oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Jak Tam U Was...?
Foks
post 01.01.2014 - 13:09
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 781

Notatnik

Witam!! W nowym roku:)

Zmiana twarzy, postaci w LD. Czy wy tak samo jak ja nieraz spotykacie si? ze zmianami wygl?du postaci astralnych, jak i tych sennych? Co najcz??ciej podczas takiego do?wiadczenia, przy obudzonej ?wiadomo?ci ?wita wam w g?owie? Dzisiaj po malutkim umoczeniu alkoholowym bo wypi?em par? piw, wykonywa?em swoje techniki nieraz samoczynnie budzi?a si? moja ?wiadomo?? ?e ?nie w ?nie. I tak sie zastanawia?em kim by?em w poprzednim wcieleniu, mia?em d?ugie w?osy itd... By?em te? Afroamerykaninem itd... Nie wiem czy to by?a po prostu kreacja...Spotkane postacie, te senne zmienia?y twarz jak tylko chcia?em porozmawia? z kim? zmar?ym...Pog??biam swoje doznania poprzez zmiany krajobrazu sennego, podnoszenie przedmiotów od tak, lubi? sobie wy?ni? zawór do którego nei ma dop?ywu a ciecz przep?ywa jak tylko go odkr?ce na prawde fajna zabawa...Dzi? jedna z postaci sennych pokaza?a mi maszyne która teleportowa?a mnie w ró?ne miejsca w zale?no?ci od wpisywanego kodu...Dosy? ciekawe do?wiadczenie, b?d? z tego korzysta? z pewno?ci?...
Czy macie podobne do?wiadczenia?

Czy spotkali?cie si? z p?askimi unosz?cymi si? w powietrzu stworzeniami, i innego tego typu zjawiskami.
Nie pisz? o wyj?ciach bo tam wszystko jest logiczniejsze ni? w LD-kach...

Mam jedno pytanie, czy podczas transu te? wyfruwacie zazwyczaj przez okno, czy drzwi balkonowe które przenosz? was w inne ?wiaty?( nie jedni widz? to jako tunele)
Go to the top of the page

+Quote Post
2 Dzięki Foks za ten przydatny wpis:
Robert Black, Zmianana
masa
post 01.01.2014 - 17:29
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

CYTAT(Foks @ 01.01.2014 - 13:09) *
Czy macie podobne do?wiadczenia?

Czy spotkali?cie si? z p?askimi unosz?cymi si? w powietrzu stworzeniami, i innego tego typu zjawiskami.

Mam jedno pytanie, czy podczas transu te? wyfruwacie zazwyczaj przez okno, czy drzwi balkonowe które przenosz? was w inne ?wiaty?( nie jedni widz? to jako tunele)

Nie

+Quote Post
aumakumma
post 06.01.2014 - 00:30
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 209

Notatnik

Jej. Przeciez oni wszyscy ciagle si? zmieniaj? .Ja jak chce to zawsze musz? zada? kilka pyta? aby si? po?apa? z kim jestem? Tak by?o zawsze. A nie ?

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park