oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Czy To Było Oobe
Kornelia_Korneli...
post 28.11.2018 - 18:41
Post #1

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy

Latem 2,5 roku temu zaczęłam interesować się oobe (właściwie to już dużo wcześniej, ale wtedy zaczęłam intensywnie czytać na ten temat). Chciałam osiągnąć oobe/ld metodą zamykania oczu liczenia do 30, a następnie otwierania ich na 2-3 sekundy, próbowałam zachować świadomość podczas zasypiania. Prowadziłam również dziennik snów, które systematycznie zapisywałam. Jedyne do czego to doprowadziło to takich dziwnych drgań, ale to wszystko. Postanowiłam więc dać sobię z tym spokój. Na przełomie listopada i grudnia 2016 wróciłam bardzo zmęczona z pracy i niewyspana. Było to zmęczenie psychiczne (kilka dni robiłam pewien dosyć pracochłonny projekt). Był wczesny wieczór, odpaliłam komputer i telewizor. W pokoju było zapalone górne światło. Nagle zasnęłam, nie było żadnych drgań czy wibracji, zatem mam wątpliwości czy to było oobe czy ld, nie wiem czy można osiągnąc oobe bez tego etapu. Gdy odzyskałam świadomość we śnie zorientowałam się że widzę moje śpiące ciało leżące na kanapie. Postanowiłam wyjść z mieszkania na klatkę schodową, przeniknęłam przez drzwi. Na klatce zaczęłam się wygłupiać, bo zdałam sobię sprawę z tego, że to co mnie otacza nie jest realne. Nagle znalazłam się w jakimś ciemnym miejscu (wyglądało na szpital, biuro?), były tam jakieś osoby, wydawało mi się że nie są do mnie przychylnie nastawione, nie odczuwałam jednak bezpośredniej agresji z ich strony, bardziej że chcą mnie oszukać, czy coś takiego. Nie czułam przed nimi lęku, tylko złość i jakby jakieś poczucie jakbym została niesprawiedliwie potraktowana. Wtedy się obudziłam. Wie ktoś co to było?
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park