oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

94 Stron V  « < 11 12 13 14 15 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jestem Początkujący, Tutaj początkujący mogą zadawać swoje pytania
Franky
post 17.02.2009 - 22:25
Post #253

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

Ojej, nie fajnie ;( Teraz dopiero przeczytałam mój post innym spojrzeniem. Nie o to mi chodziło:D Chodziło mi o to, że każdy jest inny i inaczej to odczuwa. Tamten post pisałam na szybko i nie wyszło tak. No chyba rozumiecie już o co mi chodzi :D
Go to the top of the page

+Quote Post
slavicz
post 18.02.2009 - 19:23
Post #254

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 2

Metoda to skomplikowane ja wierze w sile własnej woli i po prostu chyba dlatego ze chciałem to mi się udało ale jak mam być bardziej skrupulatny to relaksacja przebiegała normalnie i mając zamknięte oczy w ciemności zobaczyłem jak by stały punkt który w jakiś sposób wyróżniał się z ciemności skupiłem się na nim następnie ten stały punk ciemności zaczął się wyostrzać (rozpoznałem ten punkt jako guzik - dziwne) dalej zaczęło jak by huczeć mi w uszach i poczułem się jak w tunelu a ciemność się rozjaśniła aż zobaczyłem kontury mego pokoju no i widok własnego leżącego ciała ogólnie nie była to żadna specjalne metoda i tak jak wcześniej kilka osób na forum pisało wystarczy próbować i chcieć.
Pozdro

+Quote Post
Franky
post 19.02.2009 - 08:25
Post #255

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No więc, skoro to na Ciebie działa, to poróbuj:D Gratuluję:D

+Quote Post
landryna210
post 19.02.2009 - 19:51
Post #256

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 12

Notatnik

Ja kiedyś chciałam spróbowac ,,wpatrywac" się w jeden punkt.Jednak było to dla mnie bardzo trudne,bo gdy mam zamknięte oczy pojawiają się jakieś światłą,jakby cienie,kropki ( nie hipnagogi ) i automatycznie przerzucam się na te obrazki... Wystarczy mi chyba tylko leżec spokojnie ,nie myślec o niczym i czekac.Wtedy wszystko po jakimś czasie się pojawia.A jak już trwa to za długo to wyobrażam sobie,że unosze się do góry i tyle.Z każdych postępów,nowych doświadczeń- jestem zadowolona.pozdrawiam.

+Quote Post
Typ
post 20.02.2009 - 15:21
Post #257

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 13

Notatnik

Nie rozumiem dlaczego czasem jak położe sie spać ,to po niecałej minucie mam jakieś przebłyski ..teraz to się nawet nasiliło i chwilami słyszę dźwieki ktorych w domu nie ma ...jakiś taki bardziej wyostrony wzrok i sluch mam na niefz Ma ktos tak ??Czasem to jest fajne ,np zacznie mi grać samo z siebie jakaś fajna nutka ...

+Quote Post
Franky
post 20.02.2009 - 16:23
Post #258

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ja tak nie mam, ale znam kogoś kto tak ma. Jakto on powiedziałam... Tak to jest jak sie długo w temacie siedzi. - po prostu hipnagogia :) -tom

+Quote Post
Typ
post 20.02.2009 - 18:17
Post #259

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 13

Notatnik

Hipnagogia bez relaxu i z tłokiem myśli w glowie ???Nie ...

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 20.02.2009 - 18:51
Post #260

Guests
Punkty prestiżu:

to co widzimy to mogą być obrazy zapisane przez nasszą podśwaidomość. Np. jak ja siedze za dużo przed grami wojennymi to po tem jak zamkne oczy to widze czołgi, żołnierzy itd. to obrazy zapisane przez podświadomość ale czy to są hiopnagogie?

+Quote Post
tom
post 20.02.2009 - 21:27
Post #261

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

Typ...jestem za, a nawet przeciw :)
Różnie to bywa, czasem i wychodziłem po paru minutach od położenia, a relaks... przychodził w klika sekund. Więc nie wykluczam hypnagogiów, ale też nie dam za nie głowy ;) ooolać to ;p zastanów sie... co da Ci wiedza na ten temat, naprawdę wszystko musisz rozumieć? :) niewiedza daje większą swobode moim zdaniem.

aloha

+Quote Post
Jay
post 20.02.2009 - 22:01
Post #262

Gość Rodziny
*

Witam;]
Zaczne od początku... Wyjść z ciała próbuje od stycznia zeszłego roku....i nic.
Wielokrotnie próbowałem metody 4+1 jednak bez skutku...słuchałem wielu nagrań,które miały mi ułatwić wyjście z ciała jednak bez skutku... mam świetne nastawienie;) zawsze przed snem sam sobie powtarzam że sie uda,że dzisiaj jest ta noc, prosze o pomoc niefizycznych przyjaciół,staram sie relaksować itp jednak dalej nic. Mam pytanie do Was do bardziej doświadczonych OOBEmaniaków,co robić?
Czy ktoś mi może pomóc?
Pozdrawiam
JaY

+Quote Post
michu19931
post 20.02.2009 - 22:05
Post #263

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 19

Notatnik

Próbuj dalej, eksperymentuj, znajdź swoją metodę :) A druga opcja to daj sobie spokój na jakiś czas, np miesiąc staraj się nie myśleć o tym a potem znów intensywnie zacznij. Pozdrawiam

+Quote Post
Jay
post 20.02.2009 - 22:09
Post #264

Gość Rodziny
*

no spoko w sumie to moge zrobić...
dodam ,że naprawde zależy mi na OOBE,wydaje mi się że w pewnym sensie mógłym jeszcze lepiej poznać sibie(to co siedzi głęboko we mnie).
Ale póki co nie jest mi dane doświadczyc tego stanu;/
Pozdrawiam JaY

+Quote Post
Ketrab
post 21.02.2009 - 09:36
Post #265

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

CYTAT(Jay @ 20.02.2009 - 22:09) *
Ale póki co nie jest mi dane doświadczyc tego stanu;/

Jeżeli chcesz i wątpisz, niwelujesz swój bagaż działań do poziomu startu a nawet niżej.Pozytywna emocja.
p.s
przy 4+1 nie rozbudzaj się godzinę,wystarczy 15 min,skup swoją uwagę raczej na kształtowaniu swojej "duszy" traktuj na razie podświadomość jako swojego wroga albo łagodniej mówiąc -przeciwnika ,twoja podświadomość ciągle obraca się przeciw tobie,ponieważ codziennie wplatasz w nią iluzję związane z czasem
przestrzenią,tezą i antytezą, jeżeli używasz autosugestii typu dzisiaj na pewno się uda,albo jutro wyjdę,stawiasz sobie nowe poprzeczki,podświadomość ma dużo czasu by obrócić to przeciwko tobie,mów raczej-wyjdę teraz, i wychodź w myślach,nawet gdy leżysz czy pracujesz,staraj nie wplatać czasu w swoje zamierzenia,urzeczywistnianie się marzeń nie jest natychmiastowe i jest to logiczne i pożyteczne dla naszego rozwoju na każdej płaszczyźnie.pozdr

+Quote Post
Silverka
post 21.02.2009 - 09:57
Post #266

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 295

Notatnik

albo uswiadom sobie, przed snem ze idziesz spac. teraz jest rzeczywistosc, a potem jest sen i bedziesz snil. U mnie to dziala za kazdym niemal razem co zreszta widac w notatniku. T o na LD. LD latwiej mozna wykorzystac do wychodzenia z ciala;)

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 21.02.2009 - 10:46
Post #267

Guests
Punkty prestiżu:

Silverka, ty juz to masz przez te lata "fabrycznie" zrobione ;D Ale wątpie by przeciętnemu człowiekowi się udało "uświadomić" że idze spać?? i co? Mi to nic nie dało. Nigdy nie działa żadna metoda na mnie podczas gdy ide spać. WILD inamnie działa dopiero po kilku godzinach snu (nad ranem) albo po południ ale NIGDY gdy ide spać. Nie wiem, nie umiem się wczuć w tzw. "uświadomienie sobie że sie idziue spać" Gdyby dało sie inaczej niz słownie wytłumaczyć to pewnie by zadziałało. Ale silverka by mi musiała przesłać co czuje pdoczas mówienia i uświadamiania sobie że teraz idzie spać

+Quote Post
Silverka
post 21.02.2009 - 11:12
Post #268

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

hmm wiesz to tak jakbys zamykal ksiazkę podczas czytania i mowisz "przeczytalem ksiazke i mam swiadomosc i ja przeczytalem, nie wczuwam sie juz w nia". Podobnie z rzeczywistoscia tak jakbys zamykal ksiazkce i mowisz sobie "nie wczuwam sie juz w rzeczywistosc i ide spac i to jest nowy rozdział". Tu jest co innego, inna swiadomosc i tam, dlatego nie przenosze tego co jest tu , do snu. Uswiadamiam sobie, ze tu funkcjonuje inaczej a inaczej funkcjonuje tam. Tam sa inne rzeczy do poznanania i nie musi wygladac to jak w real. Wiele osob podczas snu probuje wlasnie utozsamic sen z realem, dlatego to nie wypala, gdy swiadomosc fizyczna przeszkcalcaja na senna. Przeciez to dwie rozne rzeczy. Sen a real ;) mniej wiec tak to robie.

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 21.02.2009 - 11:45
Post #269

Guests
Punkty prestiżu:

no to spróbuje. Tylko jak długo to robisz?? Minuta godzina...doba xD

+Quote Post
Silverka
post 21.02.2009 - 11:53
Post #270

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

z 2 minuty przed snem..tylko z uczuciem..

+Quote Post
Franky
post 21.02.2009 - 17:27
Post #271

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No to trzeba przemodyfikować dla siebie tą metodę. Próbować, kombinować.

+Quote Post
landryna210
post 22.02.2009 - 12:30
Post #272

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 12

Notatnik

Hmm,ja wypróbowałam tą metodę,nie miałam LD ale bardzo dobrze zapamiętałam sen i mam takie dziwne wrażenie,że było w nim coś dziwnego,jakieś dziwne uczucie takie,że jakbym się bardziej postarała w tym śnie to bym miałą OOBE.W ogóle możliwe jest takie coś,żeby w czasie zwykłego snu ,w którym się coś dzieje bez naszego panowania miec LD ? Nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłam,mam nadzieję,że zrozumiecie.pozdro

+Quote Post
piernikparanoik
post 23.02.2009 - 11:32
Post #273

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 2

Notatnik

mam ciekawe pytanie, dzisiaj w nocy mialam ... no wlasnie, chyba swiadomy sen... swiadomy sen o oobe? a moze oobe? nie wiem, jakby komus sie chcialo zajrzec do mojego notatnika, poczytac i powiedziec co o tym mysli bylabym wdzieczna

pozdrawiam

+Quote Post

94 Stron V  « < 11 12 13 14 15 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park