oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Stało Się To Zupełnie Przypadkiem
latawiec
post 28.12.2017 - 08:11
Post #1

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy

Hej.. Pare lat temu zainteresowałem się tematem świadomego śnienia. Dosyć często zdarza mi się w śnie zdawać sobie sprawę że śnie.
Miałem kłopoty w mieszkaniu, hydrauliczne kłopoty. przebudziłem się godzine po północy, ogarnąłem sprawe. Położyłem się z powrotem około 3:30. Przepatrzyłem wszystkie demoty i joemonstery i zasnąłem.
Myślałem że obudziłem się po raz kolejny, ale było jakoś dziwnie (sen mial miejsce w pokoju, w którym spałem).Było ciemno, widziałem że ktoś niski stoi za drzwiami. Nie przestraszyłem się, zapaliłem światło a drzwi się uchyliły. Może to śmieszne ale zobaczyłem karła, murzyna . Patrzył na mnie a ja na niego, nie widziałęm czy jest zły czy dobry. Nie wyglądało że chciał mi zrobić krzywdę, ale zdenerwowałem się i krzyknąłem żeby stąd poszedł. Zamknął drzwi i za chwile znowu otworzył- patrzył na mnie przez szparę. Wkurzylem się i kopnąłem drzwi, on zaczął uciekać do kuchni, zacząłem go gonić. Usiadłem na nim i zapytałem się kim jest, nagle zdałem sobie sprawe ze podłoga jest mokra- wylało się z zalanej łazienki. Przebudziłem się, a tu SZOK. Wszystko mi się śniło. Poszedłem do łazienki- wszystko suchutkie.Było to bardzo dziwne doświadczenie. Po jakimś czasie zasnąłem- działo się dosłownie to samo, ale w drugim śnie kazałem mu |(ładnie mówiąc) stąd iść i znowu zacząłem go gonić.
Jak się obudziłem przestraszyłem się że mieszkanie jest jakieś nawiedzone. W pierwszym śnie nie bałem się go, w kolejnym już od razu zareagowałem agresywnie i byłem zmieszany. Śniły mi się niejednokrotnie różne głupoty, ale nie tak że byłem z kimś (jakąś postacią, nieznajomą i która nic nie mówi) w bezpośredniej konfrontacji.
Z tego co poczytałem, to chyba jest ten strażnik. Po drugim śnie bylem wystraszony. Co mam z nim robić kiedy go spotkam jeszcze raz? Nie moge się doczekać. Rozwiejcie moje wątpliwości bo miałem wrażenie że dom jest jakiś nawiedzony. Pozdrawiam
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park