oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Czytanie W Myślach, eksperyment szybkiej nauki czytani w myślach :)
Krukos
post 27.05.2016 - 16:47
Post #22

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

można pooglądać filmy Jackowskiego na yt. ludzie tylko widzą to co dobrze przepowiedział. ale i widać rzeczy, które źle przepowiedział, to chuj z takim jasnowidzem. dobry tylko w gadce, ile on tam ludzi na yt omanił, dobry w gadce, dlatego ma dużo wiernych. wierni plotkują, a z niego jasnowidz ze ho ho, głos ma jak wróżka, ło ja tu widziałem, ło ja to wiem itd.
Go to the top of the page

+Quote Post
Lisk
post 27.05.2016 - 17:13
Post #23

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 4456

Notatnik

Dokumenty policyjne
http://krzysztof-jackowski.info/dowody-jas...enty-policyjne/

+Quote Post
1 Dzięki Lisk za ten przydatny wpis:
Se7en
Lisk
post 27.05.2016 - 17:15
Post #24

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 27.05.2016 - 16:38) *
A skąd mam wiedzieć jak chcą sprawdzić telepatie? Napisz maila to się dowiesz. A może jest gdzieś w necie.

Takie eksperymenty właśnie wyglądają tak jak w przypadku Jackowskiego - rzut monetą...
Tak samo w badaniu AWARE montowali jakieś obrazki, i reszte zlewali - wiele ludzi widziało to co się dzieje podczas resuscytacji, słyszeli rozmowy itd. ale wg nauki to żaden dowód, bo dowodem miały być jakieś obrazki :/ Parapsychologi nie da się zbadać za pomocą metody naukowej, a te obrazki i monety mogą sobie wsadzić.
Potrafimy rozszczepić atom, mamy OTW, mechanikę kwantową itd, ale co z tego jak wszytko sprowadza się do rzutu monetą :/

"Cóż za smutna epoka, w której łatwiej jest rozbić atom niż zniszczyć przesąd" - Einstein

+Quote Post
MadziaKK
Shagy
post 27.05.2016 - 18:36
Post #25

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 360

W nowych filmach aktor grający profesora xaviera dotyka skroni dwoma palcami:

https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A...=mrc&uact=8

W starych filmach profesor wyciągał jeszcze rękę:

https://www.roleplaygateway.com/roleplay/x-...avier?start=140

Myślicie że to pomaga ? W czytaniu innych myśli ? Dziś tak spróbuje z palcami przy skroni i dam znać co wyszło :D

+Quote Post
1 Dzięki Shagy za ten przydatny wpis:
MadziaKK
MadziaKK
post 27.05.2016 - 19:40
Post #26

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

CYTAT(rab @ 25.05.2016 - 14:49) *
Jako sceptyk muszę to wkleić:)

Fundacja Edukacyjna Jamesa Randiego (James Randi Educational Foundation)[3] ufundowała nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów każdemu, kto w wiarygodnym eksperymencie naukowym udowodni istnienie dowolnego zjawiska paranormalnego. Jak dotąd nikt tej nagrody nie odebrał.

Chyba nie wzgardzisz milionem dolarów?

Owszem, ale nie dlatego, że nie chcę kasy, CHCĘ. Ale dlatego, że wiem, widzę, że długo nikt takiej nagrody nie będize miał. Z prostego powodu. Nie wiem, jak to wytłumaczyć, dla mnie to po prostu jasne... Kurcze, bo nikt tego nie może mieć, bez zgody tego, kto chce dać tą nagrodę i zgody świata na przyjęcie tego, że to możliwe w ogóle. A te tajemnice świata, ścisel tajne przez poufne itp. Poza tym, że świat tak od podstaw jest tworzony... online, wiem, głupio to brzmi w czasach, kiedy wszsytko co materialne jest stałe i niezachwiane, a materia to podstawa śwaita... na dodatek ten czas, w ogóle czasoprzestrzeń, online? jakiś obłęd. No, i kogoś miałabym przekonywać do czegoś, jak tego się nie da zrobić bez zgody tej innej osoby na udział w tym przedstawieniu. Tak działa świat. Ja widziałam, odczułam niejedną koncepcję zdarzeń i czegoś tam. Jakoś mi wyszło coś kiedyś zmienić myślą. Raz czy dwa. I nic z tego nie jest do udokumentowania, ani do zachwytów. To tylko by dowiodło, że ludzie są... no, po prostu żal, że tak żyją i robią innym ludziom co robią. Nie da się udowodnić tego, że świat ci zniknie sprzed oczu, jak sam go tworzysz. Zwyczajnie. I tym sposobem nikt, kto rozdaje ileś tam dolarów, czy jeden czy dwa, i uparcie szuka dowodu na NIEISTNIENIE niczego pozazmysłowego, nie da komuś takiej nagrody wygrać. Jeśi byłby tym rzeczyiście zaiteresowany nie jeden mnich by się zgodził wziąść udział w takim eksperymencie (bo widzą więcej na 100% i takie gierki prześwietlają na starcie). No i tyle co ja bym mogła powiedzieć na te milion dolarow. :]

CYTAT(Lisk @ 27.05.2016 - 14:09) *
"To nie jest" czytanie w myślach? taka myśl mi wskoczyła :P

Hehe

No to nie moja ;p Ale czyjaś z forum 100%

CYTAT(suchowiec @ 27.05.2016 - 17:47) *
można pooglądać filmy Jackowskiego na yt. ludzie tylko widzą to co dobrze przepowiedział. ale i widać rzeczy, które źle przepowiedział, to chuj z takim jasnowidzem. dobry tylko w gadce, ile on tam ludzi na yt omanił, dobry w gadce, dlatego ma dużo wiernych. wierni plotkują, a z niego jasnowidz ze ho ho, głos ma jak wróżka, ło ja tu widziałem, ło ja to wiem itd.

Moim zdaniem po prostu robi show, ale i przy okazji dobrą robotę, niech robi dalej, po co mu przeszkadzać. I na szczęście uważa, że to może każdy człowiek, ja też tak uważam.

+Quote Post
rab
post 27.05.2016 - 22:51
Post #27

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 451

Madziakk powiedzmy, że stoję obok Ciebie i coś sobie mówię w myślach. Jesteś w stanie wiedzieć co? A co jak będę np w pokoju obok, czy w 20 m od Ciebie?.

+Quote Post
MadziaKK
post 28.05.2016 - 08:25
Post #28

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 27.05.2016 - 23:51) *
Madziakk powiedzmy, że stoję obok Ciebie i coś sobie mówię w myślach. Jesteś w stanie wiedzieć co? A co jak będę np w pokoju obok, czy w 20 m od Ciebie?.

Nawet na końcu świata. Liczy się coś innego, żeby móc to odebrać.

Niemal za każdym razem przychodzi mi na myśl dokładnie to co napisałam, jak ktoś czyta mój tekst z forum, jak nie jestem czymś jakoś zajęta.

+Quote Post
rab
post 28.05.2016 - 17:59
Post #29

Dusza Towarzystwa

CYTAT(MadziaKK @ 28.05.2016 - 09:25) *
Nawet na końcu świata. Liczy się coś innego, żeby móc to odebrać.

Niemal za każdym razem przychodzi mi na myśl dokładnie to co napisałam, jak ktoś czyta mój tekst z forum, jak nie jestem czymś jakoś zajęta.

A ciekawe skąd wiesz, że się nie mylisz co do tego, kto o czym pomyślał.

+Quote Post
MadziaKK
post 28.05.2016 - 20:32
Post #30

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 28.05.2016 - 18:59) *
A ciekawe skąd wiesz, że się nie mylisz co do tego, kto o czym pomyślał.

Działa na tej samej zasadzie, jak pewność co do tego, że myślisz, że coś słyszysz, kto coś powiedział.

+Quote Post
rab
post 29.05.2016 - 14:14
Post #31

Dusza Towarzystwa

Chodzi mi o to czy to weryfikowałaś(pytałaś daną osobę o to co myślała i czy pokrywało się to z tym co wyczytałaś w myślach)?

+Quote Post
MadziaKK
post 29.05.2016 - 17:11
Post #32

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 29.05.2016 - 15:14) *
Chodzi mi o to czy to weryfikowałaś(pytałaś daną osobę o to co myślała i czy pokrywało się to z tym co wyczytałaś w myślach)?

Na początku tak.Potem nie potrzebowałam takiej weryfikacji, odróżniałam, odróżniam odczucie, mam pewność, że to właśnie to pomyślała. Albo przyszło tej osobie na myśl, tak jak przychodzi coś każdemu, a autorem jest ktoś inny.

+Quote Post
Aga V
post 30.05.2016 - 07:54
Post #33

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 5

Notatnik

jak się patrze na kogoś to przez chwile tak jakby "widzę" jak się może czuć, nie czuje tego ale tak jakby to wiem/widzę, im dłużej się patrze tym trudniej tzn. nie da się, tylko jak od razu zaskoczy to się da. Jest to jakiś jego naturalny stan czy tez poziom napięcia, czy jest wyluzowany czy poddenerwowany, miałam jedna babkę która chyba czuła wyższość nad innymi - czy to to o co chodzi czy raczej moja wyobraźnia?

+Quote Post
1 Dzięki Aga V za ten przydatny wpis:
MadziaKK
MadziaKK
post 30.05.2016 - 09:30
Post #34

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Aga V @ 30.05.2016 - 08:54) *
jak się patrze na kogoś to przez chwile tak jakby "widzę" jak się może czuć, nie czuje tego ale tak jakby to wiem/widzę, im dłużej się patrze tym trudniej tzn. nie da się, tylko jak od razu zaskoczy to się da. Jest to jakiś jego naturalny stan czy tez poziom napięcia, czy jest wyluzowany czy poddenerwowany, miałam jedna babkę która chyba czuła wyższość nad innymi - czy to to o co chodzi czy raczej moja wyobraźnia?

o to.

No to może uda m i sie wrzucić następne ćwiczenie jeszcze dzisiaj, chociaż wątpię, bo choruję trochę :(

+Quote Post
rab
post 30.05.2016 - 19:54
Post #35

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Aga V @ 30.05.2016 - 08:54) *

Tak działa empatia:).

+Quote Post
masa
post 30.05.2016 - 21:26
Post #36

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

Ja umiem czytać w swoich, nawet jak ich nie słyszę, taki słaby żart. Czytam z mowy ciała na którym myśli odciskają swe piętno. Każdy ale to każdy podświadomie odbiera wszystkie bodźce z zewnątrz wiekszość porostu są zajęci zbyt sobą żeby zwrócić uwagę co dzieje się dokoła nich.

+Quote Post
1 Dzięki masa za ten przydatny wpis:
MadziaKK
MadziaKK
post 31.05.2016 - 09:12
Post #37

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 30.05.2016 - 20:54) *
Tak działa empatia:).

I o to właśnie chodzi, nigdy nie twierdziłam, że czytanie w myślach to coś, co mam tylko ja, albo trzeba mieć dar. Właśnie odwrotnie, próbuję pokazać, że tą możliwość ma każd y i na dodatek to wykorzystuje, nie w pełni i pod różnymi nazwami, ale każdy człowiek. Empatia to wymienianie się energią, odczuciem, jakie ma ktoś inny, takie właśnie odczytywanie energii z kogoś. Zróżnicowanie tego, co można odbierać i co ludzie nazywają empatią, a co już nie... Jest chyba niemożliwe do zdefiniowania. :p

CYTAT(masa @ 30.05.2016 - 22:26) *
Ja umiem czytać w swoich, nawet jak ich nie słyszę, taki słaby żart. Czytam z mowy ciała na którym myśli odciskają swe piętno. Każdy ale to każdy podświadomie odbiera wszystkie bodźce z zewnątrz większość porostu są zajęci zbyt sobą żeby zwrócić uwagę co dzieje się dokoła nich.

Właśnie, Trafiłeś dokładnie w to, bo w tych czasach ludzie chodzą spięci. Mają zwinięte swoje energie tak, żeby być mrówką w tłumie. Nie będę się rozwodzić nad przyczynami. Ale wiem, że łatwo to zmienić. Tylko że taka zmiana, to nastawienie, poczucie, odczucie, można by powiedzieć nastrój, jaki się ma akurat dzisiaj. Wiec zwyczajnie, dopóki komuś nie będzie "wygodnie", przestanie bać się być sobą, otworzy się na to co może odebrać, zacznie odbierać więcej. Żeby nie zwariować warto się nauczyć tego nie bać. Strach to emocja, energia, jaka zabarwia, to co odbiera człowiek z otoczenia na jakiś kolor emocjonalny. I strach nie jest dobrym doradcą. W obe z uczuciem strachu kogoś zwyczajnego można zobaczyć pod postacią jakiejś bestii. (Monroe jak zobaczył kota). Więc ze strachem, nie warto uczyć się, że to co odbierzemy będzie prawdziwe. Prawdziwe w znaczeniu, że dokładnie takie, jakie ten ktoś ma, jak się czuje, czy co dokładnie pomyślał, z kim w myślach rozmawia.

I jeśli to kogoś uspokoi, to to, że zacznie się czytać w myślach, nie wiele zmieni, przynajmniej na początku, zawsze się z tego można wycofać. Postrzegać jak dawniej.

+Quote Post
MadziaKK
post 01.06.2016 - 21:00
Post #38

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Mam pomysł na następny krok.

Każdy kto jest zainteresowany, niech w myślach zada mi pytanie, co lubię...? I się przedstawi nickiem z forum. W miarę możliwości, będę pisać na forum, jeśli ktoś nie chce, a chce pogadać, to mam skype... podam na pv. Ale wolę na forum, będzie można weryfikować. I nie jest takie trudne, a nie są to liczby, które każdemu chodzą jakieś po głowie tysiące każdego dnia. :)

No to, dawajcie. Od razu zaznaczam, też miałam cięższy okres, więc nie odbieram wszystkiego. A jak ktoś nie będzie pewny mojej odpowiedzi - pytajcie do skutku, nie obrażę się.

:) Czekam :]

+Quote Post
1 Dzięki MadziaKK za ten przydatny wpis:
Lisk
Lisk
post 01.06.2016 - 21:26
Post #39

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT
Każdy ale to każdy podświadomie odbiera wszystkie bodźce z zewnątrz większość porostu są zajęci zbyt sobą żeby zwrócić uwagę co dzieje się dokoła nich.

umysł - filtr

+Quote Post
MadziaKK
MadziaKK
post 01.06.2016 - 21:52
Post #40

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No kurczę,

Dla mnie to jakieś za bardzo zajmujące, jednak umówmy się na skype :)

D o tej pory kilka osób zdążyło mnie zapytać, to co zapamiętałam, rab - co lubię robić w kuchni - jajecznicę na białej małej patelni, w między czasie kilka innych odpowiedzi, kurczę, chyba musiałabym zapisywać.

O to co robię przy komputerze - nic ciekawego, wiadomości i coś youtube, no i to forum,
Shagy o (ale wolałby żeby o nim nie puisać)

Lisk - niech to szlag, zapomniałam.

Komuś wspomniałam o zaparzaniu herbaty, bo pytał o to co robię teraz. O to co lubię robić w życiu - jeździć motorem, Innej odpowiedziałam że medytować (bo był kontekst odpoczynku), innej patrzeć na małą rzekę i drzewa (są za moim balkonem), ...

Nie wiedziałam, że to będzie takie zajmujące...

Jednak skype, albo znajdźcie na forum osobę, i z nią przeprowadźcie kilka prób. Ja ćwiczyłam na gg i skype i wychodziło jak widać. Da się. :)

KOgoś pominęłam, pzepraszam.

:)

+Quote Post
rab
post 01.06.2016 - 22:03
Post #41

Dusza Towarzystwa

Pytanie do Ciebie wysłałem z jakieś 20 min temu. Skupiłem się i pięć razy zapytałem jakie filmy lubisz oglądać. Także niestety pudło. ;(.

Żeby być ścisłym zaraz po przeczytaniu twojego postu o tym, żeby się o coś zapytać zacząłem się zastanawiać o co się zapytać. Nie pamiętam o co chciałem się zapytać na początku, bo w sumie miałem kilka innych pomysłów, ale raczej nie to co napisałaś. Zresztą wtedy to jeszcze nie chciałem zadawać pytania.

+Quote Post
MadziaKK
post 01.06.2016 - 22:07
Post #42

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 01.06.2016 - 23:03) *
Pytanie do Ciebie wysłałem z jakieś 20 min temu. Skupiłem się i pięć razy zapytałem jakie filmy lubisz oglądać. Także niestety pudło. ;(.

No to pudło, może podobny nick :) O filmach nie usłyszałam w ogóle, ale pytałam o nicka i wyraźnie usłyszałam rab. Więc... Dla mnie to za dużo na raz.

No to żeby być dokładnym, kilka minut po napisaniu postu, odebrałam pytanie od ciebie, jako pierwszej osoby.

Komuś jeszcze "pokazałam" podłogę w przedpokoju w kratkę - biało i prawie czarną :)

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park