oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

> Harmonia Kosmosu 2018
MarcinM
post 01.06.2018 - 22:12
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

Witajcie!

Czy wybiera sie kto? z was na Harmoni? Kosmosu Janusza Przedmorskiego? Powsta? pomys? by si? razem robi? i zrobi? taki mini zlot. Co wy na to ? Wóda dziwki i lasery ! ora? ?rednia hawajska dla ka?dego. Ciep?e wygazowane piwo w cenie. Jedzenie równie? za?atwiam. Mo?e nie tak dobre jak makdonald ale kto powiedzial ze makdonald jest dobry. Dodatkowo na g?ównej scenie czeka mnie wyk?ad. TO jak ? jedziecie ? porobimy eksperymenty wspólne
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Odpowiedzi
MarcinM
post 26.06.2018 - 09:38
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

chodzi o kas? jak ws?edzie w ?yciu... nie wiem dlaczego nie mo?na wg ciebie na tym zarabiac jak cz?owiek np siedzi w temacie ca?e lata, ja rozumiem i sam rynek obserwuj? bo w nim si?dze, poniewa? sam na tym zarabiam jednak nie zacz??em zabiac po przeczytaniu 3 ksi?zek... ale znam ludzi którzy np wró?? a uczyli sie 2 miesi?ce... i to czesto ode mnie a potem patrz?a oni sie og?aszaj?, natomiast ma?e zloty nie maj? nic wspólnego z komercja jezeli sie spotykaj? ludzie z okreslonego forum np z naszego forum
Go to the top of the page

+Quote Post

Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park