oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Harmonia Kosmosu 2018
MarcinM
post 01.06.2018 - 22:12
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

Witajcie!

Czy wybiera sie ktoś z was na Harmonię Kosmosu Janusza Przedmorskiego? Powstał pomysł by się razem robić i zrobić taki mini zlot. Co wy na to ? Wóda dziwki i lasery ! oraż średnia hawajska dla każdego. Ciepłe wygazowane piwo w cenie. Jedzenie również załatwiam. Może nie tak dobre jak makdonald ale kto powiedzial ze makdonald jest dobry. Dodatkowo na głównej scenie czeka mnie wykład. TO jak ? jedziecie ? porobimy eksperymenty wspólne
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Odpowiedzi
MarcinM
post 26.06.2018 - 09:38
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

chodzi o kasę jak wsżedzie w życiu... nie wiem dlaczego nie można wg ciebie na tym zarabiac jak człowiek np siedzi w temacie całe lata, ja rozumiem i sam rynek obserwuję bo w nim siędze, ponieważ sam na tym zarabiam jednak nie zacząłem zabiac po przeczytaniu 3 ksiązek... ale znam ludzi którzy np wróżą a uczyli sie 2 miesiące... i to czesto ode mnie a potem patrzęa oni sie ogłaszają, natomiast małe zloty nie mają nic wspólnego z komercja jezeli sie spotykają ludzie z okreslonego forum np z naszego forum
Go to the top of the page

+Quote Post

Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park