oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Wychodz? Codziennie, jestem ?wiat?em mów mi matan
koszmar92
post 16.02.2018 - 20:02
Post #1

Przechodzie?

Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 1

WITAM JESTEM MATAN POCH?ANIACZ ENERGI W ?WIECIE ASTRALNYM KIEROWNIKIEM NAPROWADZAJ?CYM W TYM ?WIECIE NAPRAWD? WYCHODZ? ODZIE? JE?LI KTO? CHCE SI? DOWIEDZIE? WI?CEJ PISZCIE NA FB MATEUSZ KASZY?SKI JESTEM DJ W ?WIECIE FIZYCZNYM TWORZE MNÓSTWO POZYTYWNEJ ENERGI WYCHOD?CZE Z CIA?A OD KIEDY SI?GAM PAMI?CI? NAJPIERW BY?Y TO ?WIADOME SNY POTEM JU? BARDZO DOSTROJONE WYJ?CIA POZNA?EM W NICH W?A?NIE TWÓRCÓW ?WIETNEJ MUZYKI SZTUKI OGÓLNIE KREATYWNO?CI I SZATANÓW PERSWAZJI I TWÓRCÓW PRZEPI?KNEJ ENERGI W PORÓWNANIU DO ORGAZMU ORGAZM MA SI? ZA NIC CHC? STWORZY? KUL? ENERGI CZYLI LATAJ?CY LATAWIEC POCH?ANIACZ ENERGI ODKURZACZ S? CH?TNI DO Z??CZENIA SI? W ODKURZACZ I TROCH? SI? ROZPRZE SZCZENI? PISZCIE Z K?T JESTE?CIE I DAJCIE NAMIARY MOG? WAZ ODWIEDZI? W ?WIECIE FIZYCZNYM A NAWET W ASTRALU POTRAFI? SKUPI? TYLE ENERGI A NAJMOCNIEJSZ? ZE WSZYSTKICH JEST ENERGIA STRACH W DU?YM NAK?ADZIE POTRAFI WYGONA? MAGICZNE SZTUCZKI MOG? WAZ WTAJEMNICZY? I WYTRENOWA? ZAGL?DANIE KOMU? W MÓZG TO ?ADEN PROBLEM NASUWACZ MY?LI A NAWET LEWITACJA POZDRO
WIENIA Z WA?BRZYCHA
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki koszmar92 za ten przydatny wpis:
Rebeliant
koszmar92
post 16.02.2018 - 20:06
Post #2

Przechodzie?

Punkty prestiżu: 1

A NAPISA?EM W POCZ?TKUJ?CYCH PONIEWA? NA TYM FORUM JESTEM PIERWSZY RAZ CI??KO JEST ZNALE?? PO?AWIACZY JEST NAS PARU ALE POTRZEBA WI?CEJ UMIEJ?TNYCH ISTOT

+Quote Post
Rebeliant
post 18.02.2018 - 18:22
Post #3

Go?? Rodziny
*

Jak jeste? taki dobry, to przyjd? w nocy i mnie wyci?gnij. A jeszcze lepiej co? bardziej praktycznego, sprawd?
czy propozycja nowej pracy jest dla mnie korzystna, czy zosta? przy obecnej? Chwalisz si?, ?e czytasz energi? jak z nut.

Mo?esz od ?rodka sprawdzi? co tak mentalnie blokuje moje emocje.

PS; Tylko nie za uszy P:).

Pozdrawiam z Zawiercia.

+Quote Post
lordini
post 25.02.2018 - 15:58
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 885

Notatnik

chwalipi?ta... Potrafisz czyta? w my?lach?

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park