oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

10 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Darek Sugier „Dzienniki Jessego”, e-book drukarski
pigsonwings
post 23.02.2013 - 14:16
Post #43

haereticus
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 877

Notatnik

CYTAT(solitude zen @ 23.02.2013 - 10:46) *
Przeczytałem parę rozdziałów książki i dałem jej spokój. Dla mnie autor zawędrował na fazy starych mrocznych bogów, a ja w tych rejonach nie mam nic do zbadania - dlatego nie czytam. Ciekaw tylko jestem jak to w dalszej perspektywie wpłynie na życie Pana Darka, bo mam wrażenie że na obecnym życiu te kontakty się nie urwą...

a tak nawiązując do tego nie sądzicie że ten zydowski Jahwe to troche sadysta, na pustyni czekał aż całe pokolenie umrze jego ludu które go zdradziło, egipcjan zdziesiatkował ( a przeciez swiadomi nie byli ), swiat cały zatopił który wczesniej sam stworzyl, zabijał i sie mścił na każdym kroku, potem zesłał syna swego umiłowanego zeby go zabić, przeciez całą ziemie ma w garści mógł ustawić w harmoni i miłości bez zła od poczatku. nie rozumiem tego myślenia.... wole Boga jaka Absolut wszechoebcną miłość, A Joszułe jako proroka dawce miłości. fazy starych mrocznych bogów, tak obawiam sie że to jest tak właśnie... mimo iż Darek zła nie doznał od tych istot to nadal jest to bardzo watpliwe, nie chce byc paranoikiem i zawsze podchodzic do sprawy że to musi byc "to złe" ale wydaje mi sie to bardzo zagmatwane tu Piotr, teraz jakiś Jesse? kto to pradziad Maryji a moze wymysł jakas podpucha. Ja bym naprawde podszedł pod samorefleksje... książka może jakis koncept wdaje mimo iz za bardzo emocjonalna brak obiektywnosci chwilami razi. niestety nadal nie jest ona "nie potwierdzonym info"
Go to the top of the page

+Quote Post
3 Dzięki PigsOnTheWings za ten przydatny wpis:
bielik110, Woytas74, wyspiarz
Darek Sugier
post 23.02.2013 - 14:19
Post #44

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 916

CYTAT(Foks @ 23.02.2013 - 14:14) *
Tak jakby plików nie było na serwerze

Na pewno? Czy ktoś to może jeszcze potwierdzić? Czyli serwer nie zmienił adresu, czy coś w tym stylu, tylko pliki zniknęły? Nie kumam. Ale przecież "Miłość i Wolność Poza Ciałem" jest...

DS

Darek Sugier "Dzienniki Jessego" 2011-2012 e-book drukarski
Darek Sugier "Reportaże św. Piotra" 2011 e-book drukarski
Darek Sugier "MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem"
2002 e-book drukarski

archiwalna strona Darka Sugiera 2007-2009
porady Darka Sugiera na oobe.pl 2002

+Quote Post
1 Dzięki Darek Sugier za ten przydatny wpis:
bielik110
Krisss
post 23.02.2013 - 14:24
Post #45

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 450

Pisza ze 'konto jest zawieszone'

+Quote Post
2 Dzięki Krisss za ten przydatny wpis:
bielik110, wyspiarz
e_pomarancza
post 23.02.2013 - 14:32
Post #46

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 62

Notatnik

"Nic nie jest pewne, wszystko jest możliwe."
Też tak sądzę. ;)

ja w dalszym ciągu traktuje książki Darka jako źródło porównań doświadczonego obenauty z moimi wyjściami. te konfrontacje są dla mnie najistotniejsze w książkach i istotne w rozwoju.

Co do Jezusa - nie wnikam. Dla mnie istota jak i inne. Bardzo fajnie, ze Darkowi robi dobrze w życiu.

Ja jak zwykle zauważam wiele bardzo podobnych niemal identycznych doświadczeń w przebywaniu poza ciałem. A jest to dla mnie ważne, bo czasem sporo mi naświetla. Daje do myślenia i potwierdza, ze jednak poruszamy sie po tym samym "gruncie".

Dzięki, czytam sobie dalej - lektura na zimowe wieczory. Często jak dobre since-fiction nawet ;) Ale to nie jest negatywne porównanie.

+Quote Post
3 Dzięki e_pomarancza za ten przydatny wpis:
bielik110, Deimond, deiw
e_pomarancza
post 23.02.2013 - 14:38
Post #47

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 62

Notatnik

http://bit.ly/YrdWP3

ten link działa.

+Quote Post
1 Dzięki e_pomarancza za ten przydatny wpis:
bielik110
wyspiarz
post 23.02.2013 - 14:39
Post #48

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 370

Notatnik

;-)

+Quote Post
3 Dzięki wyspiarz za ten przydatny wpis:
bielik110, Jakub.S, PigsOnTheWings
Darek Sugier
post 23.02.2013 - 14:48
Post #49

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Krisss @ 23.02.2013 - 14:24) *
Pisza ze 'konto jest zawieszone'

Zawieszone? Co to oznacza w praktyce? Wiecie, ja kompletnie nie kumaty jestem w tych sprawach, czyli co? Linki już te nie będą działać, czy będą po odwieszeniu konta? A co jest najczęstszą przyczyną zawieszenia konta i jak to się mogło stać? Coś nawaliło? Moderator może to naprawić?

A i gorąca prośba do modów:
Proszę nie usuwać wątku o linkach, czy linki zaczną zaraz chodzić, czy nie. To tak dmucham na zimne:) Nich se tam będzie, taki przerywnik:)

DS

2002 e-book drukarski

+Quote Post
3 Dzięki Darek Sugier za ten przydatny wpis:
bielik110, fragles, wyspiarz
wyspiarz
post 23.02.2013 - 15:01
Post #50

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 370

Notatnik

;-)

+Quote Post
2 Dzięki wyspiarz za ten przydatny wpis:
bielik110, Jakub.S
Krisss
post 23.02.2013 - 15:03
Post #51

Dusza Towarzystwa

Pisze tam faktycznie ze konto jest zawieszone oraz prosza aby osoba odpowiedzialna za ten web site, czyli te strone internetowa skontaktowala sie z serwisem technicznym.

Ale nic wiecej nie moge powiedziec bo nie wiem kto podal ten link, na jaki serwer i jakie sa zaleznosci miedzy wszystkimi osobami, serwerami itd...Na samej strone alertowej nie podano zadnego kontaktu.

+Quote Post
1 Dzięki Krisss za ten przydatny wpis:
bielik110
Darek Sugier
post 23.02.2013 - 15:13
Post #52

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Krisss @ 23.02.2013 - 15:03) *
(...) Ale nic wiecej nie moge powiedziec bo nie wiem kto podal ten link, na jaki serwer i jakie sa zaleznosci miedzy wszystkimi osobami, serwerami itd...Na samej strone alertowej nie podano zadnego kontaktu.

Link dostałem od Amina PurpleCata. Wczoraj wrzucił "Dzienniki Jessego" na ten serwer i wszystko grało... ale po paru godzinach przestało grać i nie tylko link z "Dziennikami Jessego" ale też z "Reportażami św. Piotra" zgasł:( Inne link w mojej linkarni podpostowej działają, tylko te dwa zgasły...

DS

2002 e-book drukarski

+Quote Post
bielik110
Natasza
post 23.02.2013 - 15:24
Post #53

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 149

CYTAT(Neurocosmic @ 23.02.2013 - 14:07) *

ten link podany przez Neurocosmic'a działa

+Quote Post
1 Dzięki Natasza za ten przydatny wpis:
bielik110
bielik110
post 23.02.2013 - 15:30
Post #54

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1147

CYTAT(Allanntaniel @ 23.02.2013 - 14:09) *
Oczywiście, powodzenia w odkrywaniu siebie, ja też kiedyś pisałem w ten sposób... później przyszło ''oprzytomnienie''.

Nie chciałem Cię obrazić... Mam nadzieję że nie tak to odebrałeś.

Powodzenia!

Pisanie kochany:)a czucie,zrozumienie,uświadomienie sobie to trochę inna sprawa:)

Oprzytomnij raz jeszcze,jak tylko tego zapragniesz:)

Pozdrawiam cię serdecznie:)))

+Quote Post
1 Dzięki bielik110 za ten przydatny wpis:
Krisss
Darek Sugier
post 23.02.2013 - 15:38
Post #55

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Natasza @ 23.02.2013 - 15:24) *
ten link podany przez Neurocosmic'a działa

Tak wiem i ten drugi też działa: http://bit.ly/YrdWP3
Wkleiłem go po edycji postu, ale linki które były umieszczone na serwerze oobe.pl nadal nie działają. To nic. Napisałem do Cata, pewnie coś poradzi...

DS

2002 e-book drukarski

+Quote Post
bielik110
Bezimienny Wiatr
post 23.02.2013 - 16:20
Post #56

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 374

CYTAT(bielik110 @ 23.02.2013 - 15:30) *
Pisanie kochany:)a czucie,zrozumienie,uświadomienie sobie to trochę inna sprawa:)

Oprzytomnij raz jeszcze,jak tylko tego zapragniesz:)

Pozdrawiam cię serdecznie:)))

Nie pisz do mnie ''kochany'' bo tym sposobem sprowadzasz mnie do roli Twojego przyjaciela, którym oczywiście nie jestem.

Pozdrawiam.

+Quote Post
1 Dzięki Allanntaniel za ten przydatny wpis:
bielik110
Krisss
post 23.02.2013 - 16:24
Post #57

Dusza Towarzystwa

CYTAT(bielik110 @ 23.02.2013 - 15:30) *

To dokladnie to, stary, to dokladnie to!

Juz ci kiedys podziekowalem kiedy napisales : "Kto za ciebie pokocha", ale robie to raz jeszcze.

Praktyka bez teorii jest moze niebezpieczna, zgodnie z przyslowiem. Ale teoria bez praktyki jest z pewnoscia nieuzyteczna.

+Quote Post
1 Dzięki Krisss za ten przydatny wpis:
bielik110
bielik110
post 23.02.2013 - 16:44
Post #58

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1147

CYTAT(Allanntaniel @ 23.02.2013 - 16:20) *
Nie pisz do mnie ''kochany'' bo tym sposobem sprowadzasz mnie do roli Twojego przyjaciela, którym oczywiście nie jestem.

Pozdrawiam.

Powiem ci coś:)

Pamiętaj że ja zawsze będę twoim przyjacielem:)

Zawsze będę twoim przyjacielem Boże:)
Teraz rozumiem co do mnie mówiłeś:)kocham cię

pozdrawiam:)))))))

http://www.youtube.com/watch?v=EUkxEFPbP5U...tSRoUasdgqwhuzh

+Quote Post
1 Dzięki bielik110 za ten przydatny wpis:
makyo
twistoid
post 23.02.2013 - 16:58
Post #59

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 2171

Książka fajna. Problem w tym że ktoś kto jest nieusatysfakcjonowany swoimi doświadczeniami, albo zwyczajnie nie ma ich, zawsze będzie czepialski w stosunku do doświadczeń innych.Będzie próbował podważyć intelektualnie, argumentować, ale to głupie, nieświadome, bo jak inaczej można nazwać działanie umysłu chcącego podważyć coś co się wydarzyło, swoją argumentacją, prawda to nie tylko intelekt, a właściwie intelekt to bardzo ograniczony sposób pojmowania rzeczywistości, jazda zaczyna się dopiero kiedy wyjdzie się poza umysł i to powie każdy kto wkłada serce i czas w doświadczanie.Darek pisze o tym, mówi i zachęca do sprawdzenia samemu. Jeżeli chce się podważać doświadczenia innych, to nie jest proste, bądźmy szczerzy do tego trzeba mieć jaja, włożyć w to serce, odbyć podróż samemu, jednym słowem to nie takie proste, inaczej to zwyczajnie iluzja umysłu, ktoś wyda osąd na podstawie czegoś co jedynie przeczytał i zinterpretował, tak jakby doświadczenie było zawarte w tym co przeczytał, to nigdy nie będzie to bo jakkolwiek potężna będzie wyobraźnia interpretującego zawsze wizja będzie pod kontrolą, będzie swojska i bez życia nie będzie miała mocy, jeżeli uwierzysz w to że wyobraźnia to to właśnie co robi większość egocentryków, to jesteś zwyczajnie dymany przez iluzję, twój umysł nie zgadza się z czymś niepodważalnym co nie zgadza się z jego dogmatem wytwarza reakcję emocjonalną która każe ci zareagować buntem NIE TAK NIE MOŻE BYĆ muszę coś z tym zrobić, ośmieszyć, włożyć w to energię i czas, ale jak głupie to jest można zobaczyć tylko z boku, umysł wykorzystuje wszystko co ma żeby zaprzeczyć.I jeżeli każdy miałby doświadczać czegoś innego, zwyczajnie nie jest Darkiem i nie ma porównania doświadczeń bo musiałby nim być, mógłby doświadczać wyblakłego , wypaczonego obrazu i dla satysfakcji ego uznać że to właśnie to, zobaczy powie sobie o to to, to kolejna pułapka w poszukiwaniach czy to prawda,a nawet wtedy nie byłoby to bo nie ma doświadczenia Darka w ocenie sytuacji i jego zmysłu reporterskiego, także doświadczenie jest niepodważalne, prawdziwe.

+Quote Post
4 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
bielik110, deiw, e_pomarancza, xylotet
Zielarz Gajowy
post 23.02.2013 - 17:10
Post #60

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Doświadczam życia i z tego kpiłeś wielokrotnie zatem nie udawaj, że nie rozumiesz. Uważam, że albo można kpić z tego co chcemy albo nie kpimy w ogóle. Ty kpisz wtedy kiedy Ci wygodnie zatem akceptuj kpiny innych.

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
bielik110
pigsonwings
post 23.02.2013 - 17:17
Post #61

haereticus
Punkty prestiżu: 877

Notatnik

bielik nie znam cie bracie ale naprawde jestes tak nafaszerowany miłością? tak czytam twoje posty i wczesniej podchodzilo to pod sztuczność, ale skoro to fakt to ci bracie naprawde zazdroszcze w poztywynym sensie tego słowa znaczeniu ;)

+Quote Post
2 Dzięki PigsOnTheWings za ten przydatny wpis:
bielik110, deiw
twistoid
post 23.02.2013 - 17:28
Post #62

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 2171

Ten kto kocha prawdziwie, będzie widział miłość wszędzie, będzie wyprojektowywał miłość, wyjątkowość, złożoność rzeczywistości, TAKĄ JAKĄ ONA JEST, czystą ekstazą, miłością, świat ukryty w świecie, albo inaczej, nie ukryty, otwarty, oczekujący z wiecznym uśmiechem, a na porzucających egoistyczne lęki nieskończenie bogatym.

+Quote Post
1 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
bielik110
masa
post 23.02.2013 - 17:45
Post #63

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

Bardzo lekko mi się czytało, fajnie napisana, szczera do bólu, odważna, zakręcona na maksa ;p Dzięki Jassie, że się uzewnętrzniłeś. Pozdrawiam

+Quote Post
2 Dzięki masa za ten przydatny wpis:
bielik110, Natasza

10 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park