oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Podró? Mi?dzy Wymiarowa
Foks
post 02.02.2017 - 20:13
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 781

Notatnik

Witam ! Zastanawia mnie jeden typ moich do?wiadcze? mianowicie podró? podczas ?wiadomego przej?cia, czy snu co jest teori? narzucon? jakby programuj?ca nas tylko i wy??cznie do uzyskania takiego stanu. A chodzi mi o podró? jakby w czasie do innych mnie, jakby wielowymiarowo?ci mej osoby poprzez naruszenie kogo? jakby podczas wehiku?u czasu. Wiem ?e mo?e to zabrzmie? dziwnie wr?cz schizofreniczne do?wiadczenie si? k?ania, nie b?d?c cia?em fizycznym jeste?my nie?miertelni, czy aby na pewno system jest prawdziwy a w?a?ciwie czy kto? kto ma bardziej rozwini?t? technologie nei kontroluje wszystkiego poprzez religie czy teorie, chocia?by szkolne wpajanie drogi fa?szywej tak jak to robi? media, radio, prasa. Wszystko s?u?y do podporz?dkowania, a testujacy bawi?cy sie w Boga tego który jest zbiorem wszelkiego bytu we wrzechswiecie, wraz z równowa??cym go z?em które zasilamy.Ca?o?? jakby z filmu science fiction. Ale czy aby na pewno ? To jakby powrót kogo? kto wskaza? jak mamy ?yc, a móg? by? taka osob? Jezus cofn?? si? w czasie bardziej rozwini?ty by zmieni? post?powania przodków d???cych do samozag?ady. To tylko przyk?ad tego jak mog?a zosta? wykorzystana bardziej rozwini?ta istota...Czasami mam wra?enie ?e podczas snów ktos mi si? wkrada i zmienia scenerie bym po pobudce czu? niesmak i zdenerwowanie na osoby które bra?y udzia? w tym ?nie, jakby zapis zastraszanai i negatywnych emocji. Mam tylko pytanie czy wy przypadkiem tak nie macie ?
Go to the top of the page

+Quote Post
Nie?wiadoma...
post 02.02.2017 - 21:05
Post #2

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 46

CYTAT(Foks @ 02.02.2017 - 20:13) *
Witam ! Zastanawia mnie jeden typ moich do?wiadcze? mianowicie podró? podczas ?wiadomego przej?cia, czy snu co jest teori? narzucon? jakby programuj?ca nas tylko i wy??cznie do uzyskania takiego stanu. A chodzi mi o podró? jakby w czasie do innych mnie, jakby wielowymiarowo?ci mej osoby poprzez naruszenie kogo? jakby podczas wehiku?u czasu. Wiem ?e mo?e to zabrzmie? dziwnie wr?cz schizofreniczne do?wiadczenie si? k?ania, nie b?d?c cia?em fizycznym jeste?my nie?miertelni, czy aby na pewno system jest prawdziwy a w?a?ciwie czy kto? kto ma bardziej rozwini?t? technologie nei kontroluje wszystkiego poprzez religie czy teorie, chocia?by szkolne wpajanie drogi fa?szywej tak jak to robi? media, radio, prasa. Wszystko s?u?y do podporz?dkowania, a testujacy bawi?cy sie w Boga tego który jest zbiorem wszelkiego bytu we wrzechswiecie, wraz z równowa??cym go z?em które zasilamy.Ca?o?? jakby z filmu science fiction. Ale czy aby na pewno ? To jakby powrót kogo? kto wskaza? jak mamy ?yc, a móg? by? taka osob? Jezus cofn?? si? w czasie bardziej rozwini?ty by zmieni? post?powania przodków d???cych do samozag?ady. To tylko przyk?ad tego jak mog?a zosta? wykorzystana bardziej rozwini?ta istota...Czasami mam wra?enie ?e podczas snów ktos mi si? wkrada i zmienia scenerie bym po pobudce czu? niesmak i zdenerwowanie na osoby które bra?y udzia? w tym ?nie, jakby zapis zastraszanai i negatywnych emocji. Mam tylko pytanie czy wy przypadkiem tak nie macie ?

O ile dobrze Ci? zrozumia?am to... du?o osób ma tak jak Ty, przynajmniej tak s?ysza?am. Sen to stan specyficzny, archonci lubi? si? nam w niego wt?acza?. Co? zmienia?. Tak ?eby?my nie odczytali prawdziwego sensu przekazu.
Ca?y ten ?wiat ustawiony jest pod kontrol?, manipulacj?. A czy ten ?wiat jest prawdziwy? Matrix. Dla niektórych to tylko teoria, dla innych prawda

+Quote Post
1 Dzięki Nie?wiadoma... za ten przydatny wpis:
Foks
Foks
post 02.02.2017 - 21:13
Post #3

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Nie?wiadoma... @ 02.02.2017 - 21:05) *
O ile dobrze Ci? zrozumia?am to... du?o osób ma tak jak Ty, przynajmniej tak s?ysza?am. Sen to stan specyficzny, archonci lubi? si? nam w niego wt?acza?. Co? zmienia?. Tak ?eby?my nie odczytali prawdziwego sensu przekazu.
Ca?y ten ?wiat ustawiony jest pod kontrol?, manipulacj?. A czy ten ?wiat jest prawdziwy? Matrix. Dla niektórych to tylko teoria, dla innych prawda

Dzi?ki , koniecznie musze poczyta? o Archonitach...

+Quote Post
Nie?wiadoma...
post 02.02.2017 - 21:16
Post #4

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 46

CYTAT(Foks @ 02.02.2017 - 21:13) *
Dzi?ki , koniecznie musze poczyta? o Archonitach...

W takim razie polecam Ci ksi??ki Davida Icke. W zasadzie to jedn? "Iluzja percepcji". Innych jego ksi??ek nie znam, ale ta pozwoli?a mi zrozumie? natur? ?wiata. Tylko taka ma?a rada: nie wkr?caj si? w to tak. B?d? obserwatorem. Po prostu. Bo energia pod??a za uwag?

+Quote Post
2 Dzięki Nie?wiadoma... za ten przydatny wpis:
Foks, Stam
Shagy
post 03.02.2017 - 11:09
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 360

Poruszy?e? bardzo wa?n? kwesti?, któr? próbuje rozwi?za? od dobrych kilku lat.

Nie próbuje wyci?ga? wniosków, narazie tylko obserwuje i tak:
ludzie s? bardzo ale to bardzo manipulowani od ma?ego dziecka, dzieci ch?on? wszystko jak g?bka (potwierdzone naukowo) ?e do 5 roku ?ycia to co widz? w swoim otoczeniu tworzy ich - st?d przys?owia nie daleko pada jab?ko od jab?oni itp

i tu jest 1 problem gn?bienia, n?kania dzieci w szko?ach - narzucania wielu rzeczy i karcenie za dopytywanie, musisz powtarza? to co nauczyciel ci powiedzia? wówczas dostaniesz '5', 60 % moich nauczycieli to chorzy psychicznie :D

2 kwestia ?ycie doros?e - tworzenie ?wiata aby? dba? o rzeczy materialne i:

- albo boisz si? ?eby starczy?o do '10'
-albo masz problem gdzie pojecha? na wakacje i jakie auto kupi? (mo?e audi mo?e bmw)

i obserwuje 2 typy znajomych w moim otoczeniu - oczywi?cie w PL wi?cej jest tych pierwszych - bo tak s? zaprogramowani Polacy - na narzekanie, marudzenie, obwinianie rz?d, polityków, za wszelkie z?o.

Tak i w tym ?wiecie jest tak ?e jest bardzo du?o 'zag?uszaczy' czyli takich programów które odci?gaj? Ci? od prawdy, czyli nie zadajesz sobie pytania po co ?yjesz bo masz zak?ócenia mózgu odno?nie polityków, wyborów, sportu itd..
Ostatnie wybory Trump i Clinton - istny cyrk stworzony dla lemingów, ludzie maj? wra?enie ?e mog? co? wybra? a to s? aktorzy którzy graj? spektakl :D

Co do Dawida I. .... hmmm nie czyta?em, ale mam wra?enie ?e to naci?gacz, tak 10 % ludzi ma wra?enie ?e co? jest nie tak i pojawia si? taki Dawid i mówi ?e lud?mi rz?dz? gady. hmm teoria równa ?e rz?dz? masoni czyli ludzie, teorie takie same jak teoria wielkiego wybuchu, kosmosu itp.
czyli teoria która jest do zrozumienia, kto? szuka odpowiedzi co si? dzieje na ?wiecie i odnajduje ?e ?wiatem rz?dz? masoni i przestaje szuka? kolejny bardziej rozwini?ty 'przeszkadzacz'

A je?li porównamy ?ycie, ziemi? do programu komputerowego tak w skrócie?
czyli co? co trudno sobie wyobrazi? i tak politycy, sportowcy maj? za zadanie odwraca? uwag? 'lemingów'
i pytanie kto jest cz?owiekiem kto programem.

i po co jeste?my ? czy?by Monroe mia? racje ?e dla 'kogo?' co? produkujemy przez emocje ?

+Quote Post
1 Dzięki Shagy za ten przydatny wpis:
Foks
Zielarz Gajowy
post 03.02.2017 - 23:50
Post #6

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Pytasz jak leming:)

+Quote Post
Shagy
post 05.02.2017 - 01:34
Post #7

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 03.02.2017 - 23:50) *

Pytasz jak leming:)

o 6-8 rano wstajesz - musisz zje?? ?niadanie i kolejne posi?ki w ci?gu dnia, tak jeste? zaprogramowany
masz potrzeby fizjologiczne
masz wgrany program do potrzeb seksualnych
wieczorem masz program konieczny do po?o?enia si? do ?ó?ka i restartu :)
co poniektórzy maj? zdolno?? w pewnym stopniu do zagl?dni?cia w tryb programisty czyli oobe :D
spoko program do nie zadawania pyta? te? masz wgrany :D ma??e?stwo, dzieci, tv, radio, internet, reklama itp wszystko zakrzywia nam pojmowanie sensu..

+Quote Post
2 Dzięki Shagy za ten przydatny wpis:
Foks, Nie?wiadoma...
Zielarz Gajowy
post 05.02.2017 - 07:53
Post #8

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

wszystko zakrzywia nam pojmowanie sensu..

Tak podpowiada Ci Twój program...wg mojego programu wszystko czego do?wiadczam pomaga poj?? ten sens.

+Quote Post
Foks
post 05.02.2017 - 13:33
Post #9

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 05.02.2017 - 07:53) *

Tak podpowiada Ci Twój program...wg mojego programu wszystko czego do?wiadczam pomaga poj?? ten sens.

Tylko ?e nie wszystko ma sens...

+Quote Post
Foks
post 05.02.2017 - 13:39
Post #10

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Co do ras obserwuje ludzi i cos w tym jest, jakby podobie?stwo czaszki oprawy oczu wygl?du. Jakby dusze uwi?zione w cia?ach na ziemi...

+Quote Post
Shagy
post 05.02.2017 - 20:01
Post #11

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 05.02.2017 - 07:53) *

tak tylko Ci si? wydaje :D
tak jak pisa?em wstajesz, jesz ?niadanie, jaki? sex, robisz to co miliardy ludzi i mówisz "do?wiadczam" powtarzam wszystko po milion razy i mówisz "jestem wyj?tkowy" :D
masz wgrany program do nie zadawani pyta?, tak samo jak ludzie maj? program do strachu przed samobójstwem ... :D

+Quote Post
Isabel Martin
post 05.02.2017 - 20:32
Post #12

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1013

Notatnik

CYTAT(Shagy @ 05.02.2017 - 20:01) *
tak tylko Ci si? wydaje :D
tak jak pisa?em wstajesz, jesz ?niadanie, jaki? sex, robisz to co miliardy ludzi i mówisz "do?wiadczam" powtarzam wszystko po milion razy i mówisz "jestem wyj?tkowy" :D
masz wgrany program do nie zadawani pyta?, tak samo jak ludzie maj? program do strachu przed samobójstwem ... :D

I co z tego?
to nie ja jestem wstaj?cym
to nie ja jestem jedz?cym
to nie ja jestem sex uprawiaj?cym
JAM JEST wieczna, bezforemna ?wiadomo?? - ?wiadek tego wszystkiego.

+Quote Post
pigsonwings
post 05.02.2017 - 22:12
Post #13

haereticus
Punkty prestiżu: 878

Notatnik

ee Foks, kto ci podskoczy, przecie? ty kozak jeste? :)

Co mo?e zrobi? buk, bukowi :) Nic.

Jak kiedy? kto? z?apie g?upawk? strachu, czegokolwiek. To mo?e sobie zda? pytanie.
Co ja mam do stracenia? Czym jestem ja? Gdzie zmierzam? Co ja mam do stracenia?
Chod? pogadamy? I co kto zrobi, jak bulterier podbiegnie a ty mu wyci?gniesz r?c? do pi?taka
to zg?upieje :) Jesli co? z tob? rezonuje, musi mie? interes w jakiej? cz??ci ciebie. Dialog zawsze spoko. I zawsze wyjdzie i tak ?e to dialog twój z tob?.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park