oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Kręcenie Się Wokół Własnej Osi
gyatotsang
post 03.01.2016 - 12:05
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 45

Notatnik

Kręcenie się wokół własnej osi to technika, którą najczęściej wykorzystuję do wychodzenia z ciała w czasie półsnu. O technice tej czytałem wiele lat temu w książce Monroe. Leżąc na boku wyobrażam sobie i wyrażam życzenie, że się przekręcam i spadam na podłogę. Zaraz po "wypadnięciu z ciała" staram się nawiązać kontakt z otoczeniem np. poprzez dotykanie rękami podłogi czy dywanu w celu wyczucia ich struktury. To daje mi poczucie trochę lepszego dostrojenia i zakotwiczenia w obszarze przycielesnym (ospuo). Niestety wyjścia są nadal krótkie i szybko cofa mnie do ciała fizycznego. Ostatnio przez dwa dni starałem się powtarzać pewne energetyczne mantry jungdrungbon (=> Mantry) i czułem nawet na jawie lekkie wibracje a zaraz po zaśnięciu - wytoczyłem się z ciała jednak nie spowodowało to przedłużenia pobytu w ospuo.
A wy jakie techniki polecacie celem przedłużenia pobytu w astralu?

Go to the top of the page

+Quote Post
3 Dzięki gyatotsang za ten przydatny wpis:
Foks, MadziaKK, Neurocosmic
Neuro.
post 03.01.2016 - 14:49
Post #2

cosmic
Punkty prestiżu: 524

Notatnik

Można też kręcić się wokół własnej osi w dzień, aby lepiej o tym pamiętać we śnie, a i się tak fajnie potem kręci w głowie :D

+Quote Post
4 Dzięki Neurocosmic za ten przydatny wpis:
Foks, gyatotsang, ivanova, Majin
Foks
post 07.01.2016 - 21:31
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 780

Notatnik

Jak czuje że mam sie przebudzić nie ruszam się ale to zazwyczaj w LD działa, w sumie może cię z astrala cofnąć do snu świadomego, następnie otworzysz drzwi które wykreujesz i możesz wrócić, albo wpaść w trans zazwyczaj w realistyczny sposób rozmawiam z różnymi bytami. Trzeba mieć dobrze otwarte czakry a ja ostatnimi czasy mam je przymglone...;) jak szkiełko TV

+Quote Post
1 Dzięki Foks za ten przydatny wpis:
gyatotsang
aumakumma
post 19.01.2016 - 18:09
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 209

Notatnik

Techniki przeszły juz do lamusa. teraz wszystko dzieje sie samo. Zaufaj intuicji i swojej energii.Trzeba tylko chcieć a chcieć to moć , amen .

+Quote Post
2 Dzięki aumakumma za ten przydatny wpis:
Młody89, Se7en
Tomek2001
post 11.03.2017 - 22:15
Post #5

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 2

CYTAT(aumakumma @ 19.01.2016 - 18:09) *
Techniki przeszły juz do lamusa. teraz wszystko dzieje sie samo. Zaufaj intuicji i swojej energii.Trzeba tylko chcieć a chcieć to moć , amen .

używałem tego/podobnej techniki od zawsze i było mega skuteczne :D
faktycznie chyba najlepsze co może być ;p dobraaa lecim z tematem :D
sorry za odkop

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park