oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Czytanie W MyŚlach Jedyna Skuteczna Metoda Nauki, JEDYNA JEDYNA
TyHu
post 14.09.2013 - 20:46
Post #43

Coprobo
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 620

Notatnik

Tak jak pavel napisal lecz to jest trudne na trzeźwo po ziole to widze dokladnie . Rzeczywistość się zazebia i wszystko idealnie zaczyna pasowac no i jakbym był w dobrym miejscu po prostu. Na trzeźwo wymaga to wysiłku po trzeba swoje ego wyciszyć. Ale w kazdym momencie po pewnym czasie lapie mnie zamula i nie wiem co z tym wtedy zrobić.

Zataczam takie koło ze nie wazne co bym zrobil wracam do punktu wyjścia to trochę irytujące.
Nie staram się utożsamiać się z tym co myślę ale to się robi automatycznie że obracam się w obrębie tych samych myśli.
Go to the top of the page

+Quote Post
rafal13-50
post 14.09.2013 - 20:50
Post #44

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 189

Notatnik

CYTAT(masa @ 14.09.2013 - 17:09) *
W poza gębą nie ruszasz a musisz się jakoś dogadać

pisemnie ??

+Quote Post
Pavveł
post 15.09.2013 - 00:27
Post #45

Punkty prestiżu: 1966

Notatnik

CYTAT(TyHu @ 14.09.2013 - 21:46) *
Tak jak pavel napisal lecz to jest trudne na trzeźwo po ziole to widze dokladnie . Rzeczywistość się zazebia i wszystko idealnie zaczyna pasowac no i jakbym był w dobrym miejscu po prostu. Na trzeźwo wymaga to wysiłku po trzeba swoje ego wyciszyć. Ale w kazdym momencie po pewnym czasie lapie mnie zamula i nie wiem co z tym wtedy zrobić.

Zataczam takie koło ze nie wazne co bym zrobil wracam do punktu wyjścia to trochę irytujące.
Nie staram się utożsamiać się z tym co myślę ale to się robi automatycznie że obracam się w obrębie tych samych myśli.

Widać zioło wcale Ci w tym nie pomaga. Ja doszedłem do prezentowanych przeze mnie wniosków bez zioła.
Zioło zamula myśli, może dlatego czujesz namiastkę tego, co można poznać koncentrując się na tym, co czujesz. Potem próbujesz to przełożyć na słowa, ale już nie wychodzi, bo nie masz wyćwiczonego posługiwania się czuciem, nie możesz do tego wrócić i nie masz punktu odniesienia do doświadczenia. Jedynie zamglone wspomnienie i próba opisania go słowami. Sądzę, że zioła mają tyle do duchowości, co jednorazowe wejścia na górę do umiejętności latania (pomijając na ich negatywny wpływ na ciało).

+Quote Post
Aga V
post 22.05.2016 - 18:13
Post #46

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 5

Notatnik

czy jest ktoś na forum kto słyszy cudze myśli? ja bym chciała, jak to się robi?

+Quote Post
1 Dzięki Aga V za ten przydatny wpis:
MadziaKK
MadziaKK
post 22.05.2016 - 19:40
Post #47

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

CYTAT(Aga V @ 22.05.2016 - 19:13) *
czy jest ktoś na forum kto słyszy cudze myśli? ja bym chciała, jak to się robi?

jest temat który założyłam, do jakiegoś kursu, i na razie się zastanwiam, jak to przeprowadzić, może na początej dam jakieś info jak to się w ogóle odbywa...

nom

+Quote Post
Aga V
post 22.05.2016 - 20:18
Post #48

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 5

Notatnik

jaki temat? jaki kurs? kurs czytania w myślach? byłabym chętna

+Quote Post
MadziaKK
post 23.05.2016 - 07:21
Post #49

Dusza Towarzystwa

Notatnik

tak,
http://www.oobe.pl/park/Czytanie-W-Myslach-t9497.html

+Quote Post
mrok
post 21.06.2016 - 11:08
Post #50

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 57

@MadziaKK, ale czy potrafisz Ty czytać w myślach?

+Quote Post
MadziaKK
post 21.06.2016 - 11:32
Post #51

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(mrok @ 21.06.2016 - 12:08) *
@MadziaKK, ale czy potrafisz Ty czytać w myślach?

raz tak, raz nie

i nie jest to wymijająca odpowiedź
to zwyczajnie tak jak jest
i to czym jest czytanie w myślach

pierwsze co możecie zrobić to pozbyć się stereotypu tego, czym jest czytnaie w myślach czy jak to nazwać telepatia... :)

i każdy to potrafi, nie niestety, nie jesteś w tym wyjątkowy /wyjątkowa, chociaż jesteś na pewno w czymś innym :)

+Quote Post
mrok
post 21.06.2016 - 12:04
Post #52

Członek Rodziny

A czy próbowałaś czegoś takiego, że ktoś np. rysował jakiś obrazek na kartce i wkładał do koperty, albo po prostu odwracał kartkę, a ty próbowałaś odgadnąć co tam jest? Ja próbowałem, ale nigdy nie mogłem trafić.

+Quote Post
1 Dzięki mrok za ten przydatny wpis:
Szaweł
Pavveł
post 21.06.2016 - 20:23
Post #53

Notatnik

CYTAT(MadziaKK @ 21.06.2016 - 12:32) *
raz tak, raz nie

To się inaczej nazywa zgadywanie...

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 21.06.2016 - 20:28
Post #54

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

To jak piłkarz raz strzeli gola a raz nie to się nazywa przypadek?

+Quote Post
Pavveł
post 21.06.2016 - 20:35
Post #55

Notatnik

Jak raz strzeli, a 20 razy nie strzeli, to tak. Ale gra w piłkę to sztuka, nie nauka.
Zaś czytanie to jednak nie sztuka, a nauka, a więc albo potrafisz, albo nie. Tu nie ma miejsca na spróbuję.
Chyba, że traktować czytanie w myślach, jako "czytanie w myślach", czyli wywnioskowywanie, co prawdopodobnie druga osoba pomyślała mniej więcej, na podstawie jej gestów, mimiki twarzy, języka ciała, zachowania, słów, czynów, itp. Taka analiza wsteczna..

+Quote Post
MadziaKK
post 21.06.2016 - 23:02
Post #56

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(mrok @ 21.06.2016 - 13:04) *
A czy próbowałaś czegoś takiego, że ktoś np. rysował jakiś obrazek na kartce i wkładał do koperty, albo po prostu odwracał kartkę, a ty próbowałaś odgadnąć co tam jest? Ja próbowałem, ale nigdy nie mogłem trafić.

tak, bardzo dawno temu, i to mialo niewiele z tego czytania w myslach, co mam/ mialam

tak wlasciwie takie pisanie i zgadywanie to zabawa dodatkowa, jak chcesz sie nauczyc czytac w myslach, przyjrzyj sie na poczatek o czym sam myslisz.

potem sprobuj odczuwaniem (jakie jest przy empatii, przy tym, co opisywalam wczesniej)... czy takim jakim mozna odczuc powietrze obok siebie, sprobuj rozroznic te mysli jeszcze bardziej, od kogo, z jakimi emocjami... tam gdzie skupisz swoja uwage, tam zacznie sie wieksza rozdzielczosc tego co postrzegasz

+Quote Post
1 Dzięki MadziaKK za ten przydatny wpis:
Szaweł
mrok
post 22.06.2016 - 11:08
Post #57

Członek Rodziny

Chodzi Ci o odczytywanie ruchów ciała, nastrojów, emocji itp.? Coś takiego jak robi Keith Barry? https://www.youtube.com/watch?v=UHPZcoJRZgo

+Quote Post
MadziaKK
post 22.06.2016 - 12:38
Post #58

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(mrok @ 22.06.2016 - 12:08) *
Chodzi Ci o odczytywanie ruchów ciała, nastrojów, emocji itp.? Coś takiego jak robi Keith Barry? https://www.youtube.com/watch?v=UHPZcoJRZgo

zerknę później, ale przypuszczam (zaglądam mentalnie) że to nie jst to, te podjecie jest jakby od tylu, ale powiem, co o tym myślę, jak obejrzę i będę miała wolniejszą chwilę...

+Quote Post
1 Dzięki MadziaKK za ten przydatny wpis:
mrok

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park