oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

> Wibracje Po Dzi? Dzie?
miczun
post 14.12.2019 - 14:13
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 2

Kilka lat temu interesowa?em si? OOBE. Przeczyta?em ksi??ke Roberta Monroe, ogl?da?em filmy, dokumenty itd.
OOBE do?wiadczy?em raz, raz te? przy próbie us?ysza?em co? bardzo gro?nego wi?c zaprzesta?em prób. Mine?o kilka lat, a mi nadal cz?sto zdarza si? mie? wibracje mimo, ?e ich nie chce. Zaczynaj? si? zawsze po godzinie 3.00. Gdy dopiero zasypiam b?d? si? przebudz? i próbuje znowu zasn??. Jest to strasznie m?cz?ce bo dostaje parali?u i robie wszystko by do tego nie dopu?ci?. Gdy to ogarne i uda mi si? zasn??, zawsze rano zastanawiam si? czy by? to sen. Zawsze mam w?tpliwo?ci.
Co to mo?e oznacza?? Sk?d te wibracje i czy jest szansa, ?e jaki? byt si? do mnie przyczepi? i próbuje mnie wyci?gn??.
Ostatnimi czasy moje ?ycie to pasmo pora?ek. Zastanawiam si? czy kto? z zewn?trz aby mi tego nie organizuje. Kto? z astrala.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki miczun za ten przydatny wpis:
B.Soul

Start new topic
Odpowiedzi
B.Soul
post 10.03.2020 - 10:49
Post #2

Cz?onek Rodziny
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 40

Notatnik

Spróbuj wzbudzi? w sobie uczucie zaufania i spokoju , Twój stan emocjonalny ma du?y wp?yw po pierwsze na ewentualne wyj?cia a poza tym na stosunek do sytuacji.
Znam dobrze ten "niechciany" parali?.

Zastanawia?e? si? , czy przypadkiem to nie Ty pod?wiadomie siebie wyci?gasz z cia?a, bo masz sobie co? do powiedzenia ?

Polecam seanse u bioenergoterapeuty - nawet je?li (albo zw?aszcza je?li) opinia na ten temat , jaka zosta?a wystawiona przez urz?d wszechwiedzy , ko?ció?, jest niepochlebna.

Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park