oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Sposób Na Świadome Sny Realia O Drugim Ja, czym to było??oceńcie
Foks
post 21.11.2012 - 19:17
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 781

Notatnik

Niby z głupoty po godzinnej drzemce położyłem się ponownie okryłem się kocem po sam kark wyobrażałem sobie że każda część ciała się relaksuje od czoła po koniuszki palców usnąłem obudziłem się na boku i słyszałem głos kolegi z pracy zepchnąłem go z łóżka i mówie jak to możliwe że on sie znalazł tutaj położyłem się spac dalej czułem wibracje patrzałem w jeden punkt nie myśląc o niczym wyskoczyłem tak jakby z łóżka pofruwałem sobie by sprawdzic czy to aby na pewno nie jawa, poszedłem do pokoju obok zobaczyłem rodziców przy stole oglądajacych tv wszystko jakby inaczej rozlałem ojcu prawdopodobnie piwo tylko że on go nie pija przefrunołem nad stołem i sie pytałco robie po czym znowu matka mówiłą wstan w nocy nie zaśniesz, mimo tego położyłem sie i dalej wpatrywałem sie w nicosc znowu wibracje i ten sam pokój szukałem ciała mysląc że to oobe ale było to cos innego spytałem dwoje rodziców gdzie ja mieszkam ona ,,Belgia Morena'' patrzyłem na mapkę google istnieje cos pod taką nazwą, byłem oblany z piwa przemyłem twarz wodą a kran wyglądał zupełnie inaczej z boku był przycisk na fontanne tak że tryskało, góra była ruchoma i nie potrtafiłem jej wyłączyć tak jakby inne rozwiazanie zwykłęgo kranu taka jakby oszczędnosc wody w tamtym wymiarze, a teraz pytanie do was jak myśleliscie skoro to nie byłby sen to czym to było bo było to bardzo realne po czym jak wstałem czuje się cudownie...
Jeszcze te dzieciece buciki w moim pokoju z jakimis zagranicznymi nazwami...Vital costam....

tak jakbym był w jakims innym ciele....
Go to the top of the page

+Quote Post
Hashal
post 22.11.2012 - 10:58
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 139

najprawdopodobniej był to OSPUO (obszar stworzony przez umysł obserwatora), czyli Twój :) Doznałeś świadomego poruszania się po tym obszarze. Albo po prostu był to świadomy sen :)

Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Hashal za ten przydatny wpis:
Foks

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park