oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Relacja Z Dalekich Podró?y Z Serca Afryki, Testowanie Korze? snów, techniki i Hemisync
masa
post 20.10.2011 - 20:22
Post #22

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

Trzeba by?o zrobi? tr;p
Go to the top of the page

+Quote Post
firmasons
post 20.10.2011 - 21:40
Post #23

OBE Maniak 65
Punkty prestiżu: 31

Notatnik

Afryka?ski korze? dzia?a bardzo dobrze ale faktycznie musi si? "za?adowa?". Jak dobrze sobie przypominam w 5 dniu mia?em ju? kilka snów d?ugich i ciekawych "dalekich". Komisja i testy we ?nie która mnie ocenia?a pod wzgl?dem "szeroko?ci ?wiadomo?ci i szuki ?wiadomego ?nienia" wtf , wizyta u Indian którzy zamieszkiwali sobie inna planete mówili mi ?e wszystko ze mna ok bo robili jakie? tam swoje "czary" :D

Martwi mnie tylko jedno robi si? o tej ro?lince coraz g?o?niej a to nie jest dobrze bo moze to skutkowa? takim samym losem jak los Sza?wi nad która ubolewam okrutnie. Pozatym niech 1000 osób zarzyje korze? i b?dziemy mieli 1000 innych relacji, tylko co to wnosi nowego - i tak ta 1 Twoja relacja bedzie prawdziwa. Lepiej tworzy? grupe realnie i na ?ywo dzieli? si?, eksperymentowa?, mo?e nawet probowa? wspólnego ?nienia to rozumiem. Sumuj?c uwa?am ?e takie co? nie ma sensu to tylko dawanie powodu dla ludzi z systemu (jak w matrixie ;p ) który natknie si? na jedn?, druga relacje i "?arówka nad g?ow?" si? pojawia a Ty si? do tego przyczyniasz bo w??czasz pr?d. Pozatym lepiej akurat ta ro?linke je?? na "?wie?o" bez sugerowania sie do?wiadczeniem SENSEJA z internetu bo co to ma niby da? dla MNIE ? Chcesz pisa? relacje to bierz zeszyt i wal notatki na chocia?by 10 stron.

Kochasz Afryke to na co czekasz idz do pracy od?ó? na bilet i poka? jaki z Ciebie wojownik pokoju tylko tak znajdziesz prawde której szukasz bo narazie siedzi ona gdzie? w ukryciu.

+Quote Post
1 Dzięki firmasons za ten przydatny wpis:
Deimond
Zielarz Gajowy
post 20.10.2011 - 21:54
Post #24

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Sensei my?la?em, ?e do rytua?u zwi?zanego z tym korzeniem podejdziesz bardziej profesjonalnie:) Przynajmniej ju? wiesz jak pian? ubi?:) Dawek te? sobie nie okre?li?e?? Przecie? przyst?puj?c do takiej fazy powiniene? wiedzie? przez ile dni b?dziesz ?ar? korze? i w jakich dawkach, aby ten rytua? mia? sens. Chyba, ?e nie podszed?e? do tego jak do rytua?u tylko tak jak do eksperymentu z melatonin?, ale melatonina reklamowana jest w telewizji:) Na tym tle dziwi mnie, ?e bawisz si? w szkolenie innych (kursy) a sam jeste? ?wie?y:) Jeszcze 10, 20 lat Twoich do?wiadcze? i wtedy mo?liwe b?dziesz bardziej wiarygodny bo na teraz to zwyczajnie si? jarasz snami, oobe i poznajesz, do?wiadczasz, ale chcesz jakby sprawia? wra?enie obeznanego w tematach, w które dopiero sam wkraczasz:) Takie odnosz? o Tobie wra?enie po ilu? tam postach i tematach.

Firmasons? Co Ci? tak martwi z t? sza?wi?, ?e tak ubolewasz? To, ?e zrobi?a si? jakby modna (filmiki yotubowe)? Taki wspó?czesny rytua?:) Wa?ne co Ty z tym wszystkim zrobisz a co Ci? tam inni...Z korzeniem raczej tak nie b?dzie bo dzia?a po kilku dniach. To nie jeden mach:)

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
Deimond
Nilren
post 21.10.2011 - 01:28
Post #25

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 95

Notatnik

Sensei Ty ??czysz wszystko w kupe z ró?nych dziedzin i wychodzi jaki? ko?tun.
Równie dobrze mo?na by je?? pietruszke i po dobrym wkr?cie by? by ten sam efekt.
Chyba ?e lubisz na sobie przeprowadzac takie do?wiadczenia, hehe, ale ja bym na wlasnym ciele nie experymentowa?a.

+Quote Post
Deimond
post 21.10.2011 - 02:52
Post #26

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

Noni - ja my?l? podobnie - nic nowego nie wnios?es a zachwujesz si? od startu ja guru - tylko nie wiem czego 6 - levelu -?. Doradzj jak masz ochote - ale nie rób tego z taka my?l? i przekonaniem ?e ty ju? wiesz - cho? ?adnego z wyj?? nie opisa?e?. Daleko ci do autorytetów przez Ciebie wspomienianych. Mo?e dlatego ?e Twoja charyzma chcia?a by wybiec daleko przed Ciebie.

+Quote Post
firmasons
post 21.10.2011 - 07:12
Post #27

OBE Maniak 65
Punkty prestiżu: 31

Notatnik

CYTAT
Co Ci? tak martwi z t? sza?wi?, ?e tak ubolewasz? To, ?e zrobi?a si? jakby modna (filmiki yotubowe)? Taki wspó?czesny rytua?:) Wa?ne co Ty z tym wszystkim zrobisz a co Ci? tam inni...Z korzeniem raczej tak nie b?dzie bo dzia?a po kilku dniach. To nie jeden mach:)[

Chodzi mi o to ?e Sza?wia przez filmiki na youtube i funshopy zosta?a zdelegalizowana i posiadanie jej teraz jest nielegalne a by?o to pot??ne narz?dzie dost?pne dla wszystkich teraz dla wybranych. Afryka?ski korze? u?atwia dost?p do wiedzy a wszystko co poszerza ?wiadomo?? jest w ogólnie przyj?tych zasadach za z?o tj. grzyby, lsd. Lepiej dmucha? na zimne

Zielarz usu? ze skrzynki wiadomo?ci ! :)

+Quote Post
Sensei Noni
post 21.10.2011 - 09:22
Post #28

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 296

Notatnik

2 noc u?ywania korzenia.

Ci?gle korze? nie stymuluje pami?ci podobnie jak jako?ci snów. przynajmniej dowiedzia?em si? pewnych rzeczy ze snu którego pami?tam.

Usa i Izrael szykuj? si? do wojny z Iranem i nie którymi grupami Islamskimi. Przygotowania s? na bardzo zaawansowanym stadium wojna wybuchnie zaraz po zimie w maju 2012 roku?

Nie które szajki arabów dogadali si? ju? i jak pajacyki USA b?d? wspiera? obalanie struktur iranu w zamian za sto?ek. Schemat taki sam jak w Egipcie czy Iraku lub nawet Libii. Og?osz? upadek dyktatury terrorystów i wsadz? swoje pionki w imi? budowania demokracji.

Rozmawia?em z "przywódc?" Islamu o ile to astralne spotkanie by?o w jakim kolwiek stopniu prawdziwe dowiedzia?em si?, ?e Iran ma du?ego asa w r?kawie.
Na scenie politycznej i duchowej w czasie wojny wy?oni si? Arabski Mesjasz wielki Mistrz duchowy który scali wszystkie narody Islamskie i poprowadzi do zwyci?stwa nad si?ami okupantów na w?asnych ziemiach. Arabowie wygraj? wojn?, a nawet zacznie si? powa?na ofensywa na Izreal Europ? i USA. Wojska okupantów nie poradz? Sobie w tej wojnie i Iran odeprze po kilku miesi?cach front poza swój kraj.

W ka?dym b?d? razie obie si?y wspiera jak to mi symbolicznie ukazano wielki demon p?on?cy smok? Wszystko b?dzie ukartowane i na pokaz by wprowadzi? "pewne zmiany".

------------------------------------------------------------------------------

Macie racje jak ju? mówi?em mia?em okres w którym Moje EGO na nowym placu zabaw "Astral i duchowo??" chcia?o pokaza? kim to ja nie jestem bez ?adnego pokrycia (co? jak dzisiejsza gospodarka wirtualne pieni?dze bez pokrycia w z?ocie :D ) pogodzi?em si? z tym ?e jestem dopiero adeptem tej drogi któr? obra?em i zrzek?em si? tytu?u Mistrza którego nie by?em godzien i nie wnosi?o do Mojego ?ycia ?adnych dobrych warto?ci z tej pozycji. W roli adepta czuje si? lepiej i mog? kontynuowa? proces mojego wzrostu i nauki. Czuj? si? na ziemi jakbym powtarza? podstawówk? i cho? kiedy? ju? by?em prawdziwym mistrzem i zda?em wszystkie klasy to teraz musz? zacz?? od zera od nauki podstaw na co Moje ego si? buntuje. To ?e prowadz? kursy i tak wyrywam si? do uczenia do pozosta?o?ci po wcze?niejszych ?yciach gdzie pe?ni?em takie funkcje. Mam odpowiedni? wiedz? ale do?wiadczenie praktyk? i autorytet w?ród ludzi musi zbudowa? od 0. Przepraszam je?li kogo? zawiod?em ale staram si? by by?o ok.

Edit: No prosz? nie czeka?em nawet godziny ?eby dolecia?a do Mnie informacja od kolegi

http://www.prisonplanet.pl/polityka/usa_ro...zne,p1063566909

USA rozpoczyna pot??ne manewry wymierzone przeciw Iranowi.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 21.10.2011 - 09:59
Post #29

Dupa Towarzystwa

Ehhh szkoda korzenia:) Luzik ch?opie, ale sk?d wiesz, ?e ju? by?e? takim mistrzem? Czy to znowu przypadkiem ego nie dzia?a. Zreszt? jakie to ma znaczenie kim by?e?? Wa?ne kim teraz jeste?.

Prowadzisz te kursy jeszcze w celach zarobkowych? Je?eli tak to skoro si? przyzna?e?, ?e raczkujesz w tym tematach to mo?e powiniene? da? sobie z tymi kursami spokój na pewien czas?

Ju? czyszcz? skrzynk?:)

+Quote Post
Guest_Traktorzysta1300_*
post 21.10.2011 - 10:20
Post #30

Guests
Punkty prestiżu:

.

+Quote Post
Guest_Gray_*
post 21.10.2011 - 10:49
Post #31

Guests
Punkty prestiżu:

Noni mo?e gdyby? nie mia? tak wypompowanego mniemania o sobie to by?bym skory nawet przeczyta? Twoje relacje. Adepcie nauczycielu och?o? troch?.

Prawdziwy mistrz nigdy si? nie afiszuje si? swoimi osi?gni?ciami a tym bardziej nie potrafi? sobie wyobrazi? by nazywa? siebie mistrzem. Swoim zachowaniem podkre?lasz tylko jak daleko Ci do niego.
Niestety takim jak Ty ci??ko przemówi?, g?ównie dlatego, i? s? tak za?lepieni sob?, ?e maj? gdzie? innych z wyj?tkiem tych którzy ich wielbi?.
Pod okiem mistrza Zen by?by? ca?y obity na g?owie, mo?e dzi?ki temu by? zrozumia?.

+Quote Post
1 Dzięki Gray za ten przydatny wpis:
heksakosjoiheksekontaheksa
Zielarz Gajowy
post 21.10.2011 - 10:58
Post #32

Dupa Towarzystwa

Sensei to mistrz na urlopie:)

Ostatnio mi si? tak przemy?la?o, ?e ka?dy z nas jest Bogiem tylko w nie u?wiadomionej formie. Jezus przyk?adowo by? Bogiem w u?wiadomionej formie.

Co do Ciebie sensei jeszcze to w innym po?cie piszesz, ?e anio?y Ci? uczy?y itd. Pomijaj to na chuj to piszesz bo to w sumie do?? osobista kwestia by by?a przynajmniej dla mnie, ale czy te anio?y nigdy nie wspomina?y np. o skromno?ci? Anio?y s? w?ród nas tylko trzeba by? uwa?nym. Majster albo Twist patrz jakie anio?ki:)

Co do korzenia jednak to chyba w?asne ro?linki trzeba by pouprawia? przez 2 lata i po dwóch latach zebra? fajny korzenny plon i konkretny rytua? zapoda?.

+Quote Post
2 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
Deimond, heksakosjoiheksekontaheksa
Deimond
post 21.10.2011 - 11:05
Post #33

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

No ju? dajta spokój - Noni napisa? ju? otym - no to na "E" - wiecie:D.
A z drugiej strony to czy to nie nasze ego ka?e nam sprowadza? innych(wychylaj?cych si? ) do swojego poziomu:P te? mo?e by?;)

A tak poza tym to ciekawie czasem Noni piszesz i fajnie ?e du?o ?róde?.

+Quote Post
1 Dzięki Deimond za ten przydatny wpis:
heksakosjoiheksekontaheksa
Zielarz Gajowy
post 21.10.2011 - 11:12
Post #34

Dupa Towarzystwa

Pewnie, ale co innego jak dzielisz si? spostrze?eniami a co innego jak bawisz si? w nauczyciela. Nie zapominaj Deimond, ?e jeste?my na forum i trzeba co? skroba?:) Ponadto Sensei tak si? tutaj przedstawi?, ?e naprawd? my?la?em ju? przez pewiem moment, ?e go?? jest jako? tam wtajemniczony i wie co pisze a teraz wiem, ?e w znacznej cz??ci pisze to co tylko pozna? w teorii. Je?eli chodzi o przekazywanie wiedzy teoretycznej to spoko, ale dla mnie praktyka si? liczy i spodziewa?em si? jakiej? bardziej konkretnej relacji po rytuale z korzeniem, ale ostatecznie okazuje si?, ?e tego korzenia i tak by?o za ma?o do przeprowadzenia rytua?u. Taki kurs warto przej??:)

http://allegro.pl/apteka-dla-duszy-medytac...1871606056.html

a to ze specjalnymi dedykacjami dla Ciebie Sensej:)

http://allegro.pl/t-osho-ksiega-ego-wolnos...1871910942.html

+Quote Post
Sensei Noni
post 21.10.2011 - 14:53
Post #35

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 296

Notatnik

CYTAT(Gray @ 21.10.2011 - 11:49) *
Noni mo?e gdyby? nie mia? tak wypompowanego mniemania o sobie to by?bym skory nawet przeczyta? Twoje relacje. Adepcie nauczycielu och?o? troch?.

Prawdziwy mistrz nigdy si? nie afiszuje si? swoimi osi?gni?ciami a tym bardziej nie potrafi? sobie wyobrazi? by nazywa? siebie mistrzem. Swoim zachowaniem podkre?lasz tylko jak daleko Ci do niego.
Niestety takim jak Ty ci??ko przemówi?, g?ównie dlatego, i? s? tak za?lepieni sob?, ?e maj? gdzie? innych z wyj?tkiem tych którzy ich wielbi?.
Pod okiem mistrza Zen by?by? ca?y obity na g?owie, mo?e dzi?ki temu by? zrozumia?.

Nie jestem prawdziwym Mistrzem , daj ju? spokój temu tematowi i reszcie te? radze. Jak si? da zmieni? nick i nie b?dzie nie potrzebnych nie domówie?.

Jak ju? mówi?em jestem adeptem na Mojej drodze. Zmia?d?ony prawd? o Sobie :) dobrze ?e jest du?o osób które Mnie kochaj? takim jaki jestem teraz i jaki b?d? i szanuj? mój trud upadków na gleb? i ci?g?ego wstawiania z niej bo bym d?ugo tu nie wytrzyma?.

W ko?cu mo?e wstan? i zaczn? i?? do przodu zamiast sztucznie udawa?, ?e jestem w punkcie w którym Mnie niema w TERAZ :)

+Quote Post
Guest_Gray_*
post 21.10.2011 - 22:02
Post #36

Guests
Punkty prestiżu:

To dlaczego nie za?o?ysz notatnika po to by w nim zdawa? swoje relacje ?

+Quote Post
masa
post 21.10.2011 - 23:02
Post #37

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

"Nie jestem prawdziwym Mistrzem , daj ju? spokój temu tematowi i reszcie te? radze. Jak si? da zmieni? nick i nie b?dzie nie potrzebnych nie domówie?.

Jak ju? mówi?em jestem adeptem na Mojej drodze. Zmia?d?ony prawd? o Sobie :) dobrze ?e jest du?o osób które Mnie kochaj? takim jaki jestem teraz i jaki b?d? i szanuj? mój trud upadków na gleb? i ci?g?ego wstawiania z niej bo bym d?ugo tu nie wytrzyma?.

W ko?cu mo?e wstan? i zaczn? i?? do przodu zamiast sztucznie udawa?, ?e jestem w punkcie w którym Mnie niema w TERAZ :)"

Spowied? jak spowied? ale rachunek sumienia odb?bniony:)

+Quote Post
Siedem
post 24.10.2011 - 23:17
Post #38

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 18

Notatnik

U mnie po 2 tyg eksperymentowania (bez glodowania) nie by?o ?adnych efektów, obecnie 100 razy lepiej sprawdza si? melatonina!

+Quote Post
bielik110
post 25.10.2011 - 17:53
Post #39

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1150

CYTAT(Sensei Noni @ 21.10.2011 - 14:53) *
Nie jestem prawdziwym Mistrzem , daj ju? spokój temu tematowi i reszcie te? radze. Jak si? da zmieni? nick i nie b?dzie nie potrzebnych nie domówie?.

W ko?cu mo?e wstan? i zaczn? i?? do przodu zamiast sztucznie udawa?, ?e jestem w punkcie w którym Mnie niema w TERAZ :)

Dla mnie jeste? wielki i wspania?y,boski twór :),opowiem ci historie o pewnym wynalazcy który(nie pami?tam dok?adnie ile razy przeprowadza? do?wiadczenia ale grubo ponad 10 000)by? w?a?nie w po?owie swojego dzia?ania jako wynalazca,i pewien dziennikarz poprosi? go aby móg? z nim przeprowadzi? wywiad,oczywi?cie si? zgodzi? i pierwsze pytanie jakie mu zada? to:jak pan tak robi te swoje badania i ju? pan ponad pi?? ty?. razy zb??dzi? nie trafi? pan w sedno,czy panu si? jeszcze chce?czy ma pan dalej ochot? do dzia?ania?,wtedy us?ysza? tak? odpowiedz:wszystkie moje eksperymenty które przeprowadzi?em s? wielkimi sukcesami,a wie pan dlaczego,bo teraz wiem ?e te pi?? ty?.dróg s? niew?a?ciwymi drogami:).Wi?c g?owa do góry przyjacielu i pogody ducha ?ycz?:)

+Quote Post
3rdeye
post 28.10.2011 - 19:58
Post #40

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 15

Notatnik

CYTAT(bielik110 @ 25.10.2011 - 18:53) *
Dla mnie jeste? wielki i wspania?y,boski twór :),opowiem ci historie o pewnym wynalazcy który(nie pami?tam dok?adnie ile razy przeprowadza? do?wiadczenia ale grubo ponad 10 000)by? w?a?nie w po?owie swojego dzia?ania jako wynalazca,i pewien dziennikarz poprosi? go aby móg? z nim przeprowadzi? wywiad,oczywi?cie si? zgodzi? i pierwsze pytanie jakie mu zada? to:jak pan tak robi te swoje badania i ju? pan ponad pi?? ty?. razy zb??dzi? nie trafi? pan w sedno,czy panu si? jeszcze chce?czy ma pan dalej ochot? do dzia?ania?,wtedy us?ysza? tak? odpowiedz:wszystkie moje eksperymenty które przeprowadzi?em s? wielkimi sukcesami,a wie pan dlaczego,bo teraz wiem ?e te pi?? ty?.dróg s? niew?a?ciwymi drogami:).Wi?c g?owa do góry przyjacielu i pogody ducha ?ycz?:)

Buduj?ca historia :) Musz? sobie zapami?ta? takie podej?cie do tematu.

Co do Korzenia snów od siebie dodam (do?? sporo praktykowa?em z ADR na przestrzeni ostatniego roku), ?e na mnie do?? dobrze dzia?a ta ro?lina.
Jak j? pierwszy raz próbowa?em to mia?em prawie zerow? pami?? snów. Po kilku dniach moja pami?? si? polepsza?a, ale nie mia?em LDków.
Z czasem po po??czaniu ADR i ró?nych treningów osi?ga?em LDki coraz cz??ciej.

Testowa?em t? ro?link? równie? na znajomych :D oczywi?cie w pe?ni ?wiadomych ochotnikach (nie maj?cych w ?yciu LDków).
Pami?? im stanowczo si? poprawi?a, LDków nie prze?yli.
Mój tata po jakim? czasie przesta? ?u? korze?, powiedzia?, ?e sny s? zbyt realne i zaczyna mu si? ju? miesza? z rzeczywisto?ci? :D

Reasumuj?c moj? opini? o ADRU
Uwa?am, ?e ro?linka jest warta uwagi, dzia?a i to mocno (mo?e nie na ka?dego).
Optymalna dawka dzienna to 0.5 g.
Rytua? to nic innego jak energetyzowanie celu poprzez skierowanie uwagi na niego.
Sam ADR to raczej za ma?o na LD, warto go u?ywa? jako suplement do treningów na osi?gni?cie LD.

+Quote Post
Jaskul-Maniak
post 29.10.2011 - 00:40
Post #41

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 59

Notatnik

Wez zainwestuj w cala mieszanke Ubulawu a przelecisz kazdy krzaczek w tej twojej zielono-zolto-czerwonej Afryce

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park