oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Sposby na kontrolę w LD
Shavalass
post 30.01.2008 - 21:38
Post #22

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy

Notatnik

Ok to poczytam i nie będę wtrącał głupich pytań ;p

Tak więc uważam, że to może być PIR :D
Go to the top of the page

+Quote Post
Ovca
post 30.01.2008 - 21:43
Post #23

Członek Rodziny

Notatnik

CYTAT(Shavalass @ 30.01.2008 - 21:38) *
Tak więc uważam, że to może być PIR :D

Też tak uważam xD

+Quote Post
123
post 31.01.2008 - 13:19
Post #24

Znajomy Rodziny

CYTAT(szopen93 @ 29.01.2008 - 15:06) *
...i nagle się budzę i wstaję z łóżka

Może łatwo się zorientować ja zwykle się zwlekam z łóżka i na tym polega różnica ^^ Gdybym się obudził i wstał prawdopodobnie to byłby sen.

+Quote Post
AuroN
post 31.01.2008 - 14:25
Post #25

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Tydzień temu miałem przerażający PIR (wtedy nie wiedziałem co to).
Miałem dzisiaj chwilowego LD. Trwał tylko chwilę dlatego bo...
sami się domyślcie :D

+Quote Post
landryna210
post 26.12.2008 - 20:22
Post #26

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 12

Notatnik

Ja miałam taki sen,że szłam razem z innymi ludzi na jakimś wzgórzu,byłam już dość wysoko,byłam za wszystkimi.Zdałam sobie sprawę ,że to sen i ,że nic mi się nie stanie jak skoczę.Skoczyłam ale nie doleciałam do samego dołu bo jak już zbliżałam się do dołu to się obudziłam...Szkoda,że nie kontynuowałam tego snu..

+Quote Post
JSxZiomal
post 09.02.2009 - 16:32
Post #27

Gość Rodziny
*

Hmm... A ja wczoraj wieczorem próbowałem oobe ale mniejsza z tym bo to nie ten temat

Chciałem miec LD w nocy... jednak nic z tego.. nawet nie wiem co mi się śniło gdy budzik zadzwonił (trzeba wstawac do szkoły ;/ ) ale wiedziałem, że mam notatkę na 10 minut później i po tym jak mnie obudził budzik to poszedłem spac dalej... przed samym zaśnięciem pomyślałem, że fajnie by było jakby mnie mama obudziła. Wtedy chyba przysnąłem (nie robiłem TR ) i patrzyłem z perspektywy 3os na mamę, która idzie po przedpokoju, przechodzi przez próg i zbliża się do mnie... wtedy zadzwoniła notatka... czy to mogło byc LD? bo nie bardzo to odróżniam.

+Quote Post
mars
post 09.02.2009 - 16:56
Post #28

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 19

Jeśli nie byłeś świadomy to był to zwykły sen.

+Quote Post
JSxZiomal
post 09.02.2009 - 17:32
Post #29

Gość Rodziny
*

Chodzi mi o tą częśc co zaszła przez te 10 minut... bo nie wiem czy LD nazywa się to że jak się coś wcześniej wymyśli to potem można we śnie oglądac bez żadnych mgieł i innych tym podobnych rzeczy... A myslałem o tym parę sekund zanim chyba nie przysnąłem

+Quote Post
tom
post 09.02.2009 - 20:22
Post #30

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

to o czym piszesz to inkubacja snu :) LD- lucid dream, jasny/świadomy sen... wiesz że śnisz... wiedziałeś wtedy że śnisz? w śnie czy wiedziałeś?:) no właśnie. Nie bedziesz miał wątpliwości jak bedziesz śnił świadomie.

aloha

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 09.02.2009 - 21:40
Post #31

Guests
Punkty prestiżu:

wkurza mnie że ludzie mylą LD ze zwykłym snemn :/ Świadomie śnisz-juz sama zazwa mówi! :| jak byś miał LD nie miał bytś żadnych wątpliwości. To co mialeś było zwykłym snem, nic więcej....marzenia senna (?) znam wielu ludzi co to myli

+Quote Post
landryna210
post 22.02.2009 - 10:13
Post #32

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 12

Notatnik

Czasami miałam tak,że rano myślałam,że miałam LD a później stwierdziłam,że to jednak nie to..;/ Przed snem myślałam o tym,co będę robiła w tym śnie .Później śniło mi się to ,o czym myślałam,ze szczegółami.Po przebudzeniu byłam pewna ,że to LD ,ale nie mogłam robic w nim co chcę,więc to fałszywy alarm...Zdarza się takie coś,więc może dlatego mylą zwykły sen z LD.Ja na szczęście nie mam już z tym problemów.pozdro.

+Quote Post
Ciesla
post 02.09.2009 - 17:52
Post #33

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

No ale każdy normalny, inteligentny człowiek nie powinien mieć problemów z odróżnieniem "świadomości" od "kontroli". Tak jak pisał tom: jeżeli się ma LD to nie ma bata żeby o tym nie wiedzieć! Idąc dalej - jeżeli masz LD ale nie możesz robić tego co chcesz to od razu wiesz że chodzi o problem z kontrola nad snem.

+Quote Post
aga26
post 02.09.2009 - 19:21
Post #34

Gość Rodziny
*

Notatnik

kiedys mialam bardzo czesto LD:) nawet jak sie kladlam spac to sie zastanawialam:co sobie dzisiaj porobie we snie? heh...konczylo sie nawet na pobycie w wiosce smerfow:))) ale przewaznie to bylo latanie. Teraz coprawda gdy trafilam tutaj,bardziej koncentrowalam sie na wyjsciu z ciala ale poniewaz za chiny nie moze mi sie udac(zasypiam) dlaczego nie sprobowac najpierw LD?chyba to jest prostrze(przynajmniej dla mnie),a pozniej i wyjsc jest latwiej?szkoda ze dopiero dzisiaj wpadlam na ten pomysl?
czy ktos praktykuje wyjscia przez LD?

+Quote Post
Dzyeson
post 02.09.2009 - 19:30
Post #35

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 63

Notatnik

ja. wchodz wtedy w paraliz np gwaltownie w cos wbiegajac np w sciane jezeli boisz sie sciany to mozesz sobie wyobrazic np lustro

+Quote Post
rugwa
post 02.09.2009 - 22:54
Post #36

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 151

Notatnik

Z LD i OOBE jest jak z orgazmem - nikt ci nie wytłumaczy jak to jest, bo każdy czuje inaczej, ale jak już tego doświadczysz - przestajesz pytać innych...

+Quote Post
5 Dzięki rugwa za ten przydatny wpis:
Abi, ciernik, dreamer_the_one, Pavveł, Pavveł
pablo264
post 27.06.2010 - 21:10
Post #37

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 16

Notatnik

Ja zawsze gdy miałem LD (tylko ok. 5 razy) to dopiero po wybudzeniu się zauważałem że za każdym razem jest noc i nie ma żadnych ludzi i nigdy nie mam nad tym kontroli. Strasznie mnie to denerwuje.

+Quote Post
Abi
post 28.06.2010 - 20:49
Post #38

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 40

QUOTE (rugwa @ 02.09.2009 - 23:54) *
Z LD i OOBE jest jak z orgazmem - nikt ci nie wytłumaczy jak to jest, bo każdy czuje inaczej, ale jak już tego doświadczysz - przestajesz pytać innych...

;-)

+Quote Post
Guest_Castiel2010 _*
post 13.07.2010 - 20:29
Post #39

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Kaja'89 @ 29.01.2008 - 16:01) *
ld jak kazdy wie to swiadomy sen, ale ja mam takie pytanie - czy normalne jest, ze jesli w trakcie snu nagle orientujemy sie, ze to sen, to mimo to nie przejmujemy nad nim kontroli? Mnie zdarzylo sie pare razy, ze w trakcie normalnego snu zauwazalam, ze cos jest nie tak i mimo ze mowilam sobie, ze to tylko sen, zamiast przejac nad nim kontrole, wokol mnie pojawia sie tylko ciemnosc i nic z tym nie moglam zrobic, az nadszedl kolejny sen lub sie obudzilam.
Jesli powtarzam jakis temat, wybaczcie, widac gdzies czegos nie doczytalam :)

Miałem tak kilka razy, wiedziałem że to sen ale nie mogłem nic zrobić, byłem jedynie obserwatorem ze świadomością.

+Quote Post
Zipi
post 13.07.2010 - 22:23
Post #40

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

Też tak miałem wiedziałem że to sen a w ogóle nie miałem nad nim kontroli.

+Quote Post
dreamer_the_one
post 13.07.2010 - 22:38
Post #41

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 354

Notatnik

CYTAT(rugwa @ 02.09.2009 - 23:54) *

powiedziala co trzeba ;D

coś w tym jest. Zwłaszcza jesli chodzi o LD i o intencje :-)
można mieć złudzenie że możesz to kontrolować. Fazować przez tydzień dzień w dzień... a potem? można przez miesiac nie mieć nic, albo tylko troszke :)

tyle że orgazm można mieć kiedy sie chce :D

+Quote Post
Bernard
post 21.07.2010 - 13:29
Post #42

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 36

Notatnik

CYTAT(dreamer_the_one @ 13.07.2010 - 23:38) *
tyle że orgazm można mieć kiedy sie chce :D

Specjalistą nie jestem, ze względu na wiek... ale kobieta to chyba jednak nie do końca zawsze... A LD i OOBE na zawołanie to kwestia talentu, lub wprawy.

Wysokich Lotów

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park