oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

94 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jestem Początkujący, Tutaj początkujący mogą zadawać swoje pytania
Franky
post 22.01.2009 - 17:28
Post #64

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

CYTAT(michu19931 @ 22.01.2009 - 16:46) *
Otwarta paszcza xD Polecam się napić przed "wyjściem" albo oddychać przez nos ^^'

Zawsze pije i oddycham przez nos. I suchość mnie nie opuszcza.
A czasem mam też problemy z przełykaniem śliny.
Go to the top of the page

+Quote Post
Majster
post 22.01.2009 - 17:42
Post #65

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 322

Witam wszystkich początkujących!

Widzę, że wizualizację nie skutkują, przyczyna jest prosta i sam kiedyś miałem z tym problem. Chodzi po prostu o to, że za wcześnie się je zaczyna, tzn. jeszcze przed wprowadzeniem ciała w stan głebokiej relaksacji. Oczywiście wizualizacje pomagają nie skupiać się na zasypiającym ciele lecz same w sobie nei sprawią, że wyjdziemy z ciała. Wizualizacja nie jest od tak se tylko ma nas wprowadzić (nasze ciało astralne czy tam nazwijcie to jak chcecie) w ruch wypychający/ciągnący/itd co bezpośrednio prowadzi do wyjścia jeśli zastosowane jest w odpowiedniej chwili. Często zbyt wczesne wizualizacje mogą nas zmylić i doprowadza to jedynie do spięcia mięśni. Oczywiście każdy jest inny więc to, ze ja tak mam nie znaczy, że każdy będzie tak miał. Tak czy inaczej powodzenia!

+Quote Post
Marishka
post 22.01.2009 - 17:52
Post #66

Częsty Gość Rodziny
**

Notatnik

CYTAT(Majster @ 22.01.2009 - 17:42) *
Witam wszystkich początkujących!

Widzę, że wizualizację nie skutkują, przyczyna jest prosta i sam kiedyś miałem z tym problem. Chodzi po prostu o to, że za wcześnie się je zaczyna, tzn. jeszcze przed wprowadzeniem ciała w stan głebokiej relaksacji. Oczywiście wizualizacje pomagają nie skupiać się na zasypiającym ciele lecz same w sobie nei sprawią, że wyjdziemy z ciała. Wizualizacja nie jest od tak se tylko ma nas wprowadzić (nasze ciało astralne czy tam nazwijcie to jak chcecie) w ruch wypychający/ciągnący/itd co bezpośrednio prowadzi do wyjścia jeśli zastosowane jest w odpowiedniej chwili. Często zbyt wczesne wizualizacje mogą nas zmylić i doprowadza to jedynie do spięcia mięśni. Oczywiście każdy jest inny więc to, ze ja tak mam nie znaczy, że każdy będzie tak miał. Tak czy inaczej powodzenia!

Może rzeczywiście coś w tym jest..... choć ostatnio to podczas odprężenia staram się walczyć ze śpiochem........i nici z oobe;/;/;/;/

+Quote Post
Franky
post 22.01.2009 - 23:03
Post #67

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Długa droga przed nami, Marishka

+Quote Post
slavicz
post 24.01.2009 - 22:45
Post #68

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 2

hej hej zebysci wiedzili dluuuga jak mUr chinski ale zauwazylem przynajmniej na moim przypadku ze muzyka znacznie przydaje sie
ale mam problem czy lepiej slychac muzyki relaksacyjnej czy tej z brain weve generator???
jak narazie od tygodnia mi sie nie udalo wejsc kto by pomyslal ze 1 raz udalo mi sie nie swiadomie a teraz staram sie od tygodnia i nic pozdro

tom: boże...widzisz a nie grzmisz :|

+Quote Post
Franky
post 25.01.2009 - 14:06
Post #69

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Muzykę dopasuj do siebie.

+Quote Post
vermissen
post 25.01.2009 - 15:07
Post #70

Gość Rodziny
*

Notatnik

ja mam taki problem, że... moje całe oobe trwa doslownie pare sekund. ćwicze od 10 miesiecy i jakos mi sie udaje to osiągnac, ale to wszystko trwa w moim mniemaniu za krótko. Co jest ze mna nie tak?

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 25.01.2009 - 16:25
Post #71

Guests
Punkty prestiżu:

afirmuj sie albo spróbuj opanować emocje, napewno pomoŻe :]

tom: Pomorze? a może Śląsk? :P

+Quote Post
Guest_Ziemo_*
post 25.01.2009 - 22:19
Post #72

Guests
Punkty prestiżu:

witam jestem tu nowy i nie wiem co to znaczy NP nie chodzi mi o slowo (naprzyklad)
moze ktos wyjasnic co to jest to NP ?
//Pozdro//

+Quote Post
Franky
post 26.01.2009 - 09:33
Post #73

Dusza Towarzystwa

Notatnik

NP to Niefizyczni Przyjaciele.

+Quote Post
slavicz
post 28.01.2009 - 13:16
Post #74

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 2

Sorki tom ale na moje błedy orto mam papiery niczym bond lic na zabijanie takze wystarczy ze ty grzmisz i dziki ci za uwage.
Apropo NP o co z tym chodzi on jest przydatny podczas podrózy, jak go sobie wyobrazic bo za wiele o niem nie ma info.
Pozdro

+Quote Post
Marishka
post 28.01.2009 - 18:06
Post #75

Częsty Gość Rodziny
**

Notatnik

NP może ci pomóc w zapoznaniu się z tamtym światem, postaraj go wyczuć, zawołać czy coś w tym sylu i porozmawaj z nim :)
[/quote]

taa...szkoda że ze mną nie chce rozmawiać :/ jak czuje że jest blisko to objawia się to tylko silnym pchnięciem w plecy.... jak kiedyś wyjdę całkowicie to mu serdecznie podziękuję za to;D

+Quote Post
konon
post 28.01.2009 - 18:51
Post #76

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 6

Co znaczy określenie że ciało astralne wykracza poza normalne ciało o 7 cm ?? Bo jakoś dziwnie to brzmi... sory za off-top

+Quote Post
tom
post 28.01.2009 - 19:55
Post #77

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

kanon w ogóle nie czaje czemu zadajesz takie pytanie xD ... znaczy to że ciało sie przesuwa o 7cm poza cf... co tu brzmi dziwnie?
Doświadczasz podobnego stanu jak idziesz w nocy po schodach i niby Ci sie wydaje że jeszcze jeden schodek ale nie... i tak Ci sie dźwiga wszystko ;-)

+Quote Post
konon
post 28.01.2009 - 20:03
Post #78

Członek Rodziny

Acha dobry przykład z tym schodkiem.
Ale to troche dziwne że ciało astralne uczestniczy w życiu fizycznym...

+Quote Post
Typ
post 28.01.2009 - 20:08
Post #79

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 13

Notatnik

No bo jest nie fizyczne ..chodzi tu oto ,ze wysuwasz się niefizycznie ...

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 28.01.2009 - 20:20
Post #80

Guests
Punkty prestiżu:

a można się pokazać gościowi jako duch?? Ale jakim ciałem? astralnym, mentalnym, eterycznym (zasadniczym niepamiętam xD ), zasadowym czy cholera wie jakim jeszcze?

+Quote Post
o-kay
post 28.01.2009 - 20:22
Post #81

Gość Rodziny
*

Notatnik

ej a co z tym podnoszeniem przedmiotów tylko mi powiedzcie? porsze bo to ważne;]

+Quote Post
Filozof Mgly
post 29.01.2009 - 11:36
Post #82

Znajomy Rodziny

Notatnik

@UP: Gdyby mozna bylo podnosic przedmioty, to moznaby zazynac ofiary na odleglosc...

Konon, OOBE to poruszanie sie cialem astralnym (niefizycznym) po swiecie fizycznym...

Zuben, mam co do tego duze watpliwosci. No chyba ze ktos widzi duchy. Zreszta, nie wiem, popraw mnie ktos jesli sie myle.

+Quote Post
tom
post 29.01.2009 - 14:16
Post #83

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

Zapewne można skupić całą swoją osobowość w jakimś miejscu i sie tam ukazać;-) dr. Quimby (nie wiem czy pisownia poprawna) z tego zasłynął.

aloha

+Quote Post
konon
post 29.01.2009 - 15:58
Post #84

Członek Rodziny

Dobra tylko czemu akurat 7 cm a nie np 20... skąd można wiedzieć że ciało astralne wykracza akurat o tyle a nie o więcej lub mniej ...?

+Quote Post

94 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park