oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Pierwszy Skan Mózgu Podczas Oobe
Pavveł
post 28.03.2014 - 11:45
Post #43

Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 1966

Notatnik

A jakie badania naukowe dotyczące oobe i innych kwestii metafizycznych byście sugerowali? Tak sobie myślę, jeśli zebrałoby się sensowne propozycje, kto wie, może udałoby mi się przekonać pewne grono naukowe do ruszenia takich badań w stolicy, np. w PANie...... .^^'
Go to the top of the page

+Quote Post
Konopix
post 28.03.2014 - 12:39
Post #44

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 200

Notatnik

CYTAT(Pavveł @ 28.03.2014 - 10:45) *
A jakie badania naukowe dotyczące oobe i innych kwestii metafizycznych byście sugerowali? Tak sobie myślę, jeśli zebrałoby się sensowne propozycje, kto wie, może udałoby mi się przekonać pewne grono naukowe do ruszenia takich badań w stolicy, np. w PANie...... .^^'

ukrzyżują Cię!

jak już to możesz zasugierować badania nad wpływem spożywania opłatka na sny, ale tak czy siak Cię ukrzyżują.

+Quote Post
Pavveł
post 28.03.2014 - 17:48
Post #45

Notatnik

eee tam opłatka, to nie przejdzie jako startowe badanie, trzeba bardziej ogólne i względnie przyziemne... nie ukrzyżują mnie, gdyż nie jestem (być może jeszcze) pracownikiem naukowym, zaś tylko studentem... zaproponować nie zaszkodzi, sam mógłbym wtedy może prowadzić takie badania... ponoć w Indiach czy gdzieś na dalekim wschodzie takie robią, w Rosji robią, nawet w Niemczech... przydałoby się mieć w Polsce tak dział badań nad medycyną naturalną i alternatywną oraz badania nad kwestiami do tej pory niezbadanymi dobrze przez naukę konwencjonalną ^^. dlatego zastanawiam się czy nie zagadać do jednego profesora kozaka takiego, co ma mega chody w dziedzinie inżynierii biomedycznej :3 ... tylko właśnie co mam mu powiedzieć? :D

+Quote Post
Woytas74
post 28.03.2014 - 19:26
Post #46

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 439

CYTAT(Pavveł @ 28.03.2014 - 10:45) *

tylko dalsze badania w kierunku fizyki kwantowej, splątania cząsteczkowego, wielu wymiarów itd.

+Quote Post
Pavveł
post 28.03.2014 - 20:19
Post #47

Notatnik

CYTAT(Woytas74 @ 28.03.2014 - 19:26) *
tylko dalsze badania w kierunku fizyki kwantowej, splątania cząsteczkowego, wielu wymiarów itd.

jakiś pomysł, jak takie badania mogłyby wyglądać? tj. co konkretnie badać i jakim sposobem?

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park