oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

> Sta?o Si? To Zupe?nie Przypadkiem
latawiec
post 28.12.2017 - 08:11
Post #1

Przechodzie?

Grupa: Podró?nicy

Hej.. Pare lat temu zainteresowa?em si? tematem ?wiadomego ?nienia. Dosy? cz?sto zdarza mi si? w ?nie zdawa? sobie spraw? ?e ?nie.
Mia?em k?opoty w mieszkaniu, hydrauliczne k?opoty. przebudzi?em si? godzine po pó?nocy, ogarn??em sprawe. Po?o?y?em si? z powrotem oko?o 3:30. Przepatrzy?em wszystkie demoty i joemonstery i zasn??em.
My?la?em ?e obudzi?em si? po raz kolejny, ale by?o jako? dziwnie (sen mial miejsce w pokoju, w którym spa?em).By?o ciemno, widzia?em ?e kto? niski stoi za drzwiami. Nie przestraszy?em si?, zapali?em ?wiat?o a drzwi si? uchyli?y. Mo?e to ?mieszne ale zobaczy?em kar?a, murzyna . Patrzy? na mnie a ja na niego, nie widzia??m czy jest z?y czy dobry. Nie wygl?da?o ?e chcia? mi zrobi? krzywd?, ale zdenerwowa?em si? i krzykn??em ?eby st?d poszed?. Zamkn?? drzwi i za chwile znowu otworzy?- patrzy? na mnie przez szpar?. Wkurzylem si? i kopn??em drzwi, on zacz?? ucieka? do kuchni, zacz??em go goni?. Usiad?em na nim i zapyta?em si? kim jest, nagle zda?em sobie sprawe ze pod?oga jest mokra- wyla?o si? z zalanej ?azienki. Przebudzi?em si?, a tu SZOK. Wszystko mi si? ?ni?o. Poszed?em do ?azienki- wszystko suchutkie.By?o to bardzo dziwne do?wiadczenie. Po jakim? czasie zasn??em- dzia?o si? dos?ownie to samo, ale w drugim ?nie kaza?em mu |(?adnie mówi?c) st?d i?? i znowu zacz??em go goni?.
Jak si? obudzi?em przestraszy?em si? ?e mieszkanie jest jakie? nawiedzone. W pierwszym ?nie nie ba?em si? go, w kolejnym ju? od razu zareagowa?em agresywnie i by?em zmieszany. ?ni?y mi si? niejednokrotnie ró?ne g?upoty, ale nie tak ?e by?em z kim? (jak?? postaci?, nieznajom? i która nic nie mówi) w bezpo?redniej konfrontacji.
Z tego co poczyta?em, to chyba jest ten stra?nik. Po drugim ?nie bylem wystraszony. Co mam z nim robi? kiedy go spotkam jeszcze raz? Nie moge si? doczeka?. Rozwiejcie moje w?tpliwo?ci bo mia?em wra?enie ?e dom jest jaki? nawiedzony. Pozdrawiam
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park