oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

3 Stron V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Przewodnik
obenautka
post 15.02.2016 - 12:28
Post #22

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 188

Notatnik

Czy moge to udowodnic?Nie,nie moge.Mam informacje od przewodnika, skrajnie tragiczne dotyczace dwoch osob a raczej ich bliskich.Jedna z tych osob mnie tutaj czyta a poniewaz jest chora psychicznie bylaby w stanie kiedys powiedziec,ze to moja wina bo tak napisalam.Druga osoba to ktos z mojej rodziny,nie ma opcji,zebym jej o tym kiedykolwiek powiedziala.Czy to co wiem sie stanie tak jak stalo sie wiele juz rzeczy o ktorych wczesniej wiedzialam?Mam gleboka nadzieje,ze wyjatek czyni regule i ,ze ten raz moj przewodnik klamal.Nie mowil.Pokazal mi obrazy.
Go to the top of the page

+Quote Post
MadziaKK
post 15.02.2016 - 12:43
Post #23

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

No nie wiem, ja tam uwa?am ?e mam woln? wol?. I nie chcia?abym jej nie mie?.

Na pustyni, ?yj?c przez sto lat bez deszczu, cz?owiek oczekuje ?e nast?pne sto te? b?dzie takie samo. Ale to tylko podej?cie do tego czym jest do?wiadczenie, oparcie si? tylko na tym co by?o. A jest jeszcze mo?liwo?? zmiany, kreowania ?wiata, swojego ?wiata. Nie wiesz, czy przewodnik nie zaplanowa? akurat tego deszczu na dzisiaj konkretnie o tej godzinie, ?eby pokaza?, ?e to ty dopiero jak zapyta?a? o deszcze, zaplanowa? to na twoje ?yczenie?

Tak sobie my?l?, ?e to jaki mamy wp?yw na innych ludzi, w?a?ciwie nikt si? nie dowie bezpo?rednio, bo jst od razu obiektem badanym i tylko w swojej obecno?ci "bada" swój wp?yw na innych. Nie da si? wi?c preprowadzi? takiego do?wiadczenia... A ka?de spotkanie z kim?, nie da punktu odniesienia, jak jest bez nas.

+Quote Post
obenautka
post 18.02.2016 - 09:13
Post #24

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Z tym,ze moj deszcz to personifikacja Madzia. Mial wole,mogl padac lub nie,mogl tez padac za dzien,za miesiac lub rok.Co to za wola skoro ja wiedzialam wczesniej niz on sam, kiedy bedzie lalo?:)
Rozmawialam z Deszczem.On twierdzi,ze to byla jego decyzja hehe :)
Moj przewodnik to magia w czystej postaci.To najbardziej niesamowita ,niezwykla ( brak mi slow) postac jaka spotkalam w swoim zyciu.
Gdybym opisala co mowi ( nie tylko mnie ale malzonkowi rowniez,a wlasciwie przede wszystkim ) to wyslalibyscie mnie do lekarza.Zreszta moze naprawde pora sie tam udac :P

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 19.02.2016 - 21:58
Post #25

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Hmm...ciekawi mnie co on takiego mówi?:) Mo?esz co? zacytowa??:)

+Quote Post
Andy16
post 20.02.2016 - 05:56
Post #26

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 196

Notatnik

W z góry ustalone przeznaczenie zwykle wierz? ludzie, którym ?ycie nie wysz?o i nie s? w stanie lub nie maj? si?y go zmieni?. To taki mechanizm obronny. Wmawianie sobie, ?e i tak nie mog?em / nie mog?am nic zrobi?, bo i tak wszystko by?o zaplanowane. Ludzie, którzy czuj? si? szcz??liwi, bardziej wierz? w to, ?e to ich w?asna zas?uga - zas?uga ich dzia?a? i decyzji.
Tak ?e proponuj? najpierw odpowiedzie? sobie na podstawowe pytania - czy jestem szcz??liwa z moim m??em, czy jestem szcz??liwy, ?e mam dzieci, czy moja praca to jest to, co chcia?em robi?, czy spe?ni?em swoje ?yciowe cele... A dopiero potem dyskutowa? na ten temat.
Rzeczywisto?? to wypadkowa intencji. To jest naukowo udowodnione:
http://www.epochinspired.com/inspired/1094...same-intention/
I my?l?, ?e to o wiele lepszy dowód ni? trafienie trzech liczb ze snu. Aczkolwiek sytuacj? ze snem da si? wyja?ni?. Po prostu je?li osoba, której ?ni? si? liczby, bardzo mocno wierzy w to, ?e one faktycznie padn?, to padn?. Ale to musi by? szczere, bez cienia w?tpliwo?ci. Za?o?? si?, ?e przeci?tny, zwyk?y, szary cz?owiek nie tak pr?dko trafi liczby ze snu, jak osoba, która "wierzy w TAKIE rzeczy" (jak np. oobe).

+Quote Post
noso?amacz
post 20.02.2016 - 07:44
Post #27

Efekt Jojo
Punkty prestiżu: 391

Notatnik

CYTAT(Andy16 @ 20.02.2016 - 05:56) *
W z góry ustalone przeznaczenie zwykle wierz? ludzie, którym ?ycie nie wysz?o i nie s? w stanie lub nie maj? si?y go zmieni?. To taki mechanizm obronny. Wmawianie sobie, ?e i tak nie mog?em / nie mog?am nic zrobi?, bo i tak wszystko by?o zaplanowane. Ludzie, którzy czuj? si? szcz??liwi, bardziej wierz? w to, ?e to ich w?asna zas?uga - zas?uga ich dzia?a? i decyzji.
Tak ?e proponuj? najpierw odpowiedzie? sobie na podstawowe pytania - czy jestem szcz??liwa z moim m??em, czy jestem szcz??liwy, ?e mam dzieci, czy moja praca to jest to, co chcia?em robi?, czy spe?ni?em swoje ?yciowe cele... A dopiero potem dyskutowa? na ten temat.
Rzeczywisto?? to wypadkowa intencji. To jest naukowo udowodnione:
http://www.epochinspired.com/inspired/1094...same-intention/

I my?l?, ?e to o wiele lepszy dowód ni? trafienie trzech liczb ze snu. Aczkolwiek sytuacj? ze snem da si? wyja?ni?. Po prostu je?li osoba, której ?ni? si? liczby, bardzo mocno wierzy w to, ?e one faktycznie padn?, to padn?. Ale to musi by? szczere, bez cienia w?tpliwo?ci. Za?o?? si?, ?e przeci?tny, zwyk?y, szary cz?owiek nie tak pr?dko trafi liczby ze snu, jak osoba, która "wierzy w TAKIE rzeczy" (jak np. oobe).

z podkre?lonym sie zgodze, ale mam znajomego, któremu sie przy?ni?y liczby lotka pu?ci? je i zgarn?? 3 z ilu? tam. nie wierzy?, jedynie by? w szoku, ?e mu sie uda?o. (chocia? sam jak gra?em to na spontanie zgarnia?em 3cyfry... ile ludzi ci?gle zgarnia 3 cyfry nie wiem raczej sporo) kiedy? zna?em kolesie, która zgarne?a 5cyfr z 6 (te? dzi?ki sposobie "przyjd? do mnie cyferki w nocy" kolejna osoba by?a w szoku)

mo?na jedynie zak?ada?, ?e astral jest dla ka?dego elastyczny.
i je?li chce sie ?eby budynek zusu stan?? w p?omieniach wystarczy o tym my?le? (matematyczne prawdopodobie?stwo jest zawsze) albo i?? po kanister z bezyn?...

my?lenie rzyczeniowe to ?ciema. przeprowadzono badania naukowe na wszystko, nawet na to.
w tym przypadku badanie przeprowadzone na kobietach, które chcia?y schudn??. jedne mia?y my?le? pozytywnie, a drugie negatywnie. schud?y te, które my?la?y negatywnie i co zabawne utrzyyma?y wage na d?u?ej (nie mia?y efektu jojo) chocia? te które my?la?y pozytywnie mia?y do?? wa?ny efekt psychiczny (by?y szcze?liwe) wiec zale?y kto co chce osi?gn??.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 20.02.2016 - 08:08
Post #28

Dupa Towarzystwa

W z góry ustalone przeznaczenie zwykle wierz? ludzie, którym ?ycie nie wysz?o i nie s? w stanie lub nie maj? si?y go zmieni?. To taki mechanizm obronny.

Sk?d to przekonanie?:) Mam ?on?, dwójk? fajnych dzieci. Wymarzon? prac? itd...do tego wiem, ?e taka by?a wola Boga:) Normalnie straszne, ?e ufam Bogu:) Bogu ufaj? ludzie s?abi:)

Usilne przekonanie o wolnej wali ?wiadczy o s?abo?ci. Ego boi si? ?mierci wi?c wymy?la powtórne narodziny, aby stworzy? iluzj? wieczno?ci:) Tak samo z woln? wol?:) Ego boi si? woli Boga zatem wymy?li?o wol? jednostki:) To gdzie ta wola jednostki? W czym si? przejawia bo nawet nie w tym kiedy chcemy i?? siku zrobi?:)

+Quote Post
noso?amacz
post 20.02.2016 - 08:47
Post #29

Efekt Jojo
Punkty prestiżu: 391

Notatnik

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 20.02.2016 - 08:08) *
W z góry ustalone przeznaczenie zwykle wierz? ludzie, którym ?ycie nie wysz?o i nie s? w stanie lub nie maj? si?y go zmieni?. To taki mechanizm obronny.

Sk?d to przekonanie?:) Mam ?on?, dwójk? fajnych dzieci. Wymarzon? prac? itd...do tego wiem, ?e taka by?a wola Boga:) Normalnie straszne, ?e ufam Bogu:) Bogu ufaj? ludzie s?abi:)

Usilne przekonanie o wolnej wali ?wiadczy o s?abo?ci. Ego boi si? ?mierci wi?c wymy?la powtórne narodziny, aby stworzy? iluzj? wieczno?ci:) Tak samo z woln? wol?:) Ego boi si? woli Boga zatem wymy?li?o wol? jednostki:) To gdzie ta wola jednostki? W czym si? przejawia bo nawet nie w tym kiedy chcemy i?? siku zrobi?:)

a zrobi? kupe te? nie?
kurcze wszystko jest zaplanowane... XD

+Quote Post
1 Dzięki noso?amacz za ten przydatny wpis:
Szawe?
Zielarz Gajowy
post 20.02.2016 - 09:25
Post #30

Dupa Towarzystwa

Fajny program leci o kompozytorze polskim taki m?odym bardzo, geniusz. Penderecki mówi, ?e to geniusz:)

Opowiada? jak komponuje, ?e nagle pojawia mu si? ca?y utwór w g?owie. Nie zaplanowa? go. Nie skomponowa?. Po prostu mu si? objawia i to efekt jego woli czy raczej Istnienia?

+Quote Post
obenautka
post 26.02.2016 - 17:52
Post #31

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 19.02.2016 - 21:58) *
Hmm...ciekawi mnie co on takiego mówi?:) Mo?esz co? zacytowa??:)

Ostatnio np powiedzial,ze smieszy go nasz ( ludzi ) stosunek do naszego ciala...i rzucil telepatyczny przekaz,ze dla nas cialo to AZ cialo podczas gdy tak naprawde to TYLKO cialo.
Mowi bardzo duzo o mojej przyszlosci,ale sa to jakies pojedyncze sytuacje.Do dzis nie bylo ani jednego pudla...nawet w przypadku " stuletniej suszy " ;)
Mimo wszystko caly czas mam do tego wszystkiego dystans.To znaczy glowy nie dam, ale kiedy mowi mi,ze bedzie padalo, na bank zabieram ze soba parasol.
Dzieki niemu przestalam wierzyc w wolna wole.Wiem,ze jej nie ma.Wiem,ze wszystko jest juz zapisane,nie wiem tylko na pewno przez kogo i ...po co?
Podejmuje ciagle decyzje ale w glebi duszy wiem,ze one juz zostaly podjete. Moje odczucia, dotyczace jakiegos wplywu na bieg zdarzen to tylko iluzja...

+Quote Post
obenautka
post 26.02.2016 - 17:55
Post #32

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Andy16 @ 20.02.2016 - 05:56) *

Mylic sie...ludzka rzecz.

+Quote Post
Lisk
post 26.02.2016 - 19:11
Post #33

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4456

Notatnik

CYTAT(obenautka @ 26.02.2016 - 17:52) *
Ostatnio np powiedzial,ze smieszy go nasz ( ludzi ) stosunek do naszego ciala...i rzucil telepatyczny przekaz,ze dla nas cialo to AZ cialo podczas gdy tak naprawde to TYLKO cialo.
Mowi bardzo duzo o mojej przyszlosci,ale sa to jakies pojedyncze sytuacje.Do dzis nie bylo ani jednego pudla...nawet w przypadku " stuletniej suszy " ;)
Mimo wszystko caly czas mam do tego wszystkiego dystans.To znaczy glowy nie dam, ale kiedy mowi mi,ze bedzie padalo, na bank zabieram ze soba parasol.
Dzieki niemu przestalam wierzyc w wolna wole.Wiem,ze jej nie ma.Wiem,ze wszystko jest juz zapisane,nie wiem tylko na pewno przez kogo i ...po co?
Podejmuje ciagle decyzje ale w glebi duszy wiem,ze one juz zostaly podjete. Moje odczucia, dotyczace jakiegos wplywu na bieg zdarzen to tylko iluzja...

Ludziska zawsze podaj? ten argument; "wszytko gdzie? jest zapisane". Tylko gdzie? w przeznaczeniu, w czasie? je?li tak to nie jest zapisane ;P Po prostu nie rozumiemy czasu.
Mo?e by? te? tak, ?e przewodnik co? ci mówi, ty w to wierzysz i to twoja wiara twoja wola tworzy t? rzeczywisto??... Tak samo jak wielu ludzi us?ysza?o ?e s? ?miertelnie chorzy i umarli, bo w to uwierzyli ;/ s? te? tacy którzy uwierzyli w to, ?e s? zdrowi, no i co wtedy? "Cud"... ?aden cud tylko wola i wiara.

Co? przewidzie?, a wiedzie? to dwie rózne rzeczy.
Dziecko mo?e nie wiedzie? ?e jak wsadzi palec do gniastka to je pr?d popie?ci. Ja to wiem i moge mu to powiedzie? bo rozumiem wi?cej od dziecka.

+Quote Post
obenautka
post 26.02.2016 - 19:47
Post #34

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Lisk @ 26.02.2016 - 19:11) *
Ludziska zawsze podaj? ten argument; "wszytko gdzie? jest zapisane". Tylko gdzie? w przeznaczeniu, w czasie? je?li tak to nie jest zapisane ;P Po prostu nie rozumiemy czasu. A to ?e czego? nie rozumiemy nie znaczy ?e tego nie ma. Równie dobrze mo?e by? tak ?e on co? ci mówi ty w to wierzysz i to twoja wiara twoja wola tworzy t? rzeczywisto??... Tak samo jak wielu ludzi us?ysza?o ?e s? ?miertelnie chorzy i umarli, bo w to uwierzyli ;/ s? te? tacy którzy uwierzyli w to, ?e s? zdrowi no i co wtedy? "Cud"... ?aden cud tylko wiara.

Co? przewidzie?, a wiedzie? to dwie rózne rzeczy.
Dziecko mo?e nie wiedzie? ?e jak wsadzi palec do gniastka to je pr?d popie?ci. Ja to wiem i moge mu to powiedzie? bo rozumiem wi?cej od dziecka.

Zawsze powtarzam, ze im czlowiek zna wiecej slow, tym ladniej moze sie wyslawiac. Niestety w POZA odkrylam,ze slowa wylacznie mnie ograniczaja. Wyrazenie typu "jest gdzies zapisane "jest tego dobrym przykladem. Na pewno rozumiesz co mam na mysli.
Dostalam w POZA wiele informacji na temat tego co sie wydarzy i wydarzylo sie.
Ludzie ktorzy brali udzial w tych wydarzeniach sa pewni tego,ze podejmowali decyzje i ze ta decyzja byla ich...ich wola. Jesli tak bylo...to dlaczego wiedzialam wczesniej co dokladnie zrobia? Jestem pewna, ze "POZA wie" co nastapi... a jesli cokolwiek lub ktokolwiek wie, to...gdzie tu jest miejsce na nasza wole? W zdecydowana wiekszosc obrazow ktore tam dostalam...nie wierzylam dopoki sie nie staly "prawda".

Nie chce nikogo przekonywac bo po pierwsze nie mam dowodow, a po drugie sama do konca nie ogarniam tego wszystkiego. :(

+Quote Post
1 Dzięki obenautka za ten przydatny wpis:
MadziaKK
Zielarz Gajowy
post 27.02.2016 - 00:16
Post #35

Dupa Towarzystwa

Ludziska zawsze podaj? ten argument; "wszytko gdzie? jest zapisane". Tylko gdzie? w przeznaczeniu, w czasie? je?li tak to nie jest zapisane ;P Po prostu nie rozumiemy czasu.

Czas to zmienno??. Jest stan nie podlegaj?cy zmianom. To ?wiadomo??.

+Quote Post
3 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
Lisk, MadziaKK, obenautka
MadziaKK
post 27.02.2016 - 01:24
Post #36

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

CYTAT(obenautka @ 26.02.2016 - 19:47) *
Zawsze powtarzam, ze im czlowiek zna wiecej slow, tym ladniej moze sie wyslawiac. Niestety w POZA odkrylam,ze slowa wylacznie mnie ograniczaja. Wyrazenie typu "jest gdzies zapisane "jest tego dobrym przykladem. Na pewno rozumiesz co mam na mysli.
Ludzie ktorzy brali udzial w tych wydarzeniach sa pewni tego,ze podejmowali decyzje i ze ta decyzja byla ich...ich wola. Jesli tak bylo...to dlaczego wiedzialam wczesniej co dokladnie zrobia? Jestem pewna, ze "POZA wie" co nastapi... a jesli cokolwiek lub ktokolwiek wie, to...gdzie tu jest miejsce na nasza wole? W zdecydowana wiekszosc obrazow ktore tam dostalam...nie wierzylam dopoki sie nie staly "prawda".

Nie chce nikogo przekonywac bo po pierwsze nie mam dowodow, a po drugie sama do konca nie ogarniam tego wszystkiego. :(

No samo wychodzenie z cia?a to juz taki skok swiadomosci, taki inny stan niz to w co ludzie przyjeli sie wierzyc od wszsytkich doroslych, ze samo to ciezko pojac. W sumie nie wiem, co bym zrobila z taka wiedza jakbym ja miala, taka, ktora by mi mowila, co kiedy i jak sie stanie. To samo ze bym to wiedziala bylaby przytlaczajaca i ... zycie staloby sie chyba nudne. Czy straciloby sens? Chociaz nie mam kontaktu z opiekunem w obe, ale mam chociaz teraz tylko sporadyczny, "na zywo", jak zlapie luzik, jak ja to anzywam, wycisze mysli, jakby sie przyjrze temu, co mysle i skad pochodzi. Ale to na przyklad, ze wiem, dostaje jakis taki niby obraz tego, kto bedzie mial jaka przyszlosc, jesli nie zmieni nic co ma do tej pory, nie jest od opiekuna. Odczuwam to jakos inaczej, jakbym siegaal wlasnie do czegos, gdzies, gdzie moge znalezc taki info, albo moj opiekun kieruje tam moja uwage...

No jakos tak.

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 27.02.2016 - 00:16) *

smiej sie, ale dobrze mowisz ;p

+Quote Post
1 Dzięki MadziaKK za ten przydatny wpis:
obenautka
Lisk
post 27.02.2016 - 02:53
Post #37

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(obenautka @ 26.02.2016 - 19:47) *

Ja wierze w to ?e mo?na zobaczy? przysz?o??, ale wierze te? ?e mo?na j? zmienia? i kreowa?.

"Bóg wie jak dany cz?owiek post?pi, ale nie decyduje jak ma post?pi?" czy jako? tak ;]

Czas to som zdarzenia a ?wiadomo?? sobiem patrzy ;P

+Quote Post
2 Dzięki Lisk za ten przydatny wpis:
MadziaKK, obenautka
Zielarz Gajowy
post 27.02.2016 - 07:46
Post #38

Dupa Towarzystwa

Ja wierze w to ?e mo?na zobaczy? przysz?o??, ale wierze te? ?e mo?na j? zmienia? i kreowa?.

Zw?aszcza zmienia?e? sobie pieluchy jak mia?e? roczek:)

Lisk to, ?e z wiekiem pojawi?a Ci si? iluzja podejmowania decyzji i wp?ywu na otoczenie to nie oznacza, ?e tak jest.

Gdyby tak by?o to ka?dy mia?by takie same szanse a jaki wp?yw na otoczenie i ?ycie maj? ludzie ogarni?ci wojn? i represjami?

Lisk wiesz kiedy mia?em najwi?kszy wp?yw na ?ycie? Jak pracowa?em na pensji i chcia?em wi?cej zarabia?:)

To wszystko co si? wydarza to wola Nieba a ewentualny dylemat czy si? z tym zgadzasz czy nie to nadal wola Nieba:)

Co do przewodników to dlaczego oni si? ukrywaj?? Gdzie s? przewodnicy na co dzie?? Miliony dzieci cierpi? g?ód...jaka jest rola przewodników? Czy przewodnicy maj? realny wp?yw na nasze ?ycie?

+Quote Post
2 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
obenautka, Tulsi
Lisk
post 27.02.2016 - 14:32
Post #39

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Jak mia?em roczek to nie mia?em jeszcze wolnej woli bo nie mia?em rozwini?tego ego, do tego czasu wszystkim steruje duszyczka.

Taki maj? wp?yw ?e sobie narobili karmy w poprzednich ?yciach, i teraz zbieraj? plon pod postaci? wojen. No chyba ?e jest jedno ?ycie (w co nie wierze) to wtedy si? zgodz?, ?e nie ma równych szans.

Wola nieba, tia. Czyli to Niebo/Bóg morduje i gwa?ci, a nie ludzie?...
Bóg jest ponad woln? wol? - on j? kreuje.

A gdzie jest twoja ja?? na co dzie?? oni te? tam s? ;P
Nikt si? nie ukrywa, to my na co dzie? mamy zaw??on? ?wiadomo?? i nie widzimy.

+Quote Post
1 Dzięki Lisk za ten przydatny wpis:
Szawe?
obenautka
post 27.02.2016 - 16:44
Post #40

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(MadziaKK @ 27.02.2016 - 01:24) *
W sumie nie wiem, co bym zrobila z taka wiedza jakbym ja miala, taka, ktora by mi mowila, co kiedy i jak sie stanie. To samo ze bym to wiedziala bylaby przytlaczajaca i ... zycie staloby sie chyba nudne.

Mowie Ci,jest zupelnie odwrotnie. Juz samo czekanie na : stanie sie czy sie nie stanie , napawa mnie emocjami :) Poza tym zupelnie niewiele to zmienia w moim przypadku.

No no :) Co wplywa na zmiany jak nie doswiadczenia? Jesli swiadomosc sie nie zmienia to moim zdaniem jest absolutnym bezsensem,ze ona w ogole istnieje.

CYTAT(Lisk @ 27.02.2016 - 02:53) *
"Bóg wie jak dany cz?owiek post?pi, ale nie decyduje jak ma post?pi?" czy jako? tak ;]

Skoro Bog wie jak postapisz to juz nie musi decydowac o tym co zrobisz. Ty mozesz dokonywac wyboru...ale wlasciwie jakiego wyboru skoro Bog juz wie co zrobisz? Masz do wyboru biale lub czarne.Bog wie,ze wybierzesz biale. Zastanawiasz sie co wybrac biale czy czarne... Wiadomo, ze padnie na biale ale poddajesz sie iluzji woli :P

+Quote Post
MadziaKK
obenautka
post 27.02.2016 - 16:45
Post #41

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 27.02.2016 - 07:46) *
Co do przewodników to dlaczego oni si? ukrywaj?? Gdzie s? przewodnicy na co dzie?? Miliony dzieci cierpi? g?ód...jaka jest rola przewodników? Czy przewodnicy maj? realny wp?yw na nasze ?ycie?

Oni sie nie ukrywaja,sa tylko niefizyczni! Pragnij sie z nim zobaczyc,wyjdz z ciala i wolaj go...Przewodnik to najwieksza roznica jaka wystepuje miedzy OBE a LD.
Nie wiem jaka jest rola przewodnikow i nie wiem kim oni sa. Czy maja wplyw na nasze zycie? Na pewno....wplyw na mysli,sposob patrzenia na rozne kwestie, a co za tym idzie...zycie tutaj.

+Quote Post
MadziaKK
Zielarz Gajowy
post 27.02.2016 - 16:56
Post #42

Dupa Towarzystwa

Jesli swiadomosc sie nie zmienia to moim zdaniem jest absolutnym bezsensem,ze ona w ogole istnieje.

To troch? tak jak z lustrem. Wszystko si? w nim odbija ale samo lustro pozostaje niewzruszone, niezmienne:) Po prostu jest:) Czy to oznacza, ?e istnienie lustra nie ma sensu?

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park