oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

67 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> DarekSugier.pl, tak, dla informacji…
twistoid
post 17.05.2013 - 16:13
Post #64

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

Zawsze myślałem że musztarde robiom musztardowe ludziki z powietrza. Eh.Dobra tera się skupmy na Darku, bo mu wątek paskudzimy(musztardom).
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
e_pomarancza
Zyga
post 17.05.2013 - 17:58
Post #65

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 367

Notatnik

No to, Daras, mam do Ciebie takie abstrakcyjne nieco pytanie. Jak Ci "Bóg" powie "zajeb Nergala", to Ty go zajebiesz, czy nie?

Gdyby mnie "Bóg" nakazał kogoś zabić, zrobić mu krzywdę lub go upokorzyć - nie zrobiłbym tego. Tak samo nie oddałbym "Bogu" swojego dziecka w ofierze. Być może po prostu tak bardzo "Go" nie kocham...

+Quote Post
3 Dzięki Zyga za ten przydatny wpis:
Deimond, Negai1, rafko
Zielarz Gajowy
post 17.05.2013 - 18:26
Post #66

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Przecież kuźwa Darasowi stygmaty nie wypaliły to szuka popularności w inny sposób. Darek wystąp w mam talent i tam strzel taką nawijkę. Polska Cię wtedy nie zapomni bo póki co działasz niszowo a wiem, że Twoja psycha domaga się wielbienia.

Tak poważniej jednak to zaskoczyło mnie stwierdzenie, że anioł miał skrzydła.

+Quote Post
5 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
chemiq12, e_pomarancza, Foks, Negai1, TyHu
sogliv
post 17.05.2013 - 19:16
Post #67

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 5

Notatnik

Dlaczego mnie to nie dziwi...

http://www.youtube.com/watch?v=kO8bQw4W9-I

+Quote Post
TyHu
post 17.05.2013 - 19:56
Post #68

Coprobo
Punkty prestiżu: 619

Notatnik

Nergal to taki celebryta

a darcie bibli na pokaz takie miało być

a muzyki nie oceniam bo nie słucham tego

+Quote Post
Deimond
post 17.05.2013 - 20:05
Post #69

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

CYTAT(TyHu @ 17.05.2013 - 20:56) *
Nergal to taki celebryta

a darcie bibli na pokaz takie miało być

a muzyki nie oceniam bo nie słucham tego

Z drógiej strony celebryta celebrytą - ale trzeba brać odpowiedzialność za to co i jakie wartości się reprezentuje i wprowadza do umysłów innych.

+Quote Post
Dagon
post 17.05.2013 - 20:17
Post #70

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 290

Notatnik

Za minutę reklamy w telewizji trzeba słono zapłacić, a jak mnie pamięć nie myli to pokazywali Nergala jakiś miesiąc w dodatku sprawa została umorzona.

Czyli publiczne darcie Biblii popłaca, przynajmniej w tym życiu :P Po śmierci czeka piekło i ucięte ucho.

PS. Nergal podarł Bilbię w klubie Ucho. Przypadek?

+Quote Post
1 Dzięki Dagon za ten przydatny wpis:
masa
Deimond
post 17.05.2013 - 20:19
Post #71

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

Dobrze że ucho - se poużywa jeszcze chłop w piekle. No co bez ucha też można:D No chyba że go poużywają ...

Nie - to może nie przypadek - ale wolę się nie rozwodzić .

+Quote Post
1 Dzięki Deimond za ten przydatny wpis:
e_pomarancza
Zielarz Gajowy
post 17.05.2013 - 21:54
Post #72

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Aha.

+Quote Post
Doomin
post 17.05.2013 - 22:06
Post #73

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 7

Darku, czy ty zamieściłeś ten temat tylko po to żeby się kompromitować? Nie miałem nic do twoich wcześniejszych "przygód", ale teraz przeginasz, to wygląda tak jakby "zła sława" dostała ci się do głowy. Jak ktoś już wcześniej stwierdził, mam nadzieję, że początkujący Obenauci nie będą brać z ciebie przykładu.

+Quote Post
2 Dzięki Doomin za ten przydatny wpis:
Negai1, Tulsi
Karamoon
post 17.05.2013 - 22:32
Post #74

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 56

Na Coś takiego czekałem, jak dawniej auto wywiad, super proszę o więcej.........

Nagrywane na gorąco,czyli live.
Naprawdę czekam na kolejne opowieści.

Te ułóżenie rąk podobne do mudry prithvi

+Quote Post
e_pomarancza
post 17.05.2013 - 22:34
Post #75

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 62

Notatnik

CYTAT(tras-zka @ 17.05.2013 - 05:10) *
Zaczynam dopiero moją przygodę z OOBE a tu właśnie zjawia się ponownie, jak zdążyłam się zorientować, wielki guru i wielka legenda. Wiecie co? Mam tylko nadzieję, że to zachowanie nie jest efektem OOBE. Swoje pretensje można wygłosić bezpośrednio do adresata a nie robić cyrk z filmikiem na publicznym kanale. I te anioły chrześcijańskie, echh....

Kurde, warto wtrącić, że to czy Darek pobłądził, czy nie to wynik jego drogi którą idzie, wyborów których dokonuje i wibracji w których sie porusza. A nie wynik eksterioryzacji. Prosiłabym by tego nie utożsamiać.
Darek to człowiek. Darek to nie OOBE.
Jak ktoś słusznie zauważył wcześniej: patrzcie w oczy... jak macie wątpliwości.

+Quote Post
7 Dzięki e_pomarancza za ten przydatny wpis:
Aloha, Andersenn, Herbina, masa, Negai1, Tulsi, Tulsi
Karamoon
post 17.05.2013 - 23:04
Post #76

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 56

Zaraz będzie skok na mnie.

Czego wy tu na forum chcecie ????

Myślicie że obe to duchowy rozwój. Ktoś kiedyś napisał że to efekt uboczny :-) snu.

Jogini i inni medytujący nie skupiają się na obe.

Większość z was czuje się mistrzami w śnieniu i nocnym lewitowaniu.

Wierzycie że odbywacie prawdziwe podróże.

A gdy ktoś opowiada wam swoje sny skaczecie na niego choć sami nie przyznacie się że macie dziwaczne sny niby świadome a jednak kierowane umysłem - własne namiętności.

Umysł podświadomy rządzi naszymi niby świadomymi snami.

Osobiście uważam że każdy powinien mieć możliwość opisania swoich snów bez krytyki.
szukacie realności w nierealnym świecie.

Dla mnie opis anioła jest świetny, i nie wnikam czy anioły mają skrzydła czy nie, czytam to jako piękny sen.

Dla mnie śnienie to kraina baśni która może pozwolić zapomnieć o życiu codziennym, a rankiem trzeba wyskoczyć z króliczej nory i iść do pracy.

Każdy z was gdyby nagrał swoje opowieści było by ciekawie, bo sny są ciekawe i pełne abstrakcji.

Pozdrawiam.

+Quote Post
2 Dzięki Karamoon za ten przydatny wpis:
diaboliq, nosołamacz
Jumper
post 17.05.2013 - 23:38
Post #77

Przechodzień

Punkty prestiżu: 3

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 17.05.2013 - 19:26) *
Tak poważniej jednak to zaskoczyło mnie stwierdzenie, że anioł miał skrzydła.

Mnie zdziwiło bardziej to, że anioł pozdrawia Darka takim gestem. Kojarzy mi sie to tylko z gestem rogów \,,/. Może za dużo o tym Nergalu tutaj :D

DS pamiętaj, że jedno z imion szatana to złotousty. Sam nie wiem co myśleć o tych doświadczeniach ;)
Wolę bazować na swoich. Pozdrawiam wszystkich :).

+Quote Post
1 Dzięki Jumper za ten przydatny wpis:
Tulsi
Zyga
post 18.05.2013 - 04:58
Post #78

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 367

Notatnik

Coś mnie natchnęło, więc muszę to napisać.
Daras, o ile sobie przypominam Bóg miał do Ciebie żal o Twoje postępowanie Poza. Miał na myśli Twoją porywczość i mściwość. Może to Bóg mnie teraz natchnął, bym Tobie to przypomniał.
Jeszcze jedno. Wsłuchuj się w podpowiedzi. Jesteśmy nieustannie wystawieni na próby. Zawsze słyszymy dwie podpowiedzi - złą (głośna) i dobrą (cicha). Jeśli Bóg jest dobrem, to nie może od Niego pochodzić zło. Daras, pamiętaj, jesteś - jak my wszyscy - tylko człowiekiem. Moja rada - usuń pierwszy film. Nie rób z Darskiego satanistycznego męczennika. Poza tym ten film może Ci narobić dużo kłopotów w życiu osobistym.

+Quote Post
2 Dzięki Zyga za ten przydatny wpis:
masa, Tulsi
bielik110
post 18.05.2013 - 09:09
Post #79

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1147

Dobra:)coś wam powiem

Miałam raz chęć poznać:)boga Darka,niestety nie dane mi było.

Uciekał jak tchórz:)wołałem aby choć na chwilę się zatrzymał,zobaczyłem ich w kregu,w środku był bu(ó)g:)

Gdy spostrzegli mnie wiali jakby się mnie bali:)a Ja wołałem Boże czemu mnie unikasz,przejołem się tym jak cholera,było mi smutno i przykro.

Wtedy własnie wołałem BOZE CZEMUŚ MNIE OPUŚCIŁ:)

Zrozumiałem jedno:)że Astral jest tylko chwilką i momętem aby dać mi poczuć i wiare że świat,jeet szerszy i większy:)że Bóg istnieje naprawdę

Aczkolwiek akceptuje wszystko co jest:) i kocham to nader wszystko:)

Jam Jest Wszystkim Co Jest:)

pozdrawiam

+Quote Post
1 Dzięki bielik110 za ten przydatny wpis:
danEG
Vesanya
post 18.05.2013 - 09:47
Post #80

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 910

Nergal nic nie odwala w poza. Warto mieć dystans do tego co się widzi albo slyszy w astralu. Tam jest tak, ze prawda z kłamstwem przeplata się nieustannie i trzeba non stop weryfikowac. To, że parę rzeczy się sprawdziło nie oznacza, że mamy stracić czujność, bo za chwilę cztery kolejne okażą sie totalnie zwodnicze. Dlatego potrzebny jest dystans, dystans, dystans, któremu Darkowi najwyraźniej brakuje.

Niektórzy z Was próbują usprawiedliwiać Darka na wszystkie możliwe sposoby bo jest autorytetem. Gdyby ktoś inny nagrał taki filmik, i wydał bluzgający wyrok na człowieka grożąc mu piekłem i obciętym uchem w zaświatach jeszcze w imię Boga (któy podobo jest Miłością), to ciekawe, czy też byłby tak wyrozumiale usprawiedliwiany ? ;) Autorytetom wybacza się więcej, pytanie tylko do czego to prowadzi ? Czy język nienawiści obojętnie od jakiego autorytetu wychodzący, powinien być w imię duchowości usprawiedliwiany ? Tak własnie było za czasów palenia na stosie. Kiedyś Nergala spalono by żywcem na stosie, dzisiaj Darek pali go w inny sposób. Ale to jest cały czas ten sam mechanizm.

A co do aniołów - każdy widzi je przez filtr swoich archetypów. Sporo osób widzi je jako hemafrodyczne energie a nie jak osoby ze skrzydłami. Tylko trzeba mieć do aniołów dystans, bo rzadko kiedy w astralach to co się pięknie świeci rzeczywiście jest złotem. Np anioły typu Lucek są w astralach najpiękniejsze i najjaśniejsze, pełen miłości i współczucia, wzbudzają w człowieku natychmiastowy podziw i uczucie a mimo to są upadłe.

+Quote Post
5 Dzięki Vesanya za ten przydatny wpis:
Negai1, PigsOnTheWings, stray.ghost, thias, Tulsi
r_m
post 18.05.2013 - 10:00
Post #81

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 110

Notatnik

przypomniał mi się pewien artykuł o tzw. szatańskiej muzyce http://zbawienie.com/rock.htm
wychodzi na to, że najbardziej neutralne dla ludzkiego umysłu są radzieckie marsze i dźwięk rosnącego grzyba na ścianie

dziwi mnie że pojechał tak po nergalu jak są inni wykonawcy co mają większy dorobek muzyczny w świecie black/brutal death/grindcore itd.
a co z wrocławską kapelą Ass to Mouth :D :D ??

+Quote Post
2 Dzięki r_m za ten przydatny wpis:
Andersenn, Tulsi
Bezimienny Wiatr
post 18.05.2013 - 12:29
Post #82

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 374

Nie bądźcie pochopni.

+Quote Post
saddhu
post 18.05.2013 - 12:38
Post #83

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 1

Sami satanisci na forum. Satanisci bo nasladuja szatana - w jego pysze i odrzuceniu Boga. Trojce Swieta mozna odnalezc rowniez w hinduizmie, natomiast buddyzm i wyznania bardziej na wschod (chinskie) sa mocno hermetyczne - nie zdazyly wyjsc z cienia, moze dlatego ze chinole wiedza co to jest moc slowa (strzega go). Buddyzm (ten jawny, zbadany, spisany) wlasciwie zatrzymuje sie na oobe. Z kolei Biblie uznaja i katole, chrzescijanie i zydy i maslimy. ST czyli aniolki pieklo, niebo (ktore istnieja chocby w szamanizmie) itd.

Wieksza wartosc od Biblii (ktorej przypominam nie napisal KRK, a ktora jest Swieta Ksiega na nasz obszar) ma teraz "nergal" (celebryci z TV). Kto by tam wierzyl w dziadka z broda. Bo zakladam, ze jednak na forum o swiecie duchowym/nie fizycznym kazdy wierzy (uznaje ze jest) Bog stworca. Ateizm (swiat i zycie z przypadku - skoro nie bylo inteligentnego zrodla, poczatku, przyczyny) to swiezy wynalazek, europejski, prozno go szukac gdzie indziej. Na przykladzie tworcy tego watku - to nie jest az tak wazne czy mowisz ze jestes ateista, czy wierzysz (wyznajesz), czy moze faktycznie wierzysz sercem. Wazniejsze jest by nie byc zatwardzialcem - miec oczy, umysl otwarte. Ja tego nie widze. Gimbaze widze...

Co jest trendy, a co nie. Kosciol sra na siebie (w Europie) - to nie wierze w Boga.

Gardza KRK, a jednoczesnie nadaja mu range wyzsza od Boga.

Ciezko uznac rozwoj duchowy za powrot do naturalnego stanu umyslu. Bo ilu ludzi do niego dociera? Granica w zerze. Naturalnym jest przywiazanie do zycia materialnego - tu na tej planecie, dopoki zyjemy. Za pewna granica jestesmy zdani wylacznie na siebie, z drugiej strony zawsze bylismy... Krolestwo niebieskie ma powstac, zejsc na ta ziemie (swiat fizyczny) - nie bez powodu.

+Quote Post
1 Dzięki saddhu za ten przydatny wpis:
Karamoon
Mr.Fallen
post 18.05.2013 - 12:44
Post #84

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 38

Sam Nergal określa siebie jako ateistę,watpie że ma on jakieś pojęcie o wychodzeniu z ciała,i w ogóle że posiada świadomość ciał niefizycznych...Tak więc byłby mało poskładany w poza żeby świadomie odwalać jakieś numery jak mniemam...
Sam również ma blade pojęcie o czym ,,śpiewa,,bo za teksty odpowiedzialny jest jego przyjaciel okultysta...
Jest wiele innych postaci w tym kregu muzycznym,bardziej chorych i autentycznych w swoim szaleństwie...

+Quote Post
2 Dzięki Mr.Fallen za ten przydatny wpis:
rab, stray.ghost

67 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park