oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

4 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Stworzenie Faq
set.h
post 04.07.2007 - 12:08
Post #1

instytutnoble.pl
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 523

Notatnik

Próba zrobienia FAQ.

1. Czy w OBE rzeczywi?cie wychodzimy z cia?a.
- By? mo?e, ale mo?e to by? jaka? szczególna projekcja ?wiadomo?ci. Niezbadana funkcja mózgu powoduj?ca z?udzenie wyj?cia z cia?a, albo rzeczywi?cie wyj?cie

2. Co to s? wibracje i czy s? konieczne to osi?gni?cia OBE.
- Wibracje to szczególny typ jakby mrowienia w ca?ym ciele. Mog? by? bardzo silne a? nieprzyjemne albo delikatne niczym lekki dreszczyk. Wibracje dla wi?kszo?ci s? konieczne, aby wyj?? z cia?a. W wielu przypadkach wr?cz budz? ze snu. Czasami jednak wyj?cie mo?e nast?pi? nie?wiadomie i wtedy mo?na odzyska? ?wiadomo?? ju? w poza. Niektórzy wychodz? bez wibracji i do?wiadczaj? wówczas parali?u sennego.

3. Jak osi?gn?? stan wibracji lub parali?u?
- Najbardziej skuteczn? metod? jest metoda 4+1 tzn 4 godziny snu i 1 godzina rozbudzania. Godziny snu i rozbudzania s? do opracowania wg wygody np. mo?e by? 3+1, 3,5 i 45 min, po prostu trzeba sobie dobra? wg w?asnego uznania. Nazw? 4+1 stosujemy jako okre?lenie techniki wyj?cia.

4. Czy jak wyjdziemy mo?emy nie wróci? do cia?a.
- Jak dot?d wszyscy ?yj?. A na powa?nie OBE jest 100% bezpieczne.

5. W czasie OBE podobno jak nas kto? dotknie to mo?emy umrze?.
- Kolejny mit wymy?lony przez kogo?. Wiem ze chyba sam to gdzie? kiedy przeczyta?em w jakiej? „m?drej” ksi??ce. Oczywi?cie jest to bzdura.

6. Czy jak wyjd? to kto? lub cos mo?e mi co? zrobi?.
- W chwili z regu?y wyimaginowanego zagro?enia wracamy zawsze do cia?a. To taki zawór bezpiecze?stwa dla umys?u. OBE jest 100% bezpieczne. Jako zagro?enia cz?sto wizualizuj? si? nasze l?ki lub uprzedzenia. Podczas wyj?cia l?dujemy w ?wiecie stworzonym przez nasz umys?.. Który jest kopi? (ale nie wiern?) rzeczywisto?ci fizycznej. Nazwa tego obszaru to wg. DS. OSPUO. Jako ze jest to ?wiat stworzony przez nas to jeste?my tam w?a?ciwie bogiem. Trzeba by? tego jedynie tego ?wi?cie przekonanym.

7.Co mo?na robi? w OSPUO.
- W?a?ciwie wszystko co w ?wiadomym ?nie. OBE ró?ni si? tym od LD tym ?e posiadamy z regu?y wi?ksz? ?wiadomo?? i jest niesamowicie wprost realne.

8. Czy mo?na dokopa? koledze lub podgl?da? kole?anki w OBE.
- To jest jedno z najwi?kszych nieporozumie? w prze?ywaniu OBE dla pocz?tkuj?cych. Nie wiem czy komu? na tym forum uda?o si? znale?? w ?wiecie fizycznym. Ka?dy z regu?y l?duje w ?wiecie wykreowanym przez swój umys? czyli w OSPUO. Tak, ?e niestety nie mo?na podgl?da? kole?anek czy odwiedzi? kolegi. Oczywi?cie takie odwiedziny mog? mie? miejsce, ale to b?dzie jedynie ?wiat alternatywny. Tak ?e odwiedzaj?c koleg? oka?e si? ?e zamiast np spa? to ogl?da telewizj? co pó?niej w realu oczywi?cie si? nie zgadza. Pocz?tkuj?cy w OBE poszukuj? cz?sto potwierdze? tzn. t? ksi??k? przesun??em czy str?ci?em kwiatek, ale niestety to wszystko si? odbywa?o w OSPUO a nie w realu i niestety nie mo?na uzyska? potwierdzenia.
Przebywanie cia?em astralnym w ?wiecie fizycznym sam Monroe porówna? do nurkowania na g??binach bez sprz?tu. Niby mo?liwe, ale bardzo ci??kie. Odsetek takich wyj?? w porównaniu z reszt? jest naprawd? niewielki.

9. Czy mo?na kogo? odwiedzi? w OBE.
- Odwiedziny w OBE to próba dotarcia do OSPUO odwiedzanej osoby. Je?eli ta osoba w tym czasie ?ni taki kontakt teoretycznie jest mo?liwy. Mo?emy wówczas próbowa? u?wiadomi? dana osob? ?e ?ni. Doprowadzi to do LD i ?wiadomego prze?ywania spotkania.

10. Czas przebywania w OBE.
- OBE mo?e trwa? d?ugo nawet kilka godzin. Wszystko zale?y od opanowania techniki dostrajania i utrzymania fazy.

11. Jak wygl?da wyj?cie?
- Wyj?cie wygl?da w ten sposób ?e po prostu wstajemy, zje?d?amy, turlamy si? itp (s? ró?ne techniki wyj?cia) z cia?a i w odczuciu wygl?da to jak w realu. Po prostu wstajemy i otwieramy oczy i jest to tak realne ?e czasami nie wiadomo czy to nie real. Co do oczu to uogólniaj?c patrzymy normalnie otwieramy i zamykamy tylko to si? odbywa w poza i nie kontrolujemy wtedy cf. Czasami w pewnych wyj?ciach mo?na poczu? jednocze?nie cia?o fizyczne i odbiera? z niego doznania np. ?cierpni?ta r?ka czy potrzeba pój?cia do ubikacji.

12. Czy jak ju? wyjdziemy to b?dziemy to robi? co noc i nie b?dziemy w stanie tego kontrolowa??
- Niestety OBE to za ka?dym razem walka i ci??ka praca. Mo?e z którym? kilkusetnym wyj?ciem b?dzie ?atwiej.

13. Czy w obe mo?emy si? przenosi? gdziekolwiek jak tylko o tym pomy?limy.
- Niestety gdyby tak by?o ile by to spraw u?atwi?o. Dalsze podró?e w poza s? bardzo trudne, trzeba zapanowa? nad wieloma problemami z utrzymaniem fazy. Najlepiej si? podró?uje si? na "butach" albo mo?na polata? ale te? nie jest to czasami zbyt proste.

14. Po co w?a?ciwie wychodzimy.
- No tutaj trzeba sobie odpowiedzie? samemu. OBE to super zabawa, niesamowite prze?ycie no i w OSPUO mo?emy w?a?ciwie wszystko. Czy to nie wystarcza?

15. Czy szybsze bicie serca i cz?stsze oddechy s? normalne?
-OBE to bardzo emocjonalne prze?ycie i podczas pierwszych sukcesów mog? wyst?powa? wspomniane objawy. Niektórzy twierdz?, ?e to nie serce tak bije, tylko czakra. Niewa?ne co powoduje takie odczucie, bo zjawisko powinno ust?pi? je?li b?dziemy si? przyzwyczaja? do nowej sytuacji. Bardzo wiele osób przechodzi?o przez ten etap, wi?c nie ma si? czym martwi?.

16. Dlaczego skrót nie jest zawsze ten sam, np. OOBE, OBE, OoBE?
-Ca?o?? brzmi Out of the Body Experience. wi?c jak sami mo?ecie zobaczy? wszystkie skróty s? przynajmniej po cz??ci poprawne. Zapami?ta? trzeba jedno, oboj?tnie, którego skrótu si? u?yje mowa jest o tym samym do?wiadczeniu.

17. Czy w astralu jest noc? Czy ca?y czas jest jasno? (Zatem w oobe nie istnieje czas?) Czy mo?e sami mo?emy wykreowa? dan? por? dnia?
- Kreujesz sam , Je?eli trafisz do OSPUO np gdy wychodzisz w nocy to w pokoju b?dzie ciemno?? jak makiem zasia? ,Jest noc - jest ciemno??, cho? oczywiscie nie jest to uwarunkowane pora jak? wyjdziesz , twój umys? wykreuje dzie? lub noc za ciebie. Wolno?? Tomku w swoim domku ,bywa ?e w ?rodku lata umys? w OSPUO stworzy na ulicy ciep?y ?nieg.

Uff tyle mi si? uda?o narazie stworzy?. Dopisujcie pytania i odpowiedzi. Jako? to wszystko trzeba scali? potem razem
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki set.h za ten przydatny wpis:
mosh
firmasons
post 04.07.2007 - 18:20
Post #2

OBE Maniak 65
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 31

Notatnik

Co do ptania 8 i odpowiedzi na nie mam pewne watpliowsci...sam Monroe w swojej ksiazce opisuje historie jak odwiedza swoja corke a potem opowiada jej o tym co w danym momencie robila z kolej ona potem zawsze przed spaniem mowi dobranoc tato myslac ze jej ojciec wciaz ja podglada ;)...dawno juz czytalem sage Monroa wiec moga byc lekkie odksztalcenia od prawdy ;). Czytalem tez gdzies ze to po prostu zalezy od fazy i dostrojenia podczas wyjscia...w fazie blisko swiata fizycznego uwazam ze moglibysmy pogladac kogos w swiecie fizycznym i mialoby to zwiazek z prawda...Monroe opisuje wiele takich przypadkow...sam mialem jedynie wyjscia do OSPUO byla to moja projekcja ale mialem ta swiadomosc ze sam to kreuje ze na prawde tych osob co widze w moim domu nie ma ... ehh ciezko to opisac ale zdaje mi sie ze to wszystko zalezy po prostu od wlasnej woli jezeli bedziemy chcieli w poza byc bardzo blisko swiata fizycznego to sie nam to uda jezeli wyda sie nam to nudne i plytkie to wchodzimy glebiej blizej srodka i zajmujemy sie czyms ciekawszym niz podgladanie kogos...mora? z tego taki ze moim zdaniem to jest jak najbardziej mozliwe podgladac kogos kolege lub kolezanke a bedzie to mialo zwiazek z prawda po weryfikacji a jedyna recepta na to jest nasza wola i chec....jezeli sie myle to mnie poprawcie ;)

+Quote Post
Guest_Angello_*
post 04.07.2007 - 19:24
Post #3

Guests
Punkty prestiżu:

Brawa za inicjatyw?.. :)

firmasons, przebywanie cia?em astralnym w ?wiecie fizycznym bodaj?e sam Monroe porówna? do nurkowania na g??binach bez sprz?tu. Niby mo?liwe, ale bardzo ci??kie. Odsetek takich wyj?? w porównaniu z reszt? jest naprawd? niewielki.

Ad 10. Pewna kobieta twierdzi?a, ?e sp?dzi?a w astralu oko?o 4 dni. Przypuszczam, ?e w kulturze wschodu s? ludzie, którzy tak?e maj? takie wyczyny za sob?.

--------------------------------------------------------------------
?eby nie by?o do ko?ca oftopu, ma?a cegie?ka ode mnie:

15. Czy szybsze bicie serca i cz?stsze oddechy s? normalne?
-OBE to bardzo emocjonalne prze?ycie i podczas pierwszych sukcesów mog? wyst?powa? wspomniane objawy. Niektórzy twierdz?, ?e to nie serce tak bije, tylko czakra. Niewa?ne co powoduje takie odczucie, bo zjawisko powinno ust?pi? je?li b?dziemy si? przyzwyczaja? do nowej sytuacji. Bardzo wiele osób przechodzi?o przez ten etap, wi?c nie ma si? czym martwi?.

16. Dlaczego skrót nie jest zawsze ten sam, np. OOBE, OBE, OoBE?
-Ca?o?? brzmi Out of the Body Experience. wi?c jak sami mo?ecie zobaczy? wszystkie skróty s? przynajmniej po cz??ci poprawne. Zapami?ta? trzeba jedno, oboj?tnie, którego skrótu si? u?yje mowa jest o tym samym do?wiadczeniu.

--------------------------------------------------------------------
Aby Faq uczyni? rzetelnym ?ród?em wiedzy proponuje na bie??co sprawdzanie ka?dego pytania przez osób bardziej do?wiadczone i w miar? mo?liwo?ci poprawianie b??dów, które wszystkim mog? si? zdarzy?.

+Quote Post
set.h
post 04.07.2007 - 20:29
Post #4

instytutnoble.pl
Ikona Grupy

Notatnik

No pi?knie zaczyna co? przybywa?. Dzi?ki Angello.
Zapraszam te? pytaj?cych do stawiania pyta? nawet tych najg?upszych. FAQ jest od tego by na wszystkie odpowiedzie?.

+Quote Post
Sebastian - RAKI...
post 04.07.2007 - 20:41
Post #5

Dusza Towarzystwa

Notatnik

17. Czy w astralu jest noc? Czy ca?y czas jest jasno? (Zatem w oobe nie istnieje czas?) Czy mo?e sami mo?emy wykreowa? dan? por? dnia?

+Quote Post
Ketrab
post 04.07.2007 - 21:03
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

CYTAT(Sebastian - RAKIM @ 04.07.2007 - 21:41) *

Kreujesz sam , Je?eli trafisz do OSPUO np gdy wychodzisz w nocy to w pokoju b?dzie ciemno?? jak makiem zasia? ,Jest noc - jest ciemno??, cho? oczywiscie nie jest to uwarunkowane pora jak? wyjdziesz , twój umys? wykreuje to za ciebie .
--------------------EDIT---------------------------
Wolno?? Tomku w swoim domku , ostatnio jak wychodzi?em , na ulicy le?a? ciep?y ?nieg

+Quote Post
kornii
post 04.07.2007 - 21:04
Post #7

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 3

A no w?a?nie, mnie to te? ciekawi... dobre pytanie :) Sama je sobie wczoraj zada?am, czytasz mi w my?lach? XD

+Quote Post
Sebastian - RAKI...
post 04.07.2007 - 21:14
Post #8

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT
A no w?a?nie, mnie to te? ciekawi... dobre pytanie :) Sama je sobie wczoraj zada?am, czytasz mi w my?lach? XD

Wszytko mo?liwe :D "Bawi?em" si? troch? w telepati? i by?o par? ciekawych sytuacji ;)

CYTAT
Kreujesz sam , Je?eli trafisz do OSPUO

W?a?nie, nie mog?em sobie tego wyobrazi?, ?e przecie? wychodze w nocy a jestem w parku i jest dzie?. Dzi?ki za odp. ;)
To znaczy ja jeszcze nie wyszed?em. Ogólnie mówi?.

+Quote Post
eRplus
post 05.07.2007 - 20:08
Post #9

Go?? Rodziny
*

Co do pytania 8 i 9 mam zastrze?enia.

Co prawda bawi? si? w to oko?o roku czasu, i jak dot?d mia?em mo?e z 8-10 krótkich, ale ?wiadomych wyj??. Có?, nie mia?em specjalnych mo?liwo?ci (a tak?e potrzeby i ochoty), aby udowodni?, ?e przebywam w strefie czasu rzeczywistego. Co prawda przez chwil? obserwowa?em swój pokój i po powrocie weryfikowa?em. Takie fakty jak rozmieszczenie przedmiotów w pokoju, czy o?wietlenie, a nawet nieraz d?wi?ki, jakie us?ysza?em w poza, zgadza?y si?.

Je?li chodzi o pytanie 9, to jest mo?liwe odwiedzenie osoby bez wzgl?dy na to, co na robi (czy ?pi, je, albo jeszcze co? innego ;p). Ostatnio nawet tego do?wiadczy?em, jak dosta?em komunikat od osoby (która mnie nigdy na oczy nie widzia?a, zna mnie narazie s?abo) o takiej tre?ci "nie sied? tak blisko komputera, bo sobie wzrok rozwalisz. Masz malutki pokoik :)" to akurat powiem by?em zszokowany umiej?tno?ciami tego cz?owieka. Oczywi?cie wszystko si? zgadza?o (odrazu odchyli?em si? od monitora :P). Potem dosta?em jeszcze troch? informacji, bardziej szczegó?owych, które te? si? zgadza?y.

Dlatego akurat powiem tak: jedni maj? tak, ?e do?? cz?sto l?duj? w obszarze czasu rzeczywistego, inni za? w OSPUO. Jednak tak naprawd? mo?na to zmienia?. Wystarczy si? przy?o?y?, bo w astralu nie ma rzeczy niemo?liwych, co najwy?ej baaaardzo trudne ;)

Gratuluje autorowi FAQ, ogólnie ?wietna robota ;)
Pozdrawiam wszystkich :)

+Quote Post
ama?
post 20.07.2007 - 17:16
Post #10

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

Znalaz?am tak?e na innej stronce faq na temat oobe.
Mo?na porówna?... uzupe?ni?.
itp itd...
Przyda si? na pewno.

Prosz?:
FaQ "Spojrzenie"

+Quote Post
Danrizz
post 25.07.2007 - 17:39
Post #11

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 22

Notatnik

Ten FAQ ze spojrzenia jest serio dobry ^^

Ten takze jest jak najbardziej dobry (jedynie nie zgadzam sie z pkt. 8)

+Quote Post
set.h
post 25.07.2007 - 19:57
Post #12

instytutnoble.pl
Ikona Grupy

Notatnik

FAQ powsta? na podstawie w?asnych do?wiadczen i uwag forumowiczów. Odnosnie punktu 8 nie mówi? nie. Mi podró? w OBE po ?F nigdy si? nie uda?a cho? iluzja rzeczywisto?ci wykreowana w OSPUO by?a kilka razy wprost idealna.

+Quote Post
obe_jerry
post 25.07.2007 - 20:52
Post #13

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 34

Notatnik

mo?e w tym FAQ'u warto te? wspomnie? o tym ?e sie ma 2 cia?a astralne jak to R. Monroe opisuje w "Dalekich Podró?ach" kiedy to najpierw wychodzi? z jednego cia?a a nast?pnie z drugiego i dopiero wtedy udawa? sie w podró?e.

+Quote Post
suwak
post 01.08.2007 - 01:37
Post #14

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 10

Notatnik

To moze ktos wyjasni roznice miedzy "OOBE" a "Projekcja astralna"? Bo z tego co dobrze rozumiem, to prawie wszyscy nie doswiadczamy OOBE, a jedynie projekcji astralnej...

+Quote Post
Ketrab
post 01.08.2007 - 07:43
Post #15

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

CYTAT(suwak @ 01.08.2007 - 02:37) *
To moze ktos wyjasni roznice miedzy "OOBE" a "Projekcja astralna"? Bo z tego co dobrze rozumiem, to prawie wszyscy nie doswiadczamy OOBE, a jedynie projekcji astralnej...

Projekcja- cia?o "przebywa" w Astralu . rzeczywisto?? zmienna czasami gwa?towa zmiana akcji , ,czas zabu?ony czyli podobnie jak w LD
OOBE - Cia?o "przebywa"blisko ?wiata fizycznego , czas p?ynny

p.s
Jezeli patrzyli by?my na ten opis podany wy?ej to musieli by?my zmieni? nazw? naszej strony(:

+Quote Post
One_way
post 01.08.2007 - 12:33
Post #16

Znajomy Rodziny

Ad. 8)
Zatem czy jest jaki? potwierdzony do?wiadczeniem sposób na to, aby po wyj?ciu z c.f. znale?? si? nie w OSPUO, a w ?wiecie rzeczywistym?

+Quote Post
Masshuu
post 17.09.2007 - 15:06
Post #17

Przechodzie?

To ju? nie kminie, jak mam t? projekcje to to jest co? jak oobe tylko znacznie dalej ni? ?F.? A i skoro si? jest w OSPUO i jest to tylko wej?cie do swojego umys?u czy co? takiego gdzie ty jeste? Bogiem i sam zmieniasz rzeczywisto?? tam panuj?c? to to jest LD bardziej nie?

+Quote Post
set.h
post 17.09.2007 - 18:52
Post #18

instytutnoble.pl
Ikona Grupy

Notatnik

CYTAT(Masshuu @ 17.09.2007 - 16:06) *
A i skoro si? jest w OSPUO i jest to tylko wej?cie do swojego umys?u czy co? takiego gdzie ty jeste? Bogiem i sam zmieniasz rzeczywisto?? tam panuj?c? to to jest LD bardziej nie?

Dok?adnie tak OSPUO=LD

+Quote Post
Masshuu
post 17.09.2007 - 21:05
Post #19

Przechodzie?

A ?eby mie? oobe wa?na jest wizualizacja np. wpinania si? p linie lub jak ja robi?em spadania w dó?. Ooobe próbowa?em jakie? 5 miechów temu kilka razy ale nie wychodzi?em wi?c si? podda?em, nie wiem co by?o przyczyn? ale pami?tam ?e jednego razu w czasie wizualizacji spadania poczu?em jakbym naprawd? spada? czu?em ?e mam strasznie lekkie cia?o i spadam i po jakim? czasie to uczucie zrobi?o si? tak realne ?e mia?em ochote zwymiotowa? wi?c wsta?em i od tamtej pory ju? nie próbowa?em, co o tym s?dzicie? Gada?em z kumplem z innego forum to mi napisa? ?e widocznie tak dobrze zwizualizowa?em sobie spadanie ?e moje CF w to uwierzy?o.

+Quote Post
krzysztof
post 05.10.2007 - 14:37
Post #20

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 27

Notatnik

CYTAT(Masshuu @ 17.09.2007 - 22:05) *
A ?eby mie? oobe wa?na jest wizualizacja np. wpinania si? p linie lub jak ja robi?em spadania w dó?. Ooobe próbowa?em jakie? 5 miechów temu kilka razy ale nie wychodzi?em wi?c si? podda?em, nie wiem co by?o przyczyn? ale pami?tam ?e jednego razu w czasie wizualizacji spadania poczu?em jakbym naprawd? spada? czu?em ?e mam strasznie lekkie cia?o i spadam i po jakim? czasie to uczucie zrobi?o si? tak realne ?e mia?em ochote zwymiotowa? wi?c wsta?em i od tamtej pory ju? nie próbowa?em, co o tym s?dzicie? Gada?em z kumplem z innego forum to mi napisa? ?e widocznie tak dobrze zwizualizowa?em sobie spadanie ?e moje CF w to uwierzy?o.

Ja bym powiedzial, ze wizualizacja wazna jest by zainicjowac OBE, doswiadczyc go po raz pierwszy. Potem po prostu przywolujesz w pamieci wrazenie bycia "poza" i to wystarcza. Przy problemach jak powyzej, sprobuj przed wizualizacja spadania poglebic relaks. Jak przestaniesz odczuwac cialo fiz. wtedy zrob wizualizacje.
W moim przypadku zadzialala wizualizacja wznoszenia, lotu, szybowania, czy wystrzeliwania jak poicisk do gory:)

Co do OSPUO: kategoryczne nazywanie obszaru do ktorego trafiamy w OBE wytworem umyslu rzeczywiscie sprowadza definicje OBE do poziomu LD. Nie mam tak wielkiego doswiadczenia w OBE jak DS, ale osobiscie uwazam, ze trafiamy do czegos w rodzaju rzeczywistosci, na ktora moga nakladac sie leki, i wytwory naszego umyslu. Potwierdzic tez moge ze mozliwe sa weryfikowalne obserwacje swiata fizycznego - ja mialem jedna, no i kilka zweryfikowanych "obserwacji" swiata zmarlych (potwierdzone uzyskane ta droga informacje o tychze).
Nazywanie tego po prostu wytworem wyobrazni i jednoczesnie OBE to moim zdaniem "male" nieporozumienie :)

Wniosek: nalezaloby zatem uzupelnic definicje i napisac ze OBE zaczyna sie w momencie wyjscia poza OSPUO (czyli wyjscia z LD).

Co Wy na to?

+Quote Post
sogliv
post 10.10.2007 - 17:32
Post #21

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 5

Notatnik

CYTAT(jerry1990 @ 25.07.2007 - 21:52) *
mo?e w tym FAQ'u warto te? wspomnie? o tym ?e sie ma 2 cia?a astralne jak to R. Monroe opisuje w "Dalekich Podró?ach" kiedy to najpierw wychodzi? z jednego cia?a a nast?pnie z drugiego i dopiero wtedy udawa? sie w podró?e.

...

..i w?asnie mo?e ospuo dzieje si? w drugim ciele?
..i w?asnie mo?e cofki s? przez to,?e jeste?my ci?gle w tym drugim ciele?
..a cia?a tak w?a?ciwie to s? trzy albo i wi?cej!

+Quote Post

4 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park