oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

94 Stron V  « < 91 92 93 94 >  
Reply to this topicStart new topic
> Jestem Pocz?tkuj?cy, Tutaj pocz?tkuj?cy mog? zadawa? swoje pytania
Rotegi
post 24.08.2016 - 19:12
Post #1933

Go?? Rodziny
*
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 7

Witam, komto na forum za?o?y?em przed chwil? ale nie b?d? kry?, ?e by?em tu bardzo bardzo dawno... pod innym pseudonimem, którego sam nie pami?tam. Moja historia z OOBE wtedy trwa?a bardzo krótko i ma?o si? nauczy?em. Przez czas kiedy mnie tu nie by?o testowa?em tabliczki ouija, psychokineze, posiada?em tulp? i posiadam cie?. Z lucid dreams nigdy nie mia?em problemów... a w?a?ciwie to mia?em bo od ma?ego czasami miewam ld, problem w tym, ?e jak chce to wywo?a? to mi si? nie udaje, po prostu od czasu do czasu samo z siebie tak jest. Opowiedzia?em ju? swoj? histori? wi?c teraz pytanie: Od czego mam zacz?c w drodze do OOBE? Wiem, ?e na stronie s? poradniki ale wole otrzyma? odpowied? od ludzi, którzy to testowali. Z góry dzi?kuj? za odpowiedzi.
Go to the top of the page

+Quote Post
rab
post 24.08.2016 - 20:22
Post #1934

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 451

CYTAT(Rotegi @ 24.08.2016 - 20:12) *
Witam, komto na forum za?o?y?em przed chwil? ale nie b?d? kry?, ?e by?em tu bardzo bardzo dawno... pod innym pseudonimem, którego sam nie pami?tam. Moja historia z OOBE wtedy trwa?a bardzo krótko i ma?o si? nauczy?em. Przez czas kiedy mnie tu nie by?o testowa?em tabliczki ouija, psychokineze, posiada?em tulp? i posiadam cie?. Z lucid dreams nigdy nie mia?em problemów... a w?a?ciwie to mia?em bo od ma?ego czasami miewam ld, problem w tym, ?e jak chce to wywo?a? to mi si? nie udaje, po prostu od czasu do czasu samo z siebie tak jest. Opowiedzia?em ju? swoj? histori? wi?c teraz pytanie: Od czego mam zacz?c w drodze do OOBE? Wiem, ?e na stronie s? poradniki ale wole otrzyma? odpowied? od ludzi, którzy to testowali. Z góry dzi?kuj? za odpowiedzi.

Od metody 4+1. Poszukaj na forum.

+Quote Post
Rotegi
post 24.08.2016 - 20:37
Post #1935

Go?? Rodziny
*

CYTAT(rab @ 24.08.2016 - 21:22) *
Od metody 4+1. Poszukaj na forum.
Znam t? metod? i wiem na czym polega ale jej nie lubi? i nie chc? jej praktykowa?, poza tym mam w pokoju m?odszego brata i troche g?upio jest mi budzi? go o 3 czy 4 rano, potem pl?ta? si? po domu przy okazji budz?c nie tylko brata ale wszystkim domowników. Jestem troch? w tym obeznany i wydaje mi si?, ?e b?d? w stanie zastosowa? bardziej zaawansowan? metod? no ale nie wiem jak?. Licz? te? na jakie? wskazówki odno?cie tej metody. Mam nadziej?, ?e nie wymagam za du?o :D

+Quote Post
Freddy K
post 24.08.2016 - 20:39
Post #1936

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 310

Notatnik

Daj sobie z tym spokój, s? w ?yciu wa?niejsze sprawy ni? OBE. B?dziesz tylko niepotrzebnie zaprz?ta? sobie tym g?ow? i traci? cenny czas snu, zamiast spokojnie si? wyspa?, by by? rano wypocz?tym. A w ci?gu dnia nie b?dziesz móg? si? doczeka? nocy, by znów spróbowa? do?wiadczy? tego cudownego stanu, jakim jest OBE. Bo trzeba pami?ta?, ?e OBE wci?ga, uzale?nia, i to mocno. Czy jeste? na to gotowy?

+Quote Post
Rotegi
post 24.08.2016 - 20:41
Post #1937

Go?? Rodziny
*

CYTAT(Freddy K @ 24.08.2016 - 21:39) *
Daj sobie z tym spokój, s? w ?yciu wa?niejsze sprawy ni? OBE. B?dziesz tylko niepotrzebnie zaprz?ta? sobie tym g?ow? i traci? cenny czas snu, zamiast spokojnie si? wyspa?, by by? rano wypocz?tym. A w ci?gu dnia nie b?dziesz móg? si? doczeka? nocy, by znów spróbowa? do?wiadczy? tego cudownego stanu, jakim jest OBE. Bo trzeba pami?ta?, ?e OBE wci?ga, uzale?nia, i to mocno. Czy jeste? na to gotowy?
To samo pytanie mo?na by?o mi zada? w momencie gdy ca?ymi dniami zajmowa?em si? tulp? albo gdy zamiast robi? co? po?ytecznego formowa?em psi balle.
Ps. Psi balle to fake, przynajmniej u mnie nie dzia?a?o

@EDIT
Poza tym praktykuj? czasami ld. OOBE nie mo?e by? du?o gorsze

+Quote Post
Freddy K
post 24.08.2016 - 20:56
Post #1938

Dusza Towarzystwa

Notatnik

"Poza tym praktykuj? czasami ld. OOBE nie mo?e by? du?o gorsze".
OBE mo?e by? jedynie du?o lepsze.

+Quote Post
Rotegi
post 25.08.2016 - 11:44
Post #1939

Go?? Rodziny
*

Witam ponownie, wczorajszej nocy próbowa?em co? zrobi? moimi fantomowymi r?kami (fantom to moje cia?o astralne, po prostu tak na nie mówie). Uda?o mi si? je poczu? ale gdy co? próbowa?em zrobi? to poczu?em si? jakby ca?y fantom by? przyklejony do cia?a fizycznego jak?? gum?. Dziwnie to zabrzmi ale próbowa?em te? j?zykiem i nogami, jak mo?na si? domy?li? bezskutecznie, ?adna cz??? fantoma nie mog?a si? odczepi? od cia?a fizycznego. Próbowa?em si? odklei? ale przy tym gdy u?ywa?em wi?cej si?y po prostu zaczyna?em porusza? cia?em fizycznym i musia?em od nowa ?apa? kontakt z fantomem. Kto? ma pomys? jak si? "odklei?"?

+Quote Post
3 Dzięki Rotegi za ten przydatny wpis:
Szawe?, Szawe?, Szawe?
Zielarz Gajowy
post 25.08.2016 - 11:47
Post #1940

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Koncentracja + relaksacja.

Jak masz ld to wtedy sproboj przejsc do astrala. Lec do gory a wtedy jest szansa ze wyjdziesz z ciala.

Nie kombinuj tylko sie skup na wspomnianej technice 4+1.

+Quote Post
Rotegi
post 25.08.2016 - 12:03
Post #1941

Go?? Rodziny
*

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 25.08.2016 - 12:47) *
Koncentracja + relaksacja.

Jak masz ld to wtedy sproboj przejsc do astrala. Lec do gory a wtedy jest szansa ze wyjdziesz z ciala.

Nie kombinuj tylko sie skup na wspomnianej technice 4+1.
Mówi?em, ?e nie mam jak wykona? tej techniki bo obudzi? bym ca?y dom a nie mam zamiaru tego robi?. Je?li chodzi o wychodzenie z cia?a przez LD te? mam lekki problem bo np. dzisiejszej nocy w oko?o po?owie snu si? u?wiadomi?em, ale nie pami?ta?em ?e zasn??em podczas bawienia si? fantomem i po prostu zacz??em zajmowa? si? moim snem.

@EDIT
Je?li chodzi o koncentracje i relaksacje to by?em w pe?ni skoncentrowany na fantomie, a przed i czasami w trakcie medytowa?em i si? rozlu?nia?em wi?c spe?nia?em oba warunki.

+Quote Post
3 Dzięki Rotegi za ten przydatny wpis:
Szawe?, Szawe?, Szawe?
Zielarz Gajowy
post 25.08.2016 - 13:57
Post #1942

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

To masz przejebane, ?e w nocy nie mo?esz pój?? si? wysika?:) Troch? terror:) Pieluchomajtki zak?adasz czy co?

Sory, ?e tak ?artuj?, ale traktuj? to jak tani? wymówk? i pewnie po prostu nie chce Ci si? snu przerywa?:)

Powodzenia:)

+Quote Post
Rotegi
post 25.08.2016 - 14:07
Post #1943

Go?? Rodziny
*

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 25.08.2016 - 14:57) *
To masz przejebane, ?e w nocy nie mo?esz pój?? si? wysika?:) Troch? terror:) Pieluchomajtki zak?adasz czy co?

Sory, ?e tak ?artuj?, ale traktuj? to jak tani? wymówk? i pewnie po prostu nie chce Ci si? snu przerywa?:)

Powodzenia:)
Od dawna nie mia?em sytuacji w której budze si? w ?rodku nocy i id? si? wysika?. W 4+1 musz? si? rozbudzi?, a ?rednio mam jak rozbudzi? si? w moim pokoju bez w??czenia ?wiat?a itp. A toaelete mam pomys?owo zrobion? w taki sposób,?e na noc jest w??czona lampka ktôra reaguje na ruch i ledwo ?wieci. Wi?c jak wida? mog? i?? si? za?atwi? w ?rodku nocy ale nie rozbudzi?.

@EDIT

Kiedy? czyta?em o tym co mi dolega (na tym forum) i nazwa by?a podobna do "guma" "ciasto"? Nie pami?tam :D ale pami?tam, ?e by?o co? takiego co blokuje cia?o astralne od oderwania si? od fizycznego.
Sory, ?e nie po polsku ale ju? tak mam, ?e dziwnie sklejam zdania.

+Quote Post
1 Dzięki Rotegi za ten przydatny wpis:
Szawe?
Vamdou
post 25.08.2016 - 18:45
Post #1944

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 145

Notatnik

...

+Quote Post
Panix
post 11.09.2016 - 11:23
Post #1945

Go?? Rodziny
*

Notatnik

Po pó? roku prób obecnie regularnie budz? si? samemu po 4 godzinach snu a potem przez nast?pn? godzin? próbuj? zasn??. Ka?dej nocy podczas próby zasypiania w moich uszach pojawia si? dziwny pisk i ha?asy. Pojawiaj? si? na chwile, za chwile znikaj?, potem znów sie pojawiaj? i tak w kó?ko dopóki si? ca?kowicie nie odpr??e. Wtedy ten pisk ustaje na dobre a ja czuje jak moje cia?o zaczyna odrywa? si? od cia?? fizycznego. Czuj? ?e jestem ca?kowicie poza cia?em, obok niego i troch? poni?ej. Czuje ju? tylko ca?kowicie cia?o astralne i wiem ?e obok znajduje si? cia?o fizyczne. W tym momencie otwieram oczy bo uwa?am ?e to ju? ten moment. Otwieram i okazuje si? ?e dalej jestem w ciele fizycznym.
Na co mam jeszcze czeka?? Wed?ug mnie to jest w?a?nie ten moment a za ka?dym razem jest to samo

+Quote Post
Krukos
post 11.09.2016 - 18:41
Post #1946

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

CYTAT(Panix @ 11.09.2016 - 12:23) *
Po pó? roku prób obecnie regularnie budz? si? samemu po 4 godzinach snu a potem przez nast?pn? godzin? próbuj? zasn??. Ka?dej nocy podczas próby zasypiania w moich uszach pojawia si? dziwny pisk i ha?asy. Pojawiaj? si? na chwile, za chwile znikaj?, potem znów sie pojawiaj? i tak w kó?ko dopóki si? ca?kowicie nie odpr??e. Wtedy ten pisk ustaje na dobre a ja czuje jak moje cia?o zaczyna odrywa? si? od cia?? fizycznego. Czuj? ?e jestem ca?kowicie poza cia?em, obok niego i troch? poni?ej. Czuje ju? tylko ca?kowicie cia?o astralne i wiem ?e obok znajduje si? cia?o fizyczne. W tym momencie otwieram oczy bo uwa?am ?e to ju? ten moment. Otwieram i okazuje si? ?e dalej jestem w ciele fizycznym.
Na co mam jeszcze czeka?? Wed?ug mnie to jest w?a?nie ten moment a za ka?dym razem jest to samo

jak mo?na zasypia? a? godzin? czasu? mi to zajmuje z minut?, a jak jestem ?pi?cy to z sekund?
oczu nie trzeba otwiera?, one zawsze s? otwarte
u mnie to przy zasypianiu towarzysz? obrazy, d?wi?ki rzadziej

+Quote Post
Panix
post 11.09.2016 - 20:42
Post #1947

Go?? Rodziny
*

Notatnik

Mo?na, je?li kto? ma problem z zasypianjem. Wi?c nie otwiera? oczu?

+Quote Post
Krukos
post 11.09.2016 - 21:22
Post #1948

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

je?eli fizyczne oczy otwierasz to nie. ja pami?tam np. takie co? ze budzi?em si? w ?rodku nocy, wiedzia?em ze si? nie wybudzi?em ca?kowicie, musia?em si? skupi? porz?dnie i otworzy?em oczy nie fizyczne i pojawi? si? przestrzenny wymiar.
twoja metoda inna, ale wydaje mi si? ze musisz wyobra?a? sobie co?, ze je otwierasz i co? widzisz, je?eli nie potrafisz si? skupi?. albo najpierw wsta? a potem otworzy? oczy - ja np. czasami tak robi?em, wtedy wiesz ze jeste? w innym miejscu ni? ?ó?ko i nie jest mo?liwym, ?eby otworzy? oczy fizyczne.
wi?cej b?dziesz wychodzi?, je?eli b?dziesz funkcjonowa? na ni?szych falach, poznasz to ze ci?gle ci si? b?dzie chcia?o spa?, ci?gle b?dziesz jakby zm?czony.
ja to mia?em tak? metod? ze drzemka w dzie?, a wieczorem pilnowa?em ?eby d?u?ej widzie? te obrazy hipnagogi, mimo ze zasn??em to po jakich? 5 minutach mnie wybudza?o do ?wiadomo?ci

jak dla mnie dziwne jest ze przed za?ni?ciem nie widzisz obrazów, albo jakichkolwiek kszta?tów, to? to w ci?gu minuty powinno si? pojawi?
ja np. jak nie mog? zasn?? to wystarczy ze se przywo?am jakie? kszta?ty i one mnie poch?on? w ?nie

+Quote Post
Freddy K
post 14.09.2016 - 23:06
Post #1949

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Nie masz otwiera? oczu, tylko musisz sobie wyobrazi? to, ?e zaczynasz widzie?. U?yj wyobra?ni.

+Quote Post
Lisk
post 19.09.2016 - 01:59
Post #1950

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4456

Notatnik

Panix rób to co ci pasuje i nie daj sobie wmówi? ?e jest tylko jeden dobry sposób. Otwieraj oczy albo wyobra?aj sobie ?e zaczynasz widzie?, roz?wietlaj ciemno??, wyci?gaj si? na linie itd. Je?li ju? ?pisz i to naprawd? jest ten moment to i tak fizycznie oczu nie otworzysz.
Mo?esz te? otworzy? oczy i spróbowa? wsta?, wtedy si? oka?e czy to dalej jest fizyk.

+Quote Post
Holenderka
post 13.02.2017 - 00:18
Post #1951

Przechodzie?

Witam jestem tu pierwszy raz, zupelnie zielona w temacie. Na poczatek szukam czegos, muzyki ktora moge wlaczyc na sluchawkach do snu i da mi to jakis efekt, nie do konca wiem czego bym chciala. wczoraj zrobilam tak z ktoryms hemi-sync i mialam bardzo dziwne ale ciekawe sny. Moze ktos moglby mi poleci? jakies playlisty?

+Quote Post
Rokinon
post 13.02.2017 - 03:45
Post #1952

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 17202

CYTAT(Holenderka @ 13.02.2017 - 00:18) *
Witam jestem tu pierwszy raz, zupelnie zielona w temacie. Na poczatek szukam czegos, muzyki ktora moge wlaczyc na sluchawkach do snu i da mi to jakis efekt, nie do konca wiem czego bym chciala. wczoraj zrobilam tak z ktoryms hemi-sync i mialam bardzo dziwne ale ciekawe sny. Moze ktos moglby mi poleci? jakies playlisty?

+Quote Post
1 Dzięki astrologos za ten przydatny wpis:
Holenderka
mruk
post 30.01.2018 - 13:01
Post #1953

Go?? Rodziny
*
Punkty prestiżu: 2

Witam.
Dzi? si? zarejestrowa?em na forum i mam pytania:
1.Czy s? proste ?wiczenia które pozwol? z czasem (oczywi?cie nie od razu) osi?gn?? stan wyj?cia z cia?a?
Przez proste ?wiczenia rozumiem ?wiczenia mo?liwe do wykonania na le??co lub siedz?co poniewa? mam mózgowe pora?enie dzieci?ce.
Od czego w ogóle nale?y zacz???

2. Czy MPD mo?e by? przeszkod? lub pomoc? w osi?gni?ciu z czasem stanu oobe?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mózgowe_pora?enie_dzieci?ce

3. Czy obecne zainteresowania, sympatie i antypatie dotycz?ce np. wydarze? i postaci historycznych mog? by? "odbiciami" poprzedniego ?ycia?:
- Nie lubi? rewolucji francuskiej.
- Lubi? Mari? Antonin? i czarownice.
Czy to tylko efekt przeczytanych ksi??ek i obejrzanych filmów?

Kiedy? interesowa?em si? tarotem i wicca ale teraz lenistwo wzi??o gór?...

+Quote Post

94 Stron V  « < 91 92 93 94 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park