oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

22 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> BÓG Przez Hamadaoui, Oto Słowo Boże
uncommon
post 30.11.2012 - 17:04
Post #22

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 399

Notatnik

Widzę wiele ludzi pisze swoje zdania. Z każdej stopny próbuje słowa podważyć i będzie to robić. Mimo iż zostaje objektywny, póki nie dowiem się całej prawdy i nie przyczytam nowej książki. No chyba ,że wcześniej dostanę odpowiedź na moje pytania. To na te chwilę mówię. Przecież to nauki CZYSTEJ BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI!
Czy wy tego nie widzicie?
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki uncommon za ten przydatny wpis:
witekZ
stray.ghost
post 30.11.2012 - 17:22
Post #23

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 535

CYTAT(uncommon @ 30.11.2012 - 17:04) *
...Przecież to nauki CZYSTEJ BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI!
Czy wy tego nie widzicie?

Mam wrażenie, że z tą "bezwarunkowością" coś tu jednak nie do końca zadziałało.

+Quote Post
twistoid
post 30.11.2012 - 17:32
Post #24

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

Bezwarunkowa miłość bierze się z gromadzenia energii , najlepiej żeby ustała jakakolwiek aktywność fizyczna, pragnienia, trzeba zrobić tak żeby cała zainwestowana w pragnienia energia wróciła, nie da się zrobić tego niż poprzez uwalnianie aspektów, ale jest prostsza i potężniejsza metoda mianowicie wyłączenie umysłu. Inaczej człowiek działa na poziomie mechanizmów, automatyzmów , jest maszyną działa na poziomie społeczeństwa nażre się porucha pogromadzi formy i raczej nie jest w stanie wygenerować takiej energii, bo nie wzrasta jest niewolnikiem umysłu.Jak ktoś mówi o bezwarunkowej miłości to jedynie wyobraża sobie ją, uważa że ją posiadł, ale to jedynie projekcja.Nie jest w niej zatopiony, bo oznaczałoby to że ma stany ekstatyczne, duszę ma wypełnioną światłem.

+Quote Post
3 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
Allanntaniel, Kronopio, Warrior-Traveler
uncommon
post 30.11.2012 - 17:46
Post #25

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 399

Notatnik

Te nauki posiadają w sobie wielką mądrość.
Teraz wielu powie "zamknąć mu mordę wiele zainwestowałem w ten świat on musi być jedyny i prawdziwy " tak właśnie robią z tymi co chcą zmieniać świat i dobrze służyć. Albo dostają kulke w głowe(tu przychodzi mi na myśl pewna osoba ).
Wiele osób te nauki odrzuci , bo ich nie stosuje ale fakt jest jeden jedyny gdyby były stosowane świat byłby przepiękny a wszyscy by żyli w harmoni.
Panie Darku dopiero teraz wiedzę jakie wyzwanie na panu ciąży wielkie .

+Quote Post
3 Dzięki uncommon za ten przydatny wpis:
Allanntaniel, bielik110, fragles
kizak
post 30.11.2012 - 17:59
Post #26

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 19

CYTAT(Shizmo @ 30.11.2012 - 15:57) *
Czy Jezus za życia wspominał coś o reinkarnacji, czy raczej o wieczności w "Niebie" ?

co do inkarnacji w KK to jest take niby niecenzurowana wersja pisma Św. a raczej urywki ile w tym prawdy
http://www.zycieuniwersalne.bnx.pl/readart...article_id=1118
i jeszcze może to :http://www.eioba.pl/a/1hxq/o-czym-90-katolikow-nie-wie

+Quote Post
2 Dzięki kizak za ten przydatny wpis:
Shizmo, witekZ
Dagon
post 30.11.2012 - 18:20
Post #27

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 290

Notatnik

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"

Siddhartha Gautama

Nawet nie wiemy kim jest ten Hamadaoui, może uciekł z Abramowic i teraz udaje mędrca. Samo oobe nie jest jakimś wykładnikiem prawdy, gdzieś tam set.h fajnie napisał o tym powołując się na szamanów <klyk>. Nie widzę powodu dla którego Darek miałby nie zobaczyć w astralu innych bóstw/bogów/półbogów/jaszczurów/nagów/duchów lasu etc.
Mi przy wyjściach/świadomych snach żaden Jezus nie jest potrzebny. Zwykłe metody też na mnie nie działają. Stara dobra medytacja tybetańska spowodowała, że każdy mój sen jest świadomy.
Ogólną maksymą buddyzmu jest to, że wszystko jest iluzją. Tak więc jak mocno sobie wyobrazimy tego Jezusa to jest on 'prawdziwy' tak jak my sami.
A teksty o przyjmowaniu jednej jedynej prawdy bo jak nie to kiedyś będziecie płakać, albo ucho wam odpadnie możecie sobie schować w buty.
Mam nadzieje Darku, że nie przyjmujesz tej krytyki jako ataku na twoją osobę, bo tak czy tak Cie lubie :P

+Quote Post
2 Dzięki Dagon za ten przydatny wpis:
Pavveł, solitude zen
Leelaja
post 30.11.2012 - 18:29
Post #28

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 341

"Everything you see or seem is but a dream within a dream"

Znikąd nie przychodzimy i donikąd nie zmierzamy. Jestesmy bezczasowym bytem i nagą świadomością, po prostu utrzymuj w umyśle poczucie Ja Jestem. Zatop się w nim aż twój umysł i to poczucie stana się jednym. Cokolwiek myślisz, mówisz albo robisz, poczucie niezmiennego, pełnego miłości bytu utrzymuje się jako zawsze obecne tło. Najwspanialszym guru jest nasza Jaźn nasza prawdziwa natura. To ona może zabrac nas tam dokad zmierzamy, I to ona wita na koncu drogi, to jest łatwe gdy jestesmy uczciwi wobec siebie i zupelnie niemozliwe do wykonania gdy nie jestesmy. Wszystko ulega tej wewnetrznej uczciwisci.
Ty jestes tym czego szukasz

W chwili gdy pojawia się "ja jestem" pojawia się caly swiat

+Quote Post
5 Dzięki Leelaja za ten przydatny wpis:
Allanntaniel, Arhe, bielik110, Krisss, Pavveł
Kronopio
post 30.11.2012 - 19:49
Post #29

zdrogi.blogspot.com
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 210

Notatnik

CYTAT(Leelaja @ 30.11.2012 - 18:29) *
Cokolwiek myślisz, mówisz albo robisz – poczucie niezmiennego, pełnego miłości bytu utrzymuje się jako zawsze obecne tło.

To tło to jest trochę wkrętka. Ten program zaszczepił mi Anthony deMello i choć na początku to jest wyzwalające to po czasie sprawiło, że życie stało się nudne i straciło smak. Na szczęście ugruntowało się to na tyle, że mogłem o tym zapomnieć.

CYTAT
(...)trzeba zrobić tak żeby cała zainwestowana w pragnienia energia wróciła, nie da się zrobić tego niż poprzez uwalnianie aspektów(...)

Twist dasz radę to szerzej opisać? Jaki rodzaj medytacji praktykujesz?

+Quote Post
twistoid
post 30.11.2012 - 20:24
Post #30

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 2171

Kronopio wyłączam umysł. To jest istotą prawdziwej medytacji.

+Quote Post
2 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
Pavveł, Warrior-Traveler
Kronopio
post 30.11.2012 - 20:44
Post #31

zdrogi.blogspot.com
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 210

Notatnik

CYTAT(twistoid @ 30.11.2012 - 20:24) *
Kronopio wyłączam umysł. To jest istotą prawdziwej medytacji.

To jeszcze napisz gdzie jest wyłącznik i jesteśmy w domu :)

+Quote Post
1 Dzięki Kronopio za ten przydatny wpis:
Shizmo
_Voyager_
post 30.11.2012 - 21:19
Post #32

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 40

CYTAT(Darek Sugier @ 29.11.2012 - 22:01) *
Pragnąłbym podzielić się z Wami SŁOWEM BOŻYM mówionym przez mojego Brata...

Hamadaoui? To Mój Brat, którego się nie wyprę?
To JAN Ewangelista ? inkarnacja JANA od Apokalipsy!

A to Ci niespodzianka!

No to kolejna Tajemnica odsłonięta?

A oto Jego tekst natchniony, piękny, pod którym podpisuję się dwoma rękami?

To mówi PAN [przez niego]:

Biada wam bogacze! Albowiem w tym życiu otrzymaliście
pociechę. Biada wam, którzy jesteście nasyceni, albowiem głód
cierpieć będziecie. Biada wam, którzy teraz śmiejecie się, albowiem
będziecie smucić się i płakać. Biada wam, gdy wszyscy ludzie
dobrze o was mówią, tak samo bowiem czynili ich ojcowie
fałszywym prorokom :
-Biada wam bogacze! Albowiem w tym życiu otrzymaliście
Pociechę :

Ludzie ,którzy uważają swoje bogactwo za swoją własność , to ludzie ubodzy w Duchu.
Wielu ludziom posiadające ziemskie bogactwa , tym ludziom zostało włożone do kołyski na tę inkarnacje zadanie ich ziemskiego życia ,aby byli wzorem dla bogaczy tych nieugiętych i zatwardziałych sercem ,które bogactwa ziemskie przywiązują sobie.
Człowiek który posiada ziemskie bogactwa i rozpoznaje je że otrzymał je od Boga jedynie po to aby wyniósł je dla dobra wszystkich i gospodarował zgodnie z prawem Bożym , taki zaś człowiek urzeczywistnia prawo równości, miłości , wolności , jedności i braterstwa.
Taki Bogacz jest ofiarnie miłujący taki zaś sprawia że ubodzy nie żyją w potrzebie a bogacze w przepychu.
Tak bowiem wzrasta równość , jedność i braterstwo .
Jeżeli bogacz uważa swoje bogactwa za swoją własność to na wskutek prawa przyczyny i skutku w kolejnych inkarnacjach będzie cierpieć głód i nędze , taka dusza nawet w obszarze oczyszczeni nie zazna spokoju , czyńcie to co chcecie aby wam uczyniono coś nie uczynił drugiemu , nie będzie i tobie uczynione zaś to co zasiałeś zebrać musisz?
Wy bogacze , którzy wykorzystujecie prace rąk bliźniego aby pomnażać swój majątek,
Mówię wam wy nie ujrzycie tronu Bożego, lecz żyć będziecie tam gdzie stopy jego,
Ci bogacze którzy od czasu do czasu pokażą swoją hojność , ci ludzie nadal służą
szatanowi zmysłów i jemu pokłon oddają, wykraczacie przeciwko równości i jedności
zamiast budować niszczycie was czeka sprawiedliwy sąd.
Ten kto związuje się takimi pojęciami jak ??Ja?? , ??moje?? , ??dla mnie??
Jest złodziejem wykracza bowiem przeciw prawu Bożemu.
-Biada wam, którzy jesteście nasyceni, albowiem głód
cierpieć będziecie :

Bogaty człowiek pełen syta który napełnia tylko własne spiżarnie , tylko własne stodoły , tylko własne magazyny ma puste serce jest tak daleko od Boga jak pełen jest sytości.
Taki człowiek zna tylko ??moje?? , ??twoje?? nie zna słowa razem dla was to jest dla niego obce.
Taki człowiek będzie musiał upaść bardzo nisko by mógł zrozumieć co uczynił by rozpoznać , że wszystko należy do Boga i wszystko powinien dzielić z Bogiem.
Ludzie , którzy mówią ??moje?? , ??twoje?? są to ludzie ubodzy w światło Boga oni tylko mówią o nim w słowach ale serce dalekie jest od Niego.
Ci ludzie już teraz przygotowują sobie ścieżkę żebraka by cierpieć głód albo w tym życiu albo w obszarze oczyszczeń a już z pewnością w kolejnej inkarnacji.
Taka dusza zaślepiona , nieświadomie pragnie Boskiego światła ,gdyż jest uboga w światło.
-Biada wam, którzy się teraz śmiejecie, albowiem będziecie
smucić się i płakać :
Ci ludzie , którzy wyśmiewają bliźnich i szydzą z nich , ci ludzie będą kiedyś bardzo smutni i płakać będą nad losem swoim , że nie docenił tych z których się wyśmiewał
I szydził , może mówi że tego nie czynił ,m ale Bóg zna serca wszystkich jego sąd jest nieomylny.
Kto wyśmiewa bliźniego swego wyśmiewa samego Chrystusa i z samego Boga szydzi.
Patrzcie dzieci moje , że ci co grzeszą wiążą się z tymi co grzeszą , podobne przyciąga podobne , ćwiczcie się w myślach by myśl nie stała się słowem.
Nie to co wchodzi w usta zanieczyszcza dusze człowieka , ale to co z waszych ust wychodzi was zanieczyszcza.
-Biada wam, gdy wszyscy ludzie dobrze o was mówią, tak
samo bowiem czynili ich ojcowie fałszywym prorokom :
Dzieciatki , kiedy wy chwalicie waszych bliźnich , aby was oni chwalili i darzyli uznaniem , to jesteście równi fałszerzom pieniędzy jak celni jesteście , którzy dla swej korzyści płacą fałszywym pieniądzem.
Ludzie żyjący w Królestwie pokoju Jezusa Chrystusa wy rozpoznajcie , wielu prawych proroków , a także wielu oświeconych mężczyzn i niewiast , było zniesławianych , ponizanych i prześladowanych przez ziemskich bogaczy tego świata.
We wszystkich czasach i teraz obecnie szatan posługuje się narzędziami ludźmi , którzy są nie świadomi którzy chcą zatrzymać dla siebie ziemskie bogactwa, Nimi szatan kierował mówiąc ze go nie ma , dawali mu moc by nimi kierował, szatan nigdy nie dopuści do tego by w niego uwierzono , bo gdyby tak się stało został by pokonany i unicestwiony.
Fałszywi prorocy i ci co głoszą się oświeconymi istotami to ludzie którzy wprawdzie mówią o ewangelii i miłości ale według niej nie żyją. Dlatego Jezus rzekł do ludu
??Słuchajcie co oni wam mówią(mówił o faryzeuszach) i czynicie to co wam mówią , ale nie czyńcie tego co oni robią bo ich miłość na ustach jest tylko ale serce dalekie jest od Boga??.

c.d.n

od siebie:

Głęboko trzymam te słowa w sercu PANIE i dziękuje Ci, że do mnie mówisz?
Kocham Cię PANIE!
Mów do mnie proszę?

Darek Sugier "Reportaże św. Piotra" 2011 e-book

w/w przekaż podsumowuje jak jest, min. bogaci się bogacą kosztem biednych. Ten materialistyczny świat, jest też pełen wad.
I raczej ciężko ten stan zmienić, bo pieniądz rządzi tym światem - inaczej można napisać rządzi szatan - niestety. Bogaty się bogaci i ma w d... biednych, ubogich. Pieniądz zmienia często ludzi, zazwyczaj na gorsze.

PS Filmik wklejony - to jakieś świry z jakiś tam sekty, zabawnie wyglądali na końcu. Powównianie jest raczej nie na miejscu.

+Quote Post
Hamdaoui
post 30.11.2012 - 21:38
Post #33

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 373

CYTAT(_Voyager_ @ 30.11.2012 - 21:19) *
w/w przekaż podsumowuje jak jest, min. bogaci się bogacą kosztem biednych. Ten materialistyczny świat, jest też pełen wad.
I raczej ciężko ten stan zmienić, bo pieniądz rządzi tym światem - inaczej można napisać rządzi szatan - niestety. Bogaty się bogaci i ma w d... biednych, ubogich. Pieniądz zmienia często ludzi, zazwyczaj na gorsze.

PS Filmik wklejony - to jakieś świry z jakiś tam sekty, zabawnie wyglądali na końcu. Powównianie jest raczej nie na miejscu.

Postaram się wyjasnic wam całą ewangelię a co to po wyzej już Darkowi-Piotrowi wysłałem i jak tylko będzie w rzuci wam, więc nie obawiaj się wrzysztko zostanie wrzucone a potem mógł bym wam wyjaśnic ewangelie gnostyckie ale po mału po koleji:)

ps Będą w częściach wklejane wypowiedzi Jezusa i wyjaśniane by każdy mógł pojąć te światłe nauki

+Quote Post
2 Dzięki Hamdaoui za ten przydatny wpis:
Darek Sugier, witekZ
Zielarz Gajowy
post 30.11.2012 - 21:43
Post #34

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Dlaczego sam tego nie możesz wrzucić? Wytłumacz mi to póki co:)

Mam też inne pytanie. Skąd wiesz kim jesteś? Darek sądzi, że jesteś Janem od Apokalipsy? Wierzysz mu? On tak twierdzi? Jak to zweryfikowałeś?

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
Pavveł
Hamdaoui
post 30.11.2012 - 21:50
Post #35

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 30.11.2012 - 21:43) *
Dlaczego sam tego nie możesz wrzucić? Wytłumacz mi to póki co:)

Mam też inne pytanie. Skąd wiesz kim jesteś? Darek sądzi, że jesteś Janem od Apokalipsy? Wierzysz mu? On tak twierdzi? Jak to zweryfikowałeś?

Zielarzu czy myślisz ze tylko Darek rozmawia z Jezusem??
Miałem wiele wizji gdy byłem Janem wiele wspomnień , Po za tym Darek sam potwierdzi gdy był po za że ja jestem Jan , długa historia z byt wiele doswiadczeń na twoja prośbę Zielarzu wrzucam dla ciebie dalszy ciag codziennie bedzie wrzucane dalszy ciąg albo przezemnie albo przez Darka.

+Quote Post
1 Dzięki Hamdaoui za ten przydatny wpis:
Darek Sugier
Hamdaoui
post 30.11.2012 - 21:51
Post #36

Dusza Towarzystwa

Biada wam bogacze! Albowiem w tym życiu otrzymaliście
pociechę. Biada wam, którzy jesteście nasyceni, albowiem głód
cierpieć będziecie. Biada wam, którzy teraz śmiejecie się, albowiem
będziecie smucić się i płakać. Biada wam, gdy wszyscy ludzie
dobrze o was mówią, tak samo bowiem czynili ich ojcowie
fałszywym prorokom :
-Biada wam bogacze! Albowiem w tym życiu otrzymaliście
Pociechę :

Ludzie ,którzy uważają swoje bogactwo za swoją własność , to ludzie ubodzy w Duchu.
Wielu ludziom posiadające ziemskie bogactwa , tym ludziom zostało włożone do kołyski na tę inkarnacje zadanie ich ziemskiego życia ,aby byli wzorem dla bogaczy tych nieugiętych i zatwardziałych sercem ,które bogactwa ziemskie przywiązują sobie.
Człowiek który posiada ziemskie bogactwa i rozpoznaje je że otrzymał je od Boga jedynie po to aby wyniósł je dla dobra wszystkich i gospodarował zgodnie z prawem Bożym , taki zaś człowiek urzeczywistnia prawo równości, miłości , wolności , jedności i braterstwa.
Taki Bogacz jest ofiarnie miłujący taki zaś sprawia że ubodzy nie żyją w potrzebie a bogacze w przepychu.
Tak bowiem wzrasta równość , jedność i braterstwo .
Jeżeli bogacz uważa swoje bogactwa za swoją własność to na wskutek prawa przyczyny i skutku w kolejnych inkarnacjach będzie cierpieć głód i nędze , taka dusza nawet w obszarze oczyszczeni nie zazna spokoju , czyńcie to co chcecie aby wam uczyniono coś nie uczynił drugiemu , nie będzie i tobie uczynione zaś to co zasiałeś zebrać musisz…
Wy bogacze , którzy wykorzystujecie prace rąk bliźniego aby pomnażać swój majątek,
Mówię wam wy nie ujrzycie tronu Bożego, lecz żyć będziecie tam gdzie stopy jego,
Ci bogacze którzy od czasu do czasu pokażą swoją hojność , ci ludzie nadal służą
szatanowi zmysłów i jemu pokłon oddają, wykraczacie przeciwko równości i jedności
zamiast budować niszczycie was czeka sprawiedliwy sąd.
Ten kto związuje się takimi pojęciami jak ‘’Ja’’ , ‘’moje’’ , ‘’dla mnie’’
Jest złodziejem wykracza bowiem przeciw prawu Bożemu.
-Biada wam, którzy jesteście nasyceni, albowiem głód
cierpieć będziecie :

Bogaty człowiek pełen syta który napełnia tylko własne spiżarnie , tylko własne stodoły , tylko własne magazyny ma puste serce jest tak daleko od Boga jak pełen jest sytości.
Taki człowiek zna tylko ‘’moje’’ , ‘’twoje’’ nie zna słowa razem dla was to jest dla niego obce.
Taki człowiek będzie musiał upaść bardzo nisko by mógł zrozumieć co uczynił by rozpoznać , że wszystko należy do Boga i wszystko powinien dzielić z Bogiem.
Ludzie , którzy mówią ‘’moje’’ , ‘’twoje’’ są to ludzie ubodzy w światło Boga oni tylko mówią o nim w słowach ale serce dalekie jest od Niego.
Ci ludzie już teraz przygotowują sobie ścieżkę żebraka by cierpieć głód albo w tym życiu albo w obszarze oczyszczeń a już z pewnością w kolejnej inkarnacji.
Taka dusza zaślepiona , nieświadomie pragnie Boskiego światła ,gdyż jest uboga w światło.
-Biada wam, którzy się teraz śmiejecie, albowiem będziecie
smucić się i płakać :
Ci ludzie , którzy wyśmiewają bliźnich i szydzą z nich , ci ludzie będą kiedyś bardzo smutni i płakać będą nad losem swoim , że nie docenił tych z których się wyśmiewał
I szydził , może mówi że tego nie czynił ,m ale Bóg zna serca wszystkich jego sąd jest nieomylny.
Kto wyśmiewa bliźniego swego wyśmiewa samego Chrystusa i z samego Boga szydzi.
Patrzcie dzieci moje , że ci co grzeszą wiążą się z tymi co grzeszą , podobne przyciąga podobne , ćwiczcie się w myślach by myśl nie stała się słowem.
Nie to co wchodzi w usta zanieczyszcza dusze człowieka , ale to co z waszych ust wychodzi was zanieczyszcza.
-Biada wam, gdy wszyscy ludzie dobrze o was mówią, tak
samo bowiem czynili ich ojcowie fałszywym prorokom :
Dzieciatki , kiedy wy chwalicie waszych bliźnich , aby was oni chwalili i darzyli uznaniem , to jesteście równi fałszerzom pieniędzy jak celnicy jesteście , którzy dla swej korzyści płacą fałszywym pieniądzem.
Ludzie żyjący w Królestwie pokoju Jezusa Chrystusa wy rozpoznajcie , wielu prawych proroków , a także wielu oświeconych mężczyzn i niewiast , było zniesławianych , ponizanych i prześladowanych przez ziemskich bogaczy tego świata.
We wszystkich czasach i teraz obecnie szatan posługuje się narzędziami ludźmi , którzy są nie świadomi którzy chcą zatrzymać dla siebie ziemskie bogactwa, Nimi szatan kierował mówiąc ze go nie ma , dawali mu moc by nimi kierował, szatan nigdy nie dopuści do tego by w niego uwierzono , bo gdyby tak się stało został by pokonany i unicestwiony.
Fałszywi prorocy i ci co głoszą się oświeconymi istotami to ludzie którzy wprawdzie mówią o ewangelii i miłości ale według niej nie żyją. Dlatego Jezus rzekł do ludu
‘’Słuchajcie co oni wam mówią(mówił o faryzeuszach) i czynicie to co wam mówią , ale nie czyńcie tego co oni robią bo ich miłość na ustach jest tylko ale serce dalekie jest od Boga’’.

C.D.N.
PS Dla Zielarza :)

+Quote Post
1 Dzięki Hamdaoui za ten przydatny wpis:
Darek Sugier
Zielarz Gajowy
post 30.11.2012 - 22:07
Post #37

Dupa Towarzystwa

Ty ciągle wlepiasz to samo? Biada Ci jeśli mnie robisz w konia:)

Zobacz jak barwnie można pisać i to z jakim przesłaniem. Polecam nauki tego szalonego mistrza:)

"Taką drogą kroczył ongiś tybetański "szalony jogin" Drukpa Kunley. Pewnego razu spotkał dziadka, niosącego obraz do poświęcenia. Kunley poprosił o pokazanie obrazu. Tak w ogóle, to nie jest zły - powiedział - mogę go jednak w pewien sposób wzbogacić. Następnie wyjął swój członek i nasikał na obraz. Stary człowiek, zaszokowany nie potrafił wymówić słowa, w końcu zdołał wybąkać: - Co zrobiłeś, ty wariacie - i zaczął płakać. Lama Kunley zrolował mokre płótno i spokojnie zwrócił je staremu człowiekowi: - Teraz weź je sobie i zanieś do błogosławieństwa - powiedział. Starzec poszedł do klasztoru, i uzyskał widzenie z tamtejszym lamą - opatem. - Namalowałem tę tangkę linii Kagyu, aby zdobyć zasługę - powiedział opatowi - i niosłem ją do ciebie, aby otrzymać błogosławieństwo. Ale po drodze spotkałem wariata, który naszczał na nią, niszcząc ją w ten sposób. Proszę, sam zobacz. Lama rozwinął obraz i ujrzał, że w miejscu, gdzie rozpryskano mocz, obecnie lśniło złoto. - Nie ma potrzeby, abym go błogosławił - powiedział staremu człowiekowi. - Już został pobłogosławiony w najlepszy z możliwych sposób.
W starym człowieku pojawiła się niemożliwa do wyrażenia ufność."

Ufność. Właśnie. Do widzenia. U Bozi za piecem.

"Życie i nauki szalonego jogina tybetańskiego Lamy Drukpy Kunleya"

Te malowidła są super:

http://gabrielquerviajar.com.br/2012/04/dr...santo-do-butao/

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
Pavveł
set.h
post 30.11.2012 - 22:08
Post #38

instytutnoble.pl
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 523

Notatnik

Hamdaoui majaczysz jak potłuczony. Zresztą Darek też już zaczyna kompletnie odpływać.
Ja piernicze gdzie ten dawny Sugier drący się na cały ryj "OBEMANIACYYYY DOOO BOJUUUUUU". Ehh to były czasy. No ale widać, to się już nie wróci. :(

Czytając te wszystkie posty mam wrażenie że jestem na katolik.pl... porażka.

Hamdaoui, Janie weź lepiej już nie pisz do Darka na PW bo bu odwali do końca.

+Quote Post
5 Dzięki set.h za ten przydatny wpis:
Dagon, iumi, Pavveł, rab, solitude zen
Zielarz Gajowy
post 30.11.2012 - 22:22
Post #39

Dupa Towarzystwa

set.h Jan od apokalipsy jest bratem Darka-Piotra. To tajemnica była jeśli nie wiesz. Mną ta tajemnica wstrząsnęła. Do dzisiaj się zastanawiam jak można mieć brata. Jestem jedynakiem i nie ogarniam. Jeżeli kolejne tajemnice będą równie wstrząsające to normalnie klęknę.

+Quote Post
2 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
iumi, Pavveł
Polybius
post 30.11.2012 - 23:02
Post #40

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 96

Dlaczego dwóch apostołów inkarnowało się w Polsce? Statystycznie to raczej mało prawdopodobne, wiec napewno Polska będzie ostatnim bastionem w walce z Bestią! Gdzie inkarnowali się Andrzej, Jakub, Filip, Bartłomiej, Tomasz, Mateusz, Jakub, Szymon, Juda i Judasz? Przecież musicie znać namiary waszych braci w wierze! Pewnie też w Polsce! Pewnie wszyscy oni są użytkownikami tego forum!

+Quote Post
1 Dzięki Polybius za ten przydatny wpis:
Pavveł
rab
post 30.11.2012 - 23:26
Post #41

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 451

CYTAT(Polybius @ 30.11.2012 - 23:02) *
Dlaczego dwóch apostołów inkarnowało się w Polsce? Statystycznie to raczej mało prawdopodobne, wiec napewno Polska będzie ostatnim bastionem w walce z Bestią! Gdzie inkarnowali się Andrzej, Jakub, Filip, Bartłomiej, Tomasz, Mateusz, Jakub, Szymon, Juda i Judasz? Przecież musicie znać namiary waszych braci w wierze! Pewnie też w Polsce! Pewnie wszyscy oni są użytkownikami tego forum!

Za jakiś czas im przejdzie, a potem będzie im głupio z powodu tej całej szopki ^^.

+Quote Post
1 Dzięki rab za ten przydatny wpis:
Pavveł
Zbyszek
post 30.11.2012 - 23:47
Post #42

cialka.net
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 977

Notatnik

ha, ha klekaj Zielarz. Janek to tez moj brat!!!!

+Quote Post
2 Dzięki Zbyszek za ten przydatny wpis:
Pavveł, wyspiarz

22 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park