oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

11 Stron V  « < 8 9 10 11 >  
Reply to this topicStart new topic
> Płaska Ziemia Czy Kulowata ?
rab
post 15.05.2018 - 11:54
Post #190

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 451

Shagy, kiedy do Ciebie dotrze, że to właśnie Ty jesteś zmanipulowany!!!. Ziemia jest taka jak mówi nam o tym nauka - jest to udowodnione na milion sposobów, kropka.

polecam

Zamknijcie ten temat pls!.
Go to the top of the page

+Quote Post
Shagy
post 15.05.2018 - 12:01
Post #191

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 360

CYTAT(rab @ 15.05.2018 - 12:54) *
Shagy, kiedy do Ciebie dotrze, że to właśnie Ty jesteś zmanipulowany!!!. Ziemia jest taka jak mówi nam o tym nauka - jest to udowodnione na milion sposobów, kropka.

polecam

Zamknijcie ten temat pls!.

podany przez Ciebie film mówi że oobe to ściema itp....

manipulacja jest wówczas gdy reagujesz złością, gniewem, chcesz zamknąć czyjeś usta bo mówi inne rzeczy niż ty masz wyprany mózg....

ciekawe ile osób tu naprawdę doświadcza oobe a ile tylko pisze o tym :D

i najlepsze nigdy nie stałem za jedną teorią- tylko zadaje sobie pytania i zastanawiam się czemu np. nasa tak bardzo kłamie, a większość tutaj:

' daj spokój w książce tak piszą to tak musi być '

kurcze smutne że nawet tutaj na forum o oobe ludzie mają lemingowe podejście - większości :D

+Quote Post
rab
post 15.05.2018 - 13:33
Post #192

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 451

CYTAT(Shagy @ 15.05.2018 - 12:01) *

manipulacja jest wówczas gdy reagujesz złością, gniewem, chcesz zamknąć czyjeś usta bo mówi inne rzeczy niż ty masz wyprany mózg....

Chyba spłakałeś się że tym filmie było coś nieprzychylnego względem oobe(choć z tego co pamiętam prawie nic), ale to żaden powód, żeby przekreślać jego zawartość.

Oobe miałem przynajmniej kilkanaście razy i jedyne co mogę stwierdzić na pewno to to ,że faktycznie towarzyszy mu uczucie wyjścia z ciała. Przyznam, że straciłem zainteresowanie oobe na rzecz ld.

CYTAT
i najlepsze nigdy nie stałem za jedną teorią- tylko zadaje sobie pytania i zastanawiam się czemu np. nasa tak bardzo kłamie, a większość tutaj:

Jakim cudem??? - te "teorie" sobie przeczą, więc do tej pory powinieneś mieć już wyrobione zdanie. Widocznie nic nie myślisz, nic nie sprawdzasz. Może przestań zadawać pytania i sam pomyśl.

Jakie lemingowe podejście??? Obaliłeś już jakiś dowód??? to leć po Nobla.

Shagy gdzie masz zdjęcie końca waszego świata? Czy jak tam to u Was jest? :D
Przy okazji cz.3 masakry:)

+Quote Post
Se7en
post 15.05.2018 - 17:20
Post #193

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

CYTAT(Shagy @ 15.05.2018 - 13:01) *

' daj spokój w książce tak piszą to tak musi być '

kurcze smutne że nawet tutaj na forum o oobe ludzie mają lemingowe podejście - większości :D

Teoria płaskiej Ziemi kompletnie nie trzyma się kupy. Już ciekawsza jest teoria niebocentryzmu, że żyjemy wewnątrz kuli z mikrokosmosem, a na biegunach jest przejście na drugą stronę .
Nasa nie kłamie z powodu płaskiej Ziemi tylko dlatego, że nie jesteśmy sami. Weź Ty się zastanów każdy geodeta czy pilot by o tym mówił. Wystarczy przelecieć się samolotem, myślisz, że każdy film, materiał nawet od osób prywatnych był by sfabrykowany?
Przestań się zastanawiać i zadawać sobie pytania, a zacznij szukać dowodów zrób coś z tym. Jeżeli dla Ciebie coś w tym jest, kupuj sprzęt rób pomiary cokolwiek.
Jakie są dowody na istnienie oobe? - brak. Do samego zjawiska eksterioryzacji dochodzi. Badania wykazały, że wyjścia się nie potwierdzają. Więc z czym kłamie ten film, puki co prawdę mówi. Eksperymenty są złe na siłę próbują odczytać co jest na karteczce zapisane, nie tędy droga nie tak to działa.
CYTAT(rab @ 15.05.2018 - 14:33) *
Oobe miałem przynajmniej kilkanaście razy i jedyne co mogę stwierdzić na pewno to to ,że faktycznie towarzyszy mu uczucie wyjścia z ciała. Przyznam, że straciłem zainteresowanie oobe na rzecz ld.

Czym się różni oobe od ld pomijając fakt wyjścia?

+Quote Post
pigsonwings
post 15.05.2018 - 17:56
Post #194

haereticus
Punkty prestiżu: 877

Notatnik

płaska ziemia iksss deee, nic dziwnego jak na tym forum większość to neurotycy, łykający jak peliany wszystko z google i jutuba.

a ja zawsze myślałem że Atlas tą planete dzwiga na barkach i jak mu ścięgno w nodze pierdolnie to nie będzie co zbierać z tego gatunku.

+Quote Post
Foks
post 15.05.2018 - 21:27
Post #195

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 780

Notatnik

CYTAT(PigsOnTheWings @ 15.05.2018 - 18:56) *
płaska ziemia iksss deee, nic dziwnego jak na tym forum większość to neurotycy, łykający jak peliany wszystko z google i jutuba.

a ja zawsze myślałem że Atlas tą planete dzwiga na barkach i jak mu ścięgno w nodze pierdolnie to nie będzie co zbierać z tego gatunku.

Może tak być a nie musi. I odwrotnie.

+Quote Post
Shagy
post 16.05.2018 - 10:28
Post #196

Dusza Towarzystwa

np. w rodzinie mam doktora fizyki na polibudzie kilka lat temu jak popiliśmy i zacząłem opowiadać o oobe o dowodach jakie to potwierdzają on zaczął opowiadać że: grawitacja to ściema, nie ma podstaw aby ją wyjaśnić, a wszystkie wzory to stek bzdur, tak samo magnetyzm, wg wzorów księżyc jak już powinien krążyć wokół słońca (wg wyliczeń), cała historia kosmosu to stek bzdur - a zwłaszcza jeśli chodzi o próżnie w niej panującą ...

co powstrzymuje próżnie aby wyssać powietrze z ziemi ?? jak już to jakaś gruba kopuła...

Pytanie czemu nie głosi tych teorii na studiach ? od razu straciłby prace, mieszkanie służbowe, auto służbowe i szereg dodatków ...

jeśli od dziecka macie wpajane pewną wiedzę to reagujecie gniewem że ktoś burzy wasze wyobrażenie o ziemi, nie mam zamiaru was przekonywać - to tak jakby przekonać świadka jehowy na chrześcijaństwo - nie ma szans, wyprany umysł, klapki na oczach i nie dopuszczają innych teorii...
Także jak jesteś lemingiem który dostaje nerwicy że ktoś ma inne zdanie niż to co wpajali ci od najmłodszych lat to trudno :D ;) :P

co do pomiarów, np. księżyc swego czasu pomierzyła grupa 2 geodetów którzy stwierdzili że księżyc jest znacznie bliżej niż podają książki... zrobili to 2 teodolitami metodą wcięcia wstecz .....
filmiku oczywiście brak bo został usunięty przez yt.....

Tak jak powtarzałem nie obstaje przy żadnej teorii, stwierdzam natomiast że coś nie gra....

+ czemu jak w jakimś miejscu nie ma zasięgu GSM - komórki to GPS również nie łapie ???
3 razy spotkałem taką sytuację - komórka nie ma zasięgu z żadnej sieci, puste pole żadnych drzew i GPS również wariuje - przecież satelity są na niebie ....
wystarczy obserwować świat aby stwierdzić że coś nie haloooo

+Quote Post
1 Dzięki Shagy za ten przydatny wpis:
Allanntaniel
Shagy
post 17.05.2018 - 09:03
Post #197

Dusza Towarzystwa

https://facet.onet.pl/strefa-tajemnic/poszu...lunkach/7xg3q93

uczeni będą szukać 9 planetę ale nie teleskopem tylko będą badać zapiski ze średniowiecza ......
bajka,

+Quote Post
.
post 17.05.2018 - 15:53
Post #198

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 525

Notatnik

Dla zainteresowanych cały temat o płaskości lub nie:
https://cassiopaea.org/forum/threads/what-g...earthers.39366/

+Quote Post
Shagy
post 18.05.2018 - 09:15
Post #199

Dusza Towarzystwa

ludzie boją się wypowiadać o tym co myślą....

do tego ingerencja szkół od najmłodszych lat, pranie mózgu efekt ? jak bym powiedział że ZIEMIA JEST PŁASKA to większość ludzi dostaje gorączkę - mają wyprany móżdżek, gdyby tak nie było to by reagowali zimno...

przykład ?? proszę coś powiedzieć moherom o Rydzyku, że złodziej, że manipuluje, (są reportaże o nim, skąd ma kasę, co robił itp.) to taki moher Cię zabije - dosłownie... słuchają radia i mają pranie...

tak samo jest z naszą edukacją: robią pranie mózgu od najmłodszych lat i uczą jednego: masz powtarzać co nauczyciel powiedział, nie można zadawać pytań....

a czy ziemia jest płaska czy ma kształt geoidy ? jakie to ma znaczenie ? skoro Monroe opisywał że ziemia to 'hodowla ludzi'

perpetuum mobile dajemy energię, rozmnażamy się ...

+Quote Post
Deimond
post 30.05.2018 - 19:23
Post #200

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

To prawda że ziemia jest kulista a my żyjemy w jej środku(wnętrzu)!!!!!

Jest na to prosty dowód. Skarpety zawsze przecierają się na palcach i piętach.
Gdybyśmy żyli na zewnątrz kuli przecierały by się na śródstopiu .

+Quote Post
1 Dzięki Deimond za ten przydatny wpis:
NeuroCosmic
Krukos
post 31.05.2018 - 12:25
Post #201

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

W teorii płaskiej Ziemi jak tłumaczą zjawisko słońca? Wisi na sznurku? Już wiem, słońce jest lżejsze od powietrza i wiatr podmuchuje je wokół płaskiej Ziemii. Nobel Mi się należy.

+Quote Post
Shagy
post 31.05.2018 - 22:34
Post #202

Dusza Towarzystwa

polecam poczytać orwella obejrzeć matrix 1 część i przede wszystkim equilibrium
odstawić tv, komórki i wówczas możemy pogadać ;)

każdy fizyk wyliczy wam że księżyc powinien krążyć jak już to wokół słońca, nie zastanawia was to ? a te wszystkie filmy nasa od lądowania na księżycu - wieje ściemą...

* widzę że 99 % społeczeństwa jest ogłupiana przez tv, ale tutaj na forum nie mniej jest takich co wierzą że nasa lata w kosmos ....

+Quote Post
Krukos
post 01.06.2018 - 10:30
Post #203

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

No jeżeli coś nie pasuje do teorii wymyśla się jakieś dodatkowe zjawisko, zamiast błędność teorii.
Nie wnikam w księżyc jak powinien krążyć. Matrixy to bajka w bajce. Różnica więcej możliwości człowieka, które są potrzebne między innymi do walki o ocalenie świata.
Dalej wcinają żarcie, dalej robią rzeczy matrixowe. Nigdy nie chcą zostać mnichami matrixowymi, którzy udają ze są poza matrixami.

Latanie piękne, omijanie kulek piękne. Osiągnięcie dodatkowych bajerów dla ciała. Wróżki przepowiadające przyszłość poezja.
Osiągnięcie stanów w których każdy myśli inaczej czy podobnie do TV.
Wyznaczanie wskaźników jak powinien żyć człowiek, co powinien robić człowiek.

świadomość ze się spało i było niewolnikiem maszyn czy niewolnikiem świata poza matrixem, w którym człowiek musi dalej robić to co w matriksie, powoduje ze film jest bezwartościowy.
Tylko w przypadku niewolnika świata to iluzja ze nie ma kabelków i nie jest podłączony mimo ze dalej robi to co w matriksach.

Może źle ten film obejrzałem, powinienem ujrzeć coś innego? Film piękny, efekty piękne, gra aktorów na plus, czerwona pigułka, niewola, omijanie kulek czego brak więcej.
Tv nie oglądam więc warunki do rozmowy spełniam?

Teraz taki osobnik po matrixach, equlibriach i braku tv mógłby zacząć chodzić nago wszędzie przecież i tak żyje w matriksie?
Pytanie czy jest taka potrzeba? Geje się rozmnożyły bo nikt nic z tym nie robi, zielarze na forach gdy zaczęły robić to co im się podobało.
Niby mój matriks wszyscy mają robić to co ja powiem, ale każdy wymaga czegoś innego. W matriksie nie jestem tylko ja.
W filmie tez zauważyłem ze jakoś rozebrani nie byli i dziwnie nie zachowywali się, tylko jak cywilizowana wytresowana rasa.

+Quote Post
Shagy
post 01.06.2018 - 10:53
Post #204

Dusza Towarzystwa

forum niby o oobe, niby dla ludzi rozwiniętych, ale i tutaj większość ma skrępowany umysł....

manipulacja jest wówczas gdy nie dopuszczasz innych opcji i reagujesz gniewem, wyśmiewasz innych że mają inne zdanie - przykłady powyżej ;)

czytał tu ktoś trylogię R. Monroe ? co pisał o nas ?

+Quote Post
Se7en
post 01.06.2018 - 11:25
Post #205

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Przeczytałem Orwella, obejrzałem nie jednokrotnie trylogie Wachowskich i Equilibrium. Odstawiłem tv i nie siedzę na phonie. Tak Shagy, że jesteśmy ludzka farmą i ciężko się z tym nie zgodzić. Matrix'a nie można interpretować w sposób bezpośredni. Film ten jest nasiąknięty symbolami i przesłaniem dla nas niewolników.

To, że masz inne zdanie to szanuje, ja mam inne. Nie szanuje jednak tego, że narzucasz je innym i obrażasz wszystkim którzy się z Tobą nie zgadzają. Nie tędy droga Panie kolego, że coś powiesz i wszyscy mają od razu w to wierzyć. Zacznij rozmowę od dowodów, argumentów, szerszego przedstawienia teorii, a nie od lektur które nijak się mają do tematu płaskiej Ziemi.

+Quote Post
Shagy
post 01.06.2018 - 11:50
Post #206

Dusza Towarzystwa

jak coś to ja zawsze powtarzam że raczej nie wiem jak jest naprawdę...

mam więcej wątpliwości niż pewności...

tylko że moja konwersacja wyglądała mniej więcej tak: piszę że może nie ma kosmosu bo nasa coś kręci z tymi swoimi filmikami, a kilka osób tutaj odpowiedziało w stylu " jaki głupi przecież w szkole pokazali mi globus to musi być prawda " i taka gadka :D ;P

jeszcze raz: mam kilka wątpliwości i widzę że coś po prostu 'śmierci' :D ;P

aha i w rodzinie mam geodetę, pogadałem z nim i o dziwo potwierdził moje przypuszczenia, sam powiedział że wiele razy się nad tym zastanawiał - nad płaskowatością ziemi...
i będzie / będziemy mierzyć księżyc pewnie jeszcze w czerwcu :D także twarde dowody będą które przedstawię :D:D:D:D:D

+Quote Post
1 Dzięki Shagy za ten przydatny wpis:
Se7en
Se7en
post 01.06.2018 - 12:21
Post #207

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Shagy @ 01.06.2018 - 12:50) *
jak coś to ja zawsze powtarzam że raczej nie wiem jak jest naprawdę...

mam więcej wątpliwości niż pewności...

tylko że moja konwersacja wyglądała mniej więcej tak: piszę że może nie ma kosmosu bo nasa coś kręci z tymi swoimi filmikami, a kilka osób tutaj odpowiedziało w stylu " jaki głupi przecież w szkole pokazali mi globus to musi być prawda " i taka gadka :D ;P

jeszcze raz: mam kilka wątpliwości i widzę że coś po prostu 'śmierci' :D ;P

aha i w rodzinie mam geodetę, pogadałem z nim i o dziwo potwierdził moje przypuszczenia, sam powiedział że wiele razy się nad tym zastanawiał - nad płaskowatością ziemi...
i będzie / będziemy mierzyć księżyc pewnie jeszcze w czerwcu :D także twarde dowody będą które przedstawię :D:D:D:D:D

To tak jak ja mam więcej wątpliwości niż pewności w tym wszystkim. To, że nasa kręci coś z filmami to nic nowego. Ale wiedza operacyjna jest taka, że nie jesteśmy sami. Dlatego te wszystkie retusze i nie dokładne zdjęcia satelitarne z powierzchni Księżyca i planet. Wszelkie lądowania były nagrywane w studio, sam wrzucałem nagranie z pierwszego lądowania na yt, na Armstronga zwala się oświetlenie jak wychodzi z lądownika. Co śmieszniejsze w oryginale otoczenie jest takie same. Tak samo miejsce się nie zmienia przy innych lądowaniach pomimo innych lokalizacji. Sami astronauci mówili o tym, że są po inwigilacją podczas eksploracji Srebrnego Globu. Na Księżycu bardzo dużo się dzieje, wiele jest na ten temat. Więc pewnie dlatego też zaniechali lotów na naszego naturalnego satelitę.

+Quote Post
ciciak
post 01.06.2018 - 12:32
Post #208

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 39

Notatnik

Każdy po podstawówce może sam sobie obliczyć przy pomocy funkcji trygonometrycznych odległość Słońca lub Księżyca od powierzchni Ziemi, zaczynając od pomiaru długości cienia rzucanego przez coś wysokiego, przy Słońcu w zenicie, biorąc poprawkę na położenie geograficzne, lub robiąc pomiar np. 21 czerwca na Zwrotniku Raka. Ale nawet dowody i to czym jest Ziemia nie są tak istotne, jak to co z tego wynika. Co wynika?

Badania kosmosu są po to by wyciągnąć od zwykłych ludzi dodatkowe pieniądze.
Pieniądze są po to by zmniejszyć "szybkość myślenia".
Wieki więc lecą, a projekt "Ogród Ziemia" stoi w miejscu tak samo jak "szybkość myślenia" większości ludzi.
(... no ale miałem się już nie odzywać, bez zaszycia ust - tak jak to zrobił Atma Malik może być trudno siedzieć cicho)

+Quote Post
Shagy
post 01.06.2018 - 12:55
Post #209

Dusza Towarzystwa

no nie, nie policzysz sobie odległości tylko na podstawie cienia, bo masz za mało danych...

jak już to można policzyć metodą wcięcia kombinowanego przy pomocy 2 teodolitów - te urządzenia na 3 nogach którymi mierzą geodeci przy drogach...

ok pytanie: skoro w kosmosie jest próżnia - czemu nie wyssie powietrza z ziemi co go powstrzymuje ? może kopuła szklana ? chyba każdy wie jak zachowuje się próżnia ?

skoro wokół ziemi lata co najmniej 7000 satelit to wylot albo powrót na ziemię jest bardzo ryzykowny - łatwo o kolizję ?

czemu wszystkie zdjęcia filmy są komputerowe ? nie można wrzucić zwykłego zdjęcia ?

i mam ciekawą informację ....

gpsy którymi mierzą geodeci - mierzą z dokładnością ok 1 cm - warunek trzeba włożyć do tego urządzenia aktywną kartę GSM aby łączyła się z antenami GSM i wyrównywała ich pozycję na zasadzie triangulacji .... to z tymi gps to coś ściema ///???

+Quote Post
.
post 01.06.2018 - 13:16
Post #210

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 525

Notatnik

Jak bańki mydlane puszczasz, to naturalnie są płaskie prawda? Czy to NASA nam taki holograficzny przekaz przesyła do umysłów, że mydlane bańki są płaskie?

Tak, a słońce to wielka świeca podtrzymywana przez anioły z astrala...

Grawitacja nie istnieje, bo chmury nie spadają, dobre nie?

Wy w to wszystko wierzycie, czy wam oobeki głowy spłaszczyły?

+Quote Post
1 Dzięki NeuroCosmic za ten przydatny wpis:
rab

11 Stron V  « < 8 9 10 11 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park