oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Sen Maj?cy W?asnego Bli?niaka
Drag0n
post 03.03.2016 - 21:56
Post #1

?wiadomie ?ni?cy
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 304

Notatnik

Ten sen by? czym? dziwnym, bardziej uderzaj?cy w m? dusze, by? taki niesamowity. Wyobra?cie siebie, swe odbicie ale takie inne, te w swój sposób lepsze. Tak w oógle zazwyczaj ci??ko o wspomnienia z lat, zw?aszcza czasy dzieci?stwa. Mój sen rozpocz?? sie tak, ?e widzia?em siebie ale jako bli?niaka, by?a to moja lepsza wersja, po prostu przez ca?y okres trwania snu ogl?da?em ( TAK BY?EM WIDZEM TEGO LD ) jak moja lepsza wersja osi?ga?a wszystko czego ja nie mog?em albo raczej nie potrafi?em. Nawet nie macie poj?cia jakie to uczucie spotka? Siebie samego i ta osoba wami gardzi, szydzi z was w waszym ?nie. Nigdy nie czu?em sie tak bardzo osamotniony.To taka kara patrze? na siebie i mo?liwe akcje, które mog?yby sie wydarzy? w ?yciu ? Jej jakie to by?o ci??kie. Widzisz siebie a on Ci mówi "jeste? niczym"... . A mo?e to kara dla mnie za bycie takim jaki jestem ?
Go to the top of the page

+Quote Post
2 Dzięki Drag0n za ten przydatny wpis:
Andy16, Foks
Foks
post 03.03.2016 - 22:13
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 781

Notatnik

CYTAT(Drag0n @ 03.03.2016 - 21:56) *
Ten sen by? czym? dziwnym, bardziej uderzaj?cy w m? dusze, by? taki niesamowity. Wyobra?cie siebie, swe odbicie ale takie inne, te w swój sposób lepsze. Tak w oógle zazwyczaj ci??ko o wspomnienia z lat, zw?aszcza czasy dzieci?stwa. Mój sen rozpocz?? sie tak, ?e widzia?em siebie ale jako bli?niaka, by?a to moja lepsza wersja, po prostu przez ca?y okres trwania snu ogl?da?em ( TAK BY?EM WIDZEM TEGO LD ) jak moja lepsza wersja osi?ga?a wszystko czego ja nie mog?em albo raczej nie potrafi?em. Nawet nie macie poj?cia jakie to uczucie spotka? Siebie samego i ta osoba wami gardzi, szydzi z was w waszym ?nie. Nigdy nie czu?em sie tak bardzo osamotniony.To taka kara patrze? na siebie i mo?liwe akcje, które mog?yby sie wydarzy? w ?yciu ? Jej jakie to by?o ci??kie. Widzisz siebie a on Ci mówi "jeste? niczym"... . A mo?e to kara dla mnie za bycie takim jaki jestem ?

Powiniene? sie cieszy? tym co masz i jeszcze czego mo?esz do?wiadczy? i co zmieni? by si? sta?o, by? by? taki jak ten widziany w LD. To osamotniona cze?? ciebie która poprzez doskona?o?? osi?gn??a tyle co ty chcia?by? osiagn?? zapominajac kto w?a?ciwie istnieje w materialno?ci, by dogodzi? duszy poprzez do?wiadczenie ?ycia. Nami?tno?ci s? cierpieniem duszy a to tylko przyk?ad czego by? pragn?? a masz wszystko.

+Quote Post
3 Dzięki Foks za ten przydatny wpis:
aumakumma, Drag0n, dreamer_the_one
Drag0n
post 03.03.2016 - 22:22
Post #3

?wiadomie ?ni?cy

Notatnik

CYTAT(Foks @ 03.03.2016 - 22:13) *
Powiniene? sie cieszy? tym co masz i jeszcze czego mo?esz do?wiadczy? i co zmieni? by si? sta?o, by? by? taki jak ten widziany w LD. To osamotniona cze?? ciebie która poprzez doskona?o?? osi?gn??a tyle co ty chcia?by? osiagn?? zapominajac kto w?a?ciwie istnieje w materialno?ci, by dogodzi? duszy poprzez do?wiadczenie ?ycia. Nami?tno?ci s? cierpieniem duszy a to tylko przyk?ad czego by? pragn?? a masz wszystko.

W pewnych aspektach i tak nie mog? równa? temu "SOBIE" którego widzia?em w tym ?nie.. To tak jakby taka szydera w stosunku do mnie, co mam patrze? i próbowa? czego? osi?gn?? czego nie potrafie ?

+Quote Post
MadziaKK
post 03.03.2016 - 22:35
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

Spo?ecze??two, wychowanie ka?e nam d??y? do... teog, czego nie mo?na si? powstydzi?... a reszta nic nie jest warta...

A to nieprawda. Warto?ci? jest to co nosisz w sercu. To jest najwy?sza warto?? na ?wiecie. I nikt tego ci nie mo?e zabra?, nikt nie mo?e do tego dosi?gn??. Jeste? chroniony tym, co masz, i jest tylko twoje.

Szyderstwa ze snu... pewnie bol? jak diabli, bo przypominaja cos z dziecinstwa, czy innego zycia. Mo?e jak dasz rad?, spróbuj si? zrelaksowa? i i?? za tym, co to mo?e oznacza?...

+Quote Post
3 Dzięki MadziaKK za ten przydatny wpis:
Drag0n, Foks, Negai1
Drag0n
post 03.03.2016 - 22:39
Post #5

?wiadomie ?ni?cy

Notatnik

CYTAT(MadziaKK @ 03.03.2016 - 22:35) *
Spo?ecze??two, wychowanie ka?e nam d??y? do... teog, czego nie mo?na si? powstydzi?... a reszta nic nie jest warta...

A to nieprawda. Warto?ci? jest to co nosisz w sercu. To jest najwy?sza warto?? na ?wiecie. I nikt tego ci nie mo?e zabra?, nikt nie mo?e do tego dosi?gn??. Jeste? chroniony tym, co masz, i jest tylko twoje.

Szyderstwa ze snu... pewnie bol? jak diabli, bo przypominaja cos z dziecinstwa, czy innego zycia. Mo?e jak dasz rad?, spróbuj si? zrelaksowa? i i?? za tym, co to mo?e oznacza?...

Ten sen to tak jakby? patrzy?a w lustro i widzia?a siebie ale takiego chama, który wszystko Ci wytknie.

+Quote Post
Foks
post 06.03.2016 - 22:57
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 781

Notatnik

CYTAT(Drag0n @ 03.03.2016 - 21:56) *

,,Jeste? idealny'' nie taki jakiego programuj?...wi?c walne piwo za wasze zdrowie ;D

+Quote Post
Drag0n
post 13.03.2016 - 07:14
Post #7

?wiadomie ?ni?cy

Notatnik

Gdy co? Ci krzyczy noc noc, ?e jeste? nikim to raczej koszmar

+Quote Post
Drag0n
post 01.04.2016 - 22:53
Post #8

?wiadomie ?ni?cy

Notatnik

Od?wie?am, czekam na jakie? ciekawe komentarze :D

+Quote Post
MadziaKK
post 02.04.2016 - 00:19
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

CYTAT(Drag0n @ 13.03.2016 - 08:14) *

nom, jak komu? rodzina to samo "mówi" traktuj?c jak ?miecia, te? nei jst weso?o )akurat nie z moich do?wiadcze?)

+Quote Post
aumakumma
post 13.05.2016 - 23:22
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 209

Notatnik

CYTAT(Drag0n @ 13.03.2016 - 08:14) *

Mo?e nauka pokory?

+Quote Post
Drag0n
post 20.07.2016 - 19:57
Post #11

?wiadomie ?ni?cy

Notatnik

CYTAT(aumakumma @ 14.05.2016 - 00:22) *
Mo?e nauka pokory?

A mo?e nie ?

+Quote Post
lg1500
post 05.03.2017 - 00:31
Post #12

Przechodzie?

Punkty prestiżu: 1

CYTAT(Drag0n @ 03.03.2016 - 22:56) *

To archonci lub inne byty zrobi?y sobie na tobie emocjonaln? wy?erk?. A narz?dziem do tego by?a ta ca?a "skomplikowana" projekcja. Jestem tego pewien, bo wy?sze byty, twoja dusza, wy?sze ja itp. Nie operuje wogóle na niskich emocjach. S? poza ich zasi?giem.

+Quote Post
lg1500
post 05.03.2017 - 00:33
Post #13

Przechodzie?

Punkty prestiżu: 1

CYTAT(Drag0n @ 20.07.2016 - 20:57) *
A mo?e nie ?

No i mam lata do?wiadcze? z tymi astralnymi kurwiami :D Mistrzowie uk?adania scenariusza snu i manipulacji, Potrafi? nawet przez 80 % snu karmi? ci? w miar? fajnymi scenami aby pod koniec ci? zdrenowa? emocjonalnie tak jak tylko si? da. Wszystko oparte na fa?szu, k?amstwie, fa?szywe senne wspomnienia. Wyzwalanie uczucia pustki itp.

+Quote Post
1 Dzięki lg1500 za ten przydatny wpis:
Andy16

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park