swoim wcze?niejszym po?cie pierwszy raz mi si? to uda?o kilka miesi?cy temu i nawet nie mia?em poj?cia ze cos takiego ja oobe istnieje a teraz staram si? o to ponownie od pi?ciu dni ka?dej nocy i nic nie wychodzi cho? bywa?y ro?ne dziwne stany mniej lub bardziej odczuwalne ale nic konkretnego nad czym ubolewam.
A to czy da si? podczas oobe cos przesuwa? jest bardzo dobrym pytaniem wtedy mo?na by by?o udowodni? w jaki? sposób ze oobe to fakt ja osobi?cie uwa?am ze jest to w jaki? sposób mo?liwe ale na bardzo zaawansowanym poziomie to by by?o cos w stylu zmaterializowania swojej dusz lub energii która ja reprezentuje do takiego stopnia aby przesun?? obiekt.
Wi?cej o tym b?d? móg? napisa? jak tam wejd? my?l? ze to znacznie rozwinie moj? teorie.
No i powtarzam patynie Ani jaka metoda jest najlepsza poniewa? do tej pory stosowa?em ro?ne ale ?adna nie przynios?a efektu i my?l? ze najlepiej zdecydowa? si? na jedna metod? i ja praktykowa? no ale na jaka???
I jeszcze chcia? bym si? zwróci? do tom-a przenios?e? mój post tutaj co spowodowa?o ze by? bez wi?kszego odzewu dosta?em tylko 1 odpowiedz mo?e nikogo to nie zainteresowa?o ale umie?ci?em tam tez kilka pyta? do zaawansowanych „oobe-ków” a jak wiadomo wi?kszo?? ludzi odwiedzaj?cych ten temat to pocz?tkuj?cy no mo?e poza tob? i 3 innymi osobami wiec uwa?am ze dzi?ki tobie mój post po przeniesieniu go tutaj z góry by? skazany na niepowodzenia dzi?ki, wiem ze nie chcesz doprowadzi? do za?miecania forom ale w takim razie przedstaw jakie? kryteria oceniania postów ?ebym móg? go sformu?owa? w sposób profesjonalny co wykluczy jago przeniesienie.
Pozdro.

+Quote Post
Filozof Mgly
post 14.01.2009 - 18:37
Post #27

Znajomy Rodziny

Notatnik

Po pierwsze siema. OBE proboje juz osiagnac 2 dni. Wyczytalem o tym wszystko i mam wibracje od dziecka (Wg. opisow z forum, itd. to to co odczowam w nocy i rzadko w dzien). Jednak chce robic wszystko po kolei, tak jak jest w ksiazce Monroe. Warunki A, B i w polowie C osiagnelem pierwszego dnia. Wrocilem padniety do domu i wykonczylem sie na tyle ze moglem zasnac na stojaca. Polozylem sie i najpierw skupilem sie na losowym przedmiocie (Komputerze :P). Zanotowalem godzine rozpoczecia i przez 1,5 godziny lezalem na tej granicy jawy i snu (Szczerze to niezle uczucie). Pozniej gdy przestalem znowu zmogl mnie sen, wiec wyprobowalem warunku B. Tez wyszlo sukcesem, 2 godziny utrzymalem ten stan. Pozniej przestalem i odrazu zasnelem. Drugiego dnia proboje osiagnac warunki C i D. Jest tylko jeden problem: stan relaksjacji w dzien przy pelnej energii osiagnelem, jednak jest problem z jednym - zmysl dotyku. Wszystkie zmysly sie wylaczaja, tylko nie ten jeden. I mam mianowicie jedno pytanie: czy to ze nie moge wylaczyc tego zmyslu bedzie problemem?

+Quote Post
tom
post 14.01.2009 - 19:01
Post #28

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

Trzeba sie na tyle zrelaksowa? i wy??czy? ?eby nie czu? cia?a;-) wiec skoro masz kontakt za pomoc? jednego zmys?u jeszcze, to bedzie to ma?? przeszkod?... a nie pytaj co robi?... na wszystkie Twoje pytania mo?esz sobie odpowiedzie? > bo "próbuje (juz?) osiagnac 2 dni". ?wicz ?wicz i ?wicz... jak za miesi?c problem dalej bedzie wyst?powa? to wtedy sie temat rozwinie ;-)
aloha

+Quote Post
Filozof Mgly
post 14.01.2009 - 19:03
Post #29

Znajomy Rodziny

Notatnik

2 dni... Mozecie pomyslec ze sie pospieszylem jednak mialem juz raz przypadkowe wyjscie z ciala, tylko nigdy nie moglem go odtworzyc. W kazdym razie dobra, poproboje i jak bedzie dalej nie tak to nawyzej dam znac. Dzieki za all

+Quote Post
Franky
post 15.01.2009 - 15:45
Post #30

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

A s?uchajcie... Im bardziej zag??biam si? w temat OOBE (którym interesuje si? krótko, ale jak?e intensywnie i pewne efekty ju? widz?) tym wielu nowych rzeczy si? dowiaduj? i dlatego ci?gnie mnie to dalej. Mam pytanie... a mo?e raczej pro?b?... Czy kto? do?wiadczony mo?e opowiedzie?:
1. Jakie istoty mo?na spotka? w astralu? Wiem, ?e s? boty i larwy, z którymi stosunkowo ?atwo mo?na da? sobie rad?.
2. Co zrobi? je?li spotka si? demona? Czy nale?y walczy? czy wezwa? opiekuna?
3. Czy cia?a astralne innych podró?uj?cych mog? chcie? zrobi? mi krzywd? czy s? z natury mi?e?

Ogólnie... Jakie istoty mog? tam spotka???

Aha, je?li takie tematy ju? by?y, to prosz? o odes?anie tam. Sama przeszuka?am forum i u?y?am 'szukacza', ale wiele mi to nie da?o, wi?c dlatego postanowi?am napisa?. No wi?c jakby co to prosz? o odes?anie w odpowiednie miejsce i o usuni?cie postu.

Dzi?ki z góry ;)

+Quote Post
Ania004
post 15.01.2009 - 16:22
Post #31

Przechodzie?

Notatnik

mam pytanie- czy aby uzyskac obe musze byc pelnoletnia?

+Quote Post
tom
post 15.01.2009 - 16:37
Post #32

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

Franky,
http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopi...4&hl=Istoty
http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopi...;hl=niefizyczni
http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopi...6&hl=Istoty

a uogólniaj?c, spotkasz wiele istot, bed? oni cz?sto odzwierciedla? Twoje l?ki b?d? stosunek do otoczenia. Wi?c w astral z mi?o?ci? i u?miechem :D

Aniu, obstawiam ?e nie uko?czy?a? jeszcze 14 lat ;p
http://www.oobe.pl/park/Bezpieczenstwo-I-Wiek-t3136.html
http://www.oobe.pl/park/Wiek...-t206.html

aloha

+Quote Post
Franky
post 15.01.2009 - 17:12
Post #33

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Dzi?ki, dzi?ki Tom. Na pewno przyda si?, ale to jeszcze nie to, o co mi chodzi?o. My?l?, ?e jako? sobie poradz?. Mam czas:D

+Quote Post
mars
post 15.01.2009 - 19:59
Post #34

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 19

CYTAT
mam pytanie- czy aby uzyskac obe musze byc pelnoletnia?

Tak na logik?, co ma prawo do Twojego cia?a? Cz?owiek przecie? nie ma jakiego? naturalnie wbudowanego mechanizmu, który by po 18 latach oznajmia?, ?e jest pe?noletni.
Oobe to nie papierosy czy alkohol.

Pozdrawiam

+Quote Post
Franky
post 15.01.2009 - 20:50
Post #35

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ciesz si? póki mo?esz, ?e jeste? niepe?noletnia. Mi zosta?o coraz mniej czasu, a jedyne co mnie cieszy to mo?liwo?? zrobienia Prawa Jazdy.
Mój poprzednik ma racje. Tu nie ma ?adnej ró?nicy. No mo?e poza sposobem my?lenia, ?eby nie zrobi? czego? g?upiego, tam w astralu. Ale prawda jest taka, ?e niejeden nastolatek mo?e by? "m?drzejszy" i bardziej odpowiedzialny ni? nie jeden doros?y. Wi?c to raczej kwestia osobowo?ci.

Powodzenie w podró?ach. Ja na razie ograniczam si? do kursu, czytania i dziennika snów.

+Quote Post
Filozof Mgly
post 16.01.2009 - 11:46
Post #36

Znajomy Rodziny

Notatnik

Ania004
W wieku 6 lat wyszedlem przypadkowo z ciala i wrocilem. Bylem w lekkim szoku, wlasciwie to nie bylo tak zle. Wiek nie gra zadnej roli, poprostu chodzi tutaj czy twoja psychika moze przetrzymac to. Nie wiem na ile masz rozwinieta psychike, ale poczytaj jeszcze troche o astralu, a dopiero potem zacznij trening (Jesli jestes pewna tego co robisz). Zycze powodzenia.

+Quote Post
Marcin181
post 16.01.2009 - 20:44
Post #37

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

OOBE jest dla ka?dego nie ma poj?cia wieku

+Quote Post
keisha155
post 17.01.2009 - 13:47
Post #38

Przechodzie?

Nie mam 18 lat ale bardzo chcia?a bym wyj?c z cia?a jednak mam z tym problem.
Kiedy jestem w stanie rozluznienia wpatruj? si? w ciemno?c pod powiekami czuje si? ?wietnie tak choc bym zaraz mia?a wyj?c z cia?a. Bardzo si? tego wystraszy?am i próbowa?am wyj?c z tego stanu po chwili jako? mi si? uda?o ale pózniej bardzo tego ?a?owa?am.
Mój problem to jest strach boj? si? ?e po wyj?ciu z cia?a spotkam jakies duchy ?e co? mnie napadnie lub wogóle nie uda mi si? wrócic do cia?a:( nie umiem sobie z tym strachem poradzic. Zapisa?am sie na ten bezp?atny kurs oobe prowadz?cy przys?a? mi e-maila ?eby pokochac swój strach dla mnie jest to niestety nie mo?liwe.
Za ka?dym razem gdy wchodz? w ten stan boje si? ?e wyjd? z cia?a. (Mam nadziej? ?e to nie chodzi o to ?e nie jestem pe?noletnia) jak kto? zna jakie? m?dre rady lub wyszed? z cia?a prosz? opiszcie czy widzicie jakie? duchy, demony i co robicie ?eby z powrotem wrócic do cia?a??

+Quote Post
mars
post 17.01.2009 - 14:04
Post #39

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 19

Tak naprawd?, to w astralu nic ci nie grozi. Polecam "na?adowa?" si? pozytywnie - czyli naczyta? si? tekstów, które przedstawiaj? oobe w pozytywnym ?wietle, zapewniaj? ?e jest to bezpiecznie, a unika? tekstów, które mog? wzbudzi? w nas strach. Cz?sto s? to zmy?lone opowiadania typu "mój kolega x wyszed? z cia?a i nie wróci?".
Przekonanie samego siebie jest bardzo wa?ne, gdy? to nasze w?asne l?ki s? powodem strachu.
Wypowiada?em si? ju? na temat pe?noletno?ci. Co ma piernik do wiatraka? Co ma prawo - sztuczny wymys? ludzki - do cia?a cz?owieka?
Wróci? do cia?a jest bardzo ?atwo. Wystarczy intencja. Wszak oobe to rodzaj ?wiadomego snu, a ze snu wraca si? zawsze, ka?dego ranka.
Je?li termin "oobe" jako? Ci? przera?a, polecam stosowanie poj?cia "?wiadomego snu". Mów "dzisiaj w nocy wejd? w stan ?wiadomego snu" zamiast "dzisiaj w nocy wejd? w stan oddzielenia od cia?a/oobe". Wiem po sobie, to pozytywnie dzia?a na psychik?.
Wiele "demonów", jakie spotkasz, b?dzie po prostu wytworem Twojej wyobra?ni. Sprawdzony sposób na radzenie sobie z wszelkimi zjawami to wysy?anie do nich mi?o?ci (czysto wizualnie).

+Quote Post
keisha155
post 17.01.2009 - 14:33
Post #40

Przechodzie?

Czyli jak wyjd? z cia?a i pozb?de si? strachu to nie napotkam ?asdnej zjawy czy ducha?

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 17.01.2009 - 15:52
Post #41

Guests
Punkty prestiżu:

tak! Ale strachu jest ci??ko si? pozby?....je?eli sie mocno boisz to mo?esz zobaczy? niechciane rzeczy wi?c trudno si? nie ba?.....dla niektórych :)

+Quote Post
Franky
post 19.01.2009 - 15:54
Post #42

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ej, s?uchajcie. Nie wiem jak, ale wczoraj uda?o mi si? wyzby? strachu, ?eby zrobi? jakie? próby wej?cia w stan OOBE. Spotka?am kolejny problem... Kiedy wchodz? w trans mam problemy z oddechem. (tak wiem, ?e je?li organizm wyczuje niski poziom tlenu to robi samoczynny wdech), ale to szarpanie klatki piersiowej na si?? sprawi?o, ?e si? przestraszy?am. Postanowi?am si? nie poddawa? i dalej "w to wchodzi?" niestety ju? si? nie da?o. Za bardzo walczy?am o wdech. Macie mo?e jakie? sposoby na poradzenie sobie z tym??

Wi?cej w notatniku:

http://www.oobe.pl/park/blog/franky/index.php?

Z góry dzi?ki:D

+Quote Post

94 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park