oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Wiek...
zaku
post 01.02.2007 - 19:18
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy

Notatnik

Chcia?em dowiedzie? si? czy mo?e Wiek mo?e zale?e? od tego co spotkamy w ?wiecie astralnym. Ja osobi?cie mam 12 lat, chcia?bym zazna? OoBE. Mo?e pomy?licie, ?e jak mam 12 lat to nie jestem rozwini?ty "psychicznie" na tyle, aby tam si? znale??? Ale ja bior? to na powa?nie i nie chc? zrobi? to po to, aby zazna? "rozrywki". Ja chc? tam w spokoju pomedytowa?, i pozna? tamten ?wiat, tamte istoty. Jest we mnie ch?? rozwijania. Mam nadzieje ?e wiek nie przeszkodzi mi w zaznaniu OoBE?
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 01.02.2007 - 19:50
Post #2

Guests
Punkty prestiżu:

Hmm... co by Ci tu odrzec .Na pewno nie jeste? starszy...
Chodzi o to,?e jak by? ju? mia? nie wróci? , to szkoda by by?o m?odego ?ycia .
Nie posiadasz chyba zwyk?ego ludzkiego do?wiadczenia w naszym wymiarze , a co dopiero w astralu.

+Quote Post
zaku
post 01.02.2007 - 20:27
Post #3

Dusza Towarzystwa

Notatnik

SORROW
Chodzi o to, ?e nie mo?na zosta? w Astralu na zawsze. Jest to nie mo?liwe. Po prostu wystarczy pomy?le? o powrocie do c.f. i ju? powrót powinien si? uda?. Zreszt? jeszcze nie mieszkam sam. Kto? pewnie próbowa?by mnie w ko?cu obudzi?. A poprzez tak? prób?, ja chc?c czy nie chc?c opu?ci?bym astral. Zreszt? Sylvan Muldoon podró?owa? w wieku 12 lat.

Ten post edytował zaku 01.02.2007 - 20:29

+Quote Post
Karakan
post 01.02.2007 - 20:39
Post #4

Listek
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

Zaku, wiek generalnie nie ma wp?ywu na to czy mo?esz wej?? w astral czy nie. Jednak chodzi o to czy jeste? odpowiednio rozwini?ty duchowo, a nie psychicznie. Mo?e si? np. okaza?, ?e nie masz mo?liwo?ci przej?cia ?wiadomego oobe, z jakiego? powodu (pod?wiadome wzorce, sprzeciwienie si? NP etc.). Co do tego, ?e na 100% wrócisz to nie mo?na by? tego takim pewnym. We? pod uwag?, ?e jak by nie patrze?, prawie nic nie wiemy o oobe. Istniej? przes?anki mówi?ce o tym, ?e pozostanie tam na d?u?ej (zawsze?) jest ca?kiem realne. Nawet gdyby kto? zacz?? ci? budzi? w ?wiecie fizycznym to nie musia?o by to spowodowa? twojego powrotu. Tak jest na przyk?ad w przypadku ?pi?czki. Tak wi?c jak widzisz bardzo wa?ne jest, aby przed pierwszym oobe si?gn?? po spor? dawk? teorii, jednak je?li ju? j? posiadasz to przecie? nikt nie mo?e ci zabroni? oobe, no chyba, ?e istoty niefizyczne :)

+Quote Post
zaku
post 01.02.2007 - 20:49
Post #5

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Nie wiem. Mo?e istoty "niefizyczne" nie chc? tam 12-latka. Ale szczerze w?tpie. Popróbuje kilku technik. A co do moich pogl?dów, s?dze, ?e nie powinni mie? zastrze?e?. Chce zwiedzi? tamten ?wiat. Nie chce tam rozrywki. Cho? wiemy ?e pój?cie do Astrala to jest rozrywka, dla tych którzy s? dobrzy. S?ysza?em ?e na z?ych czekaj? demony. :D

+Quote Post
Karakan
post 01.02.2007 - 21:01
Post #6

Listek
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

Widzisz, twoje my?lenie nie jest do ko?ca odpowiednie. Dobrzy i ?li... Zale?y jak to interpretowa?. Na ka?dego kto wejdzie w ?wiat astralny czeka to czego on si? tam spodziewa. Pierwsza zasada astralu mówi, ?e podobne przyci?ga podobne. Je?li rzeczywi?cie spodziewasz si? demonów to w?a?nie one b?d? na ciebie czeka?y niezale?nie od tego jaki jeste?. Po drugie nie chodzi tu o to, ?e NP nie chc? tam 12-latka. Chodzi o to kim jeste? nie w sensie fizycznym tylko duchowym. Rozwój duchowy obejmuje troch? wi?cej ni? tylko zrozumienie czego oczekujesz po zdolno?ciach parapsychologicznych. One s? tylko ?rodkiem, a nie celem. Oczywi?cie to wszystko nie jest niezb?dne do wej?cia tam, wiele osób zaczyna od oobe, a dalej idzie w stron? czego? wa?niejszego. Mo?e tak w?a?nie ma by?. Tak wi?c kontynuuj swoj? drog? do oobe, ale staraj si? przy okazji zrozumie? troch? wi?cej. ;)

+Quote Post
zaku
post 01.02.2007 - 22:00
Post #7

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Dzi?kuje ci Karakan. Wiem ju? ?e nie powinienem si? spodziewa? tam demonów, bo mog? ich spotka?. Wydaje mi si? ?e z ka?dym dniem rozumiem coraz wi?cej. Ale dzi?kuje za ca?? pomoc.

+Quote Post
Pyrokar1990
post 01.02.2007 - 22:14
Post #8

Dusza Towarzystwa

Notatnik

zaku, generalnie wiek nie przeszkadza. Zgadzam sie w pelni z moimi przedmowcami, wiec dodam tylko od siebie, ze ja sam o malo nie wrocilem z oobe (choc znajomy mowi ze to bylo tylko Ld), bo tak mi sie tam spodobalo, ze nie poczulem ze moje cialo zaczyna sie dusic. Ledwo zdazylem zanim mi tlenu zabraklo. Sadze ze gdyby tak sie stalo, to moja dusza pozostalaby w astralu, a cialo by umarlo :/. Kiepska perspektywa bo tez jestem dosc mlody, choc i tak starszy od ciebie.

+Quote Post
Lukasz
post 02.02.2007 - 00:47
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006

Notatnik

Wiek, czy inaczej czas (na ziemi), W Astralu nie istnieje! To jest tylko wymys ludzki by lepiej pojmowac rzeczywistosc. Odpowiednikiem wieku w Astralu jest wlasnie rozwoj duchowy, o ktorym mowil Karakan.

Btw. Zaku, prosze zmien sygnaturke...

+Quote Post
zaku
post 02.02.2007 - 08:28
Post #10

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Aha. Teraz rozumiem dlaczego wszyscy tak mówi? o rozwoju duchowym, a nikt nie wspomina o wieku. Dzi?ki.

PS. Dlaczego mam zmieni? sygnaturk??

+Quote Post
Pyrokar1990
post 02.02.2007 - 09:27
Post #11

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Wracajac do tego co powiedzial ?ukasz. Dokladenie, czas to wymysl czlowieka, stworzony aby mogl on postrzegac rzeczywistosc (ktora jemu wydaje sie rzeczywista, a naprawde nie jest). To samo ze wszystkimi zmyslami. Czlowiek jako istota duchowa jest nieograniczony, ale mialby problem z rownoczesnym postrzeganiem calego nieograniczonego wszechswiata, dlatego stworzyl pojecie czasu, przestrzeni, dobra, zla i wszelkie inne, ktore ograniczaja go tak, ze praktycznie uniemozliwia sobie prawdziwe widzenie, ale jednoczesnie pomaga sie skupic na rzeczach dla niego waznych.
Nie jest to moje prywatne spostrzezenie, a jedynie jedna z 7 zasad Huny.

+Quote Post
Aslan
post 02.02.2007 - 10:06
Post #12

Cz?onek Rodziny

Zale?y jaki punkt widzenia przyj??...czas nie jest wymys?em poj?cie czasu raczej, to ró?nica. My?l?, ?e moja opinnia ma szanse stania si? wi???c?. Mianowicie, aby czu? si? bezpiecznie w oobe trzeba by? rozwini?tym duchowo, ale osi?gaj?c oobe rozwijasz si? duchowo;) tak wi?c bez obaw.

"Czas to mana..."

+Quote Post
kathan
post 02.02.2007 - 13:50
Post #13

Znajomy Rodziny

Notatnik

CYTAT(Aslan @ 02.02.2007 - 10:06) *
Zale?y jaki punkt widzenia przyj??...czas nie jest wymys?em poj?cie czasu raczej, to ró?nica. My?l?, ?e moja opinnia ma szanse stania si? wi???c?. Mianowicie, aby czu? si? bezpiecznie w oobe trzeba by? rozwini?tym duchowo, ale osi?gaj?c oobe rozwijasz si? duchowo;) tak wi?c bez obaw.

"Czas to mana..."

Hehe kazde pojecie jest wymyslem. To definiowanie to umowa miedzyludzka, jak dana rzecz istniejaca lub nie (materialna/subtelna/niematerialna) przy pomocy nazwy mogla byc "wskazana". A skoro mowa o czasie to wypada go zdefiniowac, zanim sie powie, ze nie istnieje. Skoro mamy swiadomosc bycia tu i nie bycia tam to odleglosc pomiedzy zdarzeniami mozemy nazwac czasem. Nie znaczy to, ze dwa wydarzenia nie moga sie dziac w tym samym momencie tylko, ze nasza "swiadomosc" jest tutaj, albo jej jeszcze tutaj nie ma (ewentualnie juz jej tutaj nie ma).

do: Pyrokar1990
A jesli chodzi o wymysly to co za roznica czy to Twoj wymysl czy kogos innego... Skoro nie ma czasu to moze to Twoj wymysl?

hehe ;)
wzglednie w czasie pozdrawiam

+Quote Post
Quel
post 03.02.2007 - 13:09
Post #14

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Darek Sugier sam napisa?, ?e pomaga swojej córce je?li chodzi o te sprawy. Zastanawiam si?, czy nie post?puje ?le. Mianowicie, je?eli jego córka zacznie za bardzo ?y? samym oobe, mo?e mie? problemy w ?wiecie fizycznym. Do tego oobe zmienia pogl?d na ?wiat, nigdy nie wiadomo, czy przez to czego? nie stracimy. My?l?, ?e wiek nie przeszkadza w osi?gni?ciu oobe. Natomiast na pewno osoby doros?e s? bardziej zaj?te ?yciem, ?yj? szybciej i cz?sto nie maj? czasu na ?nienie. Ja mam 16 lat i nie ?a?uj?.
3.02.2007 Mój pierwszy raz.

"I od dzisiaj wynaj?ty morderca ma pilnowa? drogi do mojego serca..."
-->

+Quote Post
SadaM
post 03.02.2007 - 13:44
Post #15

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Taka "nauka" przede wszystkim polega na tym, ?eby nie ?y? oobe. Chodzi po prostu o to, ?eby wiedzie?, ?e istnieje inny ?wiat, w którym znajdziemy si? po ?mierci. Dzi?ki temu kszta?tuje si? u nas "odmienne spojrzenie" na ró?ne sprawy, m. in religii. Taka nauka jest dobra, poniewa? u?wiadamia nas w tym, czym jest istnienie i ?ycie. My?l?, ?e najgorsz? rzecz? jaka mo?e si? nam przytrafi?, mo?e by? zostanie w nie?wiadomo?ci po fizycznej ?mierci. A niektóre systemy przekona? o tym mówi?.

+Quote Post
VegOo.
post 03.02.2007 - 20:03
Post #16

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

Witam
Ja my?le, ?e po takiej nie?wiadomej ?mierci odzyskuje si? ?wiadomo??, chocia? nie jestem co do tego w pe?ni przekonanyy, w sumie nikt nie mo?e by? do ko?ca pewny. Mo?na wej?? w oobe przed ?mierciom i ju? do cia?a si? nie wróci. A jak sie umrze na zawa?a albo we ?nie (nie w oobe nie w ld) to moze by? ci??ko z odzyskaniem swiadomo?ci. Co do wieku...
Jak pierwszy raz wyszed?em ?wiadomie z cia?a mia?em 14 lat, co mi nie przeszkadza?o. A osatni nawet wibracji nie moge osi?gn??, nie wiem czemu... ? mia? mo?e kto? tak, ?e bezproblemu osi?ga? wibracje, a potem mia? z tym problemy?
Pozdrawiam !

+Quote Post
Ketrab
post 04.02.2007 - 11:06
Post #17

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

CYTAT(Quel @ 03.02.2007 - 13:09) *
Darek Sugier sam napisa?, ?e pomaga swojej córce je?li chodzi o te sprawy. Zastanawiam si?, czy nie post?puje ?le. Mianowicie, je?eli jego córka zacznie za bardzo ?y? samym oobe, mo?e mie? problemy w ?wiecie fizycznym. Do tego oobe zmienia pogl?d na ?wiat, nigdy nie wiadomo, czy przez to czego? nie stracimy. My?l?, ?e wiek nie przeszkadza w osi?gni?ciu oobe. Natomiast na pewno osoby doros?e s? bardziej zaj?te ?yciem, ?yj? szybciej i cz?sto nie maj? czasu na ?nienie. Ja mam 16 lat i nie ?a?uj?.

Pomaga jej w sensie wys?uchuje jej sny ale w ?adnym wypadku nie u?ywa w jej obecno?ci terminów zwi?zanych z oobe.Ka?dy ojciec nie s?ysz?cy dotychasz o obe lub ten który tego nigdy nie do?wiadczy?, nie odbiera na powa?nie snów swojego dziecka ,przez co dziecko wie ?e ,sny nie s? czym? wa?nym.

"A póki co, bro? bo?e nic u?ywam w jej obecno?ci s?ów, które w jaki? sposób kojarz? si? z eksterioryzacj?" Darek Sugier

pozdrawiam

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park