oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Moje Pierwsze Oobe, Moje pierwsze oobe
Zielarz Gajowy
post 20.06.2014 - 11:46
Post #22

Dupa Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 6184

Myślę, że od normy specjalnie nie odbiegliście, ale żeby nie było.

Poprosiłem opiekuna, aby pomógł mi wyjść. Przyśniła mi się mama, która stanęła nade mną i wyciągnęła do mnie rękę chwytając mnie jakby za klatę. Szarpnęła energicznie i wyrzuciła mnie z ciała. Wylądowałem za ścianą na klatce schodowej obok windy i byłem 100% świadomy, gdzie jestem czyli w astralu. Widziałem, Czułem i widziałem siebie w łóżku jak wibrowałem pomimo tego, że byłem za ścianą mojej chaty.

To mój pierwszy raz i oprócz ciekawego doświadczenia przebywania poza ciałem pierwszy raz poczułem czym są wibracje.

Ps.

Z tego co widzę na sat24 to Francja cala słonecznie praktycznie zatem masz fajnie. Sąsiedzi właśnie wyjechali do Francji, ale tam wygrała partia faszystowska zatem nie ciekawie, ale u nas teraz wygra PIS zatem będzie podobnie z poglądami:)
Go to the top of the page

+Quote Post
JBEC
post 20.06.2014 - 12:50
Post #23

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 4

Notatnik

Apropo wibracji ,nie zawsze występujom przy wyjściu ,ale gdy je miałem były całkiem miłe ,muszę powiedzieć ze ostatnio przeżyłem mały koszmar zwiozany z wibracjami miałem je na stojonco, dostałem dużej temperatury i nie mogłem sie ruszyć i zrezygnowałem z dalszego wyjścia pozatym gdy zrezygnowałem niemogłem odnaleźć kontaktu ,by zapalić światło a w moim pokoju było inaczej jak w zeczywistosci pomimo było ciemno ,przy przemieszczaniu sie po pokoju były całkiem inne przedmioty byłem przerażony , dotarłem do kontaktu ale dziw nie działał, serce biło jak dzwon ale po chwili udało mi sie włonczyć ,pierwszy raz coś takiego mie spotkało

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 20.06.2014 - 23:13
Post #24

Dupa Towarzystwa

Tak to bywa, kiedy praktyka świadomości nas porywa:)

+Quote Post
Mavic. Steve Mav...
post 20.06.2014 - 23:30
Post #25

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 21

Notatnik

Ani razu nie miałem wibracji ani paraliżu sennego a mimo to 2 razy znalazłem się w OP xd

+Quote Post
1 Dzięki Mavic. Steve Mavic. za ten przydatny wpis:
JBEC
klucznik
post 21.06.2014 - 22:12
Post #26

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 136

Notatnik

To czy mamy wibracje podczas wyjścia zależy według mnie od tego którym ciałem wychodzimy.
Wyjście ciałem eterycznym- wibracje. Astralne- brak wibracji.

+Quote Post
1 Dzięki klucznik za ten przydatny wpis:
JBEC
spryt2345
post 25.06.2014 - 13:10
Post #27

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 5

te forum schodzi na psy gosciu opisal swoje przezycie oczekujac odpowiedzi a wy jakis sie pierdol czepiacie

+Quote Post
2 Dzięki spryt2345 za ten przydatny wpis:
izabelagr93, TyHu
ma_sny
post 25.06.2014 - 17:14
Post #28

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 72

Deiw Ci odpowiedział najbardziej fachowo jak się dało, nie daj się innym opiniom które nic nie wnąszą. Forum to ludzie. Może i schodzi na psy, nie wiem wiem że ja napewno. Pamietam kim kiedyś byłem, nie che się zapominać i pragne być kim chce, a moje ego jezu jak ono sie wpierdala, co to wogole jest.

Ps. Ego taka furtka, otwarcie na pozuie zadowolenia i byia w wspaniałej wspólnoie, gdzie ludzię są szzerze oświeeni, prawdziwi, wiem kiedyś snów bede oświeony, wiem to i wiem że z jakiś powodów tu jestem.

Ps. tak wogóle mnie twoje pisanie wprawia w dobry nastrój, wiem ile masz lat i rozumiem powiedz mi o z tej Polski bedzie, masz swierze oko. Swieże, jak nie wiem to patrze zy pasuje:) Pasujesz do tego forum, bum bum z tą pisownią, sam Roman by i pozadrosił. Może za krutko sie rozbudzasz, ale bym nie ruszał, wieej leż w pozycji bez mysi, zamykaj je jak chesz, są rożne sztuczki a twoja wola to magia. Przekreć się naa bok jak już załatwisz sprawe umysłową, mysli i zasnij, jezeli w twoim umysle nie pojawią się mysli które stworzą sen to doznasz, nie, zle, zaobserwujesz jak ciało oddziela się od iała, tofaszyszą temu różne zjawiska, ale to tylko efekt uboszny.

FAJNY MASZ AKCENT.

Jeszze z 20 lat i spał bedziesz już naprawde nie dużo i snił. W pozycji medytaji kiedy starasz się wyiszy wystarzy Szawasana nie musisz Padmasany zna by wyjs poza iało. kurwa zjadłęm c Wygłupy

+Quote Post
Konopix
post 25.06.2014 - 19:59
Post #29

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 200

Notatnik

Maśny, też wchodze czasem na forum po kilkunastu browarach.

+Quote Post
1 Dzięki Konopix za ten przydatny wpis:
Sancho
Zielarz Gajowy
post 25.06.2014 - 20:31
Post #30

Dupa Towarzystwa

Maśny Ty masa chyba jesteś co? Tylko Ty możesz pisać w taki naćpany sposób, ale mogę się mylić bo Polska to dziki, murzyński kraj w którym roi się od dziwolągów.

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
TyHu
Marmistrz
post 22.07.2014 - 14:47
Post #31

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 61

CYTAT(JBEC @ 20.06.2014 - 13:50) *
Apropo wibracji ,nie zawsze występujom przy wyjściu ,ale gdy je miałem były całkiem miłe ,muszę powiedzieć ze ostatnio przeżyłem mały koszmar zwiozany z wibracjami miałem je na stojonco, dostałem dużej temperatury i nie mogłem sie ruszyć i zrezygnowałem z dalszego wyjścia pozatym gdy zrezygnowałem niemogłem odnaleźć kontaktu ,by zapalić światło a w moim pokoju było inaczej jak w zeczywistosci pomimo było ciemno ,przy przemieszczaniu sie po pokoju były całkiem inne przedmioty byłem przerażony , dotarłem do kontaktu ale dziw nie działał, serce biło jak dzwon ale po chwili udało mi sie włonczyć ,pierwszy raz coś takiego mie spotkało

Ja też miałem wiele razy podobnie. Nie wiem, czy można to nazwać nieświadomym OBE. Wydaje się, że miewasz to częściej, niż Ci się wydaje ;). Można to poznać dokładnie po pomieszczeniu, które ma inny kształt, inne przedmioty i ogólnie wygląda obco i zwykle nie można włączyć światła. Raz przy czymś takim myślałem już, że mam OBE, bo tak łażę po ciemnej chacie i nie mogę nic włączyć, ale potem okazało się, że tym razem zwyczajnie zabrakło prądu ..... :/

Był i drugi raz, też mega. Łaziłem w ciemnym, obcym miejscu z rękami "na zombie" i nigdzie nie było kontaktu. Potem zobaczyłem postać w ciemności patrzącą na mnie i myślałem, że sie posram ze strachu, że mi coś w OBE będzie teraz banie robić horrorową, ale postać zapaliła światło no i już było wiadomo, że jestem po imprezie u kumpla na chacie...

Zmierzam do tego, że zwykle przekształcony dom jest sygnałem, że to nie jest rzeczywistość. U mnie często przy nieświadomych OBE pokój nie ma jednej ze ścian, jest kilkukrotnie większy, albo nagle okazuje się, że nie ma fragmenu podłogi i widzę przepaść.

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park