oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

14 Stron V  « < 12 13 14  
Reply to this topicStart new topic
> Projekt: Gift
Głosowanie
Ilość chętnych do zabawy:
zgłoszeń: [ 22 ] ** [100.00%]
Suma głosów: 22
Goście nie mogą głosować 
Guest_Zuben_*
post 30.01.2009 - 20:00
Post #274

Guests
Punkty prestiżu:

nie chce być natarczywy ale....jak dokładnie mamy to zrobić? No...chodzi mi tu o pomylenie tego co jezst fizyczne a tego co znajduje się w naszych głwoach (ospuo) ok jak np. będe na księżycu to skąd mam mieć pewność że tam jestem a nei to moje OSPUO? czy naprawde można być w miejscach fizycznych ciałem astralnym?

sorry za off-topa
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 30.01.2009 - 21:22
Post #275

Guests
Punkty prestiżu:

Nie dostrzegam żadnego offtopu .

Zuben: wystarczy,że będziesz tam wyobraźnią . Tworzy się wówczas pewien system energetyczny , otwierają się przejscia . Zwróć uwagę na reakcję Twojego ciała fizycznego w chwili wykonywania podróży mentalnej .

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 31.01.2009 - 11:41
Post #276

Guests
Punkty prestiżu:

czyli podobnie może być z wejściem do czyjegos snu/podświadomości? Możesz do zrobic bez problemu? Czy tu jest co innego? no bo wkońcu wchodzisz do istoty rozumnej :) może cię ona niewpuścić do podśwwiadomosći

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 31.01.2009 - 15:28
Post #277

Guests
Punkty prestiżu:

Myślę ,że jest to mozliwe,jednak nigdy nie udało mi się potwierdzić tego faktu .
Zawsze,jak kogoś odwiedzam w ten sposób, to pomimo świadomej rozmowy - po przebudzeniu weryfikacja nie potwierdza się . Może ktoś inny Ci doradzi .
Póki co medytuję w wolnych chwilach na Srebrnym Globie .
Czwarta wizyta pozwoliła mi wyczuć jakieś byty- energie. Ciekawe, czy to ludzie, czy jakieś inne istoty .
(Może dowcipnisie z forum... :)

+Quote Post
Zbyszek
post 31.01.2009 - 16:03
Post #278

cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 976

Notatnik

Wczoraj wpadła do mnie Conchita na tym niby Wawelu. Rano o 9godz. wysłałem jej sms, ze o 21:50 spotkaliśmy sie. Aha, właśnie chciałam ci wyslac sms-a ze byłam u ciebie przed 22.
Wdzieliśmy się i z łatwością się rozpoznaliśmy.Mam 100% pewności.
Wyraźnie rozpoznałem w niej świadomą istotę, choć robiła tylko niby mentalke.. Pomyłka wykluczona.

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 31.01.2009 - 17:58
Post #279

Guests
Punkty prestiżu:

nie ra widziałem posty jak inni dziękowali zbyszkowi za wyciągnięcie ich z ciała. Ale ciekawi mnie czy można wyciagnąć z ciała kogoś kto wogóle nie nza się na oobe itp. i nigdym otym niesłyszał

sorrow może w te rozmowy trzeba było więcej uczucia włorzyć ;]

+Quote Post
Zbyszek
post 01.02.2009 - 11:24
Post #280

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

Gdy ktoś nie postrzega zmieniających się stanów w umyśle, nawet gdy go wyciągniesz to się wstrząśnie i powróci natychmiast do ciala, myśląc ze mu się coś plącze.
Kilkanaście lat robiły mi się mentalki i oobe i nie postrzegłem ich, myśląc sobie ze tak sobie intensywnie myślę.
Pamiętam jak czytając fascynująca książkę o małym chłopcu -Indianinie pędzącym na koniu, tak się z nim utożsamiłem, ze jechałem na jego rumaku w wyobraźni. Wtedy mówiłem w wyobraźni a teraz powiedziałbym w czymś innym.
Urozmaicając sobie czytanie w dziecinstwie , dostarczałem niezwykle żywych wręcz wrażeń, w czasie czytania lektur szkolnych. Wszyscy tak mamy. To samo się dzieje w teatrze , kinie.
Powszechność tych zjawisk, utrudnia ich ocenę. Dlatego ciągle trwają dyskusje na forum czy oobe to widzimisię czy coś konkretnego.
Te odmienne i naturalne stany są dopiero dostrzegane przez ludzi gdy ich intensywność znacznie wzrasta. Cześć korzysta wtedy z porad lekarzy, doszukując się nerwic a cześć ląduje u nas na forum.
By sprawniej postrzegać te stany , dobrze jest się trochę o nich dowiedzieć i wbudować w pamięć intencje. Cos jak dzwonek alarmujący gdy się one pojawia.
CHCE POSTRZEGAĆ ZMIENIAJĄCE SIĘ STANY ŚWIADOMOŚCI.
Nie bez powodu chlupcy połykają atrapy, karmiąc się ich energia. Wzmacnia ona ich świadomość, otrzymując ich dłużej w astralu.
W czasie nieświadomych kontaktów , energia zgromadzona w latających ciałkach, przelewa się miedzy nami, wywołując często coś jak króciutkie oobe. Pojawiają się w tedy w nas obrazy, informujące o wydarzeniach naszych znajomych lub przezywamy nasza słoneczną twórczość.
Trochę o intencji mam na blogu, co prawda w innym kontekście ale spisałem ciekawe ćwiczenia, które każdy może indywidualnie rozwinąć na własny użytek.

http://cialka.net/wspolna-jazn-programowan...lu_292.html/pl/

pozdro badacze

+Quote Post
kokonmaster
post 02.02.2009 - 23:32
Post #281

Gość Rodziny
*
Grupa: Podróżnicy

Notatnik

Bardzo bym prosił o napisanie różnicy między obe a mentalką. A tak wogóle to na ten księżyc to mentalnie mamy polecieć?( w sensie sobie wyobrazić?). A wogóle ja moge się do jakiegoś projektu dołączyć? Chciałby ktoś ze mną przetestować spotkanie mentalne?

+Quote Post
Silverka
post 03.02.2009 - 08:52
Post #282

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 295

Notatnik

kokon poczytaj

http://www.oobe.pl/park/Przenoszenie-swiadomosci-t2503.html
http://www.oobe.pl/park/Wyczuwanie-Przestr...Obok-t2511.html
http://www.oobe.pl/park/Zachowywanie-swiad...acji-t2460.html

+Quote Post
Zbyszek
post 16.02.2009 - 11:55
Post #283

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

Przykłady zabaw mentalnych.Trzeba kliknąć na darmowe książki, lewy górny przycisk.Kawal dobrej roboty.
http://www.explorers.focus-x.org/
i cos z innej beczki:
http://www.vismaya-maitreya.pl/nasze_doswiadczenia.html
http://www.fnc.org.pl/harmonia/Filmy/

+Quote Post
pływak
post 15.11.2010 - 11:42
Post #284

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 138

Notatnik

chciałbym wrócić tematycznie do naszych eksperymentów z ubiegłego roku, aczkolwiek trochę zmodyfikowanych, zaraz podam moją propozycję.
Na pewno większość słyszała o telekinezie czy teleportacji a jest jeszcze pojęcie teleobserwacji. Polega to na tym, że jeden z uczestników programu zwany "monitorem" podaje namiary na jakiś obiekt istniejący w rzeczywistości w czasie teraźniejszym a inny uczestnik (lub uczestnicy) zwany teleobserwatorem, próbują dotrzeć do tego miejsca i w miarę dokładnie je opisać. Nasze poprzednie eksperymenty polegały na odgadnięciu przedmiotów, które każdy tam umieszczał. Teraz chodziłoby o rozponanie miejsca. Na początek mogłyby to być obiekty ogólnie znane, przy czym "monitor" musi podać albo współrzędne tego obiektu, albo jakiś sposób naprowadzenia na niego (np. Muchów-miejsce naszego zlotu), wtedy uczestnicy opisują co tam widzieli, albo kogo widzieli. W fazie zaawansowanej można próbować dostawać się do przeszłości np. do jakiejś sytuacji historycznej ogólnie znanej albo i nie (bitwa, koronacja itp.). Możliwości są tutaj wręcz nieograniczone i można się w to bawić miesiącami albo i dłużej.
Dodam jeszcze, że teleobserwacja stosowana była przez niektóre rządy do działalności szpiegowskiej, znane z okresu zimnej wojny, chyba ktoś już na ten temat pisał na forum. Twierdzi się, że rozwinięcie tej umiejętności może pozwolić na wniknięcie do Kronik Akaszy, czego bym sobie i innym życzył, ale to jest bardzo trudne. Na temat Kronik Akaszy było kilka tekstów na forum:
http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopi...=kroniki+Akaszy
Mam nadzieję, że moja propozycja jest zachęcająca, szczególnie na jesienno-zimowe dni przed nami. Może należałoby ją jeszcze "dopieścić" pod kątem technicznym, jak ktoś ma ochotę to niech się wypowie.
Liczę tu najbardziej na tych zaangażowanych wtedy jak Zbyszek, Silverka, Sorrow i wielu innych a także na nowych na forum.

+Quote Post
Nilren
post 15.11.2010 - 13:47
Post #285

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 95

Notatnik

Czytałam taką książke - kosmiczna podróż - brown
posługiwali sie teleobserwacją

+Quote Post
Aleister Crowley
post 15.11.2010 - 14:18
Post #286

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 21

Notatnik

Nie takie rzeczy z kuzynem żeśmy wyprawiali po pijanemu :D

+Quote Post
1 Dzięki Aleister Crowley za ten przydatny wpis:
lordini
.
post 16.12.2012 - 19:07
Post #287

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 525

Notatnik

To ja proponuję dostać się do Biblioteki Astralnej.

Znajduje się ona na takiej oto wyspie:

A tak właśnie wygląda:

+Quote Post

14 Stron V  « < 12 13 14
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park